Search results

  1. gx15

    Dual Acc

    Zdravo, kot že naslov pove iščem igralca s katerim bi igrala dual acc nimam nobene želje preveč pisati na forumu, tako da tisti ki jih zanima pišite v zs (če imate skype mi pošlite nick) Najbolj zaželeno je da ste aktivni dopoldne, drugače pa bo tudi popoldne brez problema. Drugače pa vsaj...
  2. gx15

    Smešna sporočila si6

    No fantje podtrudite se biti čimbolj izvirni ali pa posredujte kako sporočilo ki ste ga prejeli... bom kar sam začel s to temo, kot vedno -.- No upam da sem dobro odprl temo in da boste lepo pošiljali še kaka svoja sporočila :p
  3. gx15

    Gx mogoče ali nemogoče???

    Torej imam nekoga ki dvomi v to da lahko zdržim 1 mesec brez foruma :eek: seveda je tudi ubijalec zmotljiv :p tako da to je moje uradno poslovilo od tega foruma :D do naslednjega meseca ;) samo se verjetno ne bom več vrnil :p TFF-ju zapuščam nagrado presenečenja ki jo bodo podelili v...
  4. gx15

    GX proti ostalim- 1. izziv za spamerje in moderatorje

    Cilj doseči številko 0 pravila: navaden uporabnik lahko znižuje število za 1, medtem ko lahko moderator in admin znižujejo števila po 5 ter jih višajo za 2(to je za hudobne kot so flako :D ) nagrada- hmm... ne boste zmagali tako da brez veze poizkušati ;) drugače ap se bomo kasneje pogovarjali...
  5. gx15

    Pšenička <33333

    to ni fan club to je klub za oboževalce pšeničke tiste taprave :D sam imam v lasti že njeno pižamo, ter majico z njenim podpisom in njeno sliko :cool: vsak ki ima v lastni kaj njenega se lahko pridruži saj smo mi njeni ZALEZOVALCI :cool::D
  6. gx15

    Miteye fan club-VIP only

    vsi so dobili svoj fan klub razen njega (in seveda mene -.-) ki je ustvaril vaše fan clube, in ga zato spoštujem torej ustvaril sem tvoj uradni fan club <333333 i love u miteye ur so smexy :D:D:D:D:D:D:D:D
  7. gx15

    Anti-Flako club :)

    Včasih je bil forum sveti kraj, kjer so vsi živeli v sožitju, spamerji so spamali, ostali so se borili z besednim zakladom, moderatorji pa so občasno posredovali... to je bilo takrat... ZDAJ PA!!!! FLAKO JOINS THE FORUM TEAM!!!! pain has started to rise, happiness is no more... Najprej se je...
  8. gx15

    Odgovorjeno si5

    Prijava ni bila uspešna. Igralni svet trenutno ni na voljo. si5 Na druge svetove se lahko vpišeš... zakaj se tukaj ne moreš :eek:
  9. gx15

    Odgovorjeno Ban

    Ker so vsi naši moderatorji in in-game moderatoji zasedeni -.- (:mad:) Bom vprašal kar tukaj... koliko dni Bana dobiš če spamaš na profilu igralca in te ta prijavi... Ter koliko dni bana dobiš če spamaš na profilu moderatorja :confused: (nimam nikakršnjih namenov zato lahko odgovorite...
  10. gx15

    Smešna sporočila

    Ne vem zakaj ta tema še ni bil objavljena, ker bi mogla biti na vsakem svetu... Če še kdo neve kaj se tukaj dela, je to da objavlate smešna sporočila ki ste jih prejeli itd. Če pa jih še niste kakšnega pošljite sami :D da ga bo lahko potem kdo drug objavil :eek: No pa upam da bo kakšen...
  11. gx15

    EyesOfWar- Nova Elita?

    No vem da sem bil prej v najbolšem plemenu, a sem se odločil da bom malo pogledal še taktiko drugih top plemen. V tej temi vam bom opisal kako deluje še eno izmed elitnih plemen na tem svetu in upam da vam bo to pomagalo pri nadanji igri 1. Iščite prijatelje, če nimate prijateljev ste...
  12. gx15

    *European warriors * Skrivnost uspeha

    Kot veste so 1. na svetu 5 in vas zanima kako jim je tole uspelo. No sam sem zaprosil za povabilo, ki je bilo zelo dobro sestavljeno da so me povabili brez pregleda računa in kakršnih koli informaciji. Bil sem presrečen ko sem dobil povabilo, potem pa sem iskal skrivnost njihove...
  13. gx15

    S proti J

    Ok opazil sem da je veliko ˝Elitnih˝ plemen ki so bili uspešni na prejšnih svetovih odločili da bodo začeli na Severu tako da bo am kar napeto na drugi strani pa se je na J bolj natančno JV znašlo veliko Neprepoznavnih lahko jim rečemo tudi noobovskih plemen, ki pa bodo imeli kar nekaj možnosti...
  14. gx15

    imacros

    Zanima me če je imacros prepovedan,čeprav ni scripta :confused:
  15. gx15

    ODD pri okrepitvah

    hkomu se prištejejo ODD točke če ima igralec okrepitve, ali tisti ki pošlje okrepitve tudi dobi točke?????
Top