Search results

  1. Pogovor: Pet let Vojne plemen

    Čudno jaz imam v spominu, da se je prvi zaključil Svet 3 in ne svet 1 ;)
  2. Svet 15

    Zanimivo:) Nazaj je prišel calimero, ki je pred nekaj časa govoril da se poslavlja od te igre in se bo 'upokojil', očitno brez te igre nemoreš... xXhunterXx, kako sploh lahko govoriš o takem koncu, ker se ni naredil že vsaj na zadnjih 7mih svetovih :(?
  3. Pogovor o svetu 11

    Ah kok ste smešni :) Od zmeraj je že preveč besednih dvobojem, tistih z nuki pa ne toliko kot bi jih moralo biti :) svet zelo počasi napreduje, kar me preseneča še posebej ker je polno noobov na svetu... Se vidi, da ko ni barbark 9k eni neznajo hitro napredovati... In ko se ravno že kregate...
  4. Pogovor o svetu 11

    woley837 nevem zakaj se jeziš, jaz sem samo rekel da je on org. dadl in nisem nič rekel o tem da si ti kaj slab in podobno :) mačka ---> To pa zato ker samo ob vikendih gledam tale forum ;)
  5. Pogovor o svetu 11

    Tukaj pa te moram jaz popraviti:) Noben ni rekel da je on legenda dadl, ker originalni dadl je nehal z vojno plemen kolikor jaz vem in kar woley837 zna se je naučil od njega. Tako da legenda dadl je zame osebno nekdo drug oz. dual račun je bil na svetovih kjer sem jaz igral z njima :) Lp
  6. Pogovor o svetu 11

    Ah jst tut ne ko že 3 mesce ne igram :D
  7. Pogovor o svetu 11

    Vulpes jaz očitno neznam pogledat zgodovine igralca, ti pa neločiš med preteklikom, sedanjikom in prihodnjikom... Tole je preteklik, tw stats pa kaže: http://si.twstats.com/si11/index.php?page=player&id=116586 Verjetno si ti z tem nickom igrala, če pa še vedno igraš s11 pa nevem in tut...
  8. Pogovor o svetu 11

    Vulpes, da si na s11 imela 5 vasic sem že pogledal, ampak sem mislil da si kakšen nov račun potem prevzela... Bolj me zanima player of the refuge al kaj je, ker je napisal da bi bil 2. na lestvici... :) Osebno mislim da če bi še vedno isti igrali bi bila lestvica takole: 1. Dr.Menace, 2. Thorin...
  9. Pogovor o svetu 11

    Dajte fantje vsi vemo, da če nebi bilo takrat tisih banov in bi z Dr.Menace nadaljevala igro bi bila prva :). Pa vidm da naju cuca še kar ni prehitel v plenjenju surovin, niti po 3-4 mescih :D Drugače pa da malo komentiram še: - Vulpes pa player of the refuge bi se lahko predstavila, da se...
  10. Pogovor o svetu 14

    Zopet en nekonkurenčni svet... Pa še igralci delajo svetove brezvezne ko gredo vsi najbolši skupaj prot ostalim... Podpora sami ste si krivi, da ste edini konkurenčni svet, ki je bil s11 uničili... Obeta se konec slo. scene, če ne drugega vsaj kar se tiče konkurence...
  11. Pogovor o svetu 11

    Kdor ima kaj ponosa v sebi je brisal in ni važno koliko truda se je dalo v igro... Matej ti pa res nimaš pravice govorit o tem kdo je zajebal kak račun, ko si kar enkrat prišel na dadl-a nazaj in na koncu še spremenil vse da se nemore loggat... Prejšnji igralec na dadl-u je bil 100x bolši...
  12. Pogovor o svetu 11

    bs111 igra na računu cuca, kjer so kar dobro začeli igrati... Se strinjam da zgoraj našteti znajo vsi dobro igrati igro, ampak legenda zna najbolje, saj je že napisal na ta forum, da vojno plemen igra 12 let, kljub temu da smo vsi praznovali 10 letnico TWja in baje moraš poslati na vas 6...
  13. Predlog Lokostrelci na obzidju veljavni!

    Lokostrelci na konju so najboljša izbira, če greš ti napadat lokostrelce... Primer: z 4000 lokostrelci na konju ubiješ okoli 40 000 lokostrelcev... Ponavadi ni noben tako neumen, da bi delal samo lokostrelce ampak delajo obrambo npr: 4000 sulic 4000 mečev 4000 lokov 1100 TKja To je obramba...
  14. Pogovor o svetu 11

    Mene pa še vedno zanima, kdo je nagovoril nekaj igralcev, da naj gredo drugam? Hvala za odgovor:)
  15. Pogovor o svetu 11

    Noben ni rekel, da ko nehaš igrati moraš dati vasi soplemenjakom... Ampak iz tega dejanja vidiš, koliko je pleme temu igralcu pomenilo... V tem primeru očitno nič, saj jim bi raje naredil škodo kot pa pomagal do osvojitve sveta.... Lp
  16. Pogovor o svetu 11

    To taka igra, kot AIE na s7... Prevzemaš barbare, ker nimaš za bureka in nemoreš drugega nato pa te vasi nadgradiš in v njih delaš obrambo, da ko bo ofenziva na njih bodo bunkerji.... Bedna igra ampak drugega neznajo... Tako, da TT, FA in JB pazite, ker čez mesec ali dva bodo te vasi...
  17. Postani del zgodbe o uspehu na .net!

    Bravo svaka ti čast:) Malo še dvigni vasi, pa upam, da najdeš dobrega farmerja;) Si prašal kakšnega starega prijatelja kot je paradox pa dreamsnake....?
  18. Pogovor o svetu 11

    Saj bodo spremenili ali pa so navadni kmetavzarji.... Na odgovor motorke boste pa čakali še približno 3 tedne, če boste mel srečo da se v tem času pokaže:P
  19. Svet 13

    pa zmeraj je eno in isto... približno na 3 mesece pride vn server...
  20. TW

    Ker imam počitnice sem začel nekomu pomagat in včeraj sva bila plenilca dneva v vaseh) 10,5k pa 15+ mio. naropanega kar pove da nisva samo ene vasice ropala... Tak da nevem kje je problem da se ne da z normalnim farmanjem do 10k pridt-.-' lev11 ma pa lepo pozicijo k noben okol njega ne farma...
Top