Vprašanja o ekipi

Status
Not open for further replies.

mr. noob

Banned
Reaction score
0
@mr.noob, očitno si ti res želiš pridobiti kazen! Motorka je naredil veliko za vojnoplemen. Verjamem, da vam včasih njegove odločitve niso všeč in da so njegove odločitve včasih napačne ampak skoraj vedno težavo rešimo če je le uporabnik ki se sooči s težavo potrpežljiv!

Oprosti prosim ne me blokirat še na forumu!!:D..haha..Pa kaj vi mislte da mate ne vem kak forum al kaj?

Motorka, če boš spreminjal in dopolni pravila svaka ti čast, ampak midva sva zaklučla in lepga mnenja od mene ne boš slišal, pravila ki pa jih boš določu naj veljajo za vse, tudi za tiste ki so tvoji prjatli in porabijo veliko premiuma...Vedno govorite kako smo vsi enakovredni pa lažete, da se kar kadi...Veliko igralcev je treba kaznovat, njihove prekrške boš pa zares videl šele takrat ko boš igral...zapomni si to...poznam veliko takih ki imajo po več računov in kršijo pravila...zato ker igram in spoznavaš ljudi kot igralce in osebe...

Kolikor vem so javaskripte dovoljene, ostalih skript pa tudi nisem uporabljau...tako da zakaj je bil moj račun izbrisan NE VEM! Če bi vedel da skripte niso legalne jih nebi uporabljau...
In še nekaj!
Ko nekoga blokiraš mu to razloži zakaj v parih stavkih ne v eni ali dveh besedah. Če sem blokiran hočem vedet zakaj...
Razlog: nedovoljene skripte

mi pove samo to da imam nedovoljeno skripto, kero skripta je nedovoljena še vedno ne vem, in zaradi tega se take kršitve ponavljajo...premisli malo...vsi ki tukaj pišemo hočemo vojni plemen dobro in se trudimo da igra uspe...če nebi hotu bi biu že zdavnej na travianu...

Lp
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
pišeš pišeš in žališ, prodloži konkretni dokaz, ne samo praznih besed. Torej kdo od mojih "prijateljev" je imel kakšno prednost?
...poznam veliko takih ki imajo po več računov in kršijo pravila...zato ker igram in spoznavaš ljudi kot igralce in osebe...
zaradi tega se očitno nikoli ne bova razumela, meni je igra v veselje in tako, kot večina ne maram goljufov, ker nam kvarite prijetno igro.
Slovenske vojne plemen na žalost ne morem igrati, se ti ne zdi, da je to navzkrižje interesov, kako bi se šele potem obešal na to....

Javaskripte so seveda dovoljene, dokler upoštevajo pravila. En klik en ukaz itd... Zakaj si blokiran bi moral vedeti sam, saj si se strinjal s pravili. Če jih ne poznaš, preprosto ne moreš igrati.
In prosim, da se ne delaš norca iz nas, glede na uporabe take skripte, bi rekel, da zelo dobro veš zakaj si blokiran, tehničnih detajlov pa tu ne bom razlagal.
Če bi vprašal, bi ti povedal, ker je bila kršitev tako samoumevna nisem mislil, da potrebuje razlago.
Autofarmanje je prepovedano, preprosto. Nevem, kaj ti je stopilo v glavo, da misliš da je 150000 ukazov na dan normalno?
 

friks0n

Member
Reaction score
0
pišeš pišeš in žališ, prodloži konkretni dokaz, ne samo praznih besed. Torej kdo od mojih "prijateljev" je imel kakšno prednost?

zaradi tega se očitno nikoli ne bova razumela, meni je igra v veselje in tako, kot večina ne maram goljufov, ker nam kvarite prijetno igro.
Slovenske vojne plemen na žalost ne morem igrati, se ti ne zdi, da je to navzkrižje interesov, kako bi se šele potem obešal na to....

Javaskripte so seveda dovoljene, dokler upoštevajo pravila. En klik en ukaz itd... Zakaj si blokiran bi moral vedeti sam, saj si se strinjal s pravili. Če jih ne poznaš, preprosto ne moreš igrati.
In prosim, da se ne delaš norca iz nas, glede na uporabe take skripte, bi rekel, da zelo dobro veš zakaj si blokiran, tehničnih detajlov pa tu ne bom razlagal.
Če bi vprašal, bi ti povedal, ker je bila kršitev tako samoumevna nisem mislil, da potrebuje razlago.
Autofarmanje je prepovedano, preprosto. Nevem, kaj ti je stopilo v glavo, da misliš da je 150000 ukazov na dan normalno?

Taj če se ti zdi to nenormalno potem blokiraj tistega ko na si8 naredi dnevno 10000 ukazov.. A je to normalno ?

Če ti iskreno povem lahko narediš 20000 ukazov vsak dan če imaš čas... na eno vas klikas non stop.. na 10 minut.. al pa v okolici daš v skripto 5 kordinat pa naštimaš 5 lahke konjenice pa posiljas.. Sam to delajo le NORCI..

URA JE 18.07 DO URE 00:00 JE ŠE 6 UR IGRALNEGA ČASA.. Na svetu 8 ima trenutno 7800 ukazov.. zdaj pa izracunaj sam 6 ur je še veliko na koncu jih bo imel 11000.. in se tebi to zdi normalno da ima to vsak dan isti igralec ??

PS: dobro nisem videl da si napisal 150k ukazov.. to pa ni normalno :D :D
Lp
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Hm saj toliko se potrudi in boš videl da kikiO1 ne opleni največ vasi na svetu toda največ surovin velika razlika:)

On ima dobro lokacijo itd. zato zmeraj veliko nafarma vasi pa nekdo drug največ oropa pa to tudi lahko vidiš če se potrudiš:)
 

DeletedUser

Guest
poglei mal v hram slave pa boš vidu da ni samo kiki na svetu :)

tut sreče ima da napada igralce +3k točk ki imajo 40 k vsake surovine kar nanese 120k .. pa če jih je velik potem je to dost surovin :)
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Hm saj toliko se potrudi in boš videl da kikiO1 ne opleni največ vasi na svetu toda največ surovin velika razlika:)

On ima dobro lokacijo itd. zato zmeraj veliko nafarma vasi pa nekdo drug največ oropa pa to tudi lahko vidiš če se potrudiš:)

Dobr to je res...priznam zmoto...zanima me samo kako imam js lahko 150k ukazov ko pa sem imel na dan okoli 500-1000 nafarmanih vasi...
Ker sem pošiljau farmat 1-2krat na dan...
 

janci89

Member
Reaction score
0
1k je normalno, pa še pol rabiš bit cel dan gor...pa skoz pošiljat vojsko ven
to pa da majo eni po 10k to pa je že mal sumljivo, ker če prav imaš dovolj vojske da to lahko narediš sam z tem pomočnikom za plenjenje ti bo to zelo težko ratalo
 

DeletedUser

Guest
1k je normalno, pa še pol rabiš bit cel dan gor...pa skoz pošiljat vojsko ven
to pa da majo eni po 10k to pa je že mal sumljivo, ker če prav imaš dovolj vojske da to lahko narediš sam z tem pomočnikom za plenjenje ti bo to zelo težko ratalo


Na internetu obstaja bot,ki ti farma avtomatsko.10 dni imaš brezplačno nato pa je treba plačati.Jaz sem takega uporabljal na travianu.Tukaj pa ga še nisem sprobal :)
 

janci89

Member
Reaction score
0
a ato je pa pol dovoljeno, a tista javaskripta k jo je mel mr. noob pa ni dovoljena...
 

DeletedUser

Guest
a ato je pa pol dovoljeno, a tista javaskripta k jo je mel mr. noob pa ni dovoljena...


To sicer ni dovoljeno ampak tega ne moreš odkrit.Jaz se tudi čudim kako lahko eni imajo toliko bitk.Verjetno vsi uporabljajo bota.Če bi šlo tako naprej ga bom jaz tudi.
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
V dveh rundah oplenim tisockrat.. Vendar pozor.. to zato ker sem izgubil dosti offa... Ko sem imel vec vojske sem posiljal po 500-600 napadov v eni rundi (vendar z vec vojske v posameznem napadu) ... Porabim pol ure da posljem 500 napadov... Se kar splaca ta pomocnik ...
 

DeletedUser

Guest
Če imaš skripte čisto komot pošlješ 6k napadov dnevno samo čas si moraš vzeti da pošlješ ven itd.:)
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
a ato je pa pol dovoljeno, a tista javaskripta k jo je mel mr. noob pa ni dovoljena...
Seveda ni dovoljeno, upam, da ne bo naslednje vprašanje če je skripta, ki jo je uporabljaj mr.noob pri drugih ali na drugem svetu dovoljena!

mr. noob do sedaj smo te na forumu tolerirali, tako, kot vsakega, ki želi kaj povedati. ampak sedaj grejo posti že daleč čez mejo.
Prazne obtožbe, celi posti brez normalnega argumenta, eno samo pljuvanje in sovraštvo ter zaničevanje.
Take stvari na forum ne sodijo in ob naseldnjem takem, boš kaznovan.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Seveda ni dovoljeno, upam, da ne bo naslednje vprašanje če je skripta, ki jo je uporabljaj mr.noob pri drugih ali na drugem svetu dovoljena!

mr. noob do sedaj smo te na forumu tolerirali, tako, kot vsakega, ki želi kaj povedati. ampak sedaj grejo posti že daleč čez mejo.
Prazne obtožbe, celi posti brez normalnega argumenta, eno samo pljuvanje in sovraštvo ter zaničevanje.
Take stvari na forum ne sodijo in ob naseldnjem takem, boš kaznovan.

Ti pa nimaš nč za povedat v zagovor pa pol take pišeš.
Kaznuj me. To znaš najbolše. Pa poz svoje kolege.

Težave z tabo imamo vsi, ne samo js, js sm tisti ki pove kar si misli, in to ti gre v nos. Nism js kriu, če bi bil bi priznal. Za vsako kršenje sm ti povedal da sm to naredil če sem, če nisem si dobil nazaj par krepkih je tako? To je to iz moje strani.

Dokaze? Če ti hočem limat dokaze boš napisal da ni dovoljeno iz sporočil, iz skapya in vsega, potem bom ponovno bannan, enkrat sm to naredu pa sm dubu ban za 1teden če se ne motm...Js sm svoje povedal. Ti pa nisi nč...

Lp
NOOB!
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Kaj si povedal bo presodil vsak sam.
Obtožuješ me ti, za to bi tudi ti moral povedati, kaj te muči. Ko te vprašam po konkretnem se izmikaš, seveda nimam nič za povedati, saj nisi napisal nič, na kar bi moral/mogel odgovoriti, v nekulturna ad hominem obtoževanja se pa ne bom spuščal.

Temo zaklepam, saj se vrtimo v krogu, ki mu ni konca.
 
Status
Not open for further replies.
Top