Pogovor o svetu 11

woley837

Member
Reaction score
0
Ne mislim biti pro igralka, ker za igrice, nimam veliko časa, kot jo imaš ti, verjetno si kakšen tečen penzič, ki nima drugega dela kot žalitev drugih igralcev na forumu brez logične razlage, ali pa kakšen brezposelnež, ki živi na račun drugih in se mu ne da delati, sam si začel z verbalnimi napadi in jaz ti jih z užitkom vračam, in briga mene kaj praviju drugi o tebi, ki te kujejo v zvezde, ne mi pa pisati, koliko let že igram vojno plemen, to tebe čist nič ne briga, in ja če boš napadel mene mi boš naredil lepo uslugo na svetu 11, tam igram samo zato, da sem kolegu nardila uslugo, in to je vse.

če imam drugi nik, imam samo 2, to je dovolj, se pa ne skrivam, in nisem reva, pa ne pameti soliti.
Briga mene kaki flesh spomin imaš ti, ni čudno da se ti film že trga počasi.

Praktično ponavljaš vse kar ti jaz pišem, tako da lahko rečeva da sm te spravu ob živce in lahko rečeva da sm jaz zmagu!
Poleg tega pa nisem ne brez poselen, nisem ne penzič,... Temveč sm lepo urejen 18 letni dečko, ki je priden, po naravi tudi tih, samo tukile pa res ne, ker mi grejo amaterji ki se štulijo na sceno mal na živce

lahko noč in pridna bodi, se čujema jutri
 
Last edited by a moderator:

Vulpes

Member
Reaction score
0
ob živce ?

hihihi, in to mi pravi 18 letni deček, ki pravi da je urejen ? Dragec, če bi bil ti urejen...........

Ne bi rekla, da si urejen ja ne, še nisi lepo zakorakal po svetu, kot sem jaz in drugi. Mogoče je pa ravno to narobe da si tih, jaz nisem tukaj tiho in tudi v rl ne, in tudi ne bom tiho, povedala bom svoje mnenje, raje si kupi knjigo o bontonu, lahko ti pa pošljem po pošti.
in pa dobro jutro ekipa svet11
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Spoštovana Vulpes in woley837.
Tole je zadnje opozorilo. V bodoče brez žaljivk (sploh tistih ki se tičejo RL), ker ne mislim več cenzurirat vajinih postov.
Veseli pa me, da imamo na VP tudi profesionalne igralce! (Upam da so plačani vsaj toliko kot naši nogometaši ;) )
 

bs111

Member
Reaction score
0
heheh otročički moji pomirite se ata je tu :cool:

ne se kregat saj je samo igra, saj vem da se katermu včasih dvignejo živci, ampak moramo se malo tudi obvladat

ta Mr.Cold je meni neki sumljiv hehe :D
 
Last edited:

Mr.Cold

Member
Reaction score
0
heheh otročički moji pomirite se ata je tu :cool:

ne se kregat saj je samo igra, saj vem da se katermu včasih dvignejo živci, ampak moramo se malo tudi obvladat

ta Mr.Cold je meni neki sumljiv hehe :D


kaj sm ti sumljiv ;)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
hihhii egon mali hvala za opozorilo in cenzuro malo za nazaj glej kdo je začel koga tukaj žaliti, se pa lahko preselimo v peskovnik in začnemo tam pisati in brati o RL, kake prekrške pa tam delajo, da glava boli, sploh pa podpora.

Samo kot zmeraj, podpora dela svoje kajne, ne bom več bila huda, bom zdej bila pridna vulpi, obnašala se bom kot 34 letna mamica buci buci, mogoče bi pa morala do takih fantkov, ki so pridni delati z rokovičkami, yeah right.

mislim, da sem nekaj, pa sploh nisem, kako je to vprašanje:rolleyes:, malo je zgrešeno, bolje se vprašati biti ali ne biti, to je sedaj vprašanje.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Me mine da bi sploh pogledal še tale forum za si11.
Ker jas ne vem, ali vam prepih dela svoje ali kaj? to je debata o svetu, ne pa o vajinih psihičnih problemih.
Si11 že odločen morda?
 

woley837

Member
Reaction score
0
Me mine da bi sploh pogledal še tale forum za si11.
Ker jas ne vem, ali vam prepih dela svoje ali kaj? to je debata o svetu, ne pa o vajinih psihičnih problemih.
Si11 že odločen morda?

Ni še odločen, samo da me nebi slučajno prosu če lahk v naše pleme prideš!!!
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Najlažje je obupati ... gigislo

Me mine da bi sploh pogledal še tale forum za si11.
Ker jas ne vem, ali vam prepih dela svoje ali kaj? to je debata o svetu, ne pa o vajinih psihičnih problemih.
Si11 že odločen morda?

najlažje je obupati ... :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ja kje si pa ti videl da sem tole omenil? Samo zgolj vprašanje je bilo, da debata preide na temo za katero je ta forum bil naret.
glede na to kako pišeš woley837 sklepam da nisi 18 let star kot si zgoraj omenil. Če pa si, pa pišeš zelo nezrelo :)) kar posledično privede do razmišljanja da nevem če bi sploh vprašal za katero pleme se gre. Če si ti vodja s tem odnosom.. hja, nevem no.

in res? jas delam scene? Pardon, pozabil da sem jas zabluzo 2 strani postov glede privatnega kreganja dveh ljudi ki se nikoli nebosta v živo videla, kajšele se pozdravila..
 

woley837

Member
Reaction score
0
ja kje si pa ti videl da sem tole omenil? Samo zgolj vprašanje je bilo, da debata preide na temo za katero je ta forum bil naret.
glede na to kako pišeš woley837 sklepam da nisi 18 let star kot si zgoraj omenil. Če pa si, pa pišeš zelo nezrelo ) kar posledično privede do razmišljanja da nevem če bi sploh vprašal za katero pleme se gre. Če si ti vodja s tem odnosom.. hja, nevem no.

ti bodo soplemenjaki povedal kak vodja sem ko bo konec sveta, al mi boš pa kr ti povedu- ko boš ponoblan
biti vodja ni privilegij, temveč je obveznost!!!

in res? jas delam scene? Pardon, pozabil da sem jas zabluzo 2 strani postov glede privatnega kreganja dveh ljudi ki se nikoli nebosta v živo videla, kajšele se pozdravila..

sm te kr prec razbral- noben ni reku da delaš scene, sam se se postavil v tole vlogo, ker očitno ali bi se rad al pa se rad kregaš. no jaz se z nobenim ne kregam lih rad, samo včasih mi je kr zabavno, predvsem ko na vp ni kaj za delat, razen farmat
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
jaz sem mu napisala da naj ne dela scene, ker očitno je nama fovž, da se tukaj kregava ;)

kaj pa veš, mogoče se pa kdaj srečamo, ali pa smo se že, pa tega nismo vedeli


good morning, nether land hahaha
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
woley837 če boste zmagali čestitam. Če ne pa več sreče prihodnjič
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
jajaja dedek, ni važna zmaga, važno je sodelovanje in timski duh ;) kot na svetovih 12 in 13
 
Last edited:
Top