Splošna debata o svetu 1

DeletedUser

Guest
večinoma vidiš to bolj po izražanju, ja... drugače pa je s temi letnicami res, samo ne bi js obtožala ravno kr se kdaj pa kdaj kdo malo pretvarja :) vzami za primer mojega očeta. star je 49 in je v svojem nicku obrnil cifre: nick 94
 

DeletedUser

Guest
No da malo oživim tole temo :D.
Danes je TMP začel že drugo vojno v svetu 1 in glede na prvi vtis bi rekel, da bo tudi to "blitzkrieg".
 

DeletedUser

Guest
Jap, kar je po svoje žalostno...
Pogrešam čase, ko so vojne trajale po par tednov, mesecev, let...
 

DeletedUser

Guest
pa sej rovarjo sam po K55. kaj pa drugje? na ostalih K je folk dokajda varn pred njimi?
 

DeletedUser

Guest
Mail tedna:

duhko danes ob 19:09
živjo sem eden iz plemena BE Black eagle
prosimo te da prideš v naše pleme in nam pomagaš z svojo močjo priti na prvih 40
 

DeletedUser

Guest
Značilnost tega sveta je v primerjavi s svetovi na ostalih mednarodnih serverjih preprosto to, da je veliko igralcev prav zares mladih. Poglejte primer enega izmed sporočil, ki sem jih dobil od igralca:

Pozdravljeni,

sem mamica xxxxxxxx, ki mi je sedajle v solzah sporočil, da ste mu zavzeli vas in je šel ves njegov trud v nič. Sicer se ne spoznam na pravila igrice, ampak moj sin dela predvsem na tem, da si gradi vas in v tem zelo uživa, če je možno, da mu povrnete, kar ste napadli in zavzeli nazaj, ker je zelo zelo žalosten.

Zahvaljujem se vam za prijaznost!

Edino kaj je tukaj preurejeno je njegovo ime, saj v igri uporablja svoje lastno ime in priimek.
 

DeletedUser

Guest
Kaj mama njegova-njena je mogla pisat hehe

Eni res igro vzamejo preveč resno :D

lp
 

DeletedUser

Guest
Značilnost tega sveta je v primerjavi s svetovi na ostalih mednarodnih serverjih preprosto to, da je veliko igralcev prav zares mladih. Poglejte primer enega izmed sporočil, ki sem jih dobil od igralca:

Pozdravljeni,

sem mamica xxxxxxxx, ki mi je sedajle v solzah sporočil, da ste mu zavzeli vas in je šel ves njegov trud v nič. Sicer se ne spoznam na pravila igrice, ampak moj sin dela predvsem na tem, da si gradi vas in v tem zelo uživa, če je možno, da mu povrnete, kar ste napadli in zavzeli nazaj, ker je zelo zelo žalosten.

Zahvaljujem se vam za prijaznost!

Edino kaj je tukaj preurejeno je njegovo ime, saj v igri uporablja svoje lastno ime in priimek.


Mogoče se splača..in ti lahko tudi ona povrne :eek::p
 

DeletedUser

Guest
Saj potem je restartal blizu TMPjev oziroma sedaj TnPjev, tako da se boste nekateri lahko kmalu pogajali z njo:D
 

DeletedUser

Guest
No, jaz sem tudi dobivala takšna sporočila... vendar v manj prijazni obliki...


Prvo sporočilo: A se lahko prosim nehaš izživljat nad enim 7 let starim otročkom ( tikio)???
res ne vem, kaj imate takšni stari konji on tega? če rabiš eno potrdilo v življenju, da si wau, evo ga maš, wau si, ampak wau v svojem virtualnem svetu, heh

Ostala sporočila sem najprej želela tudi objavit, a se mi zdi brez veze... V glavnem nobenega lepega sporočila prej... nič, kar takoj besedni napad in zmerjanje... No, saj ni važno, gospa se je še nekaj časa dajala tudi z mojim prijateljem. Midva pa sva lepo in diplomatsko odgovarjala, medtem, ko je ona prav nesramno in na zelo nizkem (in osebnem) nivoju komentirala dejstvo, da smo farmali eno vas... Eeeeeh. :(

Mislim da takšna sporočila več kot očitno kažejo, da igra ni primerna za mlajše otroke... in njihove mamice. Ali pa mora igralec imeti nadzor in pomoč staršev (poznam tudi en tak uspešen primer igranja mlajšega igralca).
 
Last edited by a moderator:
Top