Splošna debata o svetu 1

DeletedUser

Guest
hehehehehhe, učinkovita rešitev........ tale igrca bi bla pol že kmal fantazijska....

en bi reku nej sulice postanejo marsovci
2. bi reku nej mestna hiša lebdi v zraku
3. bi reku, nej ma mečevalc meč k se svet............ :D
 

radejmitja

Member
Reaction score
0
hehehehehhe, učinkovita rešitev........ tale igrca bi bla pol že kmal fantazijska....

en bi reku nej sulice postanejo marsovci
2. bi reku nej mestna hiša lebdi v zraku
3. bi reku, nej ma mečevalc meč k se svet............ :D

paladin bi pa z F-16 se prpelu
 

DeletedUser

Guest
heheheheh, to pa itq, p rdeča preproga do kipca k bi bil takrat že vijolčne barve...
 

DeletedUser

Guest
hja prletel bi v majhni vesoljski ladji, not bi jih blo pa 1000, vn bi hodl p 2 ure.......
 

DeletedUser

Guest
Zakaj sta šla v off-topick?
Aha sej res vidva gresta vedno off-topick za spam ane?
 

hawbix

Member
Reaction score
0
ona dva sta kralja spama
spam-king.jpg
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Iluzorno je upati, da na Vojni plemen ne bo takih ljudi, lahko pa nekaj naredimo glede tega. Vsak, ki dobi žaljiv sporočilo naj ga prijavi. Tako se bo hitro zmanjšal delež teh nepridipravov.
 

DeletedUser

Guest
Tale pristop podpiram in upam, da bodo posredovane prijave tudi primerno sankcionirane, sicer nočem soditi o vašem delu, ampak če se bomo tega lotili tako, pomem bo vse zamanj, če nebodo učinkovite sankcije.
 

DeletedUser

Guest
1 doc33 KOH 5.000.256 491 10184

to bo treba pa eno lovoriko nardit ;)
 

rfaric

Member
Reaction score
0
to je katastrofa kaj delate tukaj admini,popuščate na pritiske nekaterih igralcev,ki nimajo jajc napasti direktno in se prek foruma bojujejo proti nam,počasi bom imel te igre,ki sem jo do sedaj igral zaradi sprostive dovolj in ne bom grozil z brisanjem računa ampak bom lepo počasi pustil vse skupaj vi si pa spet zmislite razne zaroter v katere sva vključena jaz in ninja

lp
rfaric
 

DeletedUser

Guest
to je katastrofa kaj delate tukaj admini,popuščate na pritiske nekaterih igralcev,ki nimajo jajc napasti direktno in se prek foruma bojujejo proti nam,počasi bom imel te igre,ki sem jo do sedaj igral zaradi sprostive dovolj in ne bom grozil z brisanjem računa ampak bom lepo počasi pustil vse skupaj vi si pa spet zmislite razne zaroter v katere sva vključena jaz in ninja

lp
rfaric

No no, kaj je pa tebe pičilo, a tisti ban vašega igralca? Včasih si je potrebno naliti čistega vina in priznati bobu bob. Pa če je tisti osebek bil blokiran še ne pomeni da ste ti ali ninja naredila karkoli krivega. Saj nemoremo vodje odgovarjati za (samostojno) početje naših članov.

No, če sem pa falil razumevanje tvojega posta, se opravičujem.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
vem samo na foromu pluvajo po najo nihče pa naju nima jac napasti ampak perejo samo umazano perilo ki ga imajo sami dovolj saj črtomir dobro ve katere račune je igral ob začetku vojne da zdaj sploh ne govorim kako je možno da pokrivajo toliko neaktivnih računov,ki v trenutku napada zaživijo,jaz sem priznal da o tem kako se lahko goljufa kot je napisal davci nimam pojma očitno ga pa nekateri imajo pa jih nihče ne prijavi ali pa celo joka na javnih forumih.....brez veze pisat več ker sem še pod vplivom hlapov iz današnje tekme ko smo skor Maribor v Dobu dol vrgli
 

DeletedUser

Guest
ampak perejo samo umazano perilo ki ga imajo sami dovolj saj črtomir dobro ve katere račune je igral ob začetku vojne da zdaj sploh ne govorim kako je možno da pokrivajo toliko neaktivnih računov,ki v trenutku napada zaživijo,

Nisem jaz kriv, da ste v pleme sprejeli igralce, ki v tej igri napredujejo samo z nedovoljenimi načini in z iziljevanji in grožnami, na 11 letnike, vedno sem igral en račun, sem pa pomagal in čuval mnogo računov in vrjamem , da si jih ti tudi, ne vem kaj je tu prepovedanega, kajti mislim , da je ravno čuvanje računov, dovolj dobro varnostno prikrito, mogoče se da tudi tukaj kaj delat, sam se v te računalniške programe tudi sam ne spoznam, če imaš dokazilo, da sem špilal več računov , razen čuvanja , ga daj, lahko tudi samo napišeš brez dokazov, neaktivni računi, ne vem kako veš , da so računi neaktivni, me prav zanima, ampak če se vojska dela, pač točke ne rasejo, marsikje so pa narejene, tdi po vaših množičnih napadih je prva skrb, da se obnovi vojska in moji pač to delajo. saj mogoče pa se vam ne bo več treba ukvarjat z nami, kajti pač ne vidimo več užitka igranja, saj smo šokirani zadnje dni ob razkritju vsega tega in še drugih o katerih ni govora, šokirani smo predvsem, kako se je dopustilo, da je do tega prišlo, od kraje računov, do izsiljevanj otrok, do uporabe nedovoljenih programov, to navado so imeli že prej škratki in s tem , ko ste jih sprejeli medse, ste sprejeli tudi njihove prepovedane metode. Pa še nekaj, ne bežimo od bojev, prijava ni šla iz naših logov, smo pa dobili opozorilo, da se to dogaja, pa še sam nisem vrjel. Resno ne vem če bomo še igrali na tem svetu, kjer se dogajajo takšne nepravilnosti in zopet bom nekaj rekel za kar bom ...., nekdo bi moral ostro prijet in za večno banat račune takih igralcev in to iz vseh slovenskih serverjev, tudi na osnovi, ko igralec pošilja grožne ali neke obljube, v smislu daj mi račun , na hrvaškem serverju admini prosijo da se čimveč takih sporočil posreduje in pregledajo in takoj ukrepajo, pri nas pa je to doseglo neke neslutene razsežnosi in rfarič, tudi tvoje pleme ni imun, ampak , kot sem rekel z nekimi sprejmi igralcev, kar velik kršitelj. Sam bom vrjetno tudi zapru račun, ker tukaj nimam več užitka igrat, pa ne zaradi vas, ker se ne upam, ali drugo, ampak ker res se mi je globoko zagravžalo vse kar se dogaja na svetu1 in nisem edini, ki tako razmišlja, to več ni igra, da bi pa užival v tem , pa sploh ni več besed
 

DeletedUser

Guest
to je katastrofa kaj delate tukaj admini,popuščate na pritiske nekaterih igralcev,ki nimajo jajc napasti direktno in se prek foruma bojujejo proti nam,počasi bom imel te igre,ki sem jo do sedaj igral zaradi sprostive dovolj in ne bom grozil z brisanjem računa ampak bom lepo počasi pustil vse skupaj vi si pa spet zmislite razne zaroter v katere sva vključena jaz in ninja

lp
rfaric

Ocitno v vasem plemenu ne premorete toliko samokritike, da bi vsaj to pot priznali, da smo imeli prav.
Poleg tega vaju (no tebe sploh z besedo nisem omenil) nisem obtozil nikakrsnih zarot, sem se pa z vprasanjem obrnil na ninjo (mislim, da cisto upraviceno, saj mora kot vodja plemena vedeti za pocetje svojih clanov), pa zal nisem dobil odgovora.

Za ostale info (da ne bo spet receno, da peremo umazano perilo v javnosti) pa me lahko kontaktiras na zs v igri. (vendar bi lepo prosil brez butastih mailov, kot sem jih bil danes delezen, o barbarih, bandi in o tem, kako nas boste prisli ucit reda in olike).

LP Davci
 

DeletedUser

Guest
Davci bodimo vsi realni: vodja plemena žal nima ultimativnega nadzora nad svojimi člani in je stvar predvsem igralcev samih. Če pa bi imel tak nadzor bi bila to kršitev, tako da ne vse v isti žakelj dajati.
Problem, ki ga jaz vidim je da se take debate na forumu sploh dovolijo saj je na vseh serverjih pravilo da se razne in-game kršitve na forumih ne smejo obravnavati.


LP
 
Top