World1 Pnp / TMP farms

DeletedUser

Guest
In tako se je začelo..


Nekega dne se je 300 hrabrih špartancev odločilo da vzame stvari v svoje roke in zavlada svetu.
Njihove usode sta vzela v roke najbol pogumna in hrabra 15letnika na slo serveru

lukacar11 in tadej14..

[spoil][/spoil]



Bili so zelo organizirani;

[spoil]





[/spoil]

Napadali so z sulicami, ki je glavno orožje špartancev,

[spoil]
vxz-pnp.jpg
[/spoil]

Kot jim je bilo v navadi so bili zelo hrabri;

[spoil][/spoil]

Mislim pa da so pozabili da je čas špartancev že zdavnaj mimo =).Zato jim bomo njihove sulice enostavno zabili v..

[spoil]
kym-www-St.jpg
[/spoil]

Stvari so se kmalu za tem spremenile in tudi najbol zagreti,hrabri so bili prestrašeni..

[spoil]

stopnjevanje..



stopnjevanje..



stopnjevanje..





odg. na njegovo prosenje

[/spoil]


Ker pa smo gentlemeni, smo se odločili da z njimi ne naredimo vojne.. =) .. temveč, bodo ostali le naše farme dokler ne zapustijo svojega plemena..

Zakaj?

[spoil]Paradox danes ob 15:06[/u]
Lp,

Vsak nadaljni napad na [player]Messi 10[/player] iz strani [player]Garlok[/player] bo vzet kot napad na vodstvo TMP in bo kaznovan.

Hvala,
Vodstvo TMP


lukacar11 danes ob 15:24
aja zakaj pa vi nas farmate

Paradox danes ob 15:27
Farmamo samo člane ki so bili farmani od nas že preden ste jih povabli v tribe.Torej zato ker ste tribe z mass recruit.

In ne bom se ponavljal,imaš 1h da mi javiš ali bo z napadi nadaljeval.

Hvala,
Vodstvo TMP





Dobr pnp fluxde :D

a če vs js začenm farmat bom tud dubu tak lep mail? :D
 

DeletedUser

Guest
Preberi moj personal profil v igri ;) vse ti pove. =P in hvala zanzy
 

DeletedUser

Guest
300 so mass recruitali tud moje memberje, na srečo si ne upajo ven.

Drugače pa lepo, hočem kašo iz njih. :D
 

DeletedUser

Guest
Po moje jih enotavno pofarmamo in cakajmo da restartajo. Mislim da to pleme sestavljajo najstniki v prvih letih drugega desetletja...

Prevec jih resno jemljemo.
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
Pri nas je cel tribe dobil take maile od njih:


Beaver 31.08.ob 18:36 uri
Si zato da zamenjaš pleme? Pridi v SPARTO 300. Naš položaj je zelo dober. Smo na vrhu lestvice. Imamo veliko zaveznikov z vrha lestvice.
Borimo se za 55. kontinent. Pridruži se. Če si za me kontaktiraj.
 

DeletedUser

Guest
Beaver 31.08.ob 18:36 uri
Si zato da zamenjaš pleme? Pridi v SPARTO 300. Naš položaj je zelo dober. Smo na vrhu lestvice. Imamo veliko zaveznikov z vrha lestvice.
Borimo se za 55. kontinent. Pridruži se. Če si za me kontaktiraj.

Priceless!
 

DeletedUser

Guest
Pri nas je cel tribe dobil take maile od njih:


Beaver 31.08.ob 18:36 uri
Si zato da zamenjaš pleme? Pridi v SPARTO 300. Naš položaj je zelo dober. Smo na vrhu lestvice. Imamo veliko zaveznikov z vrha lestvice.
Borimo se za 55. kontinent. Pridruži se. Če si za me kontaktiraj.

Jaz sem takega dobil:
Beaver 01.09.ob 14:10 uri
Smo pleme iz kontinenta 55. Večinoma se borimo zanj. Iščemo pa igralce na sosednjih kontinentih. Jih imamo že kar nekaj. Če bi se pridružila me kontaktiraj. Krajšava za pleme se imenuje [ally]300[/ally]. Na lestvici smo zelo dobri, imamo pa veliko zaveznikov in prijateljev. Pridruži se.
:D
 

DeletedUser

Guest
heheh, naš:

Beaver je napisal:
Smo pleme iz kontinenta 55. Večinoma se borimo zanj. Iščemo pa igralce na sosednjih kontinentih. Jih imamo že kar nekaj. Če bi se pridružila me kontaktiraj. Krajšava za pleme se imenuje 300. Na lestvici smo zelo dobri, imamo pa veliko zaveznikov in prijateljev. Pridruži se.

Najprej sem mislu da uporabljajo google translate.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
težko bojo oni na K55.. vsaj js nimam več nobenga okrog :p
 

DeletedUser

Guest
vsepovsod, pa nikjer me ni. ampak spremljam dogajanje. včasih malo bolj zgovorno drugič pa spet manj. samo če je govora o K55 bom pač mogla poseči vmes, ane :D
 

DeletedUser

Guest
vsepovsod, pa nikjer me ni. ampak spremljam dogajanje. včasih malo bolj zgovorno drugič pa spet manj. samo če je govora o K55 bom pač mogla poseči vmes, ane :D

saj zaj delam train da te obiščem:eek:..dolgo se ze nisma vidla:rolleyes::D
 

DeletedUser

Guest
ti kr napadi.. ko se bodo tvoji poglavarji na sulice nabodli bom js tut zrasla s svojimi obrambnimi točkami :D:p
 

DeletedUser

Guest
khm, khm... če templarji v zgodovini ne bi bili težavni, jih ne bi skurili.. ali se bo zgodovina ponovila? :rolleyes::p

in kako si vi to predstavljate s 300? zaveznike obrekujete... ni lepo
 
Top