Odgovorjeno Vprasanje glede barbaskih vasi v igri

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Mah na forumu se vsesplošno vidi da hilary nabira poste... Glede tele ideje z barbarkami pa me res zanima mnenje moderatorjev :p najbrž ne bo pozitivno v vašo smer xD

EDIT:
ŽELIM POUDARITI, DA TA ZAMISEL NI V NOBEN SMISLU USTVARJENA Z NAMENOM SKODOVATI IGRI, TEMVEC JI KORISTITI, KAJTI NA SI5 BI TOLIKO NOVIH BARBAROV POMENILO OGROMNO!

ZATO TUDI PREJ SPRASUJEM, DA POTEM NEBI KJE VP SERVERJA ZRUSILI ZARADI PREOBREMENJENOSTI ALI KAJ PODOBNEGA...
TAKO DA, ZELIMO DOBRO IN KORISTITI IGRI, NIKAKOR PA NE NOBENEMU IGRALCU ALI VP KOT TAKI ŠKODIT!

evo se enkrat napisem, za vsak slucaj :D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
FAIL... kaj upaš na barbarki z 250 pikami da bodo surovinska polja na 30 ?

haha fail:D maš prov. ampak če bi si surovine vsaj mal nadgradil, preden bi brisal račun mogoč nebi blo slabo:D
 

hilary

Member
Reaction score
0
mislo sm na Si1
možno je pa tudi na Si5 lahko si samo surovine nadgrajuje nič drugega to je itak najbolje potem pa v 1 dnevu dobiš 10000 točk ker si lahko vse lepo zgradiš haha
 

DeletedUser

Guest
mislo sm na Si1
možno je pa tudi na Si5 lahko si samo surovine nadgrajuje nič drugega to je itak najbolje potem pa v 1 dnevu dobiš 10000 točk ker si lahko vse lepo zgradiš haha

lol? Ok ti delaj samo na surovinah ker je to res najbolše... Upam da tvoji sosedi berejo tole :) gorazdov hram, najbolje da njega vzameš za nadgrajevanje surovinskih polj do 30 in potem naj klikne začni znova... On se na to spozna!
 

DeletedUser

Guest
prosim drzite se teme, da bodo vsaj odgovorni prebrali, pred zaklepom :)
 

DeletedUser

Guest
sm naredu račun in dal začni znova. samo 1 sem lahko to naredil potem pa...Možno šele dne 18.01. ob 18:30:13...:(
 

DeletedUser

Guest
Odgovarjam kot novinka med forum moderatorji:

Ideja, ki si jo predstavil bi lahko označila kot strateško potezo s katero bi si lahko vsekakor pomagalo marsikatero pleme (vsekakor bi to pomagalo tudi do razvoja posameznemu igralcu). Glede pravnega ali moralnega vidika pa predlagam, da na to odgovorita Grobi oz. Motorka (v kolikor so se kje že srečali s tovrstnim pojavom na mednarodnih serverjih).

Je pa zelo malo oseb, ki bi vlagale tolikšen trud v to igro, oziroma vse manj. VENDAR TO LAHKO SPREMENIMO. SKUPAJ. (ne govorim za tovrstno predstavljeno dejanje)


Lep pozdrav,

Lily aka. bosko28
Forum moderatorka
 

DeletedUser

Guest
Odgovarjam kot novinka med forum moderatorji:

Ideja, ki si jo predstavil bi lahko označila kot strateško potezo s katero bi si lahko vsekakor pomagalo marsikatero pleme (vsekakor bi to pomagalo tudi do razvoja posameznemu igralcu). Glede pravnega ali moralnega vidika pa predlagam, da na to odgovorita Grobi oz. Motorka (v kolikor so se kje že srečali s tovrstnim pojavom na mednarodnih serverjih).

Je pa zelo malo oseb, ki bi vlagale tolikšen trud v to igro, oziroma vse manj. VENDAR TO LAHKO SPREMENIMO. SKUPAJ. (ne govorim za tovrstno predstavljeno dejanje)


Lep pozdrav,

Lily aka. bosko28
Forum moderatorka

Hvala za odgovor :)
ob tem ko si omenila da bi s tem dolocena plemena, oz igralci pridobili,... imas prav vendar jaz zastavim svojo besedo (ceprav ne vem koliko je beseda spamerja vredna na forumu) da se bodo vse vasi delale nakljucno in da ne bomo delali pristransko za nikogar

lp


EDIT:
tribuno, hilary : NEHAJTA SPAMAT MOJO TEMO, DRUGACE BOM JAZ ZAHTEVAL KAZEN ZA OBA!
konec dvogovora!

pa ne zamerit, vendar gre za resno zadevo, ceprav je smesna zamisel :)
 

DeletedUser

Guest
Hvala za odgovor :)
ob tem ko si omenila da bi s tem dolocena plemena, oz igralci pridobili,... imas prav vendar jaz zastavim svojo besedo (ceprav ne vem koliko je beseda spamerja vredna na forumu) da se bodo vse vasi delale nakljucno in da ne bomo delali pristransko za nikogar

lp

Nepristransko bi bilo, če bi skakali med izmenično enkrat na JV enkrat na SV enkrat na SZ enkrat na JZ Seveda pa počakaj raje na Grobijev / Motorkin odgovor :)
 

DeletedUser

Guest
1. Random(Naključno za tiste ki neveste angleščine) vsak kolko je meni znano

Na druga vprašanja pa se bom še vrnil, mam še nekaj za naredit prej :)

2. Nemogoče je ustvarit toliko račanunov v enem dnevu, to je vse kar bom rekel
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
2. Nemogoče je ustvarit toliko račanunov v enem dnevu, to je vse kar bom rekel

mogoce... kaj to mislis iz tehnicnega vidika?
kajti, fizicno bi mi vsekakor zmogli... pac namesto da ob 2 zjutraj spamamo po forumu, bi si vzeli cas... pa nastiskali racune...

vsekakor, bi te jaz (pa se kak prostovoljec) ustvarila cim vec mail naslovov... to bi trajalo :)
vendar pol registracija, zacni znova, izbrisi racun, pa bi po moje slo kr hitro...
ce se zbere ekipa cca 5 ljudi, in ce pripravim maile vnaprej(to je cca 1 tedn dela, mogoce se vec :( )in ce bi naenkrat delali skupaj 2-3 ure, mogoce se vec...
bi fizicno to zmogli :)

pac moje mnenje
 

gx15

Member
Reaction score
1
2. Nemogoče je ustvarit toliko račanunov v enem dnevu, to je vse kar bom rekel

Hmm.. si to lahko vzamem kot stavo ???....
Če ja potem naj ti kar lepo izberem kazen...
1 mesec brez komentiranja na Vp ;)

Pa povej če si pripravljen... (ker vem da jaz nisem prosim reci ne :D)
 

DeletedUser

Guest
mogoce... kaj to mislis iz tehnicnega vidika?
kajti, fizicno bi mi vsekakor zmogli... pac namesto da ob 2 zjutraj spamamo po forumu, bi si vzeli cas... pa nastiskali racune...

vsekakor, bi te jaz (pa se kak prostovoljec) ustvarila cim vec mail naslovov... to bi trajalo :)
vendar pol registracija, zacni znova, izbrisi racun, pa bi po moje slo kr hitro...
ce se zbere ekipa cca 5 ljudi, in ce pripravim maile vnaprej(to je cca 1 tedn dela, mogoce se vec :( )in ce bi naenkrat delali skupaj 2-3 ure, mogoce se vec...
bi fizicno to zmogli :)

pac moje mnenje

fizično, nevem če se bi tebi ali komu drugemu dalo naredit 300mailov, in četudi se bi, bi se verjetno naveličali še pred sredino.

@gx jaz ne stavim, še posebaj ne po forumih.
 

gx15

Member
Reaction score
1
fizično, nevem če se bi tebi ali komu drugemu dalo naredit 300mailov, in četudi se bi, bi se verjetno naveličali še pred sredino.

@gx jaz ne stavim, še posebaj ne po forumih.

JAz tudi ne :p samo bi bilo zanimivo videti kako bi izgledal forum brez tebe ;)
 

DeletedUser

Guest
fizično, nevem če se bi tebi ali komu drugemu dalo naredit 300mailov, in četudi se bi, bi se verjetno naveličali še pred sredino.

ubijalec... ti se ne ves kaj pomeni bit nor :)
ko admini odgovorijo kako je na zadevi... in ce se potem odlocimo stvar speljat...

se zmenima :) ce to naredimo - 3k novih vasi... si mi dolzn pir, ce se kdaj srecama v RL ? evo... to ni stava... to je pac... dogovor.. si za? aja drugace pa jaz tebi... lol, to pa ze malo na stavo vlece :p:p:p:p:p:p:p
 
Status
Not open for further replies.
Top