Predlog Predlogi za različico 8.0

DeletedUser

Guest
ena malenkost mi je prišla na misel
občasno se poigram v simulatorju (ko imam premalo nukov) pa ne morem dovolj natančno izračunat, ker ni opcije da kate usmeriš v obzidje.izračuna samo ovne
potem lahko samo ugibaš kakšen bi bil učinek.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
jaz imam tudi zamisel z simulatorjem pri bunkerjih je težko ker lahko računaš le eno paladinovo orožje zraven če pa sta v bunkerja 2 ali več paladinov pa nemoreš natančno izračunati
torej predlagam da je v simulatorju možnost računanja z več orožji:)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
zakaj je večina predlogov o želji naslednega servera namesto o različici? večino že obstaja, kar dodajate
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
predlagam da bi si lahko kot premium uporabnik tam ko imaš označane prijatelje nastavil kdo vidi da si online in kdo od prijateljev ne oziroma ko si onlone bi si lahko nastavil da te kaže pod offline
 

lamber

Member
Reaction score
0
predlagam da se v akademiji nekaj spremeni. govorim o zlatnikih. tečno mi je že ko moram vsakega zlatnika posebej klikat. bolše bi bilo da bi imel kakšno preglednico kjer bi ti pisalo koliko jih lahko max. narediš in potem bi to tudi lahko kliknil. brezzveze je da moraš vsakega posebej klikat ...

lp
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
predlagam da se v akademiji nekaj spremeni. govorim o zlatnikih. tečno mi je že ko moram vsakega zlatnika posebej klikat. bolše bi bilo da bi imel kakšno preglednico kjer bi ti pisalo koliko jih lahko max. narediš in potem bi to tudi lahko kliknil. brezzveze je da moraš vsakega posebej klikat ...

lp

to že obstaja če imaš premium račun
 

DeletedUser

Guest
Vi predlagate vse ko že obstaja (če maš premium , al pa na tribal warsu -.- )

moj predlog:

lahko bi bil zelo hitrejši svet in lahko bi imeli kakšno novo enoto: viličarji ali kaj podobnega.

lp
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Viličarji? :D

*viličarke:D

ne sej ne sej je misnu viličarji;)


V srednjem veku so to poznal tako da ga nesmemo kritizirati:D

So pa napisal tut da loh daš predlog ki obstaja za premium uporabnike da nebo več samo za premium uporabnike...:)
 

DeletedUser

Guest
*viličarke:D

ne sej ne sej je misnu viličarji;)


V srednjem veku so to poznal tako da ga nesmemo kritizirati:D

So pa napisal tut da loh daš predlog ki obstaja za premium uporabnike da nebo več samo za premium uporabnike...:)

se nebo in nesme zgodit. Kdo bo pa plačeval za PA če boš imel že vse kar je v PA navoljo brez njega? Nebi bilo fer do tistih, ki plačujemo zateh par dodatnih možnosti.
 

DeletedUser

Guest
Moj predlog je da bi bili trgovci nova enota, narediti bi jih morali v tržnici, to pa bi nadgrajevali, da bi bili hitrost trgovcev večja. Količina surovin, ki bi jo lahko poslali, bi bila tako odvisna od števila trgovcev in ne več od stopnje tržnice. S trgovci ne bi mogli napadati ali jih pošiljati v okrepitve, vseeno pa bi imeli majhno obrambo (10 splošna obramba, 5 obramba pred konjenico, 10 lokostrelska obramba). Vsak trgovec bi lahko prenesel 200 surovin, stroški za enega pa bi bili 150 vsake surovine (ali kolikor hočete:)).

Pa še enkrat bi napisal svoj predlog, ki sem ga podal že za različico 7, torej da bi imela vsaka enota tudi določeno "rušilno moč", to pomeni, da stavb ne bi mogli porušiti le katapulti, ampak tudi druge enote, ki bi seveda imele zelo nizko rušilno moč.
No, še nekaj sem se ravnokar spomnil, čeprav sedaj bi šli že v resno spremembo igre(morda za različico 10)...Kakorkoli, vsaka stavba bi lahko imela, nevem kako naj rečem, 100 "življenjskih točk" (že zavivate z očmi:eek:) in ko bi bila napadena, bi ji pač recimo katapulti te "življenjske točke" zbili. Ko bi ji zbili do konca, bi se stavba porušila za eno stopnjo. Igralec, ki je bil napaden, bi lahko popravil zgradbo, stroški popravila pa bi bili lahko, pač če je napadalec zbil 40 "življenjskih točk", 40% surovin, ki so bile potrebne za gradnjo stavbe.

No, to bi bilo vse od mojih čudnih in zakompliciranih predlogov.
 

DeletedUser

Guest
sistema delovanja vp nebodo spreminjali tako da, kaj spada pod to brezveze pišete in enot tudi nebodo novih dodajal ker bi porušilo ravnovesje igre. To bi vam lahko bilo že jasno po načinu kako so milico vgradili.
 

DeletedUser

Guest
No ja, jaz sem pod nove funkcije tudi to razumel...

Sicer pa, enostaven predlog od mene pa bi bil ta, da bi pri iskanju igralca ali plemena na lestvici polje že ponudilo nekaj imen, kakor recimo ko iščete nekaj na Googlu, se spusti seznam. Tako bi pomoje iskanje igralcev ali plemen bilo veliko hitrejše.

Podprl pa bi predlog nekoga pred mano, da bi bilo omogočeno zumiranje mape.
 

DeletedUser

Guest
No ja, jaz sem pod nove funkcije tudi to razumel...

Sicer pa, enostaven predlog od mene pa bi bil ta, da bi pri iskanju igralca ali plemena na lestvici polje že ponudilo nekaj imen, kakor recimo ko iščete nekaj na Googlu, se spusti seznam. Tako bi pomoje iskanje igralcev ali plemen bilo veliko hitrejše.

Podprl pa bi predlog nekoga pred mano, da bi bilo omogočeno zumiranje mape.

sem prepričan da bi morali v inogames za uporabo tega pridobit dovoljenje za katero pa bi vejetno morali odštet nekaj denarja kar pa mislim da niso pripravljeni.
 

DeletedUser

Guest
Saj to ni patentirana Googlova funkcija, samo dal sem en primer takšnega spustnega seznama. Sicer pa je tak spustni seznam tudi na strani http://si.twstats.com/si7/index.php?page=map:
Photo%202.%2008.%2011%2001%2009%2033.jpeg


Sicer pa še en predlog, in sicer da bi bila zgodovina preteklih napadov daljša od trenutne, saj napadam več vasi, kot jih gre lahko v seznam zadnjih napadov.
 

DeletedUser

Guest
Saj to ni patentirana Googlova funkcija, samo dal sem en primer takšnega spustnega seznama. Sicer pa je tak spustni seznam tudi na strani http://si.twstats.com/si7/index.php?page=map:
Photo%202.%2008.%2011%2001%2009%2033.jpeg


Sicer pa še en predlog, in sicer da bi bila zgodovina preteklih napadov daljša od trenutne, saj napadam več vasi, kot jih gre lahko v seznam zadnjih napadov.

nisem rekel da je googlova patentirana funkcija, ampak sem prepričan da jo nekdo ma patentirano. Twstats nima nobne veze z inogames, twstats je privatna lastnina.
 

DeletedUser

Guest
...

Tam kjer maš world map bi se moglo dt zumerat oz. dele mape približat.
Nekam v meni pleme bi dal notr mapo, ki bi kazala tvoje pleme in plemena s katerimi ima pleme kakršne koli odnose, po možnosti bi plemenske staroste po tej mapi "risali" oz. dajali navodila plemenu.

Še moj predlog:

- Da bi se uvedla funkcija, o izpisu koordinat. Vem, da obstaja skripta za igralca in ti izpiše potem za vsako celino posebej ampak vzame potem dosti časa še dodatno koordinate izpisovati predvsem pri nukanju kakega večjega igralca.
Predlog je, da bi se s preprostim klikom na vas (na karti) ti izpisale koordinate v bb - kodah v recimo novem vp oknu. Tako bi se dosti dlje časa prihranilo z označevanjem vasi na karti in pa še takoj bi lahko vpisali to v Mass Attack Plannerja.
moj predlog je, da bi se quickbar in zapiski shranili na računu, tako ti nebi bilo treba na vsakem svetu ponovno vnašat not vsega.

moji skromni predlogi

- omogočila bi se funkcija shrani hitro orodno vrstico, kot nekakšen link in da vpišeš na drugem svetu samo tale link noter in se ti naredi hitra orodna vrstica, ki jo imaš shranjeno.

- Uvedla bi se funkcija načrt napadov. Zgledalo bi pa tako:

V načrtovalca bi vnesel kordinate svojega naselja, kordinate naselja, ki ga želiš napadit, čas (ob kolkih želiš, da napad prispe) in enote, ki jih želiš poslati.
Ko to izpolniš bi stisnil tipko ok in se ti prikaže čas, ki se odšteva do časa, ki ste ga določili zraven pa funkcija za napad in preklic.

Napad se nebi samodejno poslav, ampak bi morali to sami narediti z klikom na napad.

za vse tole ze obstajajo skripte (oz druga orodja),samo malo poguglat je treba (pa sem pa tja malo poslovenit najdeno).


no,sam si zelim,da bi innogames malo nadgradil delo s skupinami (and,or,xor nad izbranimi skupinami) , kar bi delo z stotnijami vasi sila olajšalo
in da bi,ce ze hitijo z verzijami (od katerih so nekater bv,druge samo kozmeticne,...) , malo pozornosti namenili tudi temu,da vsakic znova ne zj* struktur in vsebine strani(html),in s tem povzročili potrebo po zapravljanju xy ur za popravljanje ze obstojecih,dobro delujocih skript.

pa tudi prostor namenjem quickbaru bi lahko malo povecali ;) :p
 

nofear

Member
Reaction score
0
Dream :) od vse igralcev TW mislim, da si ti največji car, k si mi res vedno priskočil na pomoč in to bom tudi sam vedno cenil. Resnično se ti nikoli nisem zahvalil pa vem, da bi se ti že davno moral, ker toliko kot si me ti naučil in mi pomagal s skriptami mislim, da mi ni nihče. HVALA TI DREAMSNAKE!
PS: Ko bom v LJ pivo? Kmalu bom imel konec dopusta pa ako še vabilo za W23 velja?
 
Top