TMP,KOH,SP vs Karak,Karaka

DeletedUser

Guest
Ma dajmo fantje...pustmo jim da se razpišejo na forumu in naj imajo občutek "boljših" saj je to voda na naš mlin.

Igra pač ni narejena za nekaj mesecev in samo za info od kar je mednarodni strežnik se niti en svet ni zaključil (zaključil se je sicer nepreverjena info menda samo en nemški svet) pa je mednarodni odprt že nekaj let.

Glede nofear ne mislim več dokazovat stvari v forumu itd ker se mi že zdi otročje...se bom raje igri posvetil predlagam pa da se malo umiriš in mislim da se vsi na forumu strinjamo da razni nazivi BEDAK in podobno sem ne spadajo.

Pa vsem želim veliko veselja v igri.

To je to od mene. Vsem članom ŠB pa predlagam da naredijo enako saj ta debata ne pelje nikamor.

LP
XmigX
 

DeletedUser

Guest
Sem upošteval nasvet, ki sem ga dobil v temi katero sem odprl in si šel malo pogledat po forumu. Žal se je izkazalo da moje dosedanje izkušnje iz forumov podobnih iger držijo in se večinoma pisarijo stvari, ki jih ni užitek brat oziroma bi bile kaj preveč relevantne.

Drugače pa hvala za pohvalo (in trening, tvoji vlakci so me še vsakič prisilili da sem se moral pošteno potrudit za snipe) AtaSmrk, čeprav precej pozno, definitivno pa nisem edini iz KaraK, ki ima kaj za pokazat, kar ste verjetno do zdaj tudi že ugotovili :)

Glede VILIN pa lahko zatrdim, da niso nič prišli in pobirali za nami saj z našo napadalno vojsko, ki je precej omejena zaradi potrebe po mnogo bolj obrambni igri kaj takega tudi ne bilo mogoče, če je pa TMP svoj bok pustil nezaščiten pa to ni naša zasluga ampak bolj njihova napaka.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
malo tu poglejte morebiti se bo kdo našel na spisku ko toliko govotite o napadih...naprej so bolj ali manj sim igralci veliko besed mal dejanja

Premagani nasprotniki
Kot napadalec
Uvrstitev Ime Premagani
1 ninja 4,46 Mio.
2 rfaric 3,93 Mio.
3 mato 2,73 Mio.
4 onix 2,55 Mio.
5 IgyThaMasta 2,41 Mio.
6 cusco 2,38 Mio.
7 Kuler 2,21 Mio.
8 ARALJ ARTUR 2,10 Mio.
9 ruda 2,07 Mio.
10 LORD HITMAN 2,00 Mio.
11 DeadSystem 1,94 Mio.
12 spido 1,86 Mio.
13 Erminius 1,78 Mio.
14 Petronij 1,76 Mio.
15 bohor 1,70 Mio.
16 doc33 1,70 Mio.
17 frutek 1,68 Mio.
18 AtaSmrk 1,67 Mio.
19 zrmkf 1,67 Mio.
20 Paradox 1,64 Mio.

Kot napadalec
Uvrstitev Ime plemena Premagani
1 Kingdom of Honor 41,79 Mio.
2 Templarji 25,84 Mio.
3 Sile Mrkolesja 20,48 Mio.
4 Karantanski Knezi 15,19 Mio.
 

DeletedUser

Guest
Joj, pustite nam KOH-ovci malce veselja :)

Mi smo v vojni z eow/tff, pa se radi malce zabavamo :) Saj veste, kako je to :)

Drugače je pa res, mi daleč zaostajamo za navedeno lestvico, ampak to še zdaleč ne pomeni, da smo slabi. Malce tudi upoštevajte, da smo vsaj nekateri kasneje začeli igrati.

Dosti plemen nam zavida (predvsem eow/tff), da smo se stari SP im SMESKI združili, ampak povem vam samo to, da iz dveva v dan postajamo vedno bolj povezani. Ter s tem vedno bolj močnejši. Na začetku ravno ni bilo lahko, ampak zdaj vemo, da smo eno in na tem vsak dan nadgrajujemo.

Tudi sam eow bo pokazal svojo moč in bo v prihodnje še kako zanimivo. Vsaj predvidevam in upam da bo:)

Drugače pa brez skrbi, tudi mene boste kmalu opazili med top 20 na lestvici premaganih nasprotnikov. Že večkrat sem slišal govorice, da jaz ne napadam nič in da sem slab igralec. No ja, jaz se vedno ravnam po trenutnih razmerah. Čas bo pokazal.

Če pa me bo kdaj kdo premagal, pa mu bom čestital, brez skrbi. Jaz vedno pravim, naj zmaga najboljši. In se dobro zavedam, nekateri zgubijo, drugi pa napredujejo. Tako pač je.

PS: to je bilo namenjeno predvsem tistim, ki me oblegate s sporočili glede tega :)
 

DeletedUser

Guest
Jaz moram priznat da sem precej gobčn na tem forumu in da dostikrat ne šparam jezika in rad tudi v debati vsakemu vrnem kar mi servira! Da pa le ni vse pri debati pa povejo tudi moje točke! :D


14 Petronij 1,76 Mio.

Upam da se mi na samoposodobitveni karti med TOP ODA players kmalu pridruži še kdo, saj so tiste moje pikice precej osamljene na našem koncu! :D
 

DeletedUser

Guest
malo tu poglejte morebiti se bo kdo našel na spisku ko toliko govotite o napadih...naprej so bolj ali manj sim igralci veliko besed mal dejanja

Premagani nasprotniki
Kot napadalec
Uvrstitev Ime Premagani
1 ninja 4,46 Mio.
2 rfaric 3,93 Mio.
3 mato 2,73 Mio.
4 onix 2,55 Mio.
5 IgyThaMasta 2,41 Mio.
6 cusco 2,38 Mio.
7 Kuler 2,21 Mio.
8 ARALJ ARTUR 2,10 Mio.
9 ruda 2,07 Mio.
10 LORD HITMAN 2,00 Mio.
11 DeadSystem 1,94 Mio.
12 spido 1,86 Mio.
13 Erminius 1,78 Mio.
14 Petronij 1,76 Mio.
15 bohor 1,70 Mio.
16 doc33 1,70 Mio.
17 frutek 1,68 Mio.
18 AtaSmrk 1,67 Mio.
19 zrmkf 1,67 Mio.
20 Paradox 1,64 Mio.

Kot napadalec
Uvrstitev Ime plemena Premagani
1 Kingdom of Honor 41,79 Mio.
2 Templarji 25,84 Mio.
3 Sile Mrkolesja 20,48 Mio.
4 Karantanski Knezi 15,19 Mio.

Se strinjam z lestvico in kot vidiš mene ni gor...razlog sem bolj obrambni igralec ki ne računa na pomoč plemena ko kdo napade(razen pri kaki oddaljeni vasi)...torej po tej lestvici se tudi vidi kdo je večinoma igralec ki ima v vaseh več napada kot obrambe. Sam imam mogoče preveč dobro razmerje obramba: napad.

Dober primer je onix...po ODA zelo dober igralec pa poglej kaj so mu VILIN naredili.Torej strinjam se da ODA pove dosti o aktivnosti igralca ampak da bi nekoga ki ima slabši ODA rekel da je simigralec pa se ne strinjam.

Primer ki je dosti nazoren. Npr da sam igraš bolj na srečo in delaš razmeroma veliko na napadu. Posledično več napadaš. Ko si napaden prosiš pleme za obrambo, ki jo dobiš. Torej s tem dobiš ODA in ODD medtem ko tisti ki je izgubil obrambo ne dobi nič :)))

Kljub temu je moj ODA na 41. mestu čeprav sem bolj obrambni igralec(ali bolj obrambni napadalec....čeprav se sliši lame :))))))
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Se strinjam z lestvico in kot vidiš mene ni gor...razlog sem bolj obrambni igralec ki ne računa na pomoč plemena ko kdo napade(razen pri kaki oddaljeni vasi)...torej po tej lestvici se tudi vidi kdo je večinoma igralec ki ima v vaseh več napada kot obrambe. Sam imam mogoče preveč dobro razmerje obramba: napad.

Dober primer je onix...po ODA zelo dober igralec pa poglej kaj so mu VILIN naredili.Torej strinjam se da ODA pove dosti o aktivnosti igralca ampak da bi nekoga ki ima slabši ODA rekel da je simigralec pa se ne strinjam.

Primer ki je dosti nazoren. Npr da sam igraš bolj na srečo in delaš razmeroma veliko na napadu. Posledično več napadaš. Ko si napaden prosiš pleme za obrambo, ki jo dobiš. Torej s tem dobiš ODA in ODD medtem ko tisti ki je izgubil obrambo ne dobi nič :)))

Kljub temu je moj ODA na 41. mestu čeprav sem bolj obrambni igralec(ali bolj obrambni napadalec....čeprav se sliši lame :))))))

si pa pravi patron imam sigurno 2x več obrambe kot ti samo mi nihče ne napada in mi v našem plemenu ne igramo na srečo kot vi ampak vse planiramo sicer sam še nisem prosil plemena za pomoč ga pa bom tako kot oni mene ko bo potrebno za to tudi je pleme in imamo pravo ekipo,ki ve kaj dela in kašne cilje ima

treba je napadat ne pa jokat in iskat izgovore,ko je pa čas za obrambo se pa brani
 

DeletedUser

Guest
si pa pravi patron imam sigurno 2x več obrambe kot ti samo mi nihče ne napada in mi v našem plemenu ne igramo na srečo kot vi ampak vse planiramo sicer sam še nisem prosil plemena za pomoč ga pa bom tako kot oni mene ko bo potrebno za to tudi je pleme in imamo pravo ekipo,ki ve kaj dela in kašne cilje ima

treba je napadat ne pa jokat in iskat izgovore,ko je pa čas za obrambo se pa brani

roflol...kje se pa vidi kolk obrambe imam?

Poleg tega zdaleč od tega da bi igrali na srečo. Če bi tako igrali bi se drugače imenovali in ne šalabajski :)))
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
se pa v nečem strinjam: treba je imet pravo ekipo. Pri nas je samo ducat igralcev ki pozna igro in nekaj malega takih ki se to trudijo spoznavat in nam gre prekleto dobro :)

Še k sreči da je tukaj peskovnik :)
 

rfaric

Member
Reaction score
0
se pa v nečem strinjam: treba je imet pravo ekipo. Pri nas je samo ducat igralcev ki pozna igro in nekaj malega takih ki se to trudijo spoznavat in nam gre prekleto dobro :)

Še k sreči da je tukaj peskovnik :)

sam pazite,da vam sosedovi otroci ne razmečejo peskovnika:)
 

nofear

Member
Reaction score
0
se pa v nečem strinjam: treba je imet pravo ekipo. Pri nas je samo ducat igralcev ki pozna igro in nekaj malega takih ki se to trudijo spoznavat in nam gre prekleto dobro :)

Še k sreči da je tukaj peskovnik :)

IN KAM TI SPADAŠ ???
Med tiste k igre ne poznajo ali tiste k se trudijo da bi jo spoznal???

Ne vem o kakem peskovniku govorite, čeprav vsa čast ninji pa rfaricu k sta res dokazala da znata igrat kar se res tudi vidi. Brezveze zdej bit užaljen XmigX pač je dejstvo da si pek in imaš veliko sreče. Po drugi strani pa sam poglejte kdaj ste vsi skup začel igrat in kako dolgo že igrate za razliko od mene k tole drkanje miške igram prvič in vseeno nisem totalni noob. Edina razlika med nami in vami je XmigX da se mi zavedamo da smo noobi, kar pa tut nekaj šteje.
lp
 

DeletedUser

Guest
IN KAM TI SPADAŠ ???
Med tiste k igre ne poznajo ali tiste k se trudijo da bi jo spoznal???

Ne vem o kakem peskovniku govorite, čeprav vsa čast ninji pa rfaricu k sta res dokazala da znata igrat kar se res tudi vidi. Brezveze zdej bit užaljen XmigX pač je dejstvo da si pek in imaš veliko sreče. Po drugi strani pa sam poglejte kdaj ste vsi skup začel igrat in kako dolgo že igrate za razliko od mene k tole drkanje miške igram prvič in vseeno nisem totalni noob. Edina razlika med nami in vami je XmigX da se mi zavedamo da smo noobi, kar pa tut nekaj šteje.
lp

lej nofear naj ti samo razložim da ni edini strežnik in da tukaj igram le za šalo(kot verjetno vsaj po napisanem igrata to tudi rfaric in ninja)...tako da nehaj že enkrat kot sem jaz nehal...nimava kaj reči več eden drugemu. Ne mislim dokazovat kaj in kako pred tabo in če si pač noob lepo da priznaš. Igro jaz igram eno leto in jo že zelo dobro poznam. Slovenski server sem že večkrat hotel nehat igrat pa so me nekateri prepričali naj še malo vztrajam ampak dejstvo je da mi tukaj nastavitve ne ustrezajo in igram le zato ker je 1. slovenski server. Kaj mi ni všeč sem že večkrat povedal pa bom še enkrat:
- limit fake
- nočni bonus
- in predvsem ampak res najbolj barbarske vasi 3k

Zakaj to niso dobre nastavitve ti naj povedo igralci ki to igro igrajo že več let in zakaj predvsem zadnja nastavitev omogoča več možnosti "noob-om".

Poleg vsega tega ne mislim pred računalnikom preživljati cele dneve in se posvečati večim svetovom zato sem se glede zgoraj napisanega odločil igrati le w21...tam pa si dobrodošel...v bistvu če se prijaviš ti bom celo pomagal in naučil kar sem se jaz...mogoče boš potem razumel moje stališče :)))


Glede rfaric in ninja. Se strinjam res znata igrati in mogoče ti še ni jasno da smo nekako skupaj kar piše že v naslovu te teme tako da ne vem kaj se zdaj nekaj "sliniš". Mislim da če bi bila pozicionirana bližje tebi bi imel takoj spet drugo mnenje kajne :)))

Sicer pa lahko bi vedel da večinoma accountov ki je sedaj med top tri je vsaj na začetku igralo več igralcev kot eden tako da tukaj verjetno veš da je predvsem pomemben online čas poleg tega seveda da poznaš osnove.

Pa nehaj se že vmešavati v debate ki se te ne tičejo in prosim že da nehaj z raznimi žaljenji ker to edino vidim da obvladaš :) BDW kje sem užaljen? Povedal sem dejstva in kako se računa statistika...nobena užaljenost tukaj ne igra vloge. In če bi malo pomislil bi vsem top lahko samo potrdil kako oh in sploh smo dobri saj glede na to da sem trenutno 6. sem pol tud majstr kajneda...mislim da je tukaj nekdo drug užaljen :)
 

hawbix

Member
Reaction score
0
ta forum je ratu boring as hell, tko kot je boring as hell slovenski s1...preprosto najbolši world je bil .net w5 kjer sm jst špilal, in bi še zdej, če neb zarad enga nesrečnega naklučja ostal brez internetne povezave za več kot en mesc (pač skurlo mi je modem, in siolovci nesposobni mi niso urihtal novga modema, mater jim nabijem), in posledično sm se mogu odreč mojga 2mil accja...shit happens

sam glede na to da je to igra na dolgi rok, se tukej dogaja par stvari, k bomo kumi čez neki časa vidl kok sadov bojo obrodile...pač vojna z ŠB je le ena od njih

kr se pa tiče tega, da grejo stvari v plemenu mim mene, ne grejo...sam kej jst igram tole ljubiteljsko, se ne obremenjujem preveč s tem. pač igralci tipa petronij morjo met vohune, da lohk sploh normalno igrajo, ker če ne neb mogli niti v miru spat, nit normalno fukncionirat v živlenju...lohk me znoblate tkoj ju3 če hočte, jst vem da bom normalno živel naprej...ker v prvi vrsti je namen vsake igre zabava ;)

sicer vem da se vi wannabe pro-ji s tem ne boste strinjal, but i dont give a f*ck
 

DeletedUser

Guest
ta forum je ratu boring as hell, tko kot je boring as hell slovenski s1...preprosto najbolši world je bil .net w5 kjer sm jst špilal, in bi še zdej, če neb zarad enga nesrečnega naklučja ostal brez internetne povezave za več kot en mesc (pač skurlo mi je modem, in siolovci nesposobni mi niso urihtal novga modema, mater jim nabijem), in posledično sm se mogu odreč mojga 2mil accja...shit happens

sam glede na to da je to igra na dolgi rok, se tukej dogaja par stvari, k bomo kumi čez neki časa vidl kok sadov bojo obrodile...pač vojna z ŠB je le ena od njih

kr se pa tiče tega, da grejo stvari v plemenu mim mene, ne grejo...sam kej jst igram tole ljubiteljsko, se ne obremenjujem preveč s tem. pač igralci tipa petronij morjo met vohune, da lohk sploh normalno igrajo, ker če ne neb mogli niti v miru spat, nit normalno fukncionirat v živlenju...lohk me znoblate tkoj ju3 če hočte, jst vem da bom normalno živel naprej...ker v prvi vrsti je namen vsake igre zabava ;)

sicer vem da se vi wannabe pro-ji s tem ne boste strinjal, but i dont give a f*ck

:) se totalno strinjam s tabo razen seveda tistega glede w5...pri meni je to w21 :)
 
Last edited by a moderator:

ninja

Member
Reaction score
0
lej nofear naj ti samo razložim da ni edini strežnik in da tukaj igram le za šalo(kot verjetno vsaj po napisanem igrata to tudi rfaric in ninja)...tako da nehaj že enkrat kot sem jaz nehal...nimava kaj reči več eden drugemu. Ne mislim dokazovat kaj in kako pred tabo in če si pač noob lepo da priznaš. Igro jaz igram eno leto in jo že zelo dobro poznam. Slovenski server sem že večkrat hotel nehat igrat pa so me nekateri prepričali naj še malo vztrajam ampak dejstvo je da mi tukaj nastavitve ne ustrezajo in igram le zato ker je 1. slovenski server. Kaj mi ni všeč sem že večkrat povedal pa bom še enkrat:
- limit fake
- nočni bonus
- in predvsem ampak res najbolj barbarske vasi 3k

Zakaj to niso dobre nastavitve ti naj povedo igralci ki to igro igrajo že več let in zakaj predvsem zadnja nastavitev omogoča več možnosti "noob-om".

Poleg vsega tega ne mislim pred računalnikom preživljati cele dneve in se posvečati večim svetovom zato sem se glede zgoraj napisanega odločil igrati le w21...tam pa si dobrodošel...v bistvu če se prijaviš ti bom celo pomagal in naučil kar sem se jaz...mogoče boš potem razumel moje stališče :)))


Glede rfaric in ninja. Se strinjam res znata igrati in mogoče ti še ni jasno da smo nekako skupaj kar piše že v naslovu te teme tako da ne vem kaj se zdaj nekaj "sliniš". Mislim da če bi bila pozicionirana bližje tebi bi imel takoj spet drugo mnenje kajne :)))

Sicer pa lahko bi vedel da večinoma accountov ki je sedaj med top tri je vsaj na začetku igralo več igralcev kot eden tako da tukaj verjetno veš da je predvsem pomemben online čas poleg tega seveda da poznaš osnove.

Pa nehaj se že vmešavati v debate ki se te ne tičejo in prosim že da nehaj z raznimi žaljenji ker to edino vidim da obvladaš :) BDW kje sem užaljen? Povedal sem dejstva in kako se računa statistika...nobena užaljenost tukaj ne igra vloge. In če bi malo pomislil bi vsem top lahko samo potrdil kako oh in sploh smo dobri saj glede na to da sem trenutno 6. sem pol tud majstr kajneda...mislim da je tukaj nekdo drug užaljen :)


za TW je pomembno vsaj nekaj stvari: aktivnost, poznavanje osnov igre, psihološki pristop ter vojska! veliko vojske, potem se lahko 'igraš' z sosedi po volji...predvsem pa mora vojska skoz krožit, ko je napadalna vas polna, mora biti poslana na obisk ali na polja, da dela, defenzivna vojska pa mora pomagat prijateljem in skoz delat na polju...in igralec mora biti nesebičen pri delovanju plemena kot celote, potem ni panike...

glede točk in onixa ter ostalih ODA pik: ne poznam ozadja, vendar sam ne moreš preživeti napade celotnega usklajenega plemena, moj osebni ODA me ne skrbi, glede defenzivne vojske pa se strinjam z rfaric - evim komentarjem...ko pride čas, ko opravila svoje delo, in ta čas vedno pride...več defenzive pomeni večjo svobodo, pa počasnejše napredovanje


slabosti slo1 serverja: barbari 3k pik!!! moja edina slaba točka, ostalo je kar ok, tudi nočni bonus, predvsem pa mi je všeč fake limit, da ti noobi ne pošljejo 2000 napadov
 

hawbix

Member
Reaction score
0
mah nočni bonus je dobr sam zato da lohk ponoč v miru spiš...za nč druzga, ker 3/4 nastavitev je v pomoč noobom :S fake limit je v kurcu, lih zarad tega kr si reku, ponucaš preveč vojske za fejke, rajš ne pošiljaš fejkov sploh...

kr se pa barbarov tiče...itak so tko u kurcu zgrajeni, da ko kšno zajameš jo popravljaš še en tedn
 

nofear

Member
Reaction score
0
Ti bom dal en primer iz ene druge igre kar se tiče različnih nastavitev serverja. Verjamem da vas določene nastavitve motijo in nikjer ne piše da je zdaj komu kaj hudo lažje. Kar se pa tiče tega XmigX da si že hotel nehat z igranjem pa me zanima zakaj ne nehaš??? Morda se ti celo pridružim na w21 čeprov nimam toliko časa kot se mogoče zdi na prvi pogled.
Ogromno je iger, ki jih želim obvladovat, ampak EMŠO mi že trka in vse postaja dolgočasno. Mogoče mi je res samo v veselje da vas mal jebem tle na forumu.

Miška ki jo uporabljam stane 70€, premium račun 5€, pivce ki ga spijem 1,4€, pogled na mungota in petronija kako izgublajta vasi NEPRECENJLJIVO!!!
 

DeletedUser

Guest
Ti bom dal en primer iz ene druge igre kar se tiče različnih nastavitev serverja. Verjamem da vas določene nastavitve motijo in nikjer ne piše da je zdaj komu kaj hudo lažje. Kar se pa tiče tega XmigX da si že hotel nehat z igranjem pa me zanima zakaj ne nehaš??? Morda se ti celo pridružim na w21 čeprov nimam toliko časa kot se mogoče zdi na prvi pogled.
Ogromno je iger, ki jih želim obvladovat, ampak EMŠO mi že trka in vse postaja dolgočasno. Mogoče mi je res samo v veselje da vas mal jebem tle na forumu.

Miška ki jo uporabljam stane 70€, premium račun 5€, pivce ki ga spijem 1,4€, pogled na mungota in petronija kako izgublajta vasi NEPRECENJLJIVO!!!

se strinjam glede EMŠA...isti problem..potem verjetno razumeš moj razlog...raje se enem serverju čisto posvetim kot večim povprečno.
Zakaj tukaj ne neham pa je predvsem zato ker so me prosili naj ne in sem dobil ponudbo za soigranje računa saj glede na to da se je vsaj v RL dosti spremenilo(2 majhna otroka in več dela v službi) več kot en server ne uspem igrati vsaj sam ne. Lahko pa pričakuješ ja da bom končal slo server če to soigranje ne bo obrodilo sadov.

Sicer pa ne boš verjel ampak pred 1,5 leta sem bil totalno proti takim online igram saj res vzamejo veliko časa medtem ko taka kot je TW nekatere še celo zasvoji. Sam imam mogoče malo prednosti ker sem tako in tako dosti za računalnikom(zaradi narave dela) in malo poklikat ni problem predvsem pa je važna družba, ker če tega ni je le še brezvezno klikanje.

Pa kot sem rekel malo umirimo "strasti" pa bomo vsi na boljšem.
 
Top