TMP,KOH,SP vs Karak,Karaka

DeletedUser

Guest
Tale igra se mi zdi vedno bolj zanimiva!

EoW in TFF so združeno postavili svet na glavo! Sedaj ne vem več ali oni to resno ali malo za šalo!

Branijo se z napadalno vojsko! Glej zgornji post!

Napadajo pa z obrambo!

Napadalec: bambi
Vas: OsvobojenaVas01 (569|632) K65

Količina: 1378 1379 185 1379 0 0 0 0 10 10 1 0
Izgube: 1378 1379 185 1379 0 0 0 0 10 10 1 0

Sedaj sem pa rahlo zmeden! Nofear, daj povprašaj malo če slučajno reorganizirajo vasi! :D:D:D:D

Psssst Petronij...ne jim govorit da se to ne sme...to je taktika (hočejo nas zmesti). In strinjam se z nofear statistika je eno in igra je drugo. Skoraj tko kot v politiki...če statistika kaže na zmago enega kandidata ponavadi zmaga drugi...Petronij ti čisto nič ne razumeš...takoj nehaj z zavzemanjem vasi in se posveti izgubljanju le teh... :)))
 

nofear

Member
Reaction score
0
Ja seveda ste spet pametni. Pol pa nas sesujte k ste tak pametni. Dejte no sej folk vas je že pogruntal kaki ste. Koliko skript pripomočkov in vsega boste še rabli. Očitno bi blo potrebno komu od vas hackat acc in mu ga zbrisat da bi se naučil mal spoštovanja.

Bom reku k naš KAHL EHLJAVEC: Izdajalcu že diham za ovratnik!!
 

DeletedUser

Guest
Ja seveda ste spet pametni. Pol pa nas sesujte k ste tak pametni. Dejte no sej folk vas je že pogruntal kaki ste. Koliko skript pripomočkov in vsega boste še rabli. Očitno bi blo potrebno komu od vas hackat acc in mu ga zbrisat da bi se naučil mal spoštovanja.

Bom reku k naš KAHL EHLJAVEC: Izdajalcu že diham za ovratnik!!

dobr povedan so prave riti te ŠB:D
 

DeletedUser

Guest
Ja seveda ste spet pametni. Pol pa nas sesujte k ste tak pametni. Dejte no sej folk vas je že pogruntal kaki ste. Koliko skript pripomočkov in vsega boste še rabli. Očitno bi blo potrebno komu od vas hackat acc in mu ga zbrisat da bi se naučil mal spoštovanja.

Bom reku k naš KAHL EHLJAVEC: Izdajalcu že diham za ovratnik!!

lepo te prosim nofear, spoštovanje si je treba zaslužit. In vi ste izgubili vso spoštovanje, ki smo ga imeli za vas ko ste vzeli TFF not.

dobr povedan so prave riti te ŠB:D

a res? Spet nekaj novega zvem, kar je presenetljovo glede na to da ste podgane ki so se zatekle k drugim podganam. Lp. :rolleyes:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
lepo te prosim nofear, spoštovanje si je treba zaslužit. In vi ste izgubili vso spoštovanje, ki smo ga imeli za vas ko ste vzeli TFF not.



a res? Spet nekaj novega zvem, kar je presenetljovo glede na to da ste podgane ki so se zatekle k drugim podganam. Lp. :rolleyes:


ne vem kdo so večje podgane zakaj ste se pa smeški združili z pirati če ste bili naši zavezniki (kao)
ko smo se pa mi združili pa halo:eek:
 

DeletedUser

Guest
ne vem kdo so večje podgane zakaj ste se pa smeški združili z pirati če ste bili naši zavezniki (kao)
ko smo se pa mi združili pa halo:eek:

naše zavezništvo je že dolgo časa bilo na robu, saj vaša stran očitno ni imela nikoli namena spoštovat dogovora da se ne boste širili v K53. Kljub številnim opozorilom ste nadaljevali zavzemati barbarske vasi zraven nas v K53 in ste vzeli verjetno vsakega igralca v K53 ki se vam je ponudil not. Kaj ste mislili da vam bomo pustili da nam vse farme zavzamete? Če ste, ste bolj neumni kot sem mislil. Glede združitve z SP, pa res ne vidim potrebe razglabljat tega. :rolleyes:

EDIT:Vem kaj vas TFF`jevce muči, muči vas da se nam vaše pleme ni zdelo vredno da bi se združili. Ampak nič skrbet, saj boste našli svoje mesto med nami. Vsaj vaše vasi.:D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ja seveda ste spet pametni. Pol pa nas sesujte k ste tak pametni. Dejte no sej folk vas je že pogruntal kaki ste. Koliko skript pripomočkov in vsega boste še rabli. Očitno bi blo potrebno komu od vas hackat acc in mu ga zbrisat da bi se naučil mal spoštovanja.

Bom reku k naš KAHL EHLJAVEC: Izdajalcu že diham za ovratnik!!

Tole bo pa težka...dejansko ni možnosti da vas ponoblamo ker prvič:
za veliko vasi mi je škoda plemiča ker so slabo grajene ali premajhne...ampak bom naredil kako izjemo :)
Kot drugo pa bo težko ker imate toliko akademij in članov da tudi če enega ponoblamo bo kmalu spet drugi notr.

Sicer offtopic ampak ravno na w21 je primer enega plemena kjer vodja izkorišča pomoč od vseh članov in ima lepo stackane vasi medtem ko mu okoli izginjajo vasi njegovih članov. Verjetno imajo podoben moto: vse za vodstvo nič za člane :)

Mislim pa da je bolje debato končati v igri in ne na forumu. Se strinjaš? Imam zelo dobro ponudbo zate:
- igrava eden na enega brez pomoči plemena.
- Igrava za 5 vasi.
- kdor zmaga dobi vasi nasprotnika in neha otresati na forumu.

Mislim da to zate ne bo problem?
 

DeletedUser

Guest
Mislim pa da je bolje debato končati v igri in ne na forumu. Se strinjaš? Imam zelo dobro ponudbo zate:
- igrava eden na enega brez pomoči plemena.
- Igrava za 5 vasi.
- kdor zmaga dobi vasi nasprotnika in neha otresati na forumu.

Mislim da to zate ne bo problem?

Ti si pa pogumen. Enkrat več imaš vasi in pik pa bi si upal 1:1 proti njemu. Daj no malo se zresni. Ti lahko imaš enkrat več nukov kakor on in enkrat več obrambe. Normalno je, da boš v bojo 1:1 zmagal (vsaj v boju do 5 vasi) ampak vojna plemen ni igra 1:1 ampak igra kjer šteje sodelovanje. Edino tako imajo manjši možnost premagat večje.

Če bi ti predlagal boj med tabo in njim s tem da mu pleme lahko pomaga je pa druga stvar.

No oprostite, da sem vašo spamanje prekinil. Moti me ko čitam take nore izjave 1:1 v spletni igri kjer je pomembno sodelovanje.

Lp, in naj se spamanje nadaljuje :D
 

DeletedUser

Guest
Vas: Brdo 2 (510|606) K65

Količina: 11227 10573 142 1006 1877 37 0 339 32 230 1 0
Izgube: 11227 10573 142 1006 1877 37 0 339 32 230 1

tkole ste piratje dobri. lol

kdo se je oglasu..mal si profil od manik poglej..pol boš pa pameten..in takih si naredu malo morje ..nič bat..


ja sir bumbar to se pa strinjam s tabo..sam ne to nam govort..raj komu drugemu to pojasni..ni cilj igre da drugi delajo obrambo za vodjo,,pol ko boojo ob vasi pa se jokal..se bo on pa smejal..tak da prvo pred svojim pragom pomest
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ti si pa pogumen. Enkrat več imaš vasi in pik pa bi si upal 1:1 proti njemu. Daj no malo se zresni. Ti lahko imaš enkrat več nukov kakor on in enkrat več obrambe. Normalno je, da boš v bojo 1:1 zmagal (vsaj v boju do 5 vasi) ampak vojna plemen ni igra 1:1 ampak igra kjer šteje sodelovanje. Edino tako imajo manjši možnost premagat večje.

Če bi ti predlagal boj med tabo in njim s tem da mu pleme lahko pomaga je pa druga stvar.

No oprostite, da sem vašo spamanje prekinil. Moti me ko čitam take nore izjave 1:1 v spletni igri kjer je pomembno sodelovanje.

Lp, in naj se spamanje nadaljuje :D

tipično razmišljanje za nekoga ki ne pozna dovolj igre....ni point v točkah in nukih itd(seveda pa je važno razmerje enot glede na točke)...no saj tudi jaz tega na začetku nisem vedel.
 

DeletedUser

Guest
naše zavezništvo je že dolgo časa bilo na robu, saj vaša stran očitno ni imela nikoli namena spoštovat dogovora da se ne boste širili v K53. Kljub številnim opozorilom ste nadaljevali zavzemati barbarske vasi zraven nas v K53 in ste vzeli verjetno vsakega igralca v K53 ki se vam je ponudil not. Kaj ste mislili da vam bomo pustili da nam vse farme zavzamete? Če ste, ste bolj neumni kot sem mislil. Glede združitve z SP, pa res ne vidim potrebe razglabljat tega. :rolleyes:

EDIT:Vem kaj vas TFF`jevce muči, muči vas da se nam vaše pleme ni zdelo vredno da bi se združili. Ampak nič skrbet, saj boste našli svoje mesto med nami. Vsaj vaše vasi.:D

se že tresem brrrrrrrrrrrr :rolleyes:
 

nofear

Member
Reaction score
0
Tole bo pa težka...dejansko ni možnosti da vas ponoblamo ker prvič:
za veliko vasi mi je škoda plemiča ker so slabo grajene ali premajhne...ampak bom naredil kako izjemo :)
Kot drugo pa bo težko ker imate toliko akademij in članov da tudi če enega ponoblamo bo kmalu spet drugi notr.

Sicer offtopic ampak ravno na w21 je primer enega plemena kjer vodja izkorišča pomoč od vseh članov in ima lepo stackane vasi medtem ko mu okoli izginjajo vasi njegovih članov. Verjetno imajo podoben moto: vse za vodstvo nič za člane :)

Mislim pa da je bolje debato končati v igri in ne na forumu. Se strinjaš? Imam zelo dobro ponudbo zate:
- igrava eden na enega brez pomoči plemena.
- Igrava za 5 vasi.
- kdor zmaga dobi vasi nasprotnika in neha otresati na forumu.

Mislim da to zate ne bo problem?

Oprosti XmigX ampak ti si BEDAK. Ne vem zakaj seješ svoje debilne misli v katerih pišeš, vodstvo EOW izkorišča svoje člane in podobno.

Za vas smo očitno totalni bedaki in noobi, ki ne znamo napadat niti ne znamo branit. JOJ!!!
Ne bodite bedaki in nas na hitro pospravite, k vidim, da imate vi tolk znanja da vam kar prekipeva.
Bumbar je očitno dobil konkreten BRAINWASH da vas je sprejel.

A bi me smeški sprejel med svoje člane???
 

DeletedUser

Guest
Oprosti XmigX ampak ti si BEDAK. Ne vem zakaj seješ svoje debilne misli v katerih pišeš, vodstvo EOW izkorišča svoje člane in podobno.


zato ker dokaznao jih izkoriščaš..no če si tak junak ..pa povej javno kolk igralcev dela samo zate obrambo..da drugih ne omenjam..takozvani feederji al kar je že...pa še povej kolk vasi si počistil potem za te revčke da so jih potem lahko ponoblal..da ne govorim o obveščanju plemena ..no sej to je dobr za moralo da ne prikazujete svojih izgub..vse to se ti bo še kako maščevalo od lastnih igralcev..oziroma se ti že..
kar se pa združitve tiče pa vidim da vas zelo žuli..pač tud to je del taktike..sej vem da bi se vi raje z njim združli..aja no ne lih združli..še eno krilo ...jep pač začel se je dogajat tud na vašem kontinentu..ne bo več treba samo rožce sadit..bo treba tud mal se bojevat..
kar se pa misli tiče pa tvoj stavek vse pove..žalostno...
lp
 

DeletedUser

Guest
Dejstvo je da izgubljate na celi črti! Od vas še nisem dobil konkretnega napada razen na vasici tam doooolih na jugu, za kar moram čestitat morem Majdar in snezka! Ostalo je pa tak! Nofear od jeze za informacije za vohuna ponuja že denarno nagrado, predlagam da greš po kredit, saj se vsak dan javi kakšen novi!

Petronij danes ob 16:57
Ja itak da ne bom okol govoril!
tisel96 danes ob 16:51
čak mal sam ne dobenem povedat za mene
Petronij danes ob 15:47
Boš moral prvo pokazat da imaš dostop do informacij ki jih potrebujem, potem pa lahko ustavim napade!

Katera naselja filate z obrambo pri flawless, ALEXX in brenzli!

Sicer jaz to že vem, hočem pa videt če mi lahko potrdiš! :D
tisel96 danes ob 15:43
če me ti pa pesjak nehata napadit in dobenem ne poveta lahko malo po vohunim

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Flawless 13.01. ob 22:39
hmm si bom sjt naredu skype jutr zdei grem spat
Petronij 13.01. ob 22:38
ja js msnja ne uporablam
Flawless 13.01. ob 22:30
hmm nimam iez tega ,mislm mam sam pozabu gesu pa trenutno nimam naloženga
Petronij 13.01. ob 22:29
Mam skype!
Flawless 13.01. ob 22:29
amm dei a maš msn k ie lih mal bl varn
Petronij 13.01. ob 22:28
Organizirani napadi, okrepitve???
Flawless 13.01. ob 22:17
mam dostop do usega o.o sam povei kai čš
Petronij 13.01. ob 22:16
Prvo rabim kakšno koristno informacijo, da vidim al imaš sploh dostop do česa!
Flawless 13.01. ob 22:13
??
Flawless 13.01. ob 22:03
lohka sm vohun ? bo dost?



Torej, nekateri bi vohunili v zameno za mir! Drugi zapuščajo pleme v strahu in z vedno manj vasmi:

rrookk
medos
LečMete
duhec1992

zadnji trije so vas zapustili danes! :D


Spet tretji pa mi rajši pošljejo obrambo:


Okrepitev preimenuj 10 Jurski park (493|544) K54 Bulls jutri ob 01:25
Okrepitev preimenuj 06 Jurski park (483|552) K54 Bulls jutri ob 03:08
Okrepitev preimenuj 03 Jurski park (470|556) K54 Bulls jutri ob 06:22


Vse to se dogaja v Vašem plemenu, seveda gre vse to MIMO vašega vodje hawbixa, kot grejo mimo tudi vsa nofearjeva dogovarjanja in njegova diplomacija! Torej vse kar lahko rečem da niste zanimivi za napadat!
 

DeletedUser

Guest
Za vas smo očitno totalni bedaki in noobi, ki ne znamo napadat niti ne znamo branit. JOJ!!!

ne vsi, a velika večina vas je.

Ne bodite bedaki in nas na hitro pospravite, k vidim, da imate vi tolk znanja da vam kar prekipeva.

nebodi nepotrpežljiv, saj še bomo prišli do tebe.

Bumbar je očitno dobil konkreten BRAINWASH da vas je sprejel.

hm... to je moralo kar nekaj časa vzet, zvedet kje živi itd. Ah, pozabil sem da to nebi pomagalo, kaj moraš zgleda da nas ne poznate zadost dobro.

Nofear od jeze za informacije za vohuna ponuja že denarno nagrado, predlagam da greš po kredit, saj se vsak dan javi kakšen novi!

ma nima možnosti da dobi zadost velik kredit, šli bi mu vsi prihranki + kredit če bi hotel izvedet za vse vohune. Pa še to nebi bilo zadost.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
jebala petronij..ti boš pa res še kaj zaslužu tukaj..no to so male ribice ..ko bom jaz kapitalce ponudu ..pol bo šele veselo..nič bat ..ne bom..naj bo to čokoladica za finale..nofear bo pa sam ostal..hehe..pol bo šele veselica..nič bat tud na tvoj konc pridemo..ne bit tolk nestrpen..to ni igra za pol leta..no sicer pa vidim da se ti bližaš ..no lepo..bo saj barbarskih zmanjkal..pa lepo izgradi vasi da ne bomo potem moral mi še zidarje špilat..hehe




IN VSE TIHO JE BILOOOOO
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Dejstvo je da izgubljate na celi črti! Od vas še nisem dobil konkretnega napada razen na vasici tam doooolih na jugu, za kar moram čestitat morem Majdar in snezka! Ostalo je pa tak! Nofear od jeze za informacije za vohuna ponuja že denarno nagrado, predlagam da greš po kredit, saj se vsak dan javi kakšen novi!

Petronij danes ob 16:57
Ja itak da ne bom okol govoril!
tisel96 danes ob 16:51
čak mal sam ne dobenem povedat za mene
Petronij danes ob 15:47
Boš moral prvo pokazat da imaš dostop do informacij ki jih potrebujem, potem pa lahko ustavim napade!

Katera naselja filate z obrambo pri flawless, ALEXX in brenzli!

Sicer jaz to že vem, hočem pa videt če mi lahko potrdiš! :D
tisel96 danes ob 15:43
če me ti pa pesjak nehata napadit in dobenem ne poveta lahko malo po vohunim

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Flawless 13.01. ob 22:39
hmm si bom sjt naredu skype jutr zdei grem spat
Petronij 13.01. ob 22:38
ja js msnja ne uporablam
Flawless 13.01. ob 22:30
hmm nimam iez tega ,mislm mam sam pozabu gesu pa trenutno nimam naloženga
Petronij 13.01. ob 22:29
Mam skype!
Flawless 13.01. ob 22:29
amm dei a maš msn k ie lih mal bl varn
Petronij 13.01. ob 22:28
Organizirani napadi, okrepitve???
Flawless 13.01. ob 22:17
mam dostop do usega o.o sam povei kai čš
Petronij 13.01. ob 22:16
Prvo rabim kakšno koristno informacijo, da vidim al imaš sploh dostop do česa!
Flawless 13.01. ob 22:13
??
Flawless 13.01. ob 22:03
lohka sm vohun ? bo dost?



Torej, nekateri bi vohunili v zameno za mir! Drugi zapuščajo pleme v strahu in z vedno manj vasmi:

rrookk
medos
LečMete
duhec1992

zadnji trije so vas zapustili danes! :D


Spet tretji pa mi rajši pošljejo obrambo:


Okrepitev preimenuj 10 Jurski park (493|544) K54 Bulls jutri ob 01:25
Okrepitev preimenuj 06 Jurski park (483|552) K54 Bulls jutri ob 03:08
Okrepitev preimenuj 03 Jurski park (470|556) K54 Bulls jutri ob 06:22


Vse to se dogaja v Vašem plemenu, seveda gre vse to MIMO vašega vodje hawbixa, kot grejo mimo tudi vsa nofearjeva dogovarjanja in njegova diplomacija! Torej vse kar lahko rečem da niste zanimivi za napadat!



hahahahahahah spet dokazujete da ste resnično noobi brez primere. Pa menda res ne misliš, da vam glede Flawlessa verjamem. v nobenem pogovoru ni nič kaj pametnega kar bi kazalo na odtekanje informacij.
Po moje Petronij kr vsakega prosi če bi bil vohun v zameno za nenapadanje. Boš pa mogu kej bolj pametnega nalimat na tale forum.

Kar se pa feederjev tiče je pa tako, da so več kot potrebni pa to ne pomeni, da komu jaz kaj ukazujem, ampak so se vsi za feedanje javili sami... Ne mislim vam razlagat.
MUNGO & PETRONIJ aka ZGUBA & ZGUBLJENI

UBIJALEC ne igraj več dvornega norčka BUMBARJU pa me pridi znoblat!!!
 

DeletedUser

Guest
ne..pošto poglej..če smo lih pri njemu..no ti se kar tolaži..jaz ne zavzemam barbarskih da bi prišel do tebe..nič bat bom prek vasi EOW prišel..hehe..tak da samo mirno kri..kdo bo pa zguba bomo pa vidli..hehe..čakam na finale..

ja kar se pa feederjev tiče pa res ni tereba nič razlagat..to so tisti pravi dvorni norčki..to bojo še spoznal..sej zdej jim ni čist še jasno..no nekaterim je že..
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
UBIJALEC ne igraj več dvornega norčka BUMBARJU pa me pridi znoblat!!!

kdo le je tu dvorni norček..... Nič skrbet, saj vem da potrplenje ni ena izmed tvojih vrlin a žal boš moral počakat da ponoblam tiste ki so na mojem ozemlju. Potem bom pa se počas proti tebi odpravil in popoti zavzemal še tvoje velecenjene člane.
 
Top