Search results

  1. *Buldozer*

    Zaključek sveta 1

    mene pa zanima kaj to pomeni 1.2000 + majica 2.1500 3.1000 4.500 kaj to 2000+majica.... koga to pa kaj to:) ni mi cist jasno sry.. a to premium tocke al kako hvala za nadaljne odgovore
  2. *Buldozer*

    [Pogovorna tema] Nastavitve novega sveta

    lahk bi naredili katapulte pa ovne mal manj mocnejse da bi blo bolj zanimivo.. ;)
  3. *Buldozer*

    statistika vojne plemen

    Ljubljana, SI ( 9) Hamburg, DE ( 1.8) Krsko, SI ( 58) Belgrade, CS ( 14) Bratislava, SK ( 40) Velenje, SI ( 5) Berlin, DE ( 2.1) Celje, SI ( 2.1) Trbovlje, SI ( 7) Gdansk, PL ( 26) Maribor, SI ( 2.2) Slovenia 97.5% uporabnikov drugo 2.5% Lp;)
  4. *Buldozer*

    Začetek konca sveta

    Popuste plemičev -50% 20 54.05% hitrost enot +50% za tiste ki so proti kohom:p da bi meli vec moznosti dobit kako vas etc..
  5. *Buldozer*

    Nagradna Igra - Izdelaj banner za forum

    hvala;) pricakujte se kakega kot sem reku pricakujte in tukaj imate 2 nova (ni velike razlike.. samo se opazi kar fajn;).. moto bannerja: prisel ,videl,pobil,unicil,zmagal xD in :bojeval se bom do konca!.. (kakor kdo uzame..) :)
  6. *Buldozer*

    Nagradna Igra - Izdelaj banner za forum

    tezko najden cas... se 1 banner od mene ce bo kej casa bo se kak
  7. *Buldozer*

    Umrl je maribor ;(

    haha vi se kr kregite;) jst nism itak niti iz mariborja ali iz domzal:P ceprov je pa rec da poznam vec mariborcanov kot domzalcanov vsak 1x zmaga vsak 1x zgubi;) tut najboljsi majo slab dan:)
  8. *Buldozer*

    Nagradna Igra - Izdelaj banner za forum

    do kdaj to traja ker zdej enkrat bom mogu dobit nek casa da jih naredim xD makar spet ob 3 zutrej:p
  9. *Buldozer*

    Nagradna Igra - Izdelaj banner za forum

    hvala benjamin tudi ti si naredil dober banner;) Jst se drgac ukvarjam z izdelavo spletnih straneh (obcasno..(hoby..) ;) tako daje treba tut mal photoshop poznat pol sem pa reku zakaj pa nebi probov probat ni greh;) greh je pustit pa ne probat.. ;)
  10. *Buldozer*

    Nagradna Igra - Izdelaj banner za forum

    malo sem se poigral ob 3 zutrej.. ce lahko bi jih naredil malo vec... kle sm jih ze dodal pac v forum da vidite kako bi blo pa kaj (ozadje pa to se da spremenit v photoshopu easy.. ) nov banner: kak je tastari banner: razlika je velika od svetlobe kamnov in ostalo.. (svetloba je...
  11. *Buldozer*

    Predlog Predlogi za različico 8.0

    kdaj zvmeo keri predlogi bodo sprejeti:P?
  12. *Buldozer*

    Nagradna Igra - Izdelaj banner za forum

    jutri ali danes bom jast postal malo mojega dela,)
  13. *Buldozer*

    Predlog Predlogi za različico 8.0

    moja ideja:malo pospesit ali pa tudi ne (s1 se mi kar dopade..) naredil bi tako da imas lahko samo max 1 zaveznika 2 nnpja (vec nebi mogli met.. ,naredu bi tudi vec barbarskih vasi.. kot naprimer al pa barbarsko,bonus in vas ki bi bila pac vidna vsak dan po 10 vasi po celem svetu kjer bi dali...
  14. *Buldozer*

    Petek 13.

    oprostite ampak "zmagali" da ste zmagali ker se je tmp dejansko predal.. morem pa povedat da sem o kohu velik ovidel in slisal.. (in niso bile lih pohvale stvari.." pohvalno je to da je tmp toliko dolgo zdrzal in da niso takih napak kot vi delali.. lahko mi zamerita ampak v slo je sloboda govora...
  15. *Buldozer*

    Petek 13.

    jst sm mel ene 200 tock pa je kolbier k je mel like 1miljon pa frank al kaj je ze un k je bil pr njemu mel 800 pa so celo pleme nahujcakala da me napadejo;) ap se to so mi samo vasi ki so bile oddaljene prevzeli.. drukace pa tema ni o meni tako da.. za vec info mi pa private na s1 pisite
  16. *Buldozer*

    Petek 13.

    salah jst sm tut lahk pameten 20 vs 1 pa mesana vojska a si pogledal kdo je foxxy-ja,pero josta pa ostale knp zavzel?... nisi ane;) tako da za knp pa sploh ne bom zgubljal besed ker mesajo vojsko tok k pol koha pa ostalih plemen k skup drzijo sam na koncu "cistjo vasi" (itak 30 vasi:P)...
  17. *Buldozer*

    Petek 13.

    stabo sploh upravkov nism mel tako da ne mores vedt nc o meni.. tako da..
  18. *Buldozer*

    Petek 13.

    someone got big ego i would say thats KOH and their litl slaves?..? Nekdo ima velik ego. Mislim, da je to "KOH" in njihovi mali sužnji" - Če pišeš v tujem jeziku, se navadi , da prevajaš! §12.1 Žaljenje osebnosti Žaljenje osebnosti je strogo prepovedano, to velja tudi za zasebna...
  19. *Buldozer*

    Petek 13.

    da mogoc nuk ali 2 da je mesana vojska a ne 24/7 da tako posiljajo.. in morte priznat da je TMP bil top! ker je bil sam proti 5 tim plemenom in so razpadli pa kaj cmo.. we have realy life you know..tako da vsi k spilamo vojne plemen nismo to kaktivni k eni clani k so online da nebi niti 1 ga...
Top