XmigX

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ja daj še vse ostale pogovore. Kaj zdaj delno daješ gor...to kar je napisano je res in ne trdim da ni...pa pazi da še sam ne začnem dajat pogovorov gor sploh tistih kako igraš več računov....
račun bi ostal v KOH kot je bilo rečeno če ne bi ti pograbil priložnosti.
BDW po tem pogovoru je bilo zmenjeno z irko da bo igrala moj račun zato to kar daješ od prej gor je brezveze.

P.S. za račun bi dal 50€...a to veš da se računov ne sme prodajat??? :)))

Mitja, torej ti krsis pravilo, ti nam ponujas geslo racuna preko skype za premium pike na W21.
 

DeletedUser

Guest
[26.12.2010 22:24:00] XmigX: lahko obljubiš da račun ne pride v roke ninje ali rfaric?
[26.12.2010 22:24:19] Adrenalina: obljubim

če ninja pobira zastonj vasice je to še slabše.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Mitja, torej ti krsis pravilo, ti nam ponujas geslo racuna preko skype za premium pike na W21.

nop je pa res da hočem PP iz računa predat torej imam 720 PP ki jih hočem prenest na w21. tako rošado smo že na forumu naredili in ni bilo komplikacij saj se noben ni okoristil z PP. Enako želim sedaj. Ne zahtevam pa nobenega denarja.
 

ninja

Member
Reaction score
0
sam nisem ponudil 50 EUR za račun, ampak zato, da se ne boš nikoli več logiral na račun xmigx in da bi nekdo drug v miru igral, znesek je pa kot nadomestilo za PP

kar se tiče kopiranja, je preveč sra.ja, dejstvo je, da si predlagal noblanje in da lahko irka naredi z vasicami kar hoče, ko greš greš, ne pa da se vračaš...račun ni bil nikoli v mojih rokah, vasice bo pa itak nekoč prenoblal nekdo, ki bo igral in bil aktiven ... preveč impulzivnosti škoduje :)

na .net sem v enem dnevu decembra znoblal največ vasic na serverju....so what? ni vse v statistiki
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ha ha ninja svet se ti podira nic bat spomni se sveta4 in tvoje podlosti imam obcutek,da se bodo vsa plemena obrnila proti kohu
 

DeletedUser

Guest
ninja tudi prav. Sprijazni se enkrat da si naredil napako in to je to. Ni vse v igri. Saj boste pač ponoblali račun kot se zagre ne pa zastonj vasice. Če si tako dober kot se hvališ ti ne bo težko.
na .net sem v enem dnevu decembra znoblal največ vasic na serverju....so what? ni vse v statistiki
ja in enako jaz...kaj potem omenjaš če ni vse v statistiki. Ti si načel temo w21...jaz sam zagovarjam da si se zopet zmotil glede mojega igranja na w21.
Sam nekaj iz našega foruma:
backwards on 31.12.2010 at 13:48 Quote Edit Delete
Congrats to XmigX for making a successful return
!
Midnight11 on 30.12.2010 at 15:23 Quote Edit Delete
Can I just say what an outstanding job Mitja has done on Caspillan?

in take reply-je dobim po tem ko se po pol leta vrnem...bdw tam me niso noblal...pa zanimivo da smo pleme ki bo zmagalo svet. S takim vodenjem kot ga imaš ti na s1 pa ti zagotovo ne bo uspelo. Upam da se tega zaveš in spremeniš in privoščim da svet osvojijo igralci ki si to zaslužijo pa naj bo to KOH ali TMP. Vsi vemo da se bo še marsikaj premešalo na s1.

Zdaj pa ne mislim več pojasnevat na zunanjem. Račun ni več v mojih rokah zato naj bo tako tudi na s1.
Če bi se dalo bi prosil admine naj brišejo moj profil(nočem pisat kletvic da bi si to zaslužil...lahko pa če je to nujno za ban :))
 

ninja

Member
Reaction score
0
calimero, kar sanjaj, s4 sem končal že veliko prej, ne mešat stvari, kaj si ti tam naredil pa dobro veš, na s1 te pa tudi in-game modi ne bodo rešili .... KOH-u se zaradi xmigx ne bo nič zgodilo, ker nimamo več veliko takih kot je on, takih kot ti pa itak ni več, si edinstven primerek svoje vrste ... kolikor vem, si bil na s1 že prenoblan, tako da veš kako to gre :)
kje kdo vidi, da se mi kaj podira, pa res ne vem, bi pa vam bilo lepo, če bi se mi, to pa rad verjamem ...
 

calimero

Banned
Reaction score
0
da ne govorim o nedovoljenih skriptah ki jih uporabljas in imas podporo od samega vrha vodstva igre sem na pocitnicah do konc tedna potem pa pridem,nazaj na1 nic bat hiter zalozi jeleba bo rabil dosti defa
 

natalija

Member
Reaction score
0
Calimero, a tudi ti rabis pozornost? Pejd posodo prat, ce ti je dosadno. Ne govori pa neumnosti, je bolje, da molcis.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
idi k ninji jokat srota,pa otrokom vecerjo pripravit ne da se tu klikas sram te bodi
[mod=Grobi]Žaljenje drugih članov foruma je strogo prepovedano.[/mod]
 

DeletedUser

Guest
kdo ? :D??????????

natalija -.-. Calimero,natalija in Ninja mislim da ste zašli iz teme, si4 nima nobene veze z dogajanjem na si1, in realnega življenja tudi ni treba vmešavat.
 

ninja

Member
Reaction score
0
PROSIM, če mi admini pregledajo račun in vse skripte, ki jih uporabljam ali sem jih in tudi tiste, ki bom v prihodnjih dneh. Ne dovolim, da nek calimero žali mene in vodstvo igre. To je pa res višek, laži pa si ne dovolim, upam,da vodstvo igre to spremlja in bo ukrepalo.
 

natalija

Member
Reaction score
0
Calimero, gumica itd zivljenje imam urejeno za razliko od tebe. Ne vohunim po drugih racunih in ne lazem. Sram te je ze bilo, tako zelo, da brises racune, da igras pod drugimi nicki. Zamisli se nad seboj. Tukaj se pac skrivas za imeni, v zivljenju pa ne mores ubezati sam pred seboj, ne mores ga izbrisati. Ninji pa nimam za kaj jokati. Ko se pogovarjava, se raje kaj lepsega in te nimava v mislih, saj ves zakaj. Brrr...
 

DeletedUser

Guest
PROSIM, če mi admini pregledajo račun in vse skripte, ki jih uporabljam ali sem jih in tudi tiste, ki bom v prihodnjih dneh. Ne dovolim, da nek calimero žali mene in vodstvo igre. To je pa res višek, laži pa si ne dovolim, upam,da vodstvo igre to spremlja in bo ukrepalo.

Ja, jst bi tudi prosil da se ninji pregleda račun ker če si kdo laž dovoli, si je on :)

bi pa prosil calimerota da se malo umiri - na forumu res ni lepo žalit drugih pa ne glede na to kako prav imajo, če imajo. Ok, kalimero?


Sam pa nebi rad preveč razpredat o zakajih, čeprav me precej omenjate. Rekel bi le: prava resnica slej ko prej pride na dan in ponavadi je boleča!
 

DeletedUser

Guest
Ja, jst bi tudi prosil da se ninji pregleda račun ker če si kdo laž dovoli, si je on :)

[/B]

Pa hkrati naj ga pregledajo se nofearju, pa ubijalcu, calimerotu pa se kaksen bi se nasel. Mislim, da bojo admini imeli samo pri nofearju za dva dni dela, da bojo blokirali cel bataljon njegovih acc., ki jih igra.

LP
 

DeletedUser

Guest
Pa hkrati naj ga pregledajo se nofearju, pa ubijalcu, calimerotu pa se kaksen bi se nasel. Mislim, da bojo admini imeli samo pri nofearju za dva dni dela, da bojo blokirali cel bataljon njegovih acc., ki jih igra.

LP

kaj ko bi se za sebe brigal in se nebi vtikaval v delo Staffa, sicer pa če smo že pri tem, ga lahko tudi tebi. A misliš da če vi kršite pravila moramo drugi tudi? Si ga fajn mimo brsnil. To je moj zadnji post na to of topic temo -.-, se ne mislim ubadat z takimi, ki niso vredni 1s mojega časa.
 

d00men

Member
Reaction score
0
[26.12.2010 22:24:00] XmigX: lahko obljubiš da račun ne pride v roke ninje ali rfaric?
[26.12.2010 22:24:19] Adrenalina: obljubim

če ninja pobira zastonj vasice je to še slabše.

NInja je rfaric kaj ne veš?To govorim xmigx!
 

DeletedUser

Guest
pregled računov je itak brez veze..sej je 3/4 modov in adminov v TMP..ne se dat provocirat ..če smo do zdej lahko igral tudi proti takim ..bomo pa še sedaj.

mix tebi pa samo tole..si me pa res negativno presenetu..daš račun, da lahko delamo kar hočemo, sicer se zdej nekaj izmikaš..ampak skayp ne laže..pol prideš nazaj in delaš pizdarije..res je da je tvoj račun..ampak zame je tole klasičen vohunček..niti ne prebežnik..
no ubijalc zdej pa imaš končno sveto trojico..sicer ne tako kot si jo ti imel..ampak je trio rio NF, Gumica in sedaj lahko postavimo ob bok še xmigx--lep trio..
 
Status
Not open for further replies.
Top