MTB Meet The Block / Povabila

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Pobil so mi jo prej!
Drugače sem imel ukol 300 sekir 100 sulc pa 100 mečev -.-
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
nebi rekel da bodo ta plema skos bla na takem ranku kot zdaj, bol tešk vam bo ko bo eno pleme bilo napadeno, pol bote mogl tem plemenu pomagat. Če pa nebote, bodo pa ostale od 5ih al kok jih mate to vidl, pa se bojo odcepl pa spremenil ime kr jih itk nebi zavaroval

pač moje mnenje :)

čisto možno sam tut težko ker moj brat in bratranec vodita drugi dve plemeni za 4-5 je pa čist možno hvala da si me opomnil to bo treba uredit
 

DeletedUser

Guest
tudi če vodita te plemena, jst sm govoru ka bo ko bo eno pleme napadeno, to da onadva vodita nč ne spremeni. Če tega do zdaj še nisi vedel, kak bo pol naprej, ko bo kej podobnega, te bomo mi mogl opominjat? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Lol spammaš kokr da te je konj nategnu xD!
Sry :D
Tebi HeroKiller
 

DeletedUser

Guest
ok..morem rečt, da tako nezaželjenega igralca še nism videl xD
 

DeletedUser

Guest
jah, zgleda je 150 sekirc zadosti da napadeš simcity playere...
 

kurjistrup

Member
Reaction score
0
Spet morem dodat, ker ta HeroKiller je res smešn.
Ko si reku, da zdej sprejemate vse vprek in potem boste razdelili po plemenih, kaj ne bi blo lažje, da bi to kar takoj naredili? Se pravi predn ga povabite v pleme bi ga prečekirali. Me prav zanima ja kako bo šlo to vaše razporejanje v plemena, na koncu bo itak sama zmeda pri vas, če vodita tvoja dva bratranca drugi dve plemeni, če sm prav razumel, bo itak propadla zadeva, zato, ker dvanajstletniki ne morejo vodit plemena.
Seveda boste lahko še 1 mesec med top 3 samo potem se bo vaša zgodba začela počasi zaključevat.
Kar se tiče vojske, pa najprej počisti pred svojim pragom, ker dvomim, da imaš ti toliko vojske, niti 3/4 vaših članov nima toliko vojske kot ima Bulcy. Zakaj se čudiš ko je napisu Bulcy, da farma tvoje člane, sej to je že jasno, da nimajo vojske.
Želim ti srečo in obilo užitkov ob pregledovanju vseh 300+ računov.
p.s. Originalen post iz foruma.

Ramones 26.12. ob 13:31 Citiraj
poglejte na moje napadalne točke :) ,sem trem igralcem pobil vso vojsko in so moje farme vsi so iz alianse SPQR

LP!
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Spet morem dodat, ker ta HeroKiller je res smešn.
Ko si reku, da zdej sprejemate vse vprek in potem boste razdelili po plemenih, kaj ne bi blo lažje, da bi to kar takoj naredili? Se pravi predn ga povabite v pleme bi ga prečekirali. Me prav zanima ja kako bo šlo to vaše razporejanje v plemena, na koncu bo itak sama zmeda pri vas, če vodita tvoja dva bratranca drugi dve plemeni, če sm prav razumel, bo itak propadla zadeva, zato, ker dvanajstletniki ne morejo vodit plemena.
Seveda boste lahko še 1 mesec med top 3 samo potem se bo vaša zgodba začela počasi zaključevat.
Kar se tiče vojske, pa najprej počisti pred svojim pragom, ker dvomim, da imaš ti toliko vojske, niti 3/4 vaših članov nima toliko vojske kot ima Bulcy. Zakaj se čudiš ko je napisu Bulcy, da farma tvoje člane, sej to je že jasno, da nimajo vojske.
Želim ti srečo in obilo užitkov ob pregledovanju vseh 300+ računov.
p.s. Originalen post iz foruma.

Ramones 26.12. ob 13:31 Citiraj
poglejte na moje napadalne točke :) ,sem trem igralcem pobil vso vojsko in so moje farme vsi so iz alianse SPQR

LP!
nič presenetljivega to,ni se nič naučil z njegovega poloma na W11.
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
Kdo pravi da sem igral na W11 ???

nisem !!!

No glede pregledov in starosti moj bratranec in brat sta stara 29 in 18 let !!!

Zdaj pa počakajte da boste vidli kaj bo pa Pol Komentirajte !!!
 

DeletedUser

Guest
Kdo pravi da sem igral na W11 ???

nisem !!!

No glede pregledov in starosti moj bratranec in brat sta stara 29 in 18 let !!!

Zdaj pa počakajte da boste vidli kaj bo pa Pol Komentirajte !!!

potem je pa moral bit tisto tvoj klon,saj ti delaš enake napake kot on. Enak profil in ime plemena si naredil tu kot je bil v W11 tako da ali se zgleduješ po njem(kar ni pametno) ali pa si nekaj v sorodu z njim. Kakorkoli rezultat bo enak....
 
Last edited by a moderator:

kurjistrup

Member
Reaction score
0
Kdo pravi da sem igral na W11 ???

nisem !!!

No glede pregledov in starosti moj bratranec in brat sta stara 29 in 18 let !!!

Zdaj pa počakajte da boste vidli kaj bo pa Pol Komentirajte !!!

Aja želiš rečt 9 in 8. Oh teli tiskarski škrati. : )
 
Status
Not open for further replies.
Top