S-E

DeletedUser

Guest
Mislijo da se bodo igralci kar tako pridruževali,
ker je na si2 S-E na rang 1.Po mojem mnenju bo pleme
slej kot prej propadlo.
 

DeletedUser

Guest
ja še mal pa jih ne bo več

Pa zakaj imate vsi toliko proti njim?
Pač so si dali ime S-E, ker so menili, da bodo bolj uspešni...je kaj slabega v tem?
Po mojem ste "fouš" vsi vi, ki jih kar naprej kritizirate...največ "foušije" pa je pokazal nk maribor 12.

Zdaj so že F.N.B.
Kaj vam ne paše? Razpadli pa verjetno bodo, ja...zakaj?
Polovica zato, ker ste jih v to skoraj dobesedno prisilili na tem forumu.
 

DeletedUser

Guest
Saj zato pa obstaja tudi PSIHOLOŠKI NAČIN UNIČEVANJA, če še nisi slišal za to. V zadnjih 2 dneh sem ugotovil, da sem v tem odličen XD PROVOKACIJA LJUDJE JE NAJBOLJŠE OROŽJE :D
 

DeletedUser

Guest
ni legalno :D KJE SI PA TO POBRAL?

Psihološko je še najboljše, pri takšnih igrah XD. Sej v real lifu to ne pride v poštev.
 

DeletedUser

Guest
pri čem? Ne mi rečt, da mo bote psiho uničli. Bom takoj vrnil udarec XD
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
eh psiho :rolleyes: komu se pa še da cel dan pred tem forumum presedet pa bedarije pisat :confused:

sam enega takega poznam .... kako mu je že ime :confused:

ne ne mi bomo rajši to nardili v igri ;)
 

DeletedUser

Guest
No očitno spet držiš z slabšimi (podobno je bilo na S2-tvoj spqr z 6 akademijami je propadel) ENAKO BO TUKAJ, vendar bo to zaradi KaraK in naših noblov!
 

DeletedUser

Guest
No očitno spet držiš z slabšimi (podobno je bilo na S2-tvoj spqr z 6 akademijami je propadel) ENAKO BO TUKAJ, vendar bo to zaradi KaraK in naših noblov!

Vsi propademo tukaj...razen tebe, ne?

S svojimi 212 točkami in 5 vojački si pravi geek. :D
 

DeletedUser

Guest
Sej se me ni treba bat. :D

Počasi mi cajta zmankuje, zato bom vedno manj aktivn in ti boš mel prosto pot, da me znoblaš. (zaposlen sem tudi z S1).
 

monsterrking

Member
Reaction score
0
Takole je.
Če niste aktivni 24/7 na dan pole ni šans, da se zavarujte pred kakšnimi drugimi igralci (ostaneste top 50).
Jest igram skorej non-stop, čene pa dobim čuvaja računa!
nk maribou 12 verjamem da ma 5ke pri slovi, ker jih mam tud jest in mi je slova sploh lahka!
poleg tega pa se mi zdi da je na s3 90% n00bov!

tako lahko jih čistim, da me prow boli glava ;)
 

DeletedUser

Guest
Takole je.
Če niste aktivni 24/7 na dan pole ni šans, da se zavarujte pred kakšnimi drugimi igralci (ostaneste top 50).
Jest igram skorej non-stop, čene pa dobim čuvaja računa!
nk maribou 12 verjamem da ma 5ke pri slovi, ker jih mam tud jest in mi je slova sploh lahka!
poleg tega pa se mi zdi da je na s3 90% n00bov!

tako lahko jih čistim, da me prow boli glava ;)

Se strinjam. 8 klass sploh.

ps: Z MANO BI MEL VEČJE PROBLEME :D
 

monsterrking

Member
Reaction score
0
in za vse tiste, ki mislite da sem n00b da znam samo COPY PASTE COPY PASTE, se pa zelo motite...
igram pod drugimi nicknami na drugih svetovih (ang. deu..-od deu svet mi je the best-carsko je gor!!) vendar sem prekinil dna vseh svetovih da se bom lahko posvetil samo temu svetu!!

zdej bom dokazal da me boste imeli za odličnega igralca ;););););)
 
Top