Debata o s6

DeletedUser

Guest
POMOČ v novi obliki je dobra, vendar samo po obliki in preglednosti, vsebina pa je katastrofa: napačni podatki, samo dva primera, da bom kratka: podatki o nadgradnji gozdarjev so od mečevalcev, proizvodnja surovin iz hitrosti 1 itd.
Prave pomoči, kjer bi bili pravi podatki pa nisem našla, ker stara pomoč ne dela več. Dajte popravit, ker delate zmedo pri začetnikih.

***********

Ker sem bila opozorjena, da pišem bedarije vsem sporočam, da zapuščam forum. Itak ni nič posebno pametnega in nujnega, sami prepiri in zbadanja, pa mešanje svetov itd. Nočem poznat razmere na s1 ali s5, briga me.

Ne bom pa zapustila svoje vasice na s6, da ne bo kdo dobil voljo ali pa že zakuril za piknik. Bo itak "slabo vreme". Okoli mene vedno malo rosi, če ni plohe ali nevihte. Sonca ni in ga tudi ne bo v bližnji prihodnosti. :)

Se opravičujem vsem, ki sem jih užalila ali kako drugače premaknila iz ravnovesja. Ne morem pomagat, takšna sem bila vedno in bom tudi ostala.

vaša huda muca


ubijalec nevem kako je lahko huda muca razumela.

Mestna hiša-->pomoč glede zgrad ..to nedela,ni pregleda za stavbe kok stanejo,kok dobiš,...
 

DeletedUser

Guest
Saj ni nikjer napisal, da je sotoflow dober igralec.

>>Drugače pa kot ste videli Manica je izgubil veliko dobrih igralcev.(pika, potem pa pride sotoflow :p) sotoflow<<

piko je dal kasneje in če pogledaš moj qute zadost dobro se to tudi vidi.:rolleyes:

ubijalec nevem kako je lahko huda muca razumela.

Mestna hiša-->pomoč glede zgrad ..to nedela,ni pregleda za stavbe kok stanejo,kok dobiš,...

klikni na sliko od stavbe pa boš našel to. Drugače pa par dni nazaj vem da je bil še link do stare pomoči na začetni strani, zdaj pa so ga zgleda odstranili.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ok, če boš pa ti majster ga ponoblal, potem pa nimamo več nobenih skrbi :p

sej te mam rad ni skrbi :)

p.s. js: prevzetih 80%, prebitih 100% ti prevzetih pod 50%, prebitih 60%... zdaj pa tuhtaj na kaj mislim, ker vem da še te vedno muči :D
 

gx15

Member
Reaction score
1
piko je dal kasneje in če pogledaš moj qute zadost dobro se to tudi vidi.:rolleyes:

Kdo je pa nebi dal če te tak pro opozori kot je ubijalec :p :rolleyes:
Drugače pa bi morali pomoč in vse kar paše skupaj urediti še pred odprtjem sveta, ker so vse tako na hitro izvedli sedaj trpimo začetniki :( :D
 

DeletedUser

Guest
sej te mam rad ni skrbi :)

p.s. js: prevzetih 80%, prebitih 100% ti prevzetih pod 50%, prebitih 60%... zdaj pa tuhtaj na kaj mislim, ker vem da še te vedno muči :D


Od kje si pa to procentažo pobral?
 

DeletedUser

Guest
Kaka statistika? povej mi kje piše koliko je kdo vasi vse skupaj prebil in koliko zavzel? Jaz nisem seznanjen s to spetno stranjo ;).
 

DeletedUser

Guest
Aja? Nisem vedel, da igram s5 (saj si gledal s5 statistiko ane?). Od katerega igralca si to gledal sploh?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
a nebi bilo že čas , da bi se server spucal neaktivnih igralcev, malce nerazumljivo je da se pri tej brzini upošteva stare norme, ko sem igral na nekem drugem prav tako hitrem serverju, se je pucalo vsakih sedem dni, tukaj pa se še vedno čaka na 14 dni ali nekaj podobnega, mislim , da za tako hiter server to ni najbolše in da bi lahko admini pomislili kaj v tej smeri - 7 dni maximum.

še vedno čakam na odgovor, ko pšogledaš karto aktivnosti sveta6 te mine, več kot pol sveta so rdeče pike, puca se pa nič, mislim da je tudi zato nekdo zadolžen ne sam za špilanje policije na forumih.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
še vedno čakam na odgovor, ko pšogledaš karto aktivnosti sveta6 te mine, več kot pol sveta so rdeče pike, puca se pa nič, mislim da je tudi zato nekdo zadolžen ne sam za špilanje policije na forumih.
Po začetku sveta se nastavitev več ne spreminja.

Lep pozdrav,
Grobi
forum administrator
 

DeletedUser

Guest
se pa bojim da se je tukaj en močno zmotu pa je nastavu 14 mescev namesto 14 dni, kajti če sam malce - ne veliko, okoli sebe pogledam najdem takoj 40 vasi ki so neaktivne več kot 14 dni, velika večina od 18 - 20 dni, res žalostno.
 

DeletedUser

Guest
Ti dam prav, da je teh 14 dni čisto preveč ker je zdaj razmerje točk preveliko in ne moremo farmat teh igralcev.
Da so se pa zmotili in nastavili 14 mesecev ne more držati ker zadnjih par dni opažam nekaj barbarom malo stran od mene.
In verjetno se ti igralci s 50 pikami prijavijo vsakih par dni...
 

DeletedUser

Guest
SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM
Ej, matjaž, kako je kaj vreme na obali?
 

DeletedUser

Guest
Naj opozorim vse, ki še ne poznajo teh for, ki se ponavlajo, iz sveta v svet in s katerim prihaja do kraje računov, vem , da stari igralci to dobr poznajo sam menda tudi mladi forum berejo,, če dobite tak sporočilo, ki se nadaljuje nekako tako , ga prijavite administratorjem, pod nobenim pogojem pa ne nasest ker boste ostali ob vas

skela danes ob 18:51
lej pravkar gre tole kar pišeš na podporo. da vidijo na kakšen način probajo neki krasti račune
-SunShine danes ob 18:49
kaj te baniram
-skela danes ob 18:49
daj nehaj srat, tako lahko ne dobiš računa pri meni, najdi si bolj naivno tarčo
-SunShine danes ob 18:39
alo če bi igrala dual ne nama nič ne morejo če veš kaj mislim
-SunShine danes ob 18:37
sem podpora -SunShine danes ob 18:22
igram cele dneve
-SunShine danes ob 18:10
seos kaj bi lahko igral polek tebe dual
 

fejkk

New Member
Reaction score
0
ne igram tega serverja samo me zanima:
-so ze kaksne vojne?
-katera plemena se znajo prebiti do konca? se ze vidijo zametki organizacije?
 

DeletedUser

Guest
-SunShine je TITO 58 in kukr vidm hoče na vsak način priti do računa enega...
 
Top