Petek 13.

rfaric

Member
Reaction score
0
sam nek uspeva vam samo ker je tmp bil proti vam samo verjemite da se bo to spremenilo.. pocasi bodo vsi odstopali iz koha.. jb in ostali se bodo razdelili

vedno se najdejo pametnjakoviči,ki vse vedo o vseh plemenih in tega na žalost ni mogoče pobrisat
 

DeletedUser

Guest
sam nek uspeva vam samo ker je tmp bil proti vam samo verjemite da se bo to spremenilo.. pocasi bodo vsi odstopali iz koha.. jb in ostali se bodo razdelili

pravzaprav majo JBjevci preveč globoko zasidrane glave v določenem delu telesa, da bi odstopili od KOHa ali videli kakršnokoli priložnost.
 
Last edited by a moderator:

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Meni osebno se zdi velika škoda da je TMP razpadel, samo kaj ko v njem ni bilo veliko resnih igralcev...

V prejšnjih komentarjih se je nekaj omenjal Dreamsnake, in povem vam da je bil on motor, srce in duša TMP-ja. Ko sem bil še "mali noob" me je dosti naučil o vojni plemen, in res kapo dol. On je zame zmagovalec tega sveta. Želim mu več sreče na drugih svetovih, če še kje igra...

Žal mi je da se je vojna tako odvila, KOH-u pa čestitam za zmago :)
 

DeletedUser

Guest
pravzaprav majo JBjevci preveč globoko zasidrane glave določenem delu telesa, da bi odstopili od KOHa ali videli kakršnokoli priložnost.

bravo..spet si zadel v polno..ja res je lahko bi se združli z vsemi proti KOH..ampak za spremembo..se mi držimo dogovorjenega..kar pa je verjetno tebi to težko razumeti..tako kot še danes ne zastopiš zakaj je bila večina serverja proti TMP..tak da s katero glavo ti razmišljaš verjetno večini na tem forumu ni jasno


.

V prejšnjih komentarjih se je nekaj omenjal Dreamsnake, in povem vam da je bil on motor, srce in duša TMP-ja.

tu pa sploh ni dvoma..mislim da se v tem pa vsi strinjamo..
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
bravo..spet si zadel v polno..ja res je lahko bi se združli z vsemi proti KOH..ampak za spremembo..se mi držimo dogovorjenega..kar pa je verjetno tebi to težko razumeti..tako kot še danes ne zastopiš zakaj je bila večina serverja proti TMP..tak da s katero glavo ti razmišljaš verjetno večini na tem forumu ni jasno

oh verjami da jaz in še mnogi drugi vemo pravi razlog zakaj je večina severa bila proti TMP ampak mislim da ni poante debatirat dalje o tem še posebaj ne v tej temi.
 

DeletedUser

Guest
LP od bivšega člana TMP-ja!

Škoda, da je do tega prišlo, vendar je bilo neizogibno..študij, služba, resnično življenje..mene osebno je motil nočni bonus..tega ne net serverjih ni in je zato igra tudi hitrejša..sicer pa poznam tako ata smrka kot dreamsnake-a in nofeara, fantje prve klase, pač tudi najboljši žur se enkrat konča!;) in ne na zadnje, iskrene čestitke na zmagi in nasploh prvi veliki zmagi v vojni plemen..škoda, da boste brisali, bi raje ustanovili novi karak, kot je bil včasih in je tepel tako koh kot tmp;)
hehe;)
 

DeletedUser

Guest
Ojla. :D

Vidim, da ste še kar isti kekci. Bla bla bla on, bla bla bla jaz, bla bla... :p

Me veseli, da sem bil član tega plemena, čeprav sem predčasno zaključil (ko igra ni več igra ampak odvisnost). :rolleyes:

Zato bi se rad zahvalil fluxu (ko me je pripeljal v TMP), ata (pać ata) in seveda našemu dreamu, ko me je veliko VELIKO naučil. ("Večerne šole" z dreamom, najprej "član te šole, potem že pomočnik" :p) - Priznam, malo pogrešam te "skype učne ure" :)

Še najbolj pa pogrešam skupni chat s celotnim plemenom, ko je vsako minuto skype piskal in žmikal :D :D (sploh zajebancije s ubijalcem in flanijem:) (hehe, kolikokrat se je flux razpizdo :D :D)) z eno besedo NORO :D

:desno:TMP vedno v srcu. :)
 

DeletedUser

Guest
Sem dobil na skype obvestilo o dogodku. Čestitke KOH-u za zmago nad TMP kar sem tudi že napovedal predno se je dobro začela.
Aktivnost je vedno in vedno bo ključ do zmag pa tudi če pošiljajo nekateri defenzivo v napad.
Vidim da je tudi moj ex račun ponoblan. P.S. upam da je blo vsaj malo treninga na njemu in da ni bilo zastonj predanih vasi...ali pač :)

Še enkrat čestitke...šibam zdaj nazaj na w21.
 

DeletedUser

Guest
res je bad da so razpadli.. saj so 100% boljsi kot koh sry koh samo ko vidm vasa porocila od frendov etc.. vidm da mesate vojsko tako da.. res upam da igre se ne bo konec saj je veliko plemenov ki se bo razpustilo in po svoje drzurilo


Ma dej Buldožer, da se ne bom smejal, kaki pro sedaj deli mnenje z nami. Najprej sam dokaži, da si sploh vreden, da drugi prebiramo tvoja skromna mnenja nato pa deli nasvete..


Kar se tiče KOH "neznanja" verjamem, da je kdo naletel na tudi zelo slabe nuke in še kaj slabšega poslano na kakega TMP-jevca. Ampak to ni nič novega.. Ne za KOH ampak za vsako pleme, nisem še srečal pravega "elitnega" plemena na SLO sceni in ga tudi verjetno ne bom. V vsakem plemenu so pomanjkljivosti, neaktivnost in tudi "slabše izkušnje". Point pa je, da se je KOH zelo trudil to izboljšat za kar se imamo veliko tudi zahvaliti KOH vodstvu.
Ne morem pa to reči za TMP ker jih je očitno neaktivnost preplavila in očitno tudi vodstvo ni moralo več kot pol plemena držati pokonci...
 
Last edited by a moderator:

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
da mogoc nuk ali 2 da je mesana vojska a ne 24/7 da tako posiljajo.. in morte priznat da je TMP bil top! ker je bil sam proti 5 tim plemenom in so razpadli pa kaj cmo.. we have realy life you know..tako da vsi k spilamo vojne plemen nismo to kaktivni k eni clani k so online da nebi niti 1 ga ovjacka zgubli.. ni point o tem ampak ajde naj bo :) lets see what happens next grem staut da vojna plemen s1 ne bo konc se vsaj pol leta..
 

DeletedUser

Guest
Buldozer all that is only in your dreams...

Just for you:
Poraz ne pomeni, da nikoli ne boste uspeli;
Pomeni, da potrebujete več vaje. :p


Lp infra ;)
 

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
someone got big ego i would say thats KOH and their litl slaves?..?



[mod=Flako]Nekdo ima velik ego. Mislim, da je to "KOH" in njihovi mali sužnji" - Če pišeš v tujem jeziku, se navadi , da prevajaš!

§12.1 Žaljenje osebnosti
Žaljenje osebnosti je strogo prepovedano, to velja tudi za zasebna sporočila.

Ne moreš ljudi poimenovati sužnji.

Lp,
Flako [/mod]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pa stari nehi se hecat. Če so bli 'top' pol nebi razpadli proti 100 plemenom, pa niso bli *Cenzura* ga... Sicer pa je itak vseeno ker si preveč naiven in ponavljaš za tistim kar prvo slišiš oziroma kar ti reče tisti ki je sovražnik tvojega sovražnika. Pa da ne boš mislil da to kar nekaj pišem, ker nevem kako lahko take po angleško pokaš, ko bi bil v vrtcu. Če se že greš saj prav napiši : Someone has got a big ego, I'd say that's KOH and their little slaves.
Tud kake vejice ni, nič, tako da jaz bi raje hitro uredil preden vsi vidijo tvoje 'znanje'.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pa stari nehi se hecat. Če so bli 'top' pol nebi razpadli proti 100 plemenom, pa niso bli j*bat ga...

daj vitez nehaj trosit neumnosti. Ker očitno nimaš pojma o čem pišeš sploh, veš vsaka oseba ma svoj limit in igralci top plemen niso nobena izjema. Bi rad tebe videl v takem položaju kot je TMP bil, ti bi že v prvem mesecu zbrisal acc. Vsak član TMPja se je boril po svojih zmožnostih iz dneva v dan in nekdaj je treba narediti črto kdaj je preveč, nihče pa nima pravice obtoževat kogarkoli da zaradi tega ker se je odločil nehat ker mu pač čas in rl ne dopušča ter še kaj drugega zdaj ni top igralec ali da zaradi tega ker je pač pleme bilo razpuščeno preden je bila zadnja vas zadnjega igralca ponoblana da zdaj ni top pleme. To lahko rečejo samo noobi, ki bolje pač nevedo.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
daj vitez nehaj trosit neumnosti. Ker očitno nimaš pojma o čem pišeš sploh, veš vsaka oseba ma svoj limit in igralci top plemen niso nobena izjema. Bi rad tebe videl v takem položaju kot je TMP bil, ti bi že v prvem mesecu zbrisal acc.

se popolnoma strinjam s tabo... nebi mogel bol zadet ;) Pa da ne bom takih bednih ven metal like i hovp you fil glorijus. Upam da se počutiš vsemogočno :)


PS: Pa da ne pozabim, tvoje teorije so vedno točne, ne glede na karkoli. Ti si ko Čak Noris za VP.
PS2: Da ne pozabim, sem od vaših vrlih junakov dobil kar nekaj napadov, vasi pa jim ne use dobiti. Zih je nakej s serverjem narobe :)

To lahko rečejo samo noobi, ki bolje pač nevedo.

Prosim te, moledujem, daj razsvetli me kaj si hotel povedat z zadnjim stavkom? To da sem noob se zavedam, kar se mnogi, npr. ti na žalost ne. Nadaljevanja stavka(pril. odv.) pa sploh ne razumem! Tako da prosim, razsvetli me !
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
da mogoc nuk ali 2 da je mesana vojska a ne 24/7 da tako posiljajo.. in morte priznat da je TMP bil top! ker je bil sam proti 5 tim plemenom in so razpadli pa kaj cmo.. we have realy life you know..tako da vsi k spilamo vojne plemen nismo to kaktivni k eni clani k so online da nebi niti 1 ga ovjacka zgubli.. ni point o tem ampak ajde naj bo :) lets see what happens next grem staut da vojna plemen s1 ne bo konc se vsaj pol leta..


Mah beden si... Če je bil TMP tak top, le zakaj se jim nisi pridružil in pomagal biti vojno proti KOH-u? Saj smo le noobi, bi nam zlahka ti pokazal kako se to igra :rolleyes:
 

lordvoldemort

New Member
Reaction score
0
Hvala TMP-ju za prelepo igranje in napete miute.Vsaka čast tistim, ki ste se upirali in upali zadržati vsako vas (bilo vas je kar nekaj).

Ne razumem nekaterih, ki še vedno zagovarjajo pleme, ki ne obstaja oz. je le zgodovina vojne plemen na S1.

Seveda vi ste največji svetniki na svetu, in ni mogoče da bi kršili pravila, vedno drugi kršijo pravila. Daj Hig ne nakladaj, kot sem že prej povedal nevem kako si še upaš se na forumu prikazat, glede na to kaj si naredil.

Tebi pa gre pisanje.Če bi se le dokazal v igri tako kot znaš vrteti jezik bi te vsaj nekdo spoštoval oz. razumel o čem sploh govoriš.Si kot mamin sinček, ki upa da si z smešnimi komentarji pridobi pozornost drugih.

[mod=Tribuno]Združen double post[/mod]
 
Last edited by a moderator:
Top