Vojne na s8

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: -B-, -BS-
Side 2:
Tribes: S-A

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 13
Side 2: 0
Difference: 13

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 49,000
Side 2: 0
Difference: 49,000

chart



Uvrstitev Ime Osvojene vasi Izgubljene vasi Lestvica premaganih nasprotnikov v napadu Lestvica premaganih nasprotnikov v obrambi
1 -B- + -BS- 8 0 227.495 38.905
2 S-A 0 8 29.285 181.892
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kdo pa pravi da sem predstavnik S-A???

čudno da ne lavfa če pa ni skor nobenega ki bi igral temsko

J***š pleme, ki ne igra timsko - potem naj se pleme razspusti in naj igra vsak sam - ali pa naj začnejo ti igralci špilat tetris - al pa poker...
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Sej je enih par ki sodelujejo a vse uničijo te ki ne sodelejjo, in to ti ki sodelujejo so preveč narazen da bi bili sami v plemenu....

da bi se pleme razpustilo pa je bilo tudi že veliko govora...

se pa strinjam s temu kar si reku in sicer citiram: j***š pleme ki ne igra timsko
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Heh ta prva napaka ki jo lahko clovek naredi je da klices igralce ki so oddaljeni od vseh soplemenjakov 10 kilometrov. Rajsi imam v plemenu 5 slabih sosedov ki so mi blizu kot pa 10 dobrih igralcev ki so na vseh koncih celine...
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Kdo pa pravi da sem predstavnik S-A???

čudno da ne lavfa če pa ni skor nobenega ki bi igral temsko
In ti si en od teh vodij?:D
Izkušnje?:)

Ja če priznam sem ja...

Izkušnje??hmmmm igral sem štiri svetove na slo srerverju, 4 na mednarodnem in večkrat vodil pleme, zmeraj na slo serverjih igral pod drugim imenom....pa tko pa še kakšne druge strateške igre.... ta več se mi pa ne da trenutno govort .....

Mnja ... :)
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
REs da sem vodja/morda nisem več kaj pa veš- sej ne vš pod katerim imenom igram.

In to še vseno ne pomeni da sem predstavnik.

ČE me razumeš.
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
REs da sem vodja/morda nisem več kaj pa veš- sej ne vš pod katerim imenom igram.

Morda vem, morda ne... Nikoli ne veš :).

In to še vseno ne pomeni da sem predstavnik.

ČE me razumeš.
Po mojem mišljenju je vodja tisti ki zna najbolje predstavljati svoje pleme.
(gl. = predstavljati, oseba = predstavnik)
Ali pač ?



Da se navežem na temo...
ČE pleme S-A zavlada na k45 jih bo še SHOP težko ustavil...... sem pa slišal da se pripravlja tudi nekaj proti SHOP

le gdo ve kaj bo še s tega??
Odgovor si kar hitro dobil :). SHOP in BASH prevladujeta sedaj tudi na k45, se še kaj pripravlja na njih ?
 
Last edited:

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
JA da se navežeš na temo

A ni tole že staro, kaj se bo pa pripravlalo, če se plemena med seboj uničujejo pol ji bo pa sam SHOP.
 
Last edited:

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
PROblem je bil da jaz takrat nisme bil na čelu oz. me sploh ni bilo v plemenu če bi bil takrat v plemenu se to ne bi zgodilo.

JE pa kar je in tudi ne obtožujem tistih kki so to delali so pač mislili d aje tkao najbolje za pleme. ČE se pa nemotim jih je v pleme prišlo okili 5 samo.
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Sej ni SHOP kriv ce se pobijate medsabo. usii poznamo pregovor kjer se kregata dva...... tko da je brezveze neki tuki govorit o tem kako nas bo SHOP use pojedel ker se mi pobijamo medsabo... Napovej vojno SHOPu in potem bo drugace a ne
 

DeletedUser

Guest
Sej ni SHOP kriv ce se pobijate medsabo. usii poznamo pregovor kjer se kregata dva...... tko da je brezveze neki tuki govorit o tem kako nas bo SHOP use pojedel ker se mi pobijamo medsabo... Napovej vojno SHOPu in potem bo drugace a ne

Ta predlog ni ravno najbolj pameten... Se ti zdi da bi imel lahko S-A vojno proti -B- in SHOP naenkrat?
Če vsaj malo spremlaš veš da že proti -B- zgublja kaj šele da bi vojno napovedal še SHOP-u.
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Ja nevem on tko govori da SHOP izkorisca to vojno. Ja potem pa se nebi prčkali z -B- in bi se posvetili SHOPU
 
Top