Odgovorjeno Vprasanje glede barbaskih vasi v igri

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni dragi soigralci,...

Jaz imam eno zelo noob vprasanje glede barbarov, skratka, na kaksen nacin nastajajo barbari?(saj vem kak nastajajo,... vendar>>>) oz. naprimer, na 2 registrirana igralca, nastane 1 barbar, oz. po kaksnem sistemu nastajajo? <<<to me zanima... sistem nastajanja barbarov :D

upam da razumete vprasanje,... ce ga ne, bom post edita in se bolj na dolgo razlozil kaj me zanima :D:D:D:D:D

Sedaj pa drugo vprasanja, to je bolj za igralce, kot za ekipo, vendar bi bilo lepo da tudi kaksen moderator pove kaj o tem vprasanju iz "pravnega" vidika, oz kaksne sankcije bodo... oz krsitve...

Jaz sem se ukvarjal z tem, kako povecati si5.
Premalo barbarov, itd... In jaz nebi bil jaz, ce ne bi imel resitve...(ste kdaj gledli ono risanko AJATO al kaj je ze bla??? torej si me lahko predstavljate :)
V knjiznici na racunalniku si zacnes ustvarjat nove racune, in pri vseh das zacni znova...racuni niso namenjeni nobeni zlorabi...
preprosto
ustvari racun na si5>>>zacni znova>>>>izbrisi racun
ponovno isti postopek...
nekaj ur .... :D:D:D:D:D:D

Ampak kot vodja spam crew-a imam to cast, da poznam kr nekaj norcev, ki bi bili to pripravljeni delati z menoj...
predstavljajte si, da npr. v soboto popoldan 5 idiotov si vsak naredi po 300 racunov in vsak racun da zacni znova :)
bi zelo povecali svet,... Ampak podpora nebi mogla dokazat da smo bili mi - kot sem rekel v knjiznici na racunalniku...

torej moje vprasanje za igralce, - JE TA ZAMISEL ŠE KOMU (RAZEN MENI) VSEC?
vprasanje za moderatorje: ENO JE ODZGORAJ^^^^^, DRUGO PA JE, KAKO BI REAGIRALI OB OPISANEM SCENARIJU? GLEDE USTVARJANJA RACUNOV Z NAMENOM POVECAVE SVETA

___

lep pozdrav,

[SPOIL]
Its not my fault that Im stupid :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
[/SPOIL]

EDIT:
ŽELIM POUDARITI, DA TA ZAMISEL NI V NOBEN SMISLU USTVARJENA Z NAMENOM SKODOVATI IGRI, TEMVEC JI KORISTITI, KAJTI NA SI5 BI TOLIKO NOVIH BARBAROV POMENILO OGROMNO!

ZATO TUDI PREJ SPRASUJEM, DA POTEM NEBI KJE VP SERVERJA ZRUSILI ZARADI PREOBREMENJENOSTI ALI KAJ PODOBNEGA...
TAKO DA, ZELIMO DOBRO IN KORISTITI IGRI, NIKAKOR PA NE NOBENEMU IGRALCU ALI VP KOT TAKI ŠKODIT!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
jas sem zraven, ampak samo če nas dobiš 300 :rolleyes: 50 meilov se mi pa neda delat če nas bi bilo npr. 7...lol
 

DeletedUser

Guest
za 1. vprašanje - ne vem o čem govoriš...:D
2. mi je pa všeč. Blo bi lepo, da bi bil svet malo večji. ampak če se ti da vsak dan delat po 300 računov... potem veselo na delo:D
 

DeletedUser

Guest
V kolikor jaz vem barbarke NE nastajajo samo bonusne vasi... Barbarke nastanejo samo če kdo izbriše račun oz. začne znova... Drugače pa ne vem... Meni se tega osebno nebi dalo delat... =D
 

DeletedUser

Guest
nisi razumel...
bilo bi nas kakih 5, ampak bi si vsak naredil 300 racunov...dal zacni znova, in tako vsak 600 vasi, krat 5 je 3.000 vasi v roku 2-3 ur, hahah
ne rabis delat 50 mailov,... lol, jaz mislim da imam na 1 mail 2 racuna registrirana... samo pac ne na istih svetovih... ssamo tu je namen da nas podpora ugotovi, da bodo racune brisali in nastane barbari...
in ne bos uporabil svojega maila... ampak izmisljeniga... ampak to je samo 1 mail...

@thefamily.......
ne vsak dan... samo 1 krat... pa bo dovolj... poglej koliko je trenutno vasi na si5, pa bos videl... 1 dan, mogoce 2 in je dovolj...
aja
ps. vse vasi pridejo v moj del sveta :)
 

DeletedUser

Guest
nisi razumel...
bilo bi nas kakih 5, ampak bi si vsak naredil 300 racunov...dal zacni znova, in tako vsak 600 vasi, krat 5 je 3.000 vasi v roku 2-3 ur, hahah
ne rabis delat 50 mailov,... lol, jaz mislim da imam na 1 mail 2 racuna registrirana... samo pac ne na istih svetovih... ssamo tu je namen da nas podpora ugotovi, da bodo racune brisali in nastane barbari...
in ne bos uporabil svojega maila... ampak izmisljeniga... ampak to je samo 1 mail...

@thefamily.......
ne vsak dan... samo 1 krat... pa bo dovolj... poglej koliko je trenutno vasi na si5, pa bos videl... 1 dan, mogoce 2 in je dovolj...
aja
ps. vse vasi pridejo v moj del sveta :)

Mislim da imaš ko daš 1x začni znova časovno omejeno kdaj lahko daš začni znova naslednjič... Če se motim naj me kdo popravi. Torej rabiš več mailov... AMpak kot sem rekel... Nebi se mi dalo s tem ukvarjat :)
 

DeletedUser

Guest
nisi razumel...
bilo bi nas kakih 5, ampak bi si vsak naredil 300 racunov...dal zacni znova, in tako vsak 600 vasi, krat 5 je 3.000 vasi v roku 2-3 ur, hahah
ne rabis delat 50 mailov,... lol, jaz mislim da imam na 1 mail 2 racuna registrirana... samo pac ne na istih svetovih... ssamo tu je namen da nas podpora ugotovi, da bodo racune brisali in nastane barbari...
in ne bos uporabil svojega maila... ampak izmisljeniga... ampak to je samo 1 mail...

@thefamily.......
ne vsak dan... samo 1 krat... pa bo dovolj... poglej koliko je trenutno vasi na si5, pa bos videl... 1 dan, mogoce 2 in je dovolj...
aja
ps. vse vasi pridejo v moj del sveta :)

na 1 mail loh samo eno "ime" ustvariš na Vp...pa komu bi se dalo 300 mailov nardit sploh ???
 

DeletedUser

Guest
ja je casovno omejeno.... zato pa taktika...
zacni znova - izbrisi racun
ustvari novi racun
zacni znova - izbrisi racun

_____
ponavljanje v neskoncnost..
saj sem od zgoraj napisal...

edit: 300 mailov? hja, odkrito... bilo bi vredno... bomo premislili... naj se kaksen clan vodstva pove kako bo to iz "pravnega" vidika, in je to to... mogoce bo kaj mogoce ne...bom vprasal ostale ce so zraven :)
 

DeletedUser

Guest
ja je casovno omejeno.... zato pa taktika...
zacni znova - izbrisi racun
ustvari novi racun
zacni znova - izbrisi racun

_____
ponavljanje v neskoncnost..
saj sem od zgoraj napisal...


Mislim da zato rabiš nov mail, ker je tudi najbrž časovna omejitev glede menjave mailov med accounti...
 

DeletedUser

Guest
@thefamily.......
ne vsak dan... samo 1 krat... pa bo dovolj... poglej koliko je trenutno vasi na si5, pa bos videl... 1 dan, mogoce 2 in je dovolj...
aja
ps. vse vasi pridejo v moj del sveta :)
lej če si na JZ pol vela:D




ja je casovno omejeno.... zato pa taktika...
zacni znova - izbrisi racun
ustvari novi racun
zacni znova - izbrisi racun

_____
ponavljanje v neskoncnost..
saj sem od zgoraj napisal...

edit: 300 mailov? hja, odkrito... bilo bi vredno... bomo premislili... naj se kaksen clan vodstva pove kako bo to iz "pravnega" vidika, in je to to... mogoce bo kaj mogoce ne...bom vprasal ostale ce so zraven :)

aha razumem. tak bi pa mogoč šlo... nevem treba probat:D
 

hilary

Member
Reaction score
0
1. Če kdo začne znova ali izbriše račun
2. Nato začnejo barbarse vasi rastiti
3. In jih lahko zavzameš ;) :D
 

DeletedUser

Guest
ej gorazd men bi se to dalo delat eno popoudne. ampak nism ziher kak je z temi mail, če je možno, da maš res lahk sam enga...
 

DeletedUser

Guest
hilary ti pa ne beres ravno kaj sem v resnici vprasal :(

Mah na forumu se vsesplošno vidi da hilary nabira poste... Glede tele ideje z barbarkami pa me res zanima mnenje moderatorjev :p najbrž ne bo pozitivno v vašo smer xD
 

DeletedUser

Guest
Lahko jih zavzemaš in si nabereš točke jaz sem jih malo zavzel malo ropal če jih ropaš ne dobiš veliko surovin če pa zavzemaš boš pa morda imel že na 30 stopnji surovine.

ko maš mal več vasi ti surovine ne pomenjo kej preveč.
če boš pa raje barbare zavzemal kot sosede. to se ti pa lahko maščuje...
 

hilary

Member
Reaction score
0
se mi bo pač saj so sami TMP okoli mene :D zato zavzemam barbare da me bodo napadli in dobili točke haha joke
 

DeletedUser

Guest
Berem toda sem napisal postopek



Lahko jih zavzemaš in si nabereš točke jaz sem jih malo zavzel malo ropal če jih ropaš ne dobiš veliko surovin če pa zavzemaš boš pa morda imel že na 30 stopnji surovine.

FAIL... kaj upaš na barbarki z 250 pikami da bodo surovinska polja na 30 ?
 

hilary

Member
Reaction score
0
FAIL... kaj upaš na barbarki z 250 pikami da bodo surovinska polja na 30 ?

omg nobene pod 3000 barbarske vasi ni kje v bližini mene haha ŁoŁ
če ti to ni dovolj se lahko spravim nevem na MUNGONA kaj bo pa potem use bom izgubil uh kaj pa če se bi spravil na simonnn-ja ali pa celo harlija kaj pa potem?
ti imaš morda takšne barbarke okoli sebe jaz pa imam že dolgo to vasico postavljeno v sredini TMP -ja itd. samo sem vmes nehal igrati zato nisem tako dober
 
Status
Not open for further replies.
Top