XmigX

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
kaj ko bi se za sebe brigal in se nebi vtikaval v delo Staffa, sicer pa če smo že pri tem, ga lahko tudi tebi. A misliš da če vi kršite pravila moramo drugi tudi? Si ga fajn mimo brsnil.

Z lahkoto, se upam pred tabo postaviti v vrsto. :rolleyes:
 

ninja

Member
Reaction score
0
Bo treba inno games obvestiti in sicer uradno, preko odvetnikov: takrat bodo morali ukrepat, ker da nekdo igra in hkrati razšešuje spore in prijave, res ni pošteno: nekdo krši pravila, potem pa odgovor moda: "hitri prsti"....in podobne klobasarije. ubijalec, verjamem da se ti ne bi vtikal v delo "staffa", res verjamem, da se ne bi :) vprašanje je zakaj se ne bi?! he he
 

DeletedUser

Guest
Bo treba inno games obvestiti in sicer uradno, preko odvetnikov: takrat bodo morali ukrepat, ker da nekdo igra in hkrati razšešuje spore in prijave, res ni pošteno: nekdo krši pravila, potem pa odgovor moda: "hitri prsti"....in podobne klobasarije. ubijalec, verjamem da se ti ne bi vtikal v delo "staffa", res verjamem, da se ne bi :) vprašanje je zakaj se ne bi?! he he

zdaj pa mi je že zadost vas, če vas tako moti da so TMPjevi igralci v Staffu zakaj se potem noben od vas ni prijavil? Vsak ima možnost. In sploh ne začenjajte da so pristranski in nevem kaj še vse. Sicer pa vam lahko matjažhino, kateremu ste tako radodarno podarili račun pove kar nekaj o njihovem delu.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
pregled računov je itak brez veze..sej je 3/4 modov in adminov v TMP..ne se dat provocirat ..če smo do zdej lahko igral tudi proti takim ..bomo pa še sedaj.

mix tebi pa samo tole..si me pa res negativno presenetu..daš račun, da lahko delamo kar hočemo, sicer se zdej nekaj izmikaš..ampak skayp ne laže..pol prideš nazaj in delaš pizdarije..res je da je tvoj račun..ampak zame je tole klasičen vohunček..niti ne prebežnik..
no ubijalc zdej pa imaš končno sveto trojico..sicer ne tako kot si jo ti imel..ampak je trio rio NF, Gumica in sedaj lahko postavimo ob bok še xmigx--lep trio..

Bo treba inno games obvestiti in sicer uradno, preko odvetnikov: takrat bodo morali ukrepat, ker da nekdo igra in hkrati razšešuje spore in prijave, res ni pošteno: nekdo krši pravila, potem pa odgovor moda: "hitri prsti"....in podobne klobasarije. ubijalec, verjamem da se ti ne bi vtikal v delo "staffa", res verjamem, da se ne bi :) vprašanje je zakaj se ne bi?! he he
Tovrstne obtožbe so smešne in popolnoma neutemeljene, ter ne spadajo v to temo niti v ta forum. Imamo forum za pritožbe nad delom in-game moderatorjev. Za pritožbe nad določenimi osebami pa se pišite na motorka@vojnaplemen.si. Če niste zadovoljni z delom CM-ja lahko pišete na info@innogames.de (samo v angleščini ali nemščini).
Prej se pa poučite o delu in-game moderatorjev. Moderator ne more moderirati isti svet, na katerem tudi igra. Prav tako vse poteka pod budnim očesom Motorke.
V tej temi ne želim več videti tovrstnih neutemeljenih kritik (tudi utemeljenih ne).
 

DeletedUser

Guest
mungo oz lojzek prosim nehaj s takimi. Jaz vsaj ne igram dveh računov(kuler, mungo mogoče še koga?)
 

DeletedUser

Guest
mungo oz lojzek prosim nehaj s takimi. Jaz vsaj ne igram dveh računov(kuler, mungo mogoče še koga?)

takole bova rekla..kar sem ti imel za povedat sem ti na skaypu..

koga pa jaz vse sitam pa je moj problem, nasprotnik mislim, da tud ve kje pa kdaj se jaz pojavim..pa se ne hvalim..tud jaz poznam skoraj večino kašen stil igre ima..zame je to končana zgodba..kot, da te ni nikol bilo..
lepo se imej pa se šlepaj še naprej....
 

DeletedUser

Guest
Veš, XmigX, si me razočaral... Tega res nisem pričakoval od tebe..

Vendar sem pozitiven, bo vsaj več vasic za nas : )

Lp, TBONE
 

mafijko

New Member
Reaction score
0
oh joj hujši ste kot mali otroki!!!!
xmig še nekaj si pozabil!
gdo pa misliš da devila igra?
taktika je zelo ista oz ista kot enemu igralcu :D
 

DeletedUser

Guest
takole bova rekla..kar sem ti imel za povedat sem ti na skaypu..

koga pa jaz vse sitam pa je moj problem, nasprotnik mislim, da tud ve kje pa kdaj se jaz pojavim..pa se ne hvalim..tud jaz poznam skoraj večino kašen stil igre ima..zame je to končana zgodba..kot, da te ni nikol bilo..
lepo se imej pa se šlepaj še naprej....

lojzek ne bi o tem kdo se šlepa na drugih računih. Sam sem in bom vedno igral en račun. Na s1 sem pač zaključil. Za govorjenje kaj delam na drugih mednarodnih svetovih pa dokaži ne kar nekaj v tri dni kot lahko npr jaz lahko dokažem da igraš račun kuler(ne bom na forumu ker mislim da to ni dovoljeno, lahko pa če sam želiš)

Veš, XmigX, si me razočaral... Tega res nisem pričakoval od tebe..

Vendar sem pozitiven, bo vsaj več vasic za nas : )

Lp, TBONE

marsikaj tudi sam nisem pričakoval od vodje. Pa sem žal doživel žal.

Boste pa to zagotovo kmalu vsi uvideli....pač je ninja dober v tem in sem prepozno dojel...
in še doc me je na to opozarjal jaz pa gluh...pač nimamo kaj.
 

DeletedUser

Guest
jaz tudi igram en sam račun..ne vem od kdaj je sitanje prepovedano malo si preberi pravila..no očitno imamo novega in game moda--bravo..napreduješ iz dneva v dan..
si pa šlepar čisti..s to trditvijo se pa edino z NF strinjam.. ja sej še svojga računa ne moreš igrat kaj da bi šele komu kdaj prikoču na pomoč z sitanejm..par napadov pa takoj jok in stok
no zame si ničla..ne bom več pisal..pa piš kar hočeš..
 

ninja

Member
Reaction score
0
xmigx: bom naredil anketo na s1 pa da vidimo odgovore, koga vse sem jaz izkoriščal za svoje interese. Gkede doc33: je nasprotoval celemu plemeni in je zato zaključil, ampak ni računa podaril sovragom, kot si ti. Naredil si kot domači izdajalci '41 ko so ritk.co nesli hi.lerju nastavit, samo da bi preživeli, potem pa so se sovragi vseeno naselili v njihove domove (vsaka podobnost je zgolj naključna). Ne piši več in se ne oglašaj več, če si prepričan v svoj prav in nas lahko pogledaš mirno v oči pa pridi na pivo, veš kje nas lahko dobiš... THE END (Konec)
 

DeletedUser

Guest
spet mešaš jabolka in hruške. kolkrat moram še napisat zakaj sem končal? In ja edino kar je bila moja želja je da se račun ne razdeli in ne ponobla. In kaj se je takoj zgodilo? ne rabim razlagat govorijo cifre zase.

še ena laž:
[6.12.2010 19:56:05] mungo: čaki ti točno povem čez 5 min
[6.12.2010 19:56:10] mungo: zdej sem na kulerju
[6.12.2010 19:56:16] mungo: pa ne bi rad kej zajebal

[13.12.2010 21:54:38] mungo: gor na kulerju moram še brabarske noblat pa zdej bumble bee radiram
[13.12.2010 21:54:45] mungo: tu imam pa vsakih 5 minut nov nuke
[13.12.2010 21:56:28] mungo: čimprej tu dol saj fejke pošiljat treba drugače bo ššlo vs eu kurac

pa naj admini povejo al je bil takrat račun sittan ali ne :D


xmigx: bom naredil anketo na s1 pa da vidimo odgovore, koga vse sem jaz izkoriščal za svoje interese. Gkede doc33: je nasprotoval celemu plemeni in je zato zaključil, ampak ni računa podaril sovragom, kot si ti. Naredil si kot domači izdajalci '41 ko so ritk.co nesli hi.lerju nastavit, samo da bi preživeli, potem pa so se sovragi vseeno naselili v njihove domove (vsaka podobnost je zgolj naključna). Ne piši več in se ne oglašaj več, če si prepričan v svoj prav in nas lahko pogledaš mirno v oči pa pridi na pivo, veš kje nas lahko dobiš... THE END (Konec)

ja verjetno samomor so naredili kot sem jaz s svojim računom kajne? Račun predajam in sem ga že skoraj predal če ne bi ti kot praviš ritkico zraven prištulil(očitno je tvoje žaljenje zgolj naključno?) mal mešaš pojme
In kdo si ti da boš pisal kaj jaz lahko in kaj ne? Očitno misliš da lahko vsakemu ukazuješ...si pozabil da nisem več v KOH?
Očitno ne.
Pri anketi pa ne pozabi iz vseh čuvanih računih kliknit :D


P.S. mal se umiri glede primerjanja z RL ker lahko nekoga zelo užališ ampak očitno tega ne moreš vedet ker nobenega nisi verjetno izgubil v kaki vojni zato tako z lahkoto pišeš take zadeve kajne.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
zdaj pa mi je že zadost vas, če vas tako moti da so TMPjevi igralci v Staffu zakaj se potem noben od vas ni prijavil? Vsak ima možnost. In sploh ne začenjajte da so pristranski in nevem kaj še vse. Sicer pa vam lahko matjažhino, kateremu ste tako radodarno podarili račun pove kar nekaj o njihovem delu.

Mene ne mešaj zraven sem forum moderator in vem kako se ureja forum. O igm ne morem pisati, ker ne vem kaj oni počnejo in kake kazni delijo kakor najbrž oni ne morejo vedeti kake delim jaz na forumu.
Kar se tiče pa kje jaz igram je to popolnoma moja zadeva in tudi, če bi mi podarili račun pač bi mi ga. Tudi tebi so zelo radodarno podarili v tmp račun pa kaj? Lahko sem ga pa ukradel? Saj sem bil že obtožen za tole pa itak obvladam. Počakaj še malo pa bo prvih 100 računov mojih. ;)



Xmigx iz tistega pogovora ni razvidno, če je čuval račun kuler:

Še 24 ur po koncu čuvanja računa v igri ni dovoljeno izvajanje dejanj med odsotnim računom in računom čuvaja. Ta dejanja so predvsem:

* Pošiljke surovin
* Medsebojno plenjenje
* Koordinirani napadi obeh računov
* Pošiljanje okrepitev



Če pa je račun igrala njegova žena:

Skupna internetna povezava

Če si z drugimi osebami dlje kot 3 dni deliš internetno povezavo, moraš to tukaj navesti. Pošiljke surovin in pošiljanje okrepitev potem več ne bo mogoče. Vnos lahko odstraniš šele po 3 dneh.

Če več računov redno zavestno igra z iste povezave, ne da bi to navedli, lahko to privede do blokiranja računov.

Pri občasnih prijavah deljenja ni treba navesti.

Vsak igralec ima lahko samo en račun. Upoštevaj pravila!

Vsak igralec na isti internetni povezavi mora navesti vse račune, s katerimi si deli povezavo.
Primer: če si trije igralci delijo internetno povezavo, mora vsak od njih navesti preostala dva igralca.




Vsi vemo, da je v tmp, koh in še marsikje veliko igralcev, ki igra na tak način. Pač se zgodi nekateri majo velike družine, žene, sine, punce, mame, pse, mačke, ribe, prah, omare... Pač vsak od teh mora imeti en račun.

Le kaj bi bilo šele, če bi Strojanovi imeli internet.

Lahko noč vsem ;)
Aja pa srečnga pa zdrauga.
 

DeletedUser

Guest
matjaž ja saj vem kako to teče in vem da ima vsak veliko družino ki to igra upam samo da ima vsak pri sebi čisto vest pa je vse ok.
Da pa zaključimo tole zgodbo se počutim dolžan da vsem razložim kaj je bila vsa stvar okoli mojega računa. Pa začnimo:
Kot je opaziti v prvem postu sem navedel da sem igro končal kar sem jo res na slovenskem serverju. Seveda sem imel še nalogo da račun predam nekomu, ki bo dobro skrbel za račun zato sem se občasno logiral (celo malo bolj kot le občasno saj človek če igra to igro te "kar mal notr potegne). Ampak moral sem narediti temu konec. Zato sem na vse pretege iskal novega lastnika računa. Spraševal sem najprej v svojem plemenu(KOH). Ker nekako ni bilo pravega interesenta, račun pa nisem hotel dati kar komurkoli sem povprašal še naokoli. Ampak kje najti še dobre igralce če ne v TMP(vsi vemo da bo na koncu vojne merge tak ali drugačen z zdajšnjim vodji ali brez). No in sem se pogovarjal z AtaSmrkom. Seveda sem tudi isti dan to povedal ninji, ki me je takoj označil za izdajalca (račun je rekel da bi on igral...ampak kako če lahko vsak igra en račun???) Ok povem Atu da bo odločitev padla 1.1.2011. Seveda sem vmes rabil sitterja in se dogovorim z Irko, ki je čuvala moj račun. Po pogovoru, ki sva ga imela je pokazala zanimanje za račun(da bi ga ona igrala. Domneval sem da bo pač svojega prenoblala ker je pač manjši račun). Ok sem si rekel. Tako bo račun ostal na zavezniški strani pa še dobra igralka (po mojem mnenju) ga bo igrala. super sem si rekel. Ob tem sem ji rekel da imam le eno željo: da naj račun ne pride več v roke ninje ali rfaric (saj sem iz prejšnjih dogodkov vedel kaj se zgodi z računi v njihovih rokah, čeprav je ninja trdil da moj račun ne bo nikoli prenoblan saj se ga ne izplača noblat). To je Irka tudi obljubila. Obenem sem rekel da zaradi mene lahko tudi spremeni mail, geslo itd itd kar pač spada zraven. Urejeno in zame zaključeno. 2.1.2010 ko sem se zbudil iz novoletnega mačka pa mi firbec ne da miru da grem pogledat malo na moj račun samo da vidim če je vse tako kot smo se zmenili(videl sem da je mail bil že spremenjen in geslo enako). OK in Suprise. v treh dneh ponoblano 60 vasi in to s strani ninje in mato. Če kdo ni seznanjen: ninja je vodja KOH, mato pa je igralec ki je že zdavnaj šel iz s1 in je igran kot družinski član s strani deadsystem iz vodstva(seveda to uradno ne morem dokazat razen z skype pogovori, saj vsi vemo kako velike so družine nekaterih igralcev.). Torej zdaj pa naj vsak presodi kaj bi v tem trenutku naredil. Račun je noblan s strani računa za katerega vem da je le v uporabi drugega igralca in s strani vodje, ki je takoj pograbil priliko in si prisvojil vasi (dober vodja ponavadi da vasi tudi med svoje člane. Izgovor: selitev na fronto). Kljub dogovoru da račun ne pride blizu ninje oz. v KOH. No očitno nisem dober pravnik in so izkoristili luknjo v dogovoru da to nisem rekel za vasice. Vseeno dovolj da me je razjezilo do kraja. OK da pa je mera polna so se noblale vasi na K46. Če kdo pogleda so to vasice v zelo modrem območju KOH-a. Zakaj tam? Zakaj vasice katere so imele večinoma obrambo in to obrambo 80h stran na K54? No vsak naj si zase odgovori zakaj je bilo to dobro če ne samo za to da pridejo vasi v last vodstva KOH pa čeprav za ceno izgubljenega supporta na K54. No in potem sem dokončno stopil v stik z TMP(in dokončno dorekel) in izbral zame manjše zlo saj AtaSmrk med časom ko me ni bilo ni izkoristil prilike in organiziral akcije name pa čeprav bi lahko in čeprav sem bil vedno sovražnik, torej zakaj bi mi zaupal.

Zdaj pa naj vsak presodi sam kaj bi na mojem mestu naredil in upam da je zdaj vsaj nekaterim jasno zakaj sem se tako odločil kot sem se. Seveda menjava računa še ni uradna in če sem pošten bi bilo najbolje da račun brišem pa naj se vsi mrhovinarji grebejo za moje vasice.
update: račun uradno dobil novega lastnika.

Pa LP vsem
XmigX
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kar se tiče pa kje jaz igram je to popolnoma moja zadeva in tudi, če bi mi podarili račun pač bi mi ga. Tudi tebi so zelo radodarno podarili v tmp račun pa kaj? Lahko sem ga pa ukradel? Saj sem bil že obtožen za tole pa itak obvladam. Počakaj še malo pa bo prvih 100 računov mojih. ;)

A sem rekel da ti nebi smeli, ali da je kaj narobe? Ne, rekel sem samo da so ti podarili. Nevem zakaj si zdaj se nekaj šel zagovarjat.
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Z XmigX sva bila že od vsega začetka na nasprotnih straneh in vedno v vojni. Nikoli mu nisem pel hvalnic in mu jih tudi sedaj ne bom ker pač na slovenskem serverju se nisva ujela drugače pa je v realnem življenju verjetno prijetna oseba tako kot ninja, gumica, atasmrk, flux...

Pri resnici je vedno dobro to, da na koncu pride na plan. V teh komentarjih sem bil večkrat omenjen v nekakšni negativni luči in sploh ne vem zakaj. ( mogoče sem pa negativc ).

Dogajanja med ninjo in XmigX ne morem komentirat ker ne vem zakaj se je šlo. Mogoče je xx zagrabil matjazinhov sindrom ali pa je ninja resnično tak bad boy. Pri ninji sem večkrat opazil da rad govori eno dela pa drugo. xx pa sem imel za šleperja. Nobody is perfect.

-Kupčkanje s 50 evri in kupovanje računa
-Hinavsko noblanje xmigx računa
- Igranje več računov s strani članov KOH
- Mungo-Kuler naveza
... WikiLeaks pri KOHu ki razkriva male svinjarije velikih umetnikov.

Vsi tisti, ki so me tišali v 9 krog ali niste mogoče sami tam in ste si zaželeli družbe???

XX veliko sreče v real lajfi naj ti otroka nagajata in naj ti žena ne zapravlja preveč :)

☺☻ Srečnega in zdravega
 

Highlander

Member
Reaction score
0
Pa da še jaz dodam svoje.
Kar se tiče xmigx računa, je to, da je pristal v TMP zame osebno velika izdaja prijateljev, no vsaj tak smo mislili tisti, ki smo skupaj začeli še v Piratih, a zgleda da je malo drugače.
Da na kratko razložim zakaj. Od takrat ko so se začele razne vojne na tem svetu je bil račun xmigx v zaledju oz. skrit za nekaterimi igralci, ki se še danes trudijo. Med tem ko so se nekateri na fronti borili kot mungoti :), se je seveda lepo v miru xmigx na K54 debelil in ukvarjal z manjšimi igralci in tako ponoblal 30% kontinenta, ne rečem da ni pomagal tudi na fronti ( kamor se nikoli ni hotel res seliti ), čeprav sem mnejna da glede na velikost računa bi lahko precej, precej, precej bolj. Kdaj je nehal igrat - pri prvih napadih nanj, čeprav je že večkrat pred tem nehoval. Pa to je vse o.k., človek pač neha, vsi imamo RL in dejstvo je da je na prvem mestu, ampak račun dati nasprotniku in to račun, ki je v zaledju tvojih soborcev od začetka serverja, to je ..... tu se bom vzdržal, da ne dam kakih primerjav iz RL.

Kaj sta imela ninja in xmigx ne vem čisto točno, zato se v to ne bom spuščal, je pa dejstvo da izgovori, ki sem jih dobil od xmigx me pač ne prepričajo.

- kupčkanje z računi je očitno na slo serverjih muha vsakodnevnica - v končni fazi je tudi TMP kupil račun od xmigx ( in sicer hitreje od mene :( ), ampak jaz to povem naglas in se ne delam đajiča kot nekateri
- kaj če bit hinavskega pri noblanju, če je človek nehal igrat? to je samo eden od čudnih izgovorov da je račun dal v TMP, po mojem je ozadje precej drugačno, vendar to ve sam xmigx in tisit, ki je kupil račun, je pa jasno, da resnice ne bosta povedala
- a pri TMP pa igra vsak igralec samo en račun? ne me v smeh spravlat s takimi
- WikiLeaks, če še nisi opazil razpolaga z verdostojnimi podatki ( dokumenti, posnetki itd. ) , to pa žal ne moreš trdit za nekoga, ki je užaljen ( ne vem sicer za kaj ima bit ) in je pripravljen priredit marsikatero stvar, da se maščuje. Ampak pri tem maščevanju ali kakorkoli pač kdo reče temu, je človek zapičil tisto ostro reč v srce tisitm, ki so mu stali ob strani od začetka sveta in ne tisitm za katere trdi, da jim je namenjeno. No tud tole je eden izmed izgovorov, pa naj mi kdo reče, da bi vrjel takemu izgovoru :).

Vsem skupaj želim zdravo in plodno leto.

Lp H.
 

DeletedUser

Guest
Highlander veš da moram odgovorit na tvoj odgovor saj me siliš v to. Jaz pač stvar vidim malo drugače in sicer:
- račun bi seveda ostal v KOH in to je bil vseskozi namen vendar ko ti človek reče da bo račun igran naprej, čez naslednje tri dni pa je ponoblanih 60 vasi se vprašaš zakaj le? Kvazi izgovori da se nekdo seli na fronto me ne prepričajo. Drugo dejstvo da na hitro nekdo ponobla vasi v varni coni ki ima večinoma supporta na K54 tudi ne. Sem igralec, ki bolj računa na svoje vojačke in tako tudi igram. Hvaljenje z ODA in ODD ni zame saj ODD ni nujno da sam narediš za ODA pa sem že večkrat povedal da je ali pa ni pomembno(nekdo ki dela sam napad in potem joka za obrambo ima normalno lahko večji ODA kot tisti, ki "misli naprej")
- to kar sem naredil jaz je seveda izdaja in tega ne zanikam vendar je nekdo mene prej izdal, ko je kršil dogovor. Sam sem verjetno maščevalen vsaj kar se v igri tiče zato je rezultat tu.

Glede prijateljev. Sam zelo ločim RL od igre in žal nimam niti enega za "prijatelja", kvečjemu znanca, kolega. Prijatelji so zame nekaj več kot le igranje iger na netu...ampak vsak ima to drugače definirano(sklepam).
Račun ni bil prodan ampak predan. Edino kar sem hotel je da nekako prenesem PP na net strežnik. Predhodno sem enkrat prenesel PP iz neta na tak način in vprašal admine ali je to mogoče. Predlagali so mi da se z nekom zmenim. Nisem se torej nič okoristil(če bi obstajala opcija prenosa na net potem bi tisto uporabil).
Brisat račun je nesmisel. Znoblat račun tudi saj je bilo veliko dela vloženega da bi zdaj to kar stran vrgel.

Tebi sem velikokrat ponujal da igrava moj račun dual. Dolgo si cincal kaj bi ampak si se odločil da je brezveze da igrata račun dva na pol aktivna. Ampak je še vedno bolje kot da ga igra en neaktiven?
Ko si izvedel novico da zares končujem in kaj se je zgodilo z mojim računom pa si bil takoj pripravljen račun vzeti. Zakaj zdaj prej pa ne? Saj se po napisanem verjetno ne bojiš fronte ali pač?
Poznam te kot zelo dobrega igralca, ki mi je na net strežniku dosti pomagal in s katerim sem vedno dobro sodeloval. Zato ne vem kaj je tak problem da napišeš na skype da sva zaključila. A prijatelja kot ti praviš zapustiš če se pri igranju kart ali druge igre bori proti tebi? Verjetno ne ali se zopet motim?

Zakaj se jaz lahko normalno pogovarjam z vsemi ki si to želijo pa če smo na sovražni strani ali pa če nismo?

Kar se pa mojega napadanja in fronte tiče. Nikoli se nisem imel za nekega zelo dobrega igralca, kvečjemu povprečnega, ki zna preživeti kar je bistvo te igre.
Če ti kritiziraš moj način igranja pa še to pojasni:
Ko smo bili vsi v KOH in je bila naslednji dan napovedana vojna proti JB s strani TMP si se hrabro podal nazaj v JB. Vendar nato kar izginil in pustil mungota & co da so se sami borili. Vsi imamo RL vem in tudi tebe je to doletelo v nepravem trenutku in ravno zaradi tega bi moral ti še najbolje razumeti. Ko so tebe namreč potrebovali si kot vodja izginil in te ni bilo nikjer pa ti to nobeden ni javno kritiziral. In motiš se napadov name ni bilo razen če šteješ tisto kar je bilo poslano verjetno čisto random. To pa verjetno lahko potrdi tudi TMP.

Zato prosim da pometeš najprej pred svojim pragom in pusti ostale da igramo kot igramo.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
xmigxleacks:

[26.12.2010 21:26:09] XmigX: ponoblite me
[26.12.2010 21:26:22] XmigX: račun bo dobil "drugega" lastnika
[26.12.2010 21:46:23] ninja: kdo je to "drug"?
[26.12.2010 21:51:09] XmigX: iščem lastnika pa vseen kdo je
...
[26.12.2010 21:53:36] XmigX: tko da najbolje da me znoblate
[26.12.2010 21:53:42] XmigX: lahko vse umaknem
...
[26.12.2010 22:18:56] XmigX: lej vsekakor sem nevarnost za ene kot druge zato me prosim ponoblite dokler sem pripravljen sodelovat
[26.12.2010 22:21:45] ninja: prav, potem se bom jaz preselil na vzhodni del tvojih vasic...najprej kakšno napadalno vas
[26.12.2010 22:22:43] XmigX: račun bom dal tako da boš zadovoljen samo ne tebi
[26.12.2010 22:22:44] XmigX: velja
[26.12.2010 22:22:47] XmigX: bo tako ok
[26.12.2010 22:24:27] ninja: samo povej komu, pa bo ok, se ne bomo prepirali zaradi virtualnih vasic in vojačkov
[26.12.2010 22:24:51] XmigX: irki
[26.12.2010 22:25:13] ninja: ok
[26.12.2010 22:28:47] XmigX: pa uživajte naprej v igri
[26.12.2010 22:28:56] XmigX: in sorry za vse
[26.12.2010 22:31:35] ninja: je pač sestavni del tega, tudi nesoglasja in problemi, uživaj na w21, upam, da vam uspe zaključit server...pa otroke pozdravi, so največ, kar imamo na svetu...zato te tudi razumem, še predobro, -------- če boš kdaj hodil po LJ, greva lahko na pivo, da kakšno rečeva...a ne o s1
[26.12.2010 22:32:42] XmigX: ja to zagotovo
[26.12.2010 22:32:53] XmigX: sorry ninja ker me vse preveč vrže iz tira
[26.12.2010 22:33:14] XmigX: resno sem že govoril z atom če ma kakega lastnika za račun
[26.12.2010 22:33:19] XmigX: in seveda je bil zavzet
[26.12.2010 22:34:38] ninja: verjamem, da je bil
...


ps: da bo jasno: z atasmrk se je pogovarjal, ko je bil še v KOH; nam je ponujal noblanje vasic in sodelovanje, ko je zaključil z igro (?), nato pa se zgodi 2.1.2011


X samo eno vprašanje imam ne vem ozadja kaj preveč pa tudi iskreno povedano vseeno mi je. Ampak zakaj si potem napisal:
1.[26.12.2010 21:26:09] XmigX: ponoblite me
2.[26.12.2010 21:53:36] XmigX: tko da najbolje da me znoblate
3.[26.12.2010 22:18:56] XmigX: lej vsekakor sem nevarnost za ene kot druge zato me prosim ponoblite dokler sem pripravljen sodelovat

Sam si napisal, da dajaš račun irki in da naj te ponoblajo. Torej v čem je problem, ko so te ponoblali. Račun nisi želel, da dobi ninja nisi pa napisal, da ne sme vasic dobiti. :O
 

hilary

Member
Reaction score
0
xmigx: bom naredil anketo na s1 pa da vidimo odgovore, koga vse sem jaz izkoriščal za svoje interese. Gkede doc33: je nasprotoval celemu plemeni in je zato zaključil, ampak ni računa podaril sovragom, kot si ti. Naredil si kot domači izdajalci '41 ko so ritk.co nesli hi.lerju nastavit, samo da bi preživeli, potem pa so se sovragi vseeno naselili v njihove domove (vsaka podobnost je zgolj naključna). Ne piši več in se ne oglašaj več, če si prepričan v svoj prav in nas lahko pogledaš mirno v oči pa pridi na pivo, veš kje nas lahko dobiš... THE END (Konec)

Ninja sam se naj odloči ne pa da mu ti neki govoriš
 
Status
Not open for further replies.
Top