Vojne na s8

DeletedUser

Guest
Ja nevem on tko govori da SHOP izkorisca to vojno. Ja potem pa se nebi prčkali z -B- in bi se posvetili SHOPU

Jao - kakšen odgovor - misliš, da je kdo vprašal S-A, če so za vojno z -B-? Dejte malo bolj logično gledat na vse skupaj, to je šele začetek serverja, kaj bo v nadaljevanju, niti bog, niti policija niti kdo tretji ne vedo.
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
ojojojojo ... turbo-geni5 se je pritozevau kako SHOP izkorisca vojno... In sem jaz rekel pa kaj pol, sami ste si krivi.. Ja zakaj so pa cakali da do tega pride.. Zakaj pol niso takkoj napovedal vojno SHOPU?? mogoce bi se potem -B- obrnu in seu na stran S-A ??
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Če bi S-A napovedal vojno SHOP bi se zgodilo še hujše in bi se zgodilo da bi nato -B- tudi napovedal bvojno S-A (kakr vem so mel to že dl časa v mislih-mogoče se motim) in bi bili sedaj na dveh frontah če bi jih sploh še kaj ustalo.

ČE pa bi pogledal takratno karto bi tudi videl zakaj -B- nebi napovedal vojne SHOP-u, ker so si bili predeleč.

Preoblem S-A je predvsem v tem da niso z nobenim bližnim plemonom navezali stik(so pa probali) oziroma sklenili zavezništvo.
 

DeletedUser

Guest
Sem bivši vodja plemena S-A in vem da je problem S-A sodelovanje... Sem poskušal vzpostavit neko sodelovanje vendar mi ni uspelo čeprav sem se trudil to je bil tudi razlog mojega odhoda...
 

rfaric

Member
Reaction score
0
kot berem tukaj je S-A neko strašno dobro pleme,ki bo z lahkoto premagal SHOP in -B-,torej boljše,da brišejo račune:)
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Kot pa si tudi lahko prebrav se samo branijo in so oslabljeni torej iz tega lahko preberš da niso tako strašno dobri kot praviš ti.
 

DeletedUser

Guest
Turbo-ne se tolažit da se stanje izbolšuje.. če bote dolgo tu ostali k ste vas nebo dolgo .. :)

pa tut s sodelovanjem nebote daleč prišlo k so Barbari premočni za vas .!
 

DeletedUser

Guest
kot berem tukaj je S-A neko strašno dobro pleme,ki bo z lahkoto premagal SHOP in -B-,torej boljše,da brišejo račune:)


Dobro povedano.Ne vem zakaj vsi na forumu jemljete shop za sovražnika.Vsi govorite kako se moreta -B- in S-A boriti proti SHOP ipd.???
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Turbo-ne se tolažit da se stanje izbolšuje.. če bote dolgo tu ostali k ste vas nebo dolgo .. :)

pa tut s sodelovanjem nebote daleč prišlo k so Barbari premočni za vas .!

Sej se ne tolažm-veš.

Mogoče pa pridemo kam kaj pa veš.....


PAč mi SHOP ni všeč hehe.
 

DeletedUser

Guest
Turbo-ne se tolažit da se stanje izbolšuje.. če bote dolgo tu ostali k ste vas nebo dolgo .. :)

pa tut s sodelovanjem nebote daleč prišlo k so Barbari premočni za vas .!

No no, ne vem, zakaj tolk navijaš za Barbare, razen če nisi eden od njih - noben poznan ne špila tam (pa še rima se :D ) . Najbolj realno je napisal rfaric, SHOP in -B-, brišite račune ( S-A so premočni za vas) in čakajte na svojo priložnost na kakšnem novem svetu :p
 

DeletedUser

Guest
haha .. bomo vidli ja .:)
glede poznanosti je pa tvoja napaka :D a misliš da vsak igra z istim imenom na vseh svetovih ? :) cjeeee...
 

DeletedUser

Guest
haha .. bomo vidli ja .:)
glede poznanosti je pa tvoja napaka :D a misliš da vsak igra z istim imenom na vseh svetovih ? :) cjeeee...

Opa, moja napaka? Kolk sem jst naiven, a ne ... Radovednost ni lepa čednost, tako da te ne bom spraševal, kdo se skriva za kakšnim imenom. Itak boš nekega lepega dne to sam tule gor napisal :D
 

DeletedUser

Guest
No no, ne vem, zakaj tolk navijaš za Barbare, razen če nisi eden od njih - noben poznan ne špila tam (pa še rima se :D ) . Najbolj realno je napisal rfaric, SHOP in -B-, brišite račune ( S-A so premočni za vas) in čakajte na svojo priložnost na kakšnem novem svetu :p

Kaj da ne:O?
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Sami poznani, drugačna imena, super ekipa.. Treba kaj dodat ?
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Opa, moja napaka? Kolk sem jst naiven, a ne ... Radovednost ni lepa čednost, tako da te ne bom spraševal, kdo se skriva za kakšnim imenom. Itak boš nekega lepega dne to sam tule gor napisal :D

to ti misliš :)
 
Top