Svet 15

DeletedUser

Guest
haha če bodo vse poštimali sam mal počakte dobili smo zastave pa cerkev je šla stran bravo zej gremo pa dalje da bo tak kot piše v nastavitvah
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
haha če bodo vse poštimali sam mal počakte dobili smo zastave pa cerkev je šla stran bravo zej gremo pa dalje da bo tak kot piše v nastavitvah


Ja kaj češ mal so se zmotli hahahaha SPET, čestitke tistmu, ki je odgovoren zato, par urc ni blo zastavc de, sej
ni nč narobe :p

še dobr da smo spomnl jih, ker čene bi cerkev pa brez zastav kr pustil tko ko je :p

me pa veseli, da je že nekaj plemen ustanovilo svoja podplemena... Ideja za naslednji svet... pleme(na) brez omejitev števila članov.. pa bodo lahko vsi v zmagovalnem plemenu, ne bo se treba borit.. make love not war... in srečno bodo živeli do konca serverja..

jap, slovenska logika - glavno pleme - 200 akademij, pozneje akademije grejo na nobling - zmaga!
jej haha

Mr. Banshe - na hr lahka pridm klikat, sem glih dobre volje, ampak če mi poveš kdo si na vp pa kere accje si igral :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
haha če bodo vse poštimali sam mal počakte dobili smo zastave pa cerkev je šla stran bravo zej gremo pa dalje da bo tak kot piše v nastavitvah

Pozdravljeni

To ni opravičilo, ampak pojasnilo

Nastavitve so bile posredovane dalje, takšne kot so bile objavljene. Žal pa se tudi pripadnikom najbolj pedantnega, natančnega in (skoraj) nezmotljivega naroda, lahko primeri napaka. In tokrat se je zgodila pri nastavitvah SI15. Ekipa se trudi napake čimprej odpraviti, pri tem pa je zaželjena tudi vaša pomoč. Več oči več vidi (več glav, več zelja :) ), zato pozivamo vse, ki bi opazili še kakšno odstopanje od najavljenih nastavitev, da nam to čimprej sporočite.
Hvala.
 

DeletedUser

Guest
Naj bi bile odstranjene 3 stopenske raziskave še to čakamo in potem je to to :)
 

nikname

Member
Reaction score
0
Pridite na plemena.com in začnite vojno proti hrvatov in pokažimo da smo bolši od njih.

filamo an hr že drugo pleme spet bo veselo malo nas že poznajo pa se bodo menda zej zorganizirali pa bo kar napeto poiščite nikname pa vas dodam
kej pa to kak majo lahko na hr cenejši premium http://gyazo.com/5b4987a255935663c1d280843af01736


Egon ni blema za imena pa dokaze z tistimi z katerimi sem igral na slo sem jim kazal vas k sem mel v njej 37 000 populacije v kmetiji hehehe
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
filamo an hr že drugo pleme spet bo veselo malo nas že poznajo pa se bodo menda zej zorganizirali pa bo kar napeto poiščite nikname pa vas dodam
kej pa to kak majo lahko na hr cenejši premium http://gyazo.com/5b4987a255935663c1d280843af01736


Egon ni blema za imena pa dokaze z tistimi z katerimi sem igral na slo sem jim kazal vas k sem mel v njej 37 000 populacije v kmetiji hehehe

Wov ... lepoooo :D

Kaj ko bi blo na .si tud tko? :D
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
haha zej si pa car ane ker si pogruntu da jih ni 15 ampak jih je 17 bravo kr tako dalje
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
priznam kriva sem hehehe, samo piše na mojemu profilu, sem tudi na 15, z osebno željo svoje boljše polovice :D
 

DeletedUser

Guest
Mi lahko kdo pojasni ali pa da link ce je ze kje pojasneno 3 stopensko razvijanje v kovaciji? :)


LP
 

DeletedUser

Guest
jst pa prosim ,da nardite prekinitev napadov ,premirje en teden,ker ni povsod elektrike.
 
Top