Predlog Predlogi za različico 8.0

DeletedUser

Guest
ubijalec kot kaže o vojnah ne veš veliko v resnični vojnah gledališča ter cirkusi dobeedno bogatijo ker ljudje potrebujejo zabavo da se odklopijo od grozot vojne itd...

lepo te prosim, ta igra je postavljena v srednji vek kot vojna igra, kje tu not spada cirkus in gledališče? Takega predloga še pogledali nebodo na inogames, največ kaj bi naredil ta predlog bi še večjo sramoto vp.si nakopal.
 

Flako

Member
Reaction score
0
moji predogi:
-obstajala bi nova zgradba: cirkus/gledališče, ko bi cirkus/gledališče nadgradil bi s tem "povečal" kapaciteto te stavbe in bi od "vstopnic/ogledov" dobil več
surovin (vsota le teh bi bila odvisna tudi od prebivalstva!
-

Ja, in glaven klovn tega cirkusa bo seveda, vsi vemo kdo ;
[SPOIL]
Sem moral editat post.
[/SPOIL]
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
moji skromni predlogi

- omogočila bi se funkcija shrani hitro orodno vrstico, kot nekakšen link in da vpišeš na drugem svetu samo tale link noter in se ti naredi hitra orodna vrstica, ki jo imaš shranjeno.

- Uvedla bi se funkcija načrt napadov. Zgledalo bi pa tako:

V načrtovalca bi vnesel kordinate svojega naselja, kordinate naselja, ki ga želiš napadit, čas (ob kolkih želiš, da napad prispe) in enote, ki jih želiš poslati.
Ko to izpolniš bi stisnil tipko ok in se ti prikaže čas, ki se odšteva do časa, ki ste ga določili zraven pa funkcija za napad in preklic.

Napad se nebi samodejno poslav, ampak bi morali to sami narediti z klikom na napad.
 

DeletedUser

Guest
Še moj predlog:

- Da bi se uvedla funkcija, o izpisu koordinat. Vem, da obstaja skripta za igralca in ti izpiše potem za vsako celino posebej ampak vzame potem dosti časa še dodatno koordinate izpisovati predvsem pri nukanju kakega večjega igralca.
Predlog je, da bi se s preprostim klikom na vas (na karti) ti izpisale koordinate v bb - kodah v recimo novem vp oknu. Tako bi se dosti dlje časa prihranilo z označevanjem vasi na karti in pa še takoj bi lahko vpisali to v Mass Attack Plannerja.
 

DeletedUser

Guest
Jas imam šen predlog

predlagam da bi bil nasleden svet brez milnice.
 

DeletedUser

Guest
ja naj se vska brani s svojo vojsko kar jo ima ne pa so eni točkarji zgradijo kmetino na 10 pa vklopjo milico in ti pobije vso vojsko na začetku
 

DeletedUser

Guest
nevem če so to avtomatsko tudi nastavitve za svet ampak če so bi bilo v različici 8.0 dobro videti sistem brez kovančkov saj pomoje bi bilo to dobro
če ta predlog že obstaja me opozorite:)
 

DeletedUser

Guest
še en moj predlog nevem če ravno paše zraven
da nebi bilo več bonusnih vasi
 

DeletedUser

Guest
Imaš nekje skripte, sem zasledil na TW.NET forumih, ki ti skopira cel quickbar, in ti ga shrani nekako v cookie, potem pa moreaš v enakem oknu samo v drugem zavihku prilimat nekam in ti tam naredi enak quickbar. preišči malo ;) jaz ročno skopiram tistih 20 skript, saj ni tok težko ;)

Spomnil sem se še nekaj:

MOJA NAJVEČJA ŽELJA: SLOVENSKI SVET BREZ LOKOSTRELCEV, Z PAKETKI IN BREZ FEJK LIMITA! "Heaven on earth" :)


Moja takitka je ponavadi da pošljem po 3000-5000 fejkov in to je veliko lažje potem napadat, tile fejk limito so mi POLEG cerkve najbolj mutava stvar na vojniplemen.


točno to si želim že od s1 in pa hitrost 2 :D
 

DeletedUser

Guest
predlagam da se skrajša čas delanja plemičev
ter da bi se številoznakov n vsak zavihek povečalo na 100.000 kajti 60.000 je vsaj zame res premalo
oziroma bi brez premiuma lahko imel 5 zavihkov ter v vsakem zavihku 500 znakov da če nisi brez premiuma nisi čisto na dnu z zavihki
velikost karte lahko kot uporabnik premiuma poljubno spremijaš od velikosti 1x1 do velikosti 30x30 tako bi lahko imel velikost karte recimo 8x8

nam lahko zaupate kdaj se boste odločili o predlogih?
 
Last edited by a moderator:

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
moja ideja:malo pospesit ali pa tudi ne (s1 se mi kar dopade..) naredil bi tako da imas lahko samo max 1 zaveznika 2 nnpja (vec nebi mogli met.. ,naredu bi tudi vec barbarskih vasi.. kot naprimer al pa barbarsko,bonus in vas ki bi bila pac vidna vsak dan po 10 vasi po celem svetu kjer bi dali doloceno stevilo surovin + izginile bi takoj ko bi napad prisel.. in kot so ze napisal mogoce bi dodali kake nove vrste vojakov da malo poprestite.. lahkol bi mogoc dodali vodo in zravn tudi bojne ladje ali kakor koli pac da mal popestrite.. bilo bi tudi dobro da bi naprimer vsak mesec dobil za 1 dan naprimer zastonj premium al pa naprimer ce bi mel pokale pa to bi dobil naprimer ko osvojis 20 pokalov (medalij..) dobis 2 dnevni premium in tako dalje pac da bi se malo lazje in na nov nacin odvijalo.. lahk bi imeli tut vec vrst obzidij kot so naprimer obzidje proti katapultom,obzidje proti lokostrelom,obzidje proti mecevalcom pac neki edinstvega lahko bi tudi naredili da naprimer na vsake 30-50 vasi ali 100 vasi (ali naprimer pri 1mil tock) dobis se kralja in lahk onaredis prestol tam lahko naredis "posebne vojake" ki trajajo naprimer 3dni in pol se sami ubijejo bili bi mocni v obrambi eni pa v napadu stali bi pa veliko (in zberat bi mogel "zelenje" ali nekaj takega da bi lahko "izuril take vojake (za to bi lahko kopirali system plemica..) upam da je kaka pametna ideja ce vas pa zanima se vec mi pa na zasebca piste;) aja pa lahko bi naredili "(cerkevni prestol" ki bi bil ko cerkev ampak bi vzel malo vec kmetije ampak bi tudi dlje imel obseg moci..
 

DeletedUser

Guest
predlagam da se skrajša čas delanja plemičev
ter da bi se številoznakov n vsak zavihek povečalo na 100.000 kajti 60.000 je vsaj zame res premalo
oziroma bi brez premiuma lahko imel 5 zavihkov ter v vsakem zavihku 500 znakov da če nisi brez premiuma nisi čisto na dnu z zavihki
velikost karte lahko kot uporabnik premiuma poljubno spremijaš od velikosti 1x1 do velikosti 30x30 tako bi lahko imel velikost karte recimo 8x8

nam lahko zaupate kdaj se boste odločili o predlogih?


Nikoli, večina jih je tak ali tak nesmiselnih kar je pa dobrih so pa prezahtevni oz. mnenje manjšine zaradi katere pa ne bo noben spreminjal potek igre. Tak je to, ta thread je bolj ali manj samo za razvedritev foruma :rolleyes:
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
narobe, ta tema ni samo za popestritev, ti predlogi se resnično zbirajo in dobri so upoštevani. Če ne drugega dobimo odziv igralcev in vemo v katero smer se mora igra razvijati, ali pa kdo drug ob branju teh idej dobi briljantno idejo.
Vsem, ki prispevate ideje pa hvala in vm želim, da se vam kakšna uresniči;)
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
za posodobitev 7.3 so bile upoštevae oziroma ste pogledali tudi te predloge za posodobitev 7.3?
 
Top