Vojne na svetu 5

Flako

Member
Reaction score
0
[mod=Flako]Prosim, da ne mešate ostalih svetov z svetom 5. Tukaj poteka debata o vojnah na svetu 5. Ostale probleme rešujte v zato ustvarjeni sekciji forum.
Če bi radi debatirali o vojni plemen nasplošno, pa si odprite temo Tukaj.[/mod]
 

Flako

Member
Reaction score
0
Samo za vaju sem odprl TO temo .
Spama več ne mislim tolerirat, tako da vsak naslednji post bo kaznovan.
Lp,
Flako
 

kai mah nah

New Member
Reaction score
0
Pozabil si povedat da prejšnje vodstvo BZJV ni bilo "sposobno" kot ti temu rečeš.Res je da so bli rahli problemi,samo to še ne pomeni da se ne pobiramo.Vodstvo smo zamenjali in jih ni več "10" v vodstvu kot jih je prej skorajda res bilo 10...Sedaj je EDEN za VSE in VSI za ENEGA!!

Sedaj pa praviš, da ste sposobni in vsemogočni? Ah dej če maš iste člane ne narediš čudeža.. Prvo bi blo treba menjati člane ne pa jih imeti 100. Če mamo vohune prav. A vam pošljem kako sexy dekle v vsaki okrožnici, da bo bilo kaj pametnega? Mi pri vas jih ne rabimo...
A si ti sedaj v vodstvu, da vem, če je še večji fail? Pa povej že enkrat tvojo ingame ime ne se toliko skrivati :)
 

DeletedUser

Guest
Ballack kaj se jezis, sej je statistika tudi na tvoji strani, pri zavzemanju barbarov seveda !

Se vedno se pa nisi prestavu gdo si v igri, pa da tam vidimo cigava taktika je bol uspesna

Yoshi pa ti si the best :) Seveda sem najboljši pri barbarih.Vse boš zvedel ob pravem času prijatelj.

Kai al matjaž al ker zdaj igra...si že povedal da imamo veliko vaših vohunov,nevem zakaj non-stop to poudarjaš.Hvališ se z nepošteno igro ;) rajši bi bil tiho s tem :) vsaj jaz na tvojem mestu bi bil.

lp
 

DeletedUser

Guest
Yoshi pa ti si the best :) Seveda sem najboljši pri barbarih.Vse boš zvedel ob pravem času prijatelj.

Kai al matjaž al ker zdaj igra...si že povedal da imamo veliko vaših vohunov,nevem zakaj non-stop to poudarjaš.Hvališ se z nepošteno igro ;) rajši bi bil tiho s tem :) vsaj jaz na tvojem mestu bi bil.

lp

Mislim da je v njegovem zadnjem prispevku mislil da če imate vi vohune pri nas mu je vseeno. Nikoli ni trdil da imamo vohune pri VAS in jih tudi nimamo pri nobenemu, ker jih ne potrebujemo.

Lp, Tribuno
 

DeletedUser

Guest
Tribuno,če neveš kaj govorim me ne popravljat.Še po telefonu je včeraj matjazinho povedal..kako in kaj,tako da si ne meči peska v oči da jih ne rabite.

Yoshi kaj FF noče dat Spamu NNP?? :)
 

DeletedUser

Guest
Sploh pa vohuni so del igre, in ne moreš zdaj trditi, da je zaradi tega igra nepravična :p
 

Flako

Member
Reaction score
0
Mladina, vohuni so vedno bili in vedno bodo del igre.
Edine nepravične stvari so kršitve, katere moderatorji zelo resno obravnavamo, drugače pa je vojna brez pravil. Poznam primer , ko je nek vohun dobil v plemenu pravice in iz plemena odslovil vse člane, razen vodje in tudi to je del igre. Zapomnite si, da so TO edina pravila igre. Vse ostalo je dovoljeno.

Sedaj pa kar naprej debatirajte, pač malo se vmešavam, ker drugače bi mi bil dolgčas. :p
 

DeletedUser

Guest
Bravo ballack, dobro si informiran :) Koliko ti koristi ta informacija pa nevem
 

DeletedUser

Guest
Tribuno,če neveš kaj govorim me ne popravljat.Še po telefonu je včeraj matjazinho povedal..kako in kaj,tako da si ne meči peska v oči da jih ne rabite.

Yoshi kaj FF noče dat Spamu NNP?? :)

Kar sem rekel drži. NE rabimo vohunov v boju proti BZJV. Če so ali niso ne bom trdil... Sam mislim da jih ni se pa ne obremenjujem z njimi... In nikoli si ne mečem peska v oči ne sebi ne drugim. Dvomim da ti je šel Matjaž karkoli razlagat po telefonu če pa je pa tudi prav (ampak res dvomim).

Lp, Tribuno
 

gx15

Member
Reaction score
1
Kar sem rekel drži. NE rabimo vohunov v boju proti BZJV. Če so ali niso ne bom trdil... Sam mislim da jih ni se pa ne obremenjujem z njimi... In nikoli si ne mečem peska v oči ne sebi ne drugim. Dvomim da ti je šel Matjaž karkoli razlagat po telefonu če pa je pa tudi prav (ampak res dvomim).

Lp, Tribuno

Tribuno tukaj si pa naredil dve veliki laži... prva je ta da jih ni ker so... druga pa da ti misliš :D
 

DeletedUser

Guest
Tribuno tukaj si pa naredil dve veliki laži... prva je ta da jih ni ker so... druga pa da ti misliš :D

Glede vohunov... smatram da jih ni, ker nisem dobil še nobene informacije od njih (oz. od vodstva plemena) glede na to da sem na fronti z BZJV mislim da bi že kaj uporabnega dobil :)

Pazi se gx ;) sicer imam dober smisel za humor ampak Flako ga nima =D

Lp, Tribuno

kHmm, ja, jaz res nimam smisla za humor. Sem kot moj big boss, zagrenjen, zagledan vase, pesimist, doživim razodetje, ko nekoga bannam, itd. Moderatorji smo pač takšni. Naša lepota je v naši zlobi.
 
Last edited by a moderator:

gx15

Member
Reaction score
1
Glede vohunov... smatram da jih ni, ker nisem dobil še nobene informacije od njih (oz. od vodstva plemena) glede na to da sem na fronti z BZJV mislim da bi že kaj uporabnega dobil :)

Pazi se gx ;) sicer imam dober smisel za humor ampak Flako ga nima =D

Lp, Tribuno

kHmm, ja, jaz res nimam smisla za humor. Sem kot moj big boss, zagrenjen, zagledan vase, pesimist, doživim razodetje, ko nekoga bannam, itd. Moderatorji smo pač takšni. Naša lepota je v naši zlobi.

Mam ravno prijatelje ki ga srečam vsak dan, ki je v njihovem plemenu...in naj bi vohunil za nas :eek: ali pa mogoče jaz za njih :rolleyes:
Flako upam da se le šališ :D


Jaz se nikoli ne šalim.
 

hilary

Member
Reaction score
0
Dragi prijatelji.Pojma nimate kdo vse je v BZJV.Ne govorit na pamet.Razni ninje,matjezinhoti oz. Kai,Yoshiji itd. vedo kdo je v BZJV,upam no.Predali se zlahka seveda ne bomo.Tako je bilo na svet 4-napaka FVA je to da so zdaj vojno na začetku napovedali-to bodo vidli čez čas isto kot na svet 4,tam so tudi od začetka blli mnogo jaki...al ki so zaj??Dragi prijatelji iz FVA...povem vam samo to da BZJV na svet 5 je pripravljen na vas,verjemite.Dogajalo se bo isto kot na 4,samo ne se zaganjat v prazno FVA-jevci.Kot posamezniki ste močni (NEKATERI),ampak složnost ni vaša vrlina.Vem in verjamem v to da sedaj od začetka vojne bodo v prednosti FVA,vendar ne dolgo-to si je potrebno zapomnit.Tako da vso srečo in lepo igranje vsem na svet 5.

P.S.Ne me iskat pod tem nickom na svet 5 ;)


LP

uh pa še kak pojma
vi nimate pojma kdo vse je v FVA sami proji !
vi ste pa neki noobi tamle imate tolko članov da jih sploh kontrolirat nemorete pa mogoče sploh plemenskega foruma ne gledajo k sam barbarke in bonus iščejo
 

hilary

Member
Reaction score
0
jap xD
tk da vas ne pomoje čez 150 (neda se mi štet niti na kalkulator računat )
 

DeletedUser

Guest
jap xD
tk da vas ne pomoje čez 150 (neda se mi štet niti na kalkulator računat )

153 skupaj z akademijo:D in še kar sprejemajo nove člane...
bomo videlo koliko od teh članov bo med vojno ostalo v plemenu...noobi ponavadi zbežijo:)
 

DeletedUser

Guest
Ostali bojo, ker jih zavajajo.....ko pa ugotovijo je pa ponavadi ze prepozno

BZJV igra umazano igro, masovno recrutajo clane na k45, glih tok da nam dajo tarce za prevzemat.....za te nove prisleke jim pa ubistvu "dol visi" to pa vidimo po okrepitvah ki jih novi clani dobivajo

Veliko vecje spostovanje sem imel do starega vodstva BZJV, so se vsaj trudili nek red narest
 
Last edited by a moderator:
Top