KOH vs TMP ali vojna največjih razsežnosti na s1

DeletedUser

Guest
vojna.jpg


Obenem poklanjam TMP-ju glasbeno željo klik (malo za hec, malo za res) Uživajte ob poslušanju :)
 

DeletedUser

Guest
potrpežljivi kaj? Haha šala leta, ko pa ste našim sovražnikom že kar lep čas svojo obrambo nudili, pa še bi lahko našteval.
 

DeletedUser

Guest
potrpežljivi kaj? Haha šala leta, ko pa ste našim sovražnikom že kar lep čas svojo obrambo nudili, pa še bi lahko našteval.



Saj ni pomembno. Sedaj vam bom lahko končno pobiral barbarske vasi, ker ne boste imeli plemičev pa bo matjazinho se lepo nazaj zredil na kak miljon pik :)

Xmigx zelo lepa napoved vojne... Ter na zmago koha ;)
 

DeletedUser

Guest
ti kar naštevaj...in upal sem da se boš vzdržal komentarja(moja napaka). Potrpežljivost se nanaša na napad na TMP. To je napoved vojne KOH-TMP in tako naj se tretira.
 

DeletedUser

Guest
ubijalec124 tukaj iz zavoda za pokojnino ti sporočamo, da je tvoja prošnja za predčasno upokojitev na svetu 1 zavrnjena, torej te pred sramoto reši edino restart. ;-)
 

DeletedUser

Guest
Potrpežljivost se nanaša na napad na TMP. To je napoved vojne KOH-TMP in tako naj se tretira.

lol še ena šala, brezveze komentirat, ker ste sami v sebe zagledani, pa vam nič ne pomaga pravit.

ubijalec124 tukaj iz zavoda za pokojnino ti sporočamo, da je tvoja prošnja za predčasno upokojitev na svetu 1 zavrnjena, torej te pred sramoto reši edino restart. ;-)
a to od tebe? Ne sanjaj še, je malo prehitro.

Ubijalec, boš kmalu zamenjal tale tvoj signature, na s1 - KOH ;)
Ne sanjaj, nikoli nebi šel v tako zahrbtno pleme.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ata Smrk: In glas je rekel: naj bo vojna!

In beseda je meso postala.
 

DeletedUser

Guest
končno akcija..vso srečo koh-u in tmp-u, čeprav se bo vojna vlekla;)
 

nofear

Member
Reaction score
0
Končno je napočil čas, ko je naš prevoznik ( šleper ) obelodanil sovražne napovedi svojega plemena.
Vendarle so imeli dovolj gledanja kako KoHova obramba kopni v PraETovih vaseh in vodja plemena na robu je storil odločen korak naprej.
Bravo fantje in dekleta:
Be_Courageous.gif


Veseli me, da je XmigX lepo napisal vse, ki so se lotili misije TMP.
muppets.jpg


Mi vas z veseljem pričakujemo:


Konji so skrtačeni in sekire so nabrušene. Postavite se v vrsto in si preberite kakšno knjigo.

NoFear vam priporača:
248380.jpg



So long ...
 

DeletedUser

Guest
tako ponižen v prejšnji temi na koncu in tak junak zdaj. Žaljenje pa je kot vem na forumu prepovedano.
Ko bo vojna končana se javi :)
Me zanima ali bo tvoje besedilo bolj v stilu: naveličal sem se igre ali bolj v stilu kako zahrbtni smo...pustimo se presenetiti :)

P.S. lepo da nas podcenuješ mi vas ne.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Jaz vas podcenjujem in zaenkrat mi še niste dokazal zakaj vas nebi. Pač ste skupina manj intelegentnih igralcev, ki jih bom ponoblal. Jaz sem največji jaz sem vaša nočna mora spremljam vas vsak dan.

Le kdo od vas je tako močan, da me bo premagal??? Poštudiraj malo in vedno bo tvoj odgdovor:
no-fear.jpg


popravljeno*
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
tmp so ko lego kocke....
assassins_creed_templar.jpg


..., ko se jih naveličaš jih uničiš:)

Burning+Legoman+2.JPG
 
Top