KOH vs TMP ali vojna največjih razsežnosti na s1

DeletedUser

Guest
[NICK]rokometaš123[/NICK]

Pa kdo si ti? No poglejmo tvojo statistiko. Klikni tukaj.

Uuuu, sedaj pa vemo kdo si. Imaš Vegrad, SCT za gradnjo??
 

DeletedUser

Guest
[NICK]rokometaš123[/NICK]

Pa kdo si ti? No poglejmo tvojo statistiko. Klikni tukaj.

Uuuu, sedaj pa vemo kdo si. Imaš Vegrad, SCT za gradnjo??

Kar rabiš ti sploh vedet, v vojni se nikoli ne ve koga si ubil, le če je pomemben...
Ima SCT, Vegrad ni imel, ker če bi ga imel bi že propadel pa glej ga zlomka, še vedno ni... :D
Prosim nehajte tukaj spammat, ker mi vedno kaže, da je nekaj novega potem pa pogledam pa je samo spam oz. off topic...
Vojna pa zgleda čisto drugače, kot bi morala, bolj je besedna vojna, kot pa dejanska... :)
Bravo bolj me ne morete nasmejat.
 

DeletedUser

Guest
ej makkam se ze tresem.....sploh pa poglej mal sebe ......u makkam kok si dobr uuuuuu svaka ti čast .....čestitke .....mal se brigaj zase pa poglej svojo statistko


ej vidimo se na s5 upam ,da prides pa boš pol ti mel vegrad doma k boš mogu skos zid popravlat
 

DeletedUser

Guest
ej makkam se ze tresem.....sploh pa poglej mal sebe ......u makkam kok si dobr uuuuuu svaka ti čast .....čestitke .....mal se brigaj zase pa poglej svojo statistko


ej vidimo se na s5 upam ,da prides pa boš pol ti mel vegrad doma k boš mogu skos zid popravlat

če ti makkama spremeniš v farmo sem jaz pecikl. BTW:makkam je 100x boljši od tebe.
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
ej makkam se ze tresem.....sploh pa poglej mal sebe ......u makkam kok si dobr uuuuuu svaka ti čast .....čestitke .....mal se brigaj zase pa poglej svojo statistko


ej vidimo se na s5 upam ,da prides pa boš pol ti mel vegrad doma k boš mogu skos zid popravlat

Mogoče ima makkam 3.2M točk več kot ti, pa 25M OD več kot ti, tako da jaz se ne bi oglašal če bi bil ti, kar pa nisem tako da lahko delaš kar hočeš v obsegu pravil :)
 

DeletedUser

Guest
Vojna pa zgleda čisto drugače, kot bi morala :)

S citiranim delom se strinjam s tabo.
[SPOIL]Side 1:
Tribes: TMP
Side 2:
Tribes: JB, KOH, PraET

Timeframe: Last 48 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 103
Side 2: 54
Difference: 49

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 945,974
Side 2: 500,379
Difference: 445,595

chart

[/SPOIL]
ej makkam se ze tresem.....sploh pa poglej mal sebe ......u makkam kok si dobr uuuuuu svaka ti čast .....čestitke .....mal se brigaj zase pa poglej svojo statistko


ej vidimo se na s5 upam ,da prides pa boš pol ti mel vegrad doma k boš mogu skos zid popravlat

Z veseljem. Kontaktiraj me preko ZS, da izbereva isto stran sveta. Po 14 dneh bom brisal račun. Ker je/bo na Si1 več dela. Ampak 14 dni ti dam da se izkažeš.

če ti makkama spremeniš v farmo sem jaz pecikl. BTW:makkam je 100x boljši od tebe.

Uu :D ne morem verjet :p
 

DeletedUser

Guest
igral bom dual kontaktiral pa te bom sam morm se prej soigralca uprasat makkam brez skrbi racun bos brisl po 3 dneh haha
 

calimero

Banned
Reaction score
0
rokometas123 ne delaj se nekega asa,da ne povem kaj ti na4 delamo,zato bodi rajsi tiho,pssst.in,da ne posljem kake pises tistim ko te perejo zato pssst
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Kakšen pameten komentar z tvoje strani tudi ne bi škodil rokometaš.
Nabijaš si poste pa govoriš neumnosti, v resnici pa si en obični noob.
 

DeletedUser

Guest
Kakšen pameten komentar z tvoje strani tudi ne bi škodil rokometaš.
Nabijaš si poste pa govoriš neumnosti, v resnici pa si en obični noob.

noob ti je fotr pa mtka ...calimero pridi na s5 tudi ti .....calimero kar napadajte na s4 edini ,ki mi je prisel do zivega je bil lisjak in zarad nejga sm 2 vasi zgubu
 

DeletedUser

Guest
[NICK]rokometaš123[/NICK]

Pa kdo si ti? No poglejmo tvojo statistiko. Klikni tukaj.

Uuuu, sedaj pa vemo kdo si. Imaš Vegrad, SCT za gradnjo??

Nekdo, ki ce drugega ne, uporablja isti nick na forumu in igri, kar za najbolj glasne na tem forumu (npr. ubijalec, nofear & co.) ne bi mogli reci. LP
 

DeletedUser

Guest
noob ti je fotr pa mtka ...calimero pridi na s5 tudi ti .....calimero kar napadajte na s4 edini ,ki mi je prisel do zivega je bil lisjak in zarad nejga sm 2 vasi zgubu


...predragi rokometaš123........to pa že presega določene meje.....to ni tekmovanje "Who's your momma?"....zato ne mešaj starše nikogar v svoje teme....obenem pa te opozarjam (čeprav nisem mod-inja za ta s1), da ne mešaj svetov med sabo....v ta namen so odprti posamezni podforumi.
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
In oni uporabljajo svoj ORIGINALNI nick, saj so račune zamenjali.
Uporabi svojo pamet za spremembo :)
 

DeletedUser

Guest
Nekdo, ki ce drugega ne, uporablja isti nick na forumu in igri, kar za najbolj glasne na tem forumu (npr. ubijalec, nofear & co.) ne bi mogli reci. LP

ne začenjaj sploh z tem kdo je menjal acc, ker dobro vem da so vaši računi v KOH tudi že menjali lastnike.
 
Top