KOH vs TMP ali vojna največjih razsežnosti na s1

DeletedUser

Guest
Ker je tole očitno prešlo iz vojne deklaracije na "Spam fest sveta 1", sem se odločil malo poostriti kriterij za tole temo
Torej:
1. Žaljenje članov bodo avtomatične točke. Izjem ne bo
2. Za spamanje sm se odločil upeljati strožji kriterji. Kršitelji ga boste že spoznali
3. Vojna se je komaj začela, prihranite kakšno provakacijo še za pozneje, ali morda res vsi pričakujete, da bo vojne konec naslednji mesec?!

To bo zaenkrat to, več pa morda dodam kasneje

Flaniger, Si1 forum mod
 

ninja

Member
Reaction score
0
če verjameš v pravljice:p Vprašajte se malo kdo je nalednji ko in če TMP pade? Praet? Nebi rekel, prvo bodo nad vas v NEAL šli z njihovo akademijo in potem še na druge.

z resnimi osebami se da vse dogovorit, ni potrebnega nasilja...je pa stavek zanimiv: ...."če TMP pade?" .... :cool:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Brez zamere rokometas123 sam glede na tvojo statistiko je vec kot ocitno da si "bokserska vreca" vasi ti zavzema vsak ki ima 5 min casa.

ps: brez zamere ce sem te uzalu sam se mi zdi da si se najbol glasn na tem forumu
 

DeletedUser

Guest
z resnimi osebami se da vse dogovorit, ni potrebnega nasilja...je pa stavek zanimiv: ...."če TMP pade?" .... :cool:

a res, kaj potem se boste pa Tribal Hugs igrali? Lepo vas prosim, do prve priložnosti da nekoga v hrbet zabodete boste ravno čakali če TMP pade. Se pa meni zdi tvoj stavek "z resnimi osebami se da vse dogovorit" zanimiv, to mora potem pomenit da vi v KOH niste resni, saj se je z vami le redko dalo kaj zmenit.
 

DeletedUser

Guest
Najbolje, da od zdaj naprej noben KOH-ovec niti kdo drug odgovarja na ubijalčeve provokacije, so preveč nesmiselne in na robu patetičnosti. Res bedno že tole postaja...



Salah
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Se popolnoma strinjam Salah ;) Posvetimo se raje igri kot pa odgovarjanju na forumu, bodo TMPjevci vsaj prej tiho :)

TBONE
 

DeletedUser

Guest
Zakaj se kaj menimo sploh,če vemo,da bo koh zamgal v vojni?

Kje pa to piše?? Dokler ne pade zadnji vojak TMP ali KOH in se zavzame zadnja vas TMP ali KOH takrat boš lahko govoril, da je KOH/TMP zmagal :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Kje pa to piše?? Dokler ne pade zadnji vojak TMP ali KOH in se zavzame zadnja vas TMP ali KOH takrat boš lahko govoril, da je KOH/TMP zmagal :rolleyes:

no lepo je videt da tam zgoraj še vsaj en taki.
 

deveti

Member
Reaction score
0
igral bom dual kontaktiral pa te bom sam morm se prej soigralca uprasat makkam brez skrbi racun bos brisl po 3 dneh haha

hm uprosti modelatur ampak tole moram komentirati.
glej rokometas "slavni napadalec in branilec in mojster prihajajocega sveta" povej mi razlog zakaj bi po treh dneh makam brisu acc:)?ce se tega neves je zascita 5 dnevna kar pomeni da nobena tvoja"sulica" nebo prisla do njega edino ce si heker kar dovmim zaradi tvojih komentarjev pa tudi jas te cakam na s5:) obljubim ti da si bom vec casa uzel tam posebej zate....ps odgovorimi na zs da nebomo smetili tu:)

nikje sem videl da je nekdo umenil da bo sigurno zmagal KOH.
hja ČE bo, nebo sam bo z pomocjo 4 plemen:) morda se kaksnim vec
(povdarek na ce)

pa rokometas "pes ki laja ne grize" zato raje se uzami v roke in zacni noblat barbarske vasi kakor ti gre zelo doboro(63 preuzemov 33 barbarskih:rolleyes: )

in srecno pri napadanju uzami sikerco v roke in v akcijo:) :sekira:
 

DeletedUser

Guest
hm uprosti modelatur ampak tole moram komentirati.
glej rokometas "slavni napadalec in branilec in mojster prihajajocega sveta" povej mi razlog zakaj bi po treh dneh makam brisu acc:)?ce se tega neves je zascita 5 dnevna kar pomeni da nobena tvoja"sulica" nebo prisla do njega edino ce si heker kar dovmim zaradi tvojih komentarjev pa tudi jas te cakam na s5:) obljubim ti da si bom vec casa uzel tam posebej zate....ps odgovorimi na zs da nebomo smetili tu:)

nikje sem videl da je nekdo umenil da bo sigurno zmagal KOH.
hja ČE bo, nebo sam bo z pomocjo 4 plemen:) morda se kaksnim vec
(povdarek na ce)

pa rokometas "pes ki laja ne grize" zato raje se uzami v roke in zacni noblat barbarske vasi kakor ti gre zelo doboro(63 preuzemov 33 barbarskih:rolleyes: )

in srecno pri napadanju uzami sikerco v roke in v akcijo:) :sekira:



Verjetno je mislil tri dni po tem ko se konča začetniška zaščita:rolleyes:

Drugače pa prenehaj z grožnjami, da te ne bom jaz vzel v roke na s5, pa bomo videli, kdo bo prej koga pripravil do brisanja računa. Ti rokometaša ali jaz tebe :p

Očitno se bomo še na s5 bili stari KOH-ovci in Templarji ker tole je preraslo v prezir in sovraštvo. Vse po zaslugi TMP-ja seveda.
Res pa, da jih pol tukaj itak brezciljno piše in misli, da so nekaj dosegli če so užalili KOH....


Salah
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Očitno se bomo še na s5 bili stari KOH-ovci in Templarji ker tole je preraslo v prezir in sovraštvo. Vse po zaslugi TMP-ja seveda.
Salah

Seveda, smo pozabili da ste vi KOHovci svetniki. :rolleyes: hm... samo čak nemorete bit, saj ste ja sovražniku def pošiljal za hrbtom svojega zaveznika itd.
 

deveti

Member
Reaction score
0
Verjetno je mislil tri dni po tem ko se konča začetniška zaščita:rolleyes:

Drugače pa prenehaj z grožnjami, da te ne bom jaz vzel v roke na s5, pa bomo videli, kdo bo prej koga pripravil do brisanja računa. Ti rokometaša ali jaz tebe :p

Očitno se bomo še na s5 bili stari KOH-ovci in Templarji ker tole je preraslo v prezir in sovraštvo. Vse po zaslugi TMP-ja seveda.
Res pa, da jih pol tukaj itak brezciljno piše in misli, da so nekaj dosegli če so užalili KOH....


Salah

salah al vem da so vasi ljubljencki ni cudno da jih zagovarjas:)
sj bo upam da jih bo kdaj srecala pamet:)
 

DeletedUser

Guest
Seveda, smo pozabili da ste vi KOHovci svetniki. :rolleyes: hm... samo čak nemorete bit, saj ste ja sovražniku def pošiljal za hrbtom svojega zaveznika itd.

Zakaj stalno nakladaš sovražniku? Njim sta praet in tmp zaveznika torej so zavezniku pošiljali obrambo ne pa sovražniku. P.s.: Če napadeš akademijo enega plemena ni to direktna napoved vojne tudi glavnemu plemenu?;)
 

DeletedUser

Guest
Zakaj stalno nakladaš sovražniku? Njim sta praet in tmp zaveznika torej so zavezniku pošiljali obrambo ne pa sovražniku. P.s.: Če napadeš akademijo enega plemena ni to direktna napoved vojne tudi glavnemu plemenu?;)

V kolikor se pričnejo zavezniške niti prepletati je to že kontradiktorno pomenu besede ZAVEZNIŠTVO.
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: KOH
Side 2:
Tribes: TMP

Timeframe: Last week

Total conquers:

Side 1: 472
Side 2: 433
Difference: 39

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 152
Side 2: 140
Difference: 12

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 4,099,442
Side 2: 3,828,182
Difference: 271,260

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 1,400,962
Side 2: 1,293,405
Difference: 107,557

chart





Zadnjih 48 ur:


Side 1:
Tribes: KOH
Side 2:
Tribes: TMP

Timeframe: Last 48 hours

Total conquers:

Side 1: 170
Side 2: 117
Difference: 53

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 94
Side 2: 41
Difference: 53

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 1,510,430
Side 2: 1,013,104
Difference: 497,326

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 858,365
Side 2: 385,511
Difference: 472,854

chart










Zakaj noben tmp-jevec ni prilepil te statistike? (seveda ne pomeni nič ampak dokler vam je šlo bolje ste lepili jih gor) :)
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: KOH
Side 2:
Tribes: TMP

Timeframe: Last week

Total conquers:

Side 1: 472
Side 2: 433
Difference: 39

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 152
Side 2: 140
Difference: 12

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 4,099,442
Side 2: 3,828,182
Difference: 271,260

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 1,400,962
Side 2: 1,293,405
Difference: 107,557

chart





Zadnjih 48 ur:


Side 1:
Tribes: KOH
Side 2:
Tribes: TMP

Timeframe: Last 48 hours

Total conquers:

Side 1: 170
Side 2: 117
Difference: 53

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 94
Side 2: 41
Difference: 53

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 1,510,430
Side 2: 1,013,104
Difference: 497,326

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 858,365
Side 2: 385,511
Difference: 472,854

chart










Zakaj noben tmp-jevec ni prilepil te statistike? (seveda ne pomeni nič ampak dokler vam je šlo bolje ste lepili jih gor) :)

Ko jagenjcki obmolknejo :D:D:D:D:D:D
LP
 
Top