KOH vs TMP ali vojna največjih razsežnosti na s1

DeletedUser

Guest
vsa plemena so akademija KOH, le tmp ni naša akademija, ker niso pleme, oni so TMP, Temporary :)
ps: ste eni pametni tuki, kot da bi imeli dve leti, ne pa da ste odrasli in hkrati vodilni v "plemenu" TMP, flux, tokrat si me pa razočaral, da si se spustil na nivo ubijalca, NF in gumice (sem verjel, da ne spadaš v to 'elito')

glede groženj: nikomur nisem grozil od prve vasice naprej, ampak sem jih samo počistil, začelo se je pa z enim igralcem s hrvaške :) vi pa dnevno grozite npr. NEALu, zato tudi takšna reakcija z njihove strani, če bi pa Neal vas supportal, bi bili pa potem kot pleme, ki ima potencial itd. Očitno so vas vsi spregledali, le nekatere iz KnP še držite v šahu, sem prepričan da po sistemu: ali pošlji pomoč ali pa te prevzamemo, večje pa povabite in sprejemete na enak način, s silo in ustrahovanjem, kar vedo vsi igralci tega serverja, ki so imeli z vami opravka, zato ne pripisujte vaših dejanj nam, mi smo KOH in nikogar ne izsiljujemo - lahko naredite anketo o tem, če imate čas nakladat po forumu....

dokazujete da nemorte sami jit proti TMP:D
ampak rabte vse da vas zalagajo z obrambo:D
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Pa drugi rabijo njih, da jih zahrbtno zalagajo z obrambo med tem ko smo zavezniki ?
ah ne, le kdo bi naredil kaj takega :)
 

DeletedUser

Guest
TMP nima nobenega v strahu iz plemena KnP .
Pleme KnP je neodvisno od TMP-ja.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Nena se gre da bi komu delali tezave . jas sem samo napisal da pleme KnP nena posilja vojske TMPju . Ter da doben clan se ni prestopil iz KnP v TMP . Ter mislim da se to nebo zgodilo . Kakor je napisal ninja
 

nofear

Member
Reaction score
0
Nena se gre da bi komu delali tezave . jas sem samo napisal da pleme KnP nena posilja vojske TMPju . Ter da doben clan se ni prestopil iz KnP v TMP . Ter mislim da se to nebo zgodilo . Kakor je napisal ninja

Če bi kdo iz KnP prišel v TMP bi to bilo na podlagi dialoga ne pa na podlagi groženj.
Sistem KOHa pa je ponavadi bil takšen, da najboljše poberejo ostale pa ponoblajo.
 

DeletedUser

Guest
Če bi kdo iz KnP prišel v TMP bi to bilo na podlagi dialoga ne pa na podlagi groženj.
Sistem KOHa pa je ponavadi bil takšen, da najboljše poberejo ostale pa ponoblajo.

Ha, ha. Nofear ti pa si res za hece. Si že pozabil kaj ste delali v EOW , oziroma to je tvoj stil igranja, ki se ni nič spremenil. Groziš igralcem jih podkupuješ z premiumom ..itd. Ko ti ne korsitijo več, jih ponoblaš..To je tvoj stil velikega igralca.ha ha
 

DeletedUser

Guest
Kar se pa tiče odhoda naših vodij v KOH....s tem manevrom niso oslabili našega plemena ampak utrdili medsebojno sodelovanje, kar se bo tudi videlo v prihodnje:):)

LP AH1889

če verjameš v pravljice:p Vprašajte se malo kdo je nalednji ko in če TMP pade? Praet? Nebi rekel, prvo bodo nad vas v NEAL šli z njihovo akademijo in potem še na druge.

Ha, ha. Nofear ti pa si res za hece. Si že pozabil kaj ste delali v EOW , oziroma to je tvoj stil igranja, ki se ni nič spremenil. Groziš igralcem jih podkupuješ z premiumom ..itd. Ko ti ne korsitijo več, jih ponoblaš..To je tvoj stil velikega igralca.ha ha

In gotovo maš spet dokaze kaj?:rolleyes:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ubijalec to bomo pa vidli.....mislim ,da ko uničijo vas in ,če so na vrsti vaši ubežniki
 

DeletedUser

Guest
če verjameš v pravljice:p Vprašajte se malo kdo je nalednji ko in če TMP pade? Praet? Nebi rekel, prvo bodo nad vas v NEAL šli z njihovo akademijo in potem še na druge.

Ja to pa sigurno, samo, da še malo vasi ponoblamo in padete potem je konec igre, mi svojih zaveznikov ne izssiljujemo .

In gotovo maš spet dokaze kaj?:rolleyes:

Jaz ne, ima jih pa WikiLeaks VP-ja.hehe
 

nofear

Member
Reaction score
0
Ha, ha. Nofear ti pa si res za hece. Si že pozabil kaj ste delali v EOW , oziroma to je tvoj stil igranja, ki se ni nič spremenil. Groziš igralcem jih podkupuješ z premiumom ..itd. Ko ti ne korsitijo več, jih ponoblaš..To je tvoj stil velikega igralca.ha ha

Koga sem podkupil? Naštej mi vsaj enega...
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
ma dj ubijalc taprav se oglaša en od vas zgubi nekaj vasi pa ga vn vrzete ,da nebi kvaril statistike
 

DeletedUser

Guest
Ha, ha. Nofear ti pa si res za hece. Si že pozabil kaj ste delali v EOW , oziroma to je tvoj stil igranja, ki se ni nič spremenil. Groziš igralcem jih podkupuješ z premiumom ..itd. Ko ti ne korsitijo več, jih ponoblaš..To je tvoj stil velikega igralca.ha ha
EJ ZDEJ PA DOST
KLELE PSENICKA IN POVEM KDO PODKUPUJE?????
primoz 58!!!
on je P Sju tok vlik ZSjev poslou da če dajo par vasi tm pa tm dobijo tok pa tok premium-a...
KOH laže


in tkt odgovor ninje k sm mu povedu:

on ni pravi KOHovec...
ampak učitn je kr jih vlik to dela:D
 

DeletedUser

Guest
ma dj ubijalc taprav se oglaša en od vas zgubi nekaj vasi pa ga vn vrzete ,da nebi kvaril statistike

Dokaži rokomeraš123 da bomo vsi vedli kakšni zahrbtneži so v TMP :D


hehe ata lepo lepo.
Važno da je statistika na strani TMP :)
Predlog: izključi vse iz plemena in naj ti stackajo vasi tako TMP ne bo izgubil nobene vasice :D


Kar reče član KOHA je sveto ali kaj ,pa oprosti XmigX ker sem ti citiru komentar
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
hahah bravo nikcola tako morm rečt ,da kmalu neboste mel nobenga več člana rezn atasmrka
 

DeletedUser

Guest
ti js pokažem...

http://si.twstats.com/si1/index.php?page=player&mode=conquers&id=24276

kot kaže igralec ni nehal igrat saj je ustvaril svoje pleme. Ampak to je samo 1 primer dalje se mi ni dalo gledat...:)
aja ups bivši grk :D
zdaj pa zasujte nazaj z "igralec je nehal igrat"

bla bla bla, preberi si razlago par strani nazaj.

hahah bravo nikcola tako morm rečt ,da kmalu neboste mel nobenga več člana rezn atasmrka

seveda, če sanjaš.
 
Top