XmigX

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Thx tudi tebi.
Mogoče in upam da moj odhod vsaj nekaj spremeni:

dajte se zbadat z noobi, dajte se posmehovat en drugemu kako igra...vendar ostante ljudje, saj nekoč lahko še skupaj igrate...ne glede na to kdo bo zmagal skoraj ni možnosti da bi eno pleme vse prenoblal in ne vse zbadljivke jemat osebno(tudi jaz sem se pustil zavesti in sem se spustil na takšno raven česar se sramujem)...ampak naredil je en klik ko se človek zave kaj je pomembno. Nič grem danes normalno spat :)


...ČEPRAV Z VSEM SRCEM NAVIJAM ZA KOH DA NE BO POMOTE :)

...mogoče se pa nekega dne kaj izcimi iz ideje "the best to the rest";).....

......drugače pa jaz tudi navijam...NAJ ZMAGA NAJBOLJŠI....
 

DeletedUser

Guest
Uživaj XmigX, srečno v RL. Res je, družina in rl je na prvem mestu, potem šele igra. Ni vredno uničiti RL življenja za igro ;)

Lp, TBONE
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Enako ti tudi jaz želim da uživaš v RL.
Mogoče ko bosta otroka mal starejša se vrneta na tvoja pota :p
 

DeletedUser

Guest
Resnici na ljubo pa ne mi zamerit, te nimam ravno v čislih, predvsem po komentarjih na tem forumu, pa tudi s tistim TMP-SP fail mergom. Prav tako nimam nikakršnih izkušenj s teboj v igrici, saj nisva nikoli prekrižala mečev niti se skup borila nikjer, tako da o tvoji kvaliteti kot igralcu osebno ne morem soditi. Glede na to da si se že tolikokrat poslovil pa je na mestu tudi vprašanje, ali je to res zadnje slovo :p

Se ti pa zahvaljujem za pripravljenost pri organizaciji tw-piknika na tvoji lokaciji, ki žal nikoli ni uspel. Hvala tudi za fajn skype pogovore, ki smo jih včasih imeli, pa tudi seveda za bolj živo in dinamično igro na s1 - pustil si svoj viden pečat.

Predvsem pa so wife & kids & job veliko bolj pomembni od neke spletne igrice, zato ti želim veliko osebnega uspeha v RL :)
 

DeletedUser

Guest
thx vsem

Ata: poslovil sem se samo enkrat, je pa res da sem večkrat govoril o tem da se bom...no in zdaj je prišel ta čas. Seveda bom verjetno še nekaj časa sledil dogajanju na s1. Človek namreč ne more kar odklopit tisto kar je delal več kot eno let :)))
 

DeletedUser

Guest
Lep pozdrav tudi od mene. Vseeno mi je žal da boš nehal igrat, a te zastopim, ker tudi jaz ne bom igral v nedogled, je ena velika obveza tale igrica. Uživaj pa ne polomi se na sankanju :)

lp
 

DeletedUser

Guest
mene ne več šteti na stran KOH-a (očitno je lider tisto kar so trdili drugi....no več ne bom pisal) RAČUN JE NA BRISANJU naj vsak vzame kos pogače saj KOH si ga že jemlje :)
 

ninja

Member
Reaction score
0
xmigx, ne nakladaj, račun si predal TMP-ju, da te bodo lažje noblal: si eden največjih izdajalcev na s1...in si končno pristal med "elito"...dosegel si le to, da se te bodo zapomnili po zdrahah, jamranju in pametovanju (na w21 imaš podoben stil...12 napadov na dve vasici in 2 ure nisi niti piva mogel spit v miru ... he he)...Mi te nismo smeli noblat, čeprav si zaključil in sam rekel, naj te prenoblamo, "dokler si še pripravljen vojsko umikat". Je imel atasmrk prav, ko mi je nekoč omenil, če z mixom mislim resno, ko smo te vzeli v pleme in ti s tem rešili ritko. Kot je napisal Ubijalec: "a je bil en napad dovolj?". Ja, bil je dovolj. X, si tudi edini, za katerega mi je žal, da si postal del KOH-a.

Vsem ostalim pa: Srečno Novo Leto 2011.

ninja
 

DeletedUser

Guest
Tega resnično nisem pričakoval od tebe Xmigx,zakaj si se odločil vasi prepustiti TMP
 

DeletedUser

Guest
ninja: trenutno ti kažeš pravi obraz.
Račun sem dal tistemu, ki se je držal besede...žal je to bil AtaSmrk. Da ne bo napake: še vedno se ne strinjam z njegovo politiko ampak je vsaj držal besedo.
Račun je imel na sittu čez novo leto irka. In vi ga greste noblat z računom, ki je igran s strani Deadsystem(igra tudi račun mato, ki je že zaključil).
Igraš račun isojc in še polno drugih računov. Kdo zdaj tukaj igra nepošteno? Jaz ki sem vedno igral le svoj račun ali ti ki izkoristiš priliko in noblaš po najmanjšem odporu.
Kje je logika da noblate moje vasice na K46 katere imajo ves support na fronti s TMP ki je na K54. Edina logična razlaga je: da se ti gre za točke.
Res je Irki sem rekel naj prevzame moj račun oz naj ga igra(pač če bo svojega pustila kot je v pravilih). S tem pa nisem mislil da se račun ponobla.

Kar se pa w21 tiče si pa lahko konkretno tiho. Sem v plemenu v decembru največ ponoblal in ne tko kot ti (v svojem plemenu). Tam vsaj ni hinavščine. Statistika pa govori sama zase:
http://www.twstats.com/en21/index.php?page=player&id=4198390&mode=history

Ko boš vsaj približno to uspel v enem mesecu kar sem jaz na w21 pa se oglašaj. Očitno sem ti v preteklosti tudi jaz nasedel. Govorim samo zate, ker drugi člani KOH so OK igralci, ki žal še niso spoznali tvojega pravega obraza.
 

ninja

Member
Reaction score
0
xmigxleacks:

[26.12.2010 21:26:09] XmigX: ponoblite me
[26.12.2010 21:26:22] XmigX: račun bo dobil "drugega" lastnika
[26.12.2010 21:46:23] ninja: kdo je to "drug"?
[26.12.2010 21:51:09] XmigX: iščem lastnika pa vseen kdo je
...
[26.12.2010 21:53:36] XmigX: tko da najbolje da me znoblate
[26.12.2010 21:53:42] XmigX: lahko vse umaknem
...
[26.12.2010 22:18:56] XmigX: lej vsekakor sem nevarnost za ene kot druge zato me prosim ponoblite dokler sem pripravljen sodelovat
[26.12.2010 22:21:45] ninja: prav, potem se bom jaz preselil na vzhodni del tvojih vasic...najprej kakšno napadalno vas
[26.12.2010 22:22:43] XmigX: račun bom dal tako da boš zadovoljen samo ne tebi
[26.12.2010 22:22:44] XmigX: velja
[26.12.2010 22:22:47] XmigX: bo tako ok
[26.12.2010 22:24:27] ninja: samo povej komu, pa bo ok, se ne bomo prepirali zaradi virtualnih vasic in vojačkov
[26.12.2010 22:24:51] XmigX: irki
[26.12.2010 22:25:13] ninja: ok
[26.12.2010 22:28:47] XmigX: pa uživajte naprej v igri
[26.12.2010 22:28:56] XmigX: in sorry za vse
[26.12.2010 22:31:35] ninja: je pač sestavni del tega, tudi nesoglasja in problemi, uživaj na w21, upam, da vam uspe zaključit server...pa otroke pozdravi, so največ, kar imamo na svetu...zato te tudi razumem, še predobro, -------- če boš kdaj hodil po LJ, greva lahko na pivo, da kakšno rečeva...a ne o s1
[26.12.2010 22:32:42] XmigX: ja to zagotovo
[26.12.2010 22:32:53] XmigX: sorry ninja ker me vse preveč vrže iz tira
[26.12.2010 22:33:14] XmigX: resno sem že govoril z atom če ma kakega lastnika za račun
[26.12.2010 22:33:19] XmigX: in seveda je bil zavzet
[26.12.2010 22:34:38] ninja: verjamem, da je bil
...


ps: da bo jasno: z atasmrk se je pogovarjal, ko je bil še v KOH; nam je ponujal noblanje vasic in sodelovanje, ko je zaključil z igro (?), nato pa se zgodi 2.1.2011
 

calimero

Banned
Reaction score
0
kaj pa si pricakoval veliki ninja,da se skrivas dalec stran od fronte in ****** v glavo celi koh gdor kopa jamo drugemu sam pade v njo spomni se kako sem ti posteno vrnil soonyev racun
[mod=Grobi]Žaljenje drugih članov foruma je strogo prepovedano.[/mod]
 

DeletedUser

Guest
ja daj še vse ostale pogovore. Kaj zdaj delno daješ gor...to kar je napisano je res in ne trdim da ni...pa pazi da še sam ne začnem dajat pogovorov gor sploh tistih kako igraš več računov....
račun bi ostal v KOH kot je bilo rečeno če ne bi ti pograbil priložnosti.
BDW po tem pogovoru je bilo zmenjeno z irko da bo igrala moj račun zato to kar daješ od prej gor je brezveze.

P.S. za račun bi dal 50€...a to veš da se računov ne sme prodajat??? :)))
 
Status
Not open for further replies.
Top