Pogovor o svetu 11

Chopper

Member
Reaction score
0
Prosim, če se držite teme in to v meji normale. Verjamem, da lahko bojni duh izkažete v igri s kakšnim napadom :D.

Lep pozdrav,
Chopper
 

DeletedUser

Guest
Spoštovane igralke in igralci. Danes sem ogabno dobre volje, zato sem cenzuriral neprimerne izraze v vaših postih brez opominov ali kazni. Žal pa me dobra volja ponavadi hitro mine. Ker si verjetno nihče ne želi bana na forumu, malce ublažite svoje izraze. Če si ogledate cenzurirane poste, boste videli, da niso glede sporočilnosti čisto nič izgubili. Tudi brez žalitev gre!
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
se strinjam z vama egon mali in chooper, hehehee samo moraš pa tudi se vprašati kaj ima proti meni dadl oziroma woley ?? še zdaj nisem dobila odgovora od njega, ( verjetno ga tudi ne bom ) tudi jaz znam biti ogabne volje, samo ne bom, in tudi z napadom ne bom nič rešila ker ga ne najdem pod nikom dadl in woley, tudi če bi igral, vseeno, vse se da lepo pogovrt z lepimi besedami, drugače pa sam ve kje me najde, v igri, ki se imenuje vojna plemen :D
 

woley837

Member
Reaction score
0
se strinjam z vama egon mali in chooper, hehehee samo moraš pa tudi se vprašati kaj ima proti meni dadl oziroma woley ?? še zdaj nisem dobila odgovora od njega, ( verjetno ga tudi ne bom ) tudi jaz znam biti ogabne volje, samo ne bom, in tudi z napadom ne bom nič rešila ker ga ne najdem pod nikom dadl in woley, tudi če bi igral, vseeno, vse se da lepo pogovrt z lepimi besedami, drugače pa sam ve kje me najde, v igri, ki se imenuje vojna plemen

zdaj jaz tega ne razumem čist nič:
praviš da nisi neka amaterka pa me ne znaš niti poiskat- pa čaprav veš moje ime
Praviš da igraš s11, pa da me tam ne najdeš potem pa res nevem, edino kar lahk še rečem oz. vprašam je: a si blond?!?!?!

Egon Mali- ne da si le dobre volje, temveč si tudi eden od redkih v podpori, ki so spodobno aktivni- če ne edini

lp
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
te moram res razočarati, nisem blond, sem rekla da se s teboj ne bom več ukvarjala, ker je škoda besed zate :)
 

woley837

Member
Reaction score
0
te moram res razočarati, nisem blond, sem rekla da se s teboj ne bom več ukvarjala, ker je škoda besed zate

zdaj ko veš kdo sem oz. ti je okostnjak pokazal me prosim napadi, tako kot si oblubila ene par postov prej- pa da vidimo ko je jači
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
uffff si premočan zame imaš 464 vasi, jaz pa eno škoda izgube vojske, raje te besedno napadam ker vidim da se skoz ponavljaš, sam škoda tudi besed, sem že v prejšnjem postu napisala da je škoda vojske, tudi ti me lahko najdeš pod nikom templarka na svetu 11 ( samo tam sem pod tem nikom, nikjer drugje ) bom saj hitro končala še 1x heheehee pa mi ne bo treba iti znova
 
Last edited:

woley837

Member
Reaction score
0
uffff si premočan zame imaš 464 vasi, jaz pa eno škoda izgube vojske, raje te besedno napadam ker vidim da se skoz ponavljaš, sam škoda tudi besed, sem že v prejšnjem postu napisala da je škoda vojske, tudi ti me lahko najdeš pod nikom templarka na svetu 11 ( samo tam sem pod tem nikom, nikjer drugje ) bom saj hitro končala še 1x heheehee pa mi ne bo treba iti znova

mene napadaš besedno? ti samo daj, sama sebi sramoto delaš ko bedarije pišeš, mene pa itak briga kaj si mislijo o meni
ps: sem od samega začetka vedu da si amaterka
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
ne,če se vprašaš ti sam sebi delaš sramoto, tukaj pravijo da si legenda dadl, zame nisi, ker od vsega začetka tukaj tuliš da naj bom tiho, .....itd, daj povej kaj imaš proti meni no, se me bojiš ker sem ženska ?

te pa moram razočarati, nisem amaterka, samo škoda mi je vojske poslati, legendi, ki se skriva za drugimi niki tukaj na forumu, to so zame preprosto rečeno reve.


lp
 
Last edited:

woley837

Member
Reaction score
0
ne,če se vprašaš ti sam sebi delaš sramoto, tukaj pravijo da si legenda dadl, zame nisi, ker od vsega začetka tukaj tuliš da naj bom tiho, .....itd, daj povej kaj imaš proti meni no, se me bojiš ker sem ženska ?

te pa moram razočarati, nisem amaterka, samo škoda mi je vojske poslati, legendi, ki se skriva za drugimi niki tukaj na forumu, to so zame preprosto rečeno reve.


lp

No ti bom prec povedu zakaj te nimam "rad"! Ne da jaz stalno pišem bedarije, temveč jih ti in jaz ti nanje vedno odgovorim, ker mi je pač zabavno gledat kako se boš verbalno branila.

No da nisi amaterka jaz zdaj ne morem lih vedt, lahko pa sklepam- po enem letu igre imaš 1 vas, mogoče si imela celo tri pa so ti jih vzeli,...tega ne vem. Če pa misliš da ker veš katere enote so napadalne pa katere ne, te moram razočarat, samo si še na začetku dolge poti da boš pro igralka.

Zdaj pa še odgovor na sledeči citat:

te pa moram razočarati, nisem amaterka, samo škoda mi je vojske poslati, legendi, ki se skriva za drugimi niki tukaj na forumu, to so zame preprosto rečeno reve.

Res je, na forumu imam drugo ime kot na vp, torej sm reva. Če pa se moj fotografski spomin prav spomni, ti igraš s11 pod drugim imenom kot tule na forumu, torej si tudi ti ena navadna cimziva reva.

Lej na s11 ko te bom lahko začel napadat te ne bom ponoblal, temveč te bom iz užitka zbil na 0 točk!!!

To je vse kar ti imam za povedat za zdele

ps: res imam fotografski spomin- matematiko in računovodstvo vedno pišem 100%, telefonske številke znam na pamet,... tak da prosim da mi ne pameti solit iz takimi posti kot je bil tvoj zadnji

l.p.m.
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
No da nisi amaterka jaz zdaj ne morem lih vedt, lahko pa sklepam- po enem letu igre imaš 1 vas, mogoče si imela celo tri pa so ti jih vzeli,...tega ne vem. Če pa misliš da ker veš katere enote so napadalne pa katere ne, te moram razočarat, samo si še na začetku dolge poti da boš pro igralka.


Ne mislim biti pro igralka, ker za igrice, nimam veliko časa, kot jo imaš ti, verjetno si kakšen tečen penzič, ki nima drugega dela kot žalitev drugih igralcev na forumu brez logične razlage, ali pa kakšen brezposelnež, ki živi na račun drugih in se mu ne da delati, sam si začel z verbalnimi napadi in jaz ti jih z užitkom vračam, in briga mene kaj praviju drugi o tebi, ki te kujejo v zvezde, ne mi pa pisati, koliko let že igram vojno plemen, to tebe čist nič ne briga, in ja če boš napadel mene mi boš naredil lepo uslugo na svetu 11, tam igram samo zato, da sem kolegu nardila uslugo, in to je vse.

če imam drugi nik, imam samo 2, to je dovolj, se pa ne skrivam, in nisem reva, pa ne pameti soliti.
Briga mene kaki flesh spomin imaš ti, ni čudno da se ti film že trga počasi.
 
Top