MTB Meet The Block / Povabila

Status
Not open for further replies.

HEROkiller

Member
Reaction score
0
Vabimo vse resne igralce ki bi se nam hoteli pridružiti morate pa imeti vsaj toliko točk kot 40 član plemena ali pa veliko vojske

lahko pa prav tako dokažate da ste iskušeni tako da na s1 ali kje pokažete svoj račun :D

prek čuvanja misli :)

LP
 

kurjistrup

Member
Reaction score
0
To vaše pleme, bo itak kmalu propadlo.
Vašega igralca iz akademije že farmam in morem sporočit, da je prenehal igrat, še ena farma iz MTB več! :)

LP!
 

kevca13

Member
Reaction score
0
jaz pa farmam vašega igralca luka-1, ki si kar naprej dela vojsko, kar je meni zalo všeč saj se mi v orožarni kar naprej dvigajo procenti
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
ne ne bo :)

verjemi zdaj hočmo z 40 člani nardit pleme ki bo med top 3

pa če lestvico pogledaš MTB še obstaja
 

DeletedUser

Guest
ne ne bo :)

verjemi zdaj hočmo z 40 člani nardit pleme ki bo med top 3

pa če lestvico pogledaš MTB še obstaja

To ime(SPQR) mi vzbuja slabe spomine z .net. Ne poznaš slučajno kakšnega Trainus?
 

kurjistrup

Member
Reaction score
0
prosim ne mi rečt da si ti to,če si prosim pusti ta forum pri miru z spamom. Drugače pa rečmo samo da je bil največji idiot na W11 v času ko sem jaz tam igral.

Očitno je on samo njegov klon. :)

p.s. "Hero" vi ste res smešni, sami sim city igralci ste v vašem plemenu. Še jst imam več ODA kot celo vaše pleme in sicer 1x več. QQ
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Očitno je on samo njegov klon. :)
p.s. "Hero" vi ste res smešni, sami sim city igralci ste v vašem plemenu. Še jst imam več ODA kot celo vaše pleme in sicer 1x več. QQ

to je že zadosti hudo.
 

DeletedUser

Guest
HeroKiller ti se pa nehi važt tvoje pleme že pada po lestvici in to hitro
 

kurjistrup

Member
Reaction score
0
dvomim :D

ker smo drugi :)

Izjava "HERO" pred 22h "verjemi zdaj hočmo z 40 člani nardit pleme ki bo med top 3" in glej ga zlomka sedaj ima SPQR že 54 članov, pred 7h jih je imel 40.

Oh, teli otroci.

Sej te bom znoblal, ko bom dovolj blizu tebe, sedaj se mi zdi neumno napadat, ker si nažalost predaleč.
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
vem ja je mal ušlo spod nadzora sam bomo uredili ;)

vsaj mislim :confused:

ej kurji zdaj lahko napadeš naj pride tvoja vojska malo na jedačo in pijačo
 

kurjistrup

Member
Reaction score
0
Kljub temu, da vam je "ušlo" izpod nadzora, se število članov veča ter ODA ostaja enaka. Kaj vam je cilj bit med top 3 prvi mesec al kako?

Kar se pa tiče obiskov, ne bom zahrbtn in prišel na pojedino, čez 1 mesec pa to isto vas noblal.

Al imaš 60 al 90 članov je isti drek, ker nimate nobene organizacije, zato, ker tako veliko skupino ljudi se ne, da nadzorovat, sploh pa, če so otroci v plemenu, kar predvidevam, da v vašem jih je 2/3.

Sej ta plemena, ki so med top 5 bodo kmalu razpadla.
 
Status
Not open for further replies.
Top