Splošna debata o svetu 1

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Svet 3 bo, kadar se Svet 2 napolni in doseže kar veliko število Premium uporabnik, torej ša nekaj mescev ga ne bo.
 

DeletedUser

Guest
Svet 3 bo, kadar se Svet 2 napolni in doseže kar veliko število Premium uporabnik, torej ša nekaj mescev ga ne bo.
Kakšne 5 mesecov(več) pa se bo udprl svet 3.
In še nekaj: A lahko prosm nehte spraševat kdaj se bo katerikoli svet odprl! :mad:
Ker ste že najmanj 100 to vprašali!
 

ninja

Member
Reaction score
0
pa barbarske vasi naj rastejo do max 500 pik (ker nismo kmetovalci, nismo simcityji), sovražim, da nekdo nobla barbarske vasi, namesto da bi farmal
 

DeletedUser

Guest
pa barbarske vasi naj rastejo do max 500 pik (ker nismo kmetovalci, nismo simcityji), sovražim, da nekdo nobla barbarske vasi, namesto da bi farmal

Ko gre za strateško pomembno širjenje je potrebno tudi barb. zavzet in če moraš potem vsake pol ure gor, da dajaš gradit stvari, človek zgubi voljo...
 

DeletedUser

Guest
danes mi je en na svetu 1 napisal tole:

xxyxyx

Če me prenehaš napadati dobiš vse po 10.000

Imam prijatelja ki ima 5 krat več točk kot ti (to ma pol njegov prjatu 319.815 točk ^^,)

Kaj se zgodi če pošleš okrepitve:
5000-10000 surovine
Za napade:
150000-300000 vojske
če pa napadaš z katapulti pa:
1.000.000 - 100 Vojske v vas


In kuker jst vem, ne moreš imeti 1 M. vojske :p v enem naselju
 

DeletedUser

Guest
danes me je nekdo napadel. pokradel mi je veliko surovin in pobil mi je vse enote .
 

DeletedUser

Guest
To je tudi smisel te igre...
Mislim njegovega igranja, ne tvojega, ti bi moral poskrbeti za svojo zaščito in kasneje skrbet, da bodo ostali potrebovali zasčito...
 

DeletedUser

Guest
pa ignoriri take, dej dej, 1 milion vojske, ta človk po mojm sploh ne ve , da špila igrco
 

DeletedUser

Guest
hjoooooj hehe, moš misliš kok cajta pa surovin bi zato ponucu? če bi blo možn :D
 
Top