Vprašanja o ekipi

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ni dovoljeno zlorabljati funkcije čuvanja računa. Uporabniki, ki bodo namerno uničevali čuvani račun bodo kaznovani.

To je odlomek od pravil. Iz vidika podpore je odmikanje vojske in s tem noblanje prazne vasi zloraba čuvanja računa. Podpora nemore vedeti, če je to od lastnika računa željeno ali ne. Mislim da, če bi podpori prej javil, kakše namene imaš s čuvanjem in se lastnik s tem strinja, ne bi prišlo do blokiranja.


Če ti uporabnik da dovoljenje za to ne vem v čem je vic.Sej lahko podpora vidi sporočila mar ne?
 

DeletedUser

Guest
Ni dovoljeno zlorabljati funkcije čuvanja računa. Uporabniki, ki bodo namerno uničevali čuvani račun bodo kaznovani.

To je odlomek od pravil. Iz vidika podpore je odmikanje vojske in s tem noblanje prazne vasi zloraba čuvanja računa. Podpora nemore vedeti, če je to od lastnika računa željeno ali ne. Mislim da, če bi podpori prej javil, kakše namene imaš s čuvanjem in se lastnik s tem strinja, ne bi prišlo do blokiranja.

Če bi podpori javil kaj, bi se prvo načakal, 2go nikoli prej ni bil to zločin, kar naenkrat čez noč se je zdaj interpretacija tega pravila spremenila, 3tje boš ti iskal lastnika?, ker nekateri te samo nastavijo za čuvaja in povedo da nehujejo, 4to nikjer ni bilo obvestila da se je naenkrat interpretacija tega pravila spremenila, kako te lahko potem kaznujejo za to? Če ne veš kaj je prepovedano se ne moreš izogibat da nebi delal tega. 5to Lahko bi naredili da pišeš podpori in ti ona da dovoljenje ampak ne mi moramo bit "special" in moramo po svoje met. Na .net se mislim da pravila od nastanka že niso spremenila, pri nas pa se zgleda vsak mesec najmanj 1X, ker drugače nebi bili zdravi.
 

Chopper

Member
Reaction score
0
@mr.noob, očitno si ti res želiš pridobiti kazen! Motorka je naredil veliko za vojnoplemen. Verjamem, da vam včasih njegove odločitve niso všeč in da so njegove odločitve včasih napačne ampak skoraj vedno težavo rešimo če je le uporabnik ki se sooči s težavo potrpežljiv!
 

DeletedUser

Guest
Mislim, da bi se pri takih zadevah morala kontaktirati podpora in biti o tem obvescena. Ni nujno, da je pri takih situacijah soglasje od lastnika.
 

DeletedUser

Guest
Jaz sem igral na bosanskem svetu in sem dodal enega soseda (iz plemena) za cuvaja za nekaj dni. Ko sem prisel na racun je ta umaknl vojsko pocakal 24ur in napadel in mi noblal vse vasice :) ... pisal sem podpori, pa so rekli da nimajo nikakrsne veze stem
 

DeletedUser

Guest
Mislim, da bi se pri takih zadevah morala kontaktirati podpora in biti o tem obvescena. Ni nujno, da je pri takih situacijah soglasje od lastnika.

kot sem že povedal, če ti nimaš pojma o tem pravilu tega nemoreš naredit. Kako boš pa vedel, ko pa ni nobenega obvestila?, veliko igralcev ne bere foruma in tudi tu ni bilo do včeraj nobene omembe o tem pravilu.
 

DeletedUser

Guest
Po mojem to ni sprememba pravila, ampak bi morali take ze prej blokirati. V pravilih jasno pise, da je prepovedano skoditi racunu. Ta podpora na bosanskem bi pa morala ukrepati, ce nimajo drugacna pravila kot mi.
Mogoce bi bilo boljse, da bi se dodal se kaksen stavek, da ne bi prislo do drugacnih interpretacij.
 

DeletedUser

Guest
Po mojem to ni sprememba pravila, ampak bi morali take ze prej blokirati. V pravilih jasno pise, da je prepovedano skoditi racunu. Ta podpora na bosanskem bi pa morala ukrepati, ce nimajo drugacna pravila kot mi.
Mogoce bi bilo boljse, da bi se dodal se kaksen stavek, da ne bi prislo do drugacnih interpretacij.

s čem škodiš računu, ko umakneš vojsko da lahko zavzamejo soigralci vasi brez da mi morali si vojsko lomit,ker je lastnik odnehal?
 

DeletedUser

Guest
Ce odneha in racun prepusti plemenu je dobro, vendar je tudi mozno, da bi lastnika, ki je na dopustu prelisicili. Kot sem ze veckrat omenil, podpora ne more vedeti tocne okoliscine. Vidijo samo to, kar je na vp. Mislim, da si podpora ne bi delala delo in bi prebrala vsa sporocila, ce kaj pise, da bi nehal. Je tudi mozno, da bi to obvestil na skypu in podpora to ne bi morala preveriti.
Je res tako tezko, pred noblanjem obvestiti podporo?
 

DeletedUser

Guest
Ce odneha in racun prepusti plemenu je dobro, vendar je tudi mozno, da bi lastnika, ki je na dopustu prelisicili. Kot sem ze veckrat omenil, podpora ne more vedeti tocne okoliscine. Vidijo samo to, kar je na vp. Mislim, da si podpora ne bi delala delo in bi prebrala vsa sporocila, ce kaj pise, da bi nehal. Je tudi mozno, da bi to obvestil na skypu in podpora to ne bi morala preveriti.
Je res tako tezko, pred noblanjem obvestiti podporo?

Zakaj bi moral obveščevat jih za nekaj, kar je bilo dovoljeno vedno? To da lahko lastnika prelisičiš ni noben izgovor, lastnik lahko enostavno ko se vrne obvesti podporo, da so proti njegovi volji ga znoblal. In kod drugo spet nekaj po svoje goniš, problem ni v tem da bi moral podporo obvestit, ampak da ni nikjer tega pravila napisanega ter da nikakor nesme čuvaj praznit vasi. Opcije da bi podpori pisal in oni dovolijo ni. Če že hočeš sodelovat v debati si prej preberi v čem je problem.
 
Last edited by a moderator:

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Če jaz nekomu osebno povem da mi lahko nobla vasice mu prepustim cuvanje, on jih znobla jaz pridem nazaj gor na racun in se pritozim podpori, kako bo podpora ukrepala? Glede na to da sem mu osebno povedal da me lahko noblajo to pomeni da ni kakrniskoli dokazov.
 

DeletedUser

Guest
§4) Združevanje računov


Splošno je dovoljeno, da igralec dovoli drugemu igralcu, da ta prevzame eno ali več njegovih vasi brez boja.
(Vasi morajo biti še vedno osvojene s poglavarjem, ne obstaja nobene poti, po kateri bi preprosto prenesli vasi enega igralca k drugim.)
Obstaja pa nekaj omejitev, ki jih je potrebno upoštevati:
Računi iz iste internetne povezave ne morejo biti združeni.
To vključuje tudi račune, ki so bili v preteklosti igrani iz iste internetne povezave.
Račun ne sme biti trajno igran s strani čuvaja, samo zato, da bo ta kasneje dobil vasi.
Kot vedno, čuvaj računa ne sme napadati manj kot 24 ur po prenehanju čuvanja računa.



Tega odlomka pravil še nisem videl.Če to jaz razumem:
tega igralca ki je končal ne sme zauzeti tisti,ki čuva račun ampak ga lahko pleme!Sepravi si se zmotil motorka.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Jaz sem igral na bosanskem svetu in sem dodal enega soseda (iz plemena) za cuvaja za nekaj dni. Ko sem prisel na racun je ta umaknl vojsko pocakal 24ur in napadel in mi noblal vse vasice ... pisal sem podpori, pa so rekli da nimajo nikakrsne veze stem
Po naših pravilih, bi bil igralec, ki je to storil kaznovan, saj je škodil računu in očitno delal proti volji lastnika. Ne pomaga mu niti to, da je počakal 24 ur, ker je pravila kršil že prej. Na žalost pa ne bi povračali škode, ki jo je utrpel lastnik, saj je za svoj račun odgovoren sam, prav tako tudi za to koga izbere za čuvaja. Če ni zaupanja vreden.....(seveda bi preklicali napade in take stvari, le škode ne bi povračali.)

Glede na to, da večina želi tako, bom (verjetno še danes) dopolnil pravila, kjer bo jasno pisalo, da je čuvanje za razdeljevanje vasi dovoljeno. Vendar bo to časovno omejeno, prav tako bo omejeno kaj lahko čuvaj počne. Npr prepovedano bo urjenje vojske, pošiljanje surovin drugim igralcem, zasedanje vasi... dovoljena pa bo obramba svojih(čuvan račun) vasi. Čuvaj seveda še vedno ne bo smel zasedati čuvanega računa.

ehorde, sklepaš napačno, vzel si le del pravil, in sicer tisti, ki sploh ni problematičen.
"Račun ne sme biti trajno igran s strani čuvaja, samo zato, da bo ta kasneje dobil vasi." => ta prepoved je taka kot je in seveda ne pomeni, da je vse ostalo česar ta prepoved ne prepoveduje dovoljeno....

ubijalec, opozorilo
 

DeletedUser

Guest
Po naših pravilih, bi bil igralec, ki je to storil kaznovan, saj je škodil računu in očitno delal proti volji lastnika. Ne pomaga mu niti to, da je počakal 24 ur, ker je pravila kršil že prej. Na žalost pa ne bi povračali škode, ki jo je utrpel lastnik, saj je za svoj račun odgovoren sam, prav tako tudi za to koga izbere za čuvaja. Če ni zaupanja vreden.....(seveda bi preklicali napade in take stvari, le škode ne bi povračali.)

Glede na to, da večina želi tako, bom (verjetno še danes) dopolnil pravila, kjer bo jasno pisalo, da je čuvanje za razdeljevanje vasi dovoljeno. Vendar bo to časovno omejeno, prav tako bo omejeno kaj lahko čuvaj počne. Npr prepovedano bo urjenje vojske, pošiljanje surovin drugim igralcem, zasedanje vasi... dovoljena pa bo obramba svojih vasi.

Končno!Se povsem strinjam :D
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
zakaj pa jih potrebuješ za razdeljevanje vasi? Prav to je največji problem, da se ti računi potem uporabljajo za vse kaj drugega. Igraš lahko le svoj račun. S čuvanjem lahko pomagaš drugemu igralcu, ne pa sebi.
 

DeletedUser

Guest
Če je lastnik na dopusto in si poišče čuvaja. Zakaj mu ta potem ne bi smel uriti enote?
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Če je lastnik na dopusto in si poišče čuvaja. Zakaj mu ta potem ne bi smel uriti enote?

Zaenkrat govorimo o razdeljevanju vasic ko igralec preneha igrati ... beri od zacetka DeadGamE
 
Status
Not open for further replies.
Top