Vojne na svetu 4

aljaz9999

Member
Reaction score
0
vprasaj krumpa on ti bo znal povedat kako gleda svoje kmetije in kovacije,sicer je ze tak navajen ce je kmetija pod level20:D

krumpa dneva napada ni blo,(če bi krump igral bi bili vaši nuki ''harmless'') zato sem ga jaz sittov ki sem pa zafailov nekaj stvari , drugače pa se jaz nebi hvalil če bi potreboval 30 nukov ali več za osvojitev posamezne vasi, medtem ko jih mi potrebujemo veliko manj ^^
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
vprasaj krumpa on ti bo znal povedat kako gleda svoje kmetije in kovacije,sicer je ze tak navajen ce je kmetija pod level20:D

nekdo še ni slišal očitno da je bolje da ti skatapultirajo vas, kot pa da vojsko izgubiš:rolleyes:

ha ha ha to se je le zacetek nic bat

Pri vas je ta začetek vedno zgleda, pa traja neskončno časa.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
vprasaj krumpa on ti bo znal povedat kako gleda svoje kmetije in kovacije,sicer je ze tak navajen ce je kmetija pod level20:D

Krump je ene 6x bolši v igri VP kot ti tako da pšššššš
 

DeletedUser

Guest
ti ze ves miki pridemo tudi k tebi na obisk

men so pa vaših 17 akademij tolk smili...:(

tole štejte, hmm ene 30x
[SPOIL]http://si4.vojnaplemen.si/public_report/61e4ffd775a3fd139ee4b897b00e2a3e[/SPOIL]

po novem so dobili pamet in umikajo vojsko pred nuki IN nobli ;)

[SPOIL]http://si4.vojnaplemen.si/public_report/d6980d023fb720b22464c3a579233aff[/SPOIL]


in neki poskusi nukanja in renoblanja

Seveda spodnje okrepitve niso bile moje ampak NJEGOVE ker si jih je poslal po noblih in jih seveda ni umaknil :D
[SPOIL]http://si4.vojnaplemen.si/public_report/f28f0cef6cc98328be2a6f18b33cbc8b[/SPOIL]


Te so bile pa že moje :)
[SPOIL]http://si4.vojnaplemen.si/public_report/6a34cd9183e05e783736d6159f8e099f[/SPOIL]

Potem je pa ubupal :(

dajte vsaj malo v red spravit jih ;) :p



Sicer je pa Krump 1000000x boljši igralec kot ti (igranje Vp in osebno zagotovo)...
 

DeletedUser

Guest
če si bodo po gumici vzgled jemali, bo red taki, da bodo vsi brisali accje ;) druga opcoija ala gumica specialka pa je da daš acc nekomu za čuvat ko maš polno napadov, sam pa se logiraš 1X na mesec da vidiš če še te napadajo in v vsem tem času ne mu in ne ču se niti ne oglasiš, ko pa vidiš da še te vedno napadejo pa mu nazaj vržeš sit, brez besed.:rolleyes:
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
ubijalec ti imas res za vse odgovore povej kateri racun igras tle na 4,pa bomo videli ce si tako dober ko igras takega asa se ti ne zdi
 

DeletedUser

Guest
ubijalec ti imas res za vse odgovore povej kateri racun igras tle na 4,pa bomo videli ce si tako dober ko igras takega asa se ti ne zdi

za razliko od tebe, ki si ga popihal z 1ke ko si mel nekaj čez 100napadov nekateri še vedno bijemo vojno na si1. Glede kako dober sem, pa meni ni treba ničesar dokazovat. Mi ni treba 4ke igrat da bi vedel da failaš na vsakem področju, razen bežanju(to ti gre izjemno dobro od rok.) Nenazadnje ne pozabimo da sem bil v CBersih in sem videl kakšna fantastična navodila si takrat kot član vodstva dajal članom.
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
zato medvedkov vec ni tako da je sam shop na udaru in ne mesaj svetov krump je moja briga zatebe se ne sekiram
 

DeletedUser

Guest
zato medvedkov vec ni tako da je sam shop na udaru in ne mesaj svetov krump je moja briga zatebe se ne sekiram

Lepo da priznaš, da so cbbersi razpadli zarad tebe in tvojih članov(dfl iz si1), ki so ti ko psi sledili in ti verjamejo vsako laž, pa naj je še tako neumna. No calimero povej nam kako dolgo preden boste tudi tu brisali accje?
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
sem ti ze enkrat povedal da sem svoje vasi podaril,vidim,da ti spomin pesa pri medvedkih mi ni bilo vsec,da so bili igralci JB zraven zato smo jih zbrisali ker se je tako vecina odlocila da gremo na svoje to je to
 

DeletedUser

Guest
ja veš je razlika:
mali miki
ali pa mikimuki
razlika je odčitna:) mikimuki je s3
mali miki je pa na s3 in na s4:)

jah saj veš...nepismeni pač ne znajo brat :)

calimero nisem vedel da si podaril vasi še od enega igralca :confused:
 

DeletedUser

Guest
sem ti ze enkrat povedal da sem svoje vasi podaril,vidim,da ti spomin pesa pri medvedkih mi ni bilo vsec,da so bili igralci JB zraven zato smo jih zbrisali ker se je tako vecina odlocila da gremo na svoje to je to

izgovori, izgovori in še enkrat izgovori. Saj vsi vemo resnico.
 

DeletedUser

Guest
ubijalec ti nimas 3 ciste


mislim da ti je nekdo že 100% povedal, da ne sodi drugih po sebi. Z takšnim obnašanjem si samo še dodatno potrdil kaj sem napisal.:rolleyes:



Prosim, da se držita teme - to so vojne na s4 (shop-bash vs spqr, spqra, spqrb in Eow(za to nisem siguren)), ne pa medsebojne vojne kdo je čist in kdo ne. Take stvari rešujete na zs, na profilih in konec koncev tudi na skype lahko. Vsak nadaljni post, ki ne bo vezan na temo - vojne na svetu 4i bo bil sankcioniran.



Lp matjazinho
 

calimero

Banned
Reaction score
0
se strinjam,matjaz krumpa smo razbili pa kar temo menjavajo poraz boli gremo naprej lp matjaz
 
Top