MTB Meet The Block / Povabila

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Rekel si 40 članov!
Zdaj jih imate že 1x tolk!
Res same sim cityje not vabš
 

DeletedUser

Guest
Ukol mene so sami MTB al pa SQOR Imajo po 10 vojakov!
Jaz pa 2000 sekir!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
kdor molči .... ta dela....
saj veste tisto ... psi lajajo karavana gre naprej....
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
haaahha po 1 tednu SPQR- vedno večje število članov, nič team worka( usaj js sm 2 iz SPQR uniču pa 4 so skupaj tam , nč supporta si niso pišiljal al pa da bi mene kdo napadu ) hahaha GOOD work HEROkiller , da ne omenjam Obupanih poskusov ko so kr invajtali numberja 1 v njihovo pleme (number 1 je pa leader S-E plemena) ... nč kaj Ownate Killer...
 

DeletedUser

Guest
Komaj čakam na vaš propad.Mislim nasploh teli,ki imajo po 100:eek: akademij oz. igralce iz vseh celinah.Smejal:D se bom,ko bom gledeal vaš propad.

HAHAHHAHHA

Ej pa ne zamerit!:D:):D:):D
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
prvo bomo še par akcij izpeljali na ene močne člane z tega foruma eneag si že dolgo nagledujemo :D

pol bo vidu ko se jih 20 na njega spravi
 

DeletedUser

Guest
20 na enega !?

Vi morate it 200 na enega,pa boste zmagali.HEROkiller preveč načrtuješ in nič ne narediš.Dejanja ne besede!In me prav zanima kako boste dobili tistih 20 na eni celini,če ste raztreseni po svetu,da bodo napadli enega?
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
heh boš videl ti pošljem reporte zadnjič smo enga čisto sesuli 1400 točk ma pa je bil na forumu zlo glasen
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
HERO moje ime v igri je enako kot tu:) sm te tudi že napadel in si rekel da bom vidu hudiča :) ...
HEROkiller 19.12. ob 16:36
a hočeš da te zmeljemo al kaj maš za vuhunit ???

heh pa še dva sta ti umrala čeprav sm vojsko umaknil :)

aljaz9999 19.12. ob 16:51
izvoli lahko me zlemjete kdo se me pa od vas upa napast? imam 3 iz vasega plemena za sosede sm jih skavtov ze 100x pa se noben ne upa prjatel moj :) ...Izvoli lahko si prvi :)

aljaz9999 19.12. ob 22:58
Čudno po 6 urah nism dobil nobenega napada ...oO
kak to da me ne zmeljete?:)
Kolikor sm skavtov vase pleme itak vsi delajo samo na obrambi,brez skrbi, slej ko prej bom tudi nahujso obrambo zlomil :)

HEROkiller 20.12. ob 08:56
heh :D

možno sam taki slej ko prej letijo :)
@@@@@@@@@@@
Si ze dokazal svoje Killer :)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ljudje božji DEJANJA NE BESEDE.Zate HEROkiller obstajajo samo besede,dejanja pa zate,kar sama pridejo al kaj?

Glej kako napako delate:

Samo primer:

K54:

SPQR-A-12 članov
SPQR-E-8 članov
SPQR-F 20 članov

Vse ostalo razreseno po svetu.In kakšna bo vaša zorganiziranost me zanima?
Namesto,da bi bilo eno samo pleme v primeru K54 s 40 člani vi imate 10 različnih plemen.

Vaš probnem,ampak za rešavanje težav je že prepozno.Vam je pomemben 1.(gnili) rank na statistiki.
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
ja kdaj si me pa to napadel ???

je že dolgo tega pa če se prav spomnim z 5 skavti

no napadi me z vojsko !!!!!!
 

DeletedUser

Guest
:rolleyes: naja to so pac fantje .... morajo vedno dejati ... kako veliko vojsko ( sem pridna ^^ ker sem pravzaprav kaj drugega mislila ) imajo, ce pa v vas ( ne v hl*** :p ) pogledas, se ker lahko jokas .... od smeha
 
Status
Not open for further replies.
Top