MTB Meet The Block / Povabila

Status
Not open for further replies.

HEROkiller

Member
Reaction score
0
a se mogoče komu sanja zakaj nam ne grejo točke premagani po plemenih gor ker mamo samo 1000 pa nekaj janvink pa ma sam več kot 1000 :(
 

Igythamasta

New Member
Reaction score
0
a se mogoče komu sanja zakaj nam ne grejo točke premagani po plemenih gor ker mamo samo 1000 pa nekaj janvink pa ma sam več kot 1000 :(

Zaradi tega, ker je tiste tocke dosegel, takrat ko se ni bil v tem plemenu. OD tocke plemena se stejejo samo takrat, ko je dejansko tisti igralec v plemenu in takrat dobiva OD tocke.
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
ja no zakaj pa pol vsi govorijo kako smo po tem slabi če pa smo nastali en dan pred božičnim premirjem :(
 

kurjistrup

Member
Reaction score
0
ja no zakaj pa pol vsi govorijo kako smo po tem slabi če pa smo nastali en dan pred božičnim premirjem :(

Dobro vam gre s pridobivanjem članov iz zastavljenih 40 ste že na 73. Haha, kid you made my day :D
Stavim za en hruškou sok, da boste v roku 1 tedna mogoče dveh, razpadli.
 

DeletedUser

Guest
Haha poglejte iz 14.ranga ste padli na 18.rang kaj pravite na
to to jhe zaradi imena pomoje
 

DeletedUser

Guest
Brezveze se kregate... ta plemena, ki so zdaj na vrhu itak nič ne pomenijo. Dobra se bodo pokazala šele čez čas.
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
Dobro vam gre s pridobivanjem članov iz zastavljenih 40 ste že na 73. Haha, kid you made my day :D
Stavim za en hruškou sok, da boste v roku 1 tedna mogoče dveh, razpadli.

ni problema jaz stavim 3 pomaranče soke da ostanemmo med prvimi 3 vsaj 3 tedne

Lepe 333 :D
 

DeletedUser

Guest
nebi rekel da bodo ta plema skos bla na takem ranku kot zdaj, bol tešk vam bo ko bo eno pleme bilo napadeno, pol bote mogl tem plemenu pomagat. Če pa nebote, bodo pa ostale od 5ih al kok jih mate to vidl, pa se bojo odcepl pa spremenil ime kr jih itk nebi zavaroval

pač moje mnenje :)
 

DeletedUser

Guest
Vsi ukol mene so sami Sim Cityji Od HeroKillerjovega plemena!
Pa majo po 5 vojakov notr jst pa za njih 150 sekir pa še obrambno vojsko!
 
Status
Not open for further replies.
Top