vprašanje

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
svet4
svet5
svet2

zdaj sem se moral prijavit pod drugo ime in geslo ker pod stago geslo mi je napisalo da ni pravilno ko sem hotel naredit novo geslo mi napiše da imel ni pravilen prosim
in igram na voji 2,4,5, in se na nobeno nemorem prijavit.ko sem hotel hotel spremenit geslo pa mi napiše da je neveljavno zakaj.

zdaj sem se moral prijavit pod drugo ime in geslo ker pod stago geslo mi je napisalo da ni pravilno ko sem hotel naredit novo geslo mi napiše da imel ni pravilen prosim
in igram na voji 2,4,5, in se na nobeno nemorem prijavit.Ko sem hotel spremenit geslo pa mi je napisalo da je emel nepravilen ZAKAJ.


[mod=Matjazinho]§3.2.1 Dvojni komentarji
Dvojni oz. zaporedni komentarji na forumu niso dovoljeni. Če ste kaj pozabili napisati v prejšnjem prispevku, kliknete na gumb »edit« (). Iz tega pravila so izvzeti vsi člani Vojne plemen ekipe.[/mod]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
1. zaporedni posti niso dovoljeni ;)
2. daj nauči se pisat slovnično pravilno
3. če sem prav razumel se ne moreš prijavit ker je geslo nepravilno email pa prav tako.. Če si komu dal geslo je on spremenil email in geslo oz. ukradel račun ali pa si pozabil oz. narobe napisal geslo ali pa vpisal napačen email
 

DeletedUser

Guest
sem že petkrat probo danes in učeraj celi dan pa negre
 

DeletedUser

Guest
pa naj da blokirat acc v igri če res nikoli nebo mogu več bit na njem.
 

DeletedUser

Guest
danes sem spet probo pa negre ne eno ne drugo
ko želim spremenit geslo mi napiše:Neveljavna kombinacija imena in e-naslova
tako butast pa spet nisem da bi narobe email napiso in Uporabniško ime
 
Status
Not open for further replies.
Top