S-E

ninja

Member
Reaction score
0
Jaz sem tudi bil prvi dan pri njih, pa so me vrgli ven, ti vsemogočni S-E, KI NIMAJO POJMA :D

Očitno nas je kar nekaj, ki smo predobri za njih :D

v tem grmu tiči zajec: so te vrgli ven, sedaj pa jokaš

za vse, ki ne marate S-E plemena na s3: kaj vas tako boli ime? vsak doma uporablja ilegalne kopije programov, pa se ne buni...admini NIMAJO pravice menjat imena plemena, če delajo v skladu s pravili, če pa delajo po svoje, prirejajo pravila (kot so jih na s1, da so nagajal KOH in TMP), potem pa kar naj delajo po svoje...ker ugotovitev iz s1 še vedno ostaja: PESKOVNIK, čisti, pravi originalni peskovnik....zato bom klikal na w45. Razlogi: nobenih težav, ne s plemeni, ne s soigralci in so s celega sveta. In nismo v dopisnem krožku. Hvala bogu, da sem za peskovnik spremenil ime, da ne uporabljam istega.....

pozdrav...in adijo,
ninja
 

DeletedUser

Guest
maribor, ti očitno neveš kako deluje cerkev?

pomembno je iz kje je napad poslan (če je tista vas pod območjem vere), ne če je vas, ki je pod napadom pod območjem vere (gledano z strani napadalca).
Tako, da še nekaj časa ti cerkev nebo pomagala prav nič, ker bodo imeli vsi vero.

Če gledamo s tvojega stališča, imaš nedvomno prav, če pa gledamo s stališča praktičnosti in družbeno moralnih norm, pa je to moteči faktor, ki se ga ponavadi, da delovanje "družbe" nebi bilo moteno odpravi.
 

DeletedUser

Guest
maribor, ti očitno neveš kako deluje cerkev?

pomembno je iz kje je napad poslan (če je tista vas pod območjem vere), ne če je vas, ki je pod napadom pod območjem vere (gledano z strani napadalca).
Tako, da še nekaj časa ti cerkev nebo pomagala prav nič, ker bodo imeli vsi vero.

Ja v tem je finta. Moja vas ni pod območjem večino od njih cerkev. Kar je v prid meni.
 

DeletedUser

Guest
Ja važno, če je njihova vas, iz katere so poslali napad pod njihovim vplivom vere, kar trenutno so vse.
 

ninja

Member
Reaction score
0
nk, se vidi, da ne razumeš pravil o cerkvi, pajo ti je lepo razložil, pa še vedno ne razumeš - preberi še enkrat, pa bo

nk, glede šole: nisem v komentarju mislil tebe osebno, ampak na splošno - da vsi nimajo dovolj časa. Glede na tvoje rezultate ti pa iskreno čestitam (brez pomislekov), le tako nadaljuj, pa bo OK, ker igra je le igra, tukaj se ne moremo kregat zaradi resničnih dogodkov, se pa prepiramo in razhajamo zaradi naših plemen, igralcev (nk maribor) :) itd. To nima z resničnostjo prav nič in gremo še vedno lahko na pivo ali zalo life....brez zamere, nisem prej videl vseh postov

uživajte, grem malo pofarmat na net server, .... tam sploh nimam rudnikov, sem jih uničil na stopnjo 0...
 

GenetiX

Member
Reaction score
0
nk, se vidi, da ne razumeš pravil o cerkvi, pajo ti je lepo razložil, pa še vedno ne razumeš - preberi še enkrat, pa bo

nk, glede šole: nisem v komentarju mislil tebe osebno, ampak na splošno - da vsi nimajo dovolj časa. Glede na tvoje rezultate ti pa iskreno čestitam (brez pomislekov), le tako nadaljuj, pa bo OK, ker igra je le igra, tukaj se ne moremo kregat zaradi resničnih dogodkov, se pa prepiramo in razhajamo zaradi naših plemen, igralcev (nk maribor) :) itd. To nima z resničnostjo prav nič in gremo še vedno lahko na pivo ali zalo life....brez zamere, nisem prej videl vseh postov

uživajte, grem malo pofarmat na net server, .... tam sploh nimam rudnikov, sem jih uničil na stopnjo 0...


tist k je najbl pametn se pol začne najprej opravičevat..... hahaha
 

ninja

Member
Reaction score
0
se prav nič ne opravičujem, le pohvalil sem ga za njegove dosežke v šoli, ne pa v igri :) ne vem, kje si ti videl opravičilo...sicer me bodo pa itak sedaj blokiral, tako da boste imeli mir
 

DeletedUser

Guest
mah otroci,dajte se sprijaznit,da tudi to že nekaj dokazuje

Da ti jaz nekaj povem, glede na to, da sem tukaj kar precej glasen.

1. NA FORUMU SE NE KLEJE!!!! (zahtevam opozorilo :D )

2. Na S1 sploh ne igram pri KaraK, ampak sem v AI-PPZ, ki razbija škratke.
3. S2 SPLOH NE IGRAM!
4.Na S3 sem v KaraK, ker so najmočnejši na K44 ter se mi zdijo vsaj nekateri izmed njih VREDU igralci!

sploh ni to klejenje,ker to je sam citat iz nanizanke brat bratu,tolk,če tam lahko javno govori,potem ne vem če je to kaka kletvica
 

DeletedUser

Guest
ninja je res car.=))
nk...Ti pa ne pametuj, ker nisi nepremagljiv.
Vsakega lahko premagamo.!.
Torej, ker smo te vrgli ven, in si se pridružil drugemu plemenu, misliš da si bogu jajce spipal?Misliš da ste najboljši?
Dej prosim te...Karantanija je razpadla,(pred 5. stoletji=)) in to je tudi kopija iz s1, pa se kdo pritožuje?
Nihče. samo ti nekaj pod***avaš, za S-E , ker smo te ven vrgli, in misliš da nas boš lahko kar tako, čez noč "prebutal"
Glej, ne si mislit, da te bomo mi kar tako pustili, da se širiš.
Pa nekateri, (ti si med njimi) to igro vzamejo preveč resno...
Jaz sem se zasvojil, priznam, imel sem 200 vasi, oz. malo manj, pa mi šola ni dopuščala nadaljevati, pa sem nehal...
Vse lepo in prav, se nisem nič sekiral.!.
Ti, pa kot kaže, če te bomo uničili, se boš pa cmeril kot stara baba.
Glejte dečki, in dekleta, ne jemat to igro preveč resno, ker vam bo res udarila v glave.
Jaz grem zdaj gor 1 uro na dan, pa še tisto ne, toliko da malo vidim, pa malo sekirc izurim, kvečjemu tu igram za zabavo, ampak včasih sem se pa ponoči zbujal, pa pošiljal napade, in obrambe okoli...V šoli sem bil pravi zombi, in imel sem 2ke, pa še tisto včasih komaj.
Zdaj pa lepo živim.Dobiam 5ice, pa 4ice.Lahko gremo na kakšen nogomet, košarko, pa tudi tenisa se ne branim...
Samo da je zrak...Pa uživanje...

Drugače pa uživajte, pa naj najbolši zmaga.
ninja, ti pa ostani tak car, kot si.=)

LP
Z.=)
 

DeletedUser

Guest
tole je grožnja,hvala,da ste povedal,se bomo pripravili tolk,da ne verjamem da bi uspela,ker mene ne morejo na .net 4je zbombat pa so malo večji od mene :D tolk,da bi vidva tudi tukaj nič naredila,če bo delal obrambo :D in znal usklajevat...itd. če to zna,potem bi vidva pral kmalu ostala brez vojske itd. raje bodite resni in se raje lpo pomenmo,sam ne vem zakaj taka štorija glede imena ki smo ga dali na s3 S-E halo veliko je igralcov prišlo iz s2 iz S-E v s3 v S-E tolk,da nismo nič ukrali...itd.

Prosim, če mi lahko sporočiš, kateri so to, ker ne vidim niti enega.
 

monsterrking

Member
Reaction score
0
ninja je res car.=))
nk...Ti pa ne pametuj, ker nisi nepremagljiv.
Vsakega lahko premagamo.!.
Torej, ker smo te vrgli ven, in si se pridružil drugemu plemenu, misliš da si bogu jajce spipal?Misliš da ste najboljši?
Dej prosim te...Karantanija je razpadla,(pred 5. stoletji=)) in to je tudi kopija iz s1, pa se kdo pritožuje?
Nihče. samo ti nekaj pod***avaš, za S-E , ker smo te ven vrgli, in misliš da nas boš lahko kar tako, čez noč "prebutal"
Glej, ne si mislit, da te bomo mi kar tako pustili, da se širiš.
Pa nekateri, (ti si med njimi) to igro vzamejo preveč resno...
Jaz sem se zasvojil, priznam, imel sem 200 vasi, oz. malo manj, pa mi šola ni dopuščala nadaljevati, pa sem nehal...
Vse lepo in prav, se nisem nič sekiral.!.
Ti, pa kot kaže, če te bomo uničili, se boš pa cmeril kot stara baba.
Glejte dečki, in dekleta, ne jemat to igro preveč resno, ker vam bo res udarila v glave.
Jaz grem zdaj gor 1 uro na dan, pa še tisto ne, toliko da malo vidim, pa malo sekirc izurim, kvečjemu tu igram za zabavo, ampak včasih sem se pa ponoči zbujal, pa pošiljal napade, in obrambe okoli...V šoli sem bil pravi zombi, in imel sem 2ke, pa še tisto včasih komaj.
Zdaj pa lepo živim.Dobiam 5ice, pa 4ice.Lahko gremo na kakšen nogomet, košarko, pa tudi tenisa se ne branim...
Samo da je zrak...Pa uživanje...

Drugače pa uživajte, pa naj najbolši zmaga.
ninja, ti pa ostani tak car, kot si.=)

LP
Z.=)

Se popolnoma strinjam!
Če misli nk maribor 12 da je neki car in da mu ne moremo neč se tko moti. Sej bomo vidli.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
ninja je res car.=))
nk...Ti pa ne pametuj, ker nisi nepremagljiv.
Vsakega lahko premagamo.!.
Torej, ker smo te vrgli ven, in si se pridružil drugemu plemenu, misliš da si bogu jajce spipal?Misliš da ste najboljši?
Dej prosim te...Karantanija je razpadla,(pred 5. stoletji=)) in to je tudi kopija iz s1, pa se kdo pritožuje?
Nihče. samo ti nekaj pod***avaš, za S-E , ker smo te ven vrgli, in misliš da nas boš lahko kar tako, čez noč "prebutal"
Glej, ne si mislit, da te bomo mi kar tako pustili, da se širiš.
Pa nekateri, (ti si med njimi) to igro vzamejo preveč resno...
Jaz sem se zasvojil, priznam, imel sem 200 vasi, oz. malo manj, pa mi šola ni dopuščala nadaljevati, pa sem nehal...
Vse lepo in prav, se nisem nič sekiral.!.
Ti, pa kot kaže, če te bomo uničili, se boš pa cmeril kot stara baba.
Glejte dečki, in dekleta, ne jemat to igro preveč resno, ker vam bo res udarila v glave.
Jaz grem zdaj gor 1 uro na dan, pa še tisto ne, toliko da malo vidim, pa malo sekirc izurim, kvečjemu tu igram za zabavo, ampak včasih sem se pa ponoči zbujal, pa pošiljal napade, in obrambe okoli...V šoli sem bil pravi zombi, in imel sem 2ke, pa še tisto včasih komaj.
Zdaj pa lepo živim.Dobiam 5ice, pa 4ice.Lahko gremo na kakšen nogomet, košarko, pa tudi tenisa se ne branim...
Samo da je zrak...Pa uživanje...

Drugače pa uživajte, pa naj najbolši zmaga.
ninja, ti pa ostani tak car, kot si.=)

LP
Z.=)

pa nisi edini, ki ti gre tako lepo v šoli! Sem pa tudi jaz bil enkrat zasvojen (sem mel smo 40 vasi, pa sem še vedno mel same 5-ke (sicer takrat v 6. klasu. Zdaj sem 8., pa igram VP, pa mam same petke ...) TAK DA NE BIT GLASN !

Jaz sem še manj kot 1 uro na dan gor (včeraj sem bil več, ker sem malo provociral ...)

ps: razbijte me, pa bom nehal igrat na S3. Kaj čmo, še enkrat od začetka pa se mi ne da.
 

DeletedUser

Guest
pa nisi edini, ki ti gre tako lepo v šoli! Sem pa tudi jaz bil enkrat zasvojen (sem mel smo 40 vasi, pa sem še vedno mel same 5-ke (sicer takrat v 6. klasu. Zdaj sem 8., pa igram VP, pa mam same petke ...) TAK DA NE BIT GLASN !

Jaz sem še manj kot 1 uro na dan gor (včeraj sem bil več, ker sem malo provociral ...)

ps: razbijte me, pa bom nehal igrat na S3. Kaj čmo, še enkrat od začetka pa se mi ne da.

Če maš pa ti petice pri slovenščini, je moja babica papež.
 

DeletedUser

Guest
Očitno se motiš. :D
sej ni važno, tu smo zato, da se koljemo!
TO JE OFF-TOPIC!!!!!!!!!!!!!

ps: ne vem, zakaj se zdaj tukaj nekaj v tri krasne oglašaš, ker se mi zdi brezveze in samo nabiranje postov!
 
Top