Pogovor o svetu 11

woley837

Member
Reaction score
0
Menda je glavno da se zabavamo, samo s tem da si imela največ 2 vasi se res ne moreš hvalit :D

Sicer je pa woley boley- kar niti približno ne vem na kaj ciljaš, zelo domiselna igra besed

Saj si napisala moje ime na vp, tako da veš kdo sem
 
Last edited by a moderator:

Vulpes

Member
Reaction score
0
woley boley, tak nik sem ti zdej dala, jaz ker sploh ne znaš preveriti igralca, hahahahahahha kje imam 2 vasi, na kermu svetu, dej bit tukaj neki pametn in se delat vedežvalca, idi raje v klop sedeti in kej pametnrga narditi, ne pa klele nekaj blebatati

ma briga me zdej tvoje ime, sploh se ne mislim s takim prozornim tipom ( se nisem zmotila v besedi prozoren ) ,še duh je bolj prozoren kot ti
 

angryman

Member
Reaction score
0
Dajte fantje vsi vemo, da če nebi bilo takrat tisih banov in bi z Dr.Menace nadaljevala igro bi bila prva :). Pa vidm da naju cuca še kar ni prehitel v plenjenju surovin, niti po 3-4 mescih :D

Drugače pa da malo komentiram še:
- Vulpes pa player of the refuge bi se lahko predstavila, da se vsaj ve z kom se pogovarja.
- Nove posodobitve mi niso všeč, še posebej nova karta z novimi slikicami za vasi. Enostavno grde nove vasi so...
- Preurejena prva stran ko ti kaže vas to se že navadš se zmeraj smo se, ampak je nepotrebno premikanje gumbov...
- Te globalne skupine in njihova tekmovanja so bedna. Bolje bi naredili če bi bilo za vsak svet posebej in bi člani svetov sami lahko naredili svoje skupine s katerimi bi tekmovali na tistem svetu.



P.S
Še enkrat povem da so nove vasi bedne... Če bi še igral bi me te nove vasi 100% odganjale od vojne plemen...


Lp
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
a še predstavt se moram, ja sori, rvo nekaj malega o meni, nekateri kolegi me poznajo, prijatelji me kličejo vulpi, igram od sveta 2 dalje ( tega nisem šla do konca ) svetova 5 in 6 sem odigrala do konca, od 7 do 9 nisem odigrala do konca ker nekateri imamo tudi resne službe in real life, posvetila sem se zdaj pri svetovih 10,11,12,13,14.

Dovolj žalostno pa je da tako izkušeni profiči ne znajo pogledati v igralčevo zgodovino, če ti pa kaj še ni jasno pa me vpraši preko sporočil, tukaj ne mislim vsega pisati, ker bom preveč vas izčrpala.


lp
 
Last edited:

woley837

Member
Reaction score
0
- Nove posodobitve mi niso všeč, še posebej nova karta z novimi slikicami za vasi. Enostavno grde nove vasi so...

Nastavitve--- Klasična grafika karte: Klasična vas in grafika pokrajine na karti (tole obkljukaš)

Te globalne skupine in njihova tekmovanja so bedna. Bolje bi naredili če bi bilo za vsak svet posebej in bi člani svetov sami lahko naredili svoje skupine s katerimi bi tekmovali na tistem svetu.

se strinjam, celo bolj logično bi bilo :D


http://si.twstats.com/si11/index.php...=gain&id=89276 slavna statistika g.Dadl, al je noblal barbare al pa svoje

Če ne poznaš situacije bodi kar tiho, je pa podobna s10, kjer si dobil s svojim "vedenjem" ko si bil kao glavni akter sveta veliko preveč sovražnikov(takrat ko si ti pol sveta rezerviral, jaz sem mogu pa noblat, kar si ti reku pa si bil v podrejenem položaju!!! Samo ker so se vas eni bali smo se zdruzili. Upam da se bova še kdaj srečala na istem svetu in bova soseda, šele takrat se bo pokazalo kdo je lahko glasen- enako velja za vulpes)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
bla bla bla bla če misliš groziti dami se pripravi na posledice, lepo je biti pametn preko compa, kajne žoga, oziroma woley boley gospodič ne biti preveč pametn, zame sem že lahko gospa ne pa gospodična pojdi se raje s frnikolami igrati
 
Last edited:

woley837

Member
Reaction score
0
Saj ti bo tilenček- kustos povedu kaj jaz treniram,...pa boš vidla da nisem lih otročiček gospodična
 

kustos

Member
Reaction score
0
Sovražnikov sem dobiu? Haha ni panike. ;) .... pa taki sovražniki, če jih je blo res tolk, zakaj me niso pol saj na s13, že od začetka uničl? Škoda no ;) Težko bova kdaj od začetka soseda, ker svetov itak ne igraš od začetka ampak se vedno vštulš na en račun in pol si kao glavni na računu in maš vse zasluge za nevem kaj. Ko vidš da ne gre, se pa itak umakneš. ;)
 
Last edited by a moderator:

woley837

Member
Reaction score
0
Težko bova kdaj od začetka soseda, ker svetov itak ne igraš od začetka ampak se vedno vštulš na en račun in pol si kao glavni na računu in maš vse zasluge za nevem kaj. Ko vidš da ne gre, se pa itak umakneš.

Ne kr neki na pamet- recimo na s13 ko sma lih tam, sm od začetka igral na .sandokanu- potem pa itak veš zakaj smo nehal
 

Mr.Cold

Member
Reaction score
0
Dajte fantje vsi vemo, da če nebi bilo takrat tisih banov in bi z Dr.Menace nadaljevala igro bi bila prva :). Pa vidm da naju cuca še kar ni prehitel v plenjenju surovin, niti po 3-4 mescih :D

Drugače pa da malo komentiram še:
- Vulpes pa player of the refuge bi se lahko predstavila, da se vsaj ve z kom se pogovarja.
- Nove posodobitve mi niso všeč, še posebej nova karta z novimi slikicami za vasi. Enostavno grde nove vasi so...
- Preurejena prva stran ko ti kaže vas to se že navadš se zmeraj smo se, ampak je nepotrebno premikanje gumbov...
- Te globalne skupine in njihova tekmovanja so bedna. Bolje bi naredili če bi bilo za vsak svet posebej in bi člani svetov sami lahko naredili svoje skupine s katerimi bi tekmovali na tistem svetu.



P.S
Še enkrat povem da so nove vasi bedne... Če bi še igral bi me te nove vasi 100% odganjale od vojne plemen...


Lp

Pseniček. nevem kaj ima je ampak saj veš visok stardant si postavil heheh :D
 

angryman

Member
Reaction score
0
Vulpes, da si na s11 imela 5 vasic sem že pogledal, ampak sem mislil da si kakšen nov račun potem prevzela... Bolj me zanima player of the refuge al kaj je, ker je napisal da bi bil 2. na lestvici... :) Osebno mislim da če bi še vedno isti igrali bi bila lestvica takole: 1. Dr.Menace, 2. Thorin, 3. cuca ... Na Dr.Menace sva mela 100 plemičev takrat, ko sva pridno farmala :D

woley837 lpo, da si povedu kako se to spremeni, ampak to spreminjanje je meni brezveze, ker tisti izgled je bil originalen, to sedaj je pa BV... No saj tut vrjetno nebom nikol rabil tega razen če bo VP obstajal še ene 10 let, prej tko nemislim igrat... :D

Mr.Cold res je visok standard samo cuclji so te takrat hvalili kok hitr naju bodo prehitel, pa majo sedaj 2x več točk pa jim še ni uspel :D
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
Vulpes, da si na s11 imela 5 vasic sem že pogledal, ampak sem mislil da si kakšen nov račun potem prevzela... Bolj me zanima player of the refuge al kaj je, ker je napisal da bi bil 2. na lestvici... :) Osebno mislim da če bi še vedno isti igrali bi bila lestvica takole: 1. Dr.Menace, 2. Thorin, 3. cuca ... Na Dr.Menace sva mela 100 plemičev takrat, ko sva pridno farmala :D

woley837 lpo, da si povedu kako se to spremeni, ampak to spreminjanje je meni brezveze, ker tisti izgled je bil originalen, to sedaj je pa BV... No saj tut vrjetno nebom nikol rabil tega razen če bo VP obstajal še ene 10 let, prej tko nemislim igrat... :D

Mr.Cold res je visok standard samo cuclji so te takrat hvalili kok hitr naju bodo prehitel, pa majo sedaj 2x več točk pa jim še ni uspel :D



ti pa res ne znaš pogledat zgodovino igralca, na svetu 11 sploh ne igram več pod imenom vulpes hahahaahaa, jaki ste vi profiči

Saj ti bo tilenček- kustos povedu kaj jaz treniram,...pa boš vidla da nisem lih otročiček gospodična

uuuuuuuuuuu se tresem, si bom dala kar pleničke gor, briga me kaj ti treniraš, tudi če treniraš tek na dom kar bi bilo dobro zate in tvoj umazan jezik kaj bo meni kustos - tilenček povedu, jaz z njim nimam nič, poznam samo eagla in ostale.....če pa mi bo kaj povedu, bo pa že
 
Last edited:

Mr.Cold

Member
Reaction score
0
hehhe se vidi da sm jst nehu špilat na računu hahah :D z tole lestvico se popolnoma strinja 1. Dr.Menace, 2. Thorin, 3. cuca :p
 

svarci

Member
Reaction score
0
evo eden od imen je svarci...bil sem bannan pa sem novi acc mogo naredit..sem šinfal podporo
 

bs111

Member
Reaction score
0
Dejmo cuca team :) Imata da zmagata , hehe :)

woley837 oz. dadl je od samga začetka med top10 igralcev tudi prej ko še ni bilo barbark! Vidva player of the refugee in Vulpes sta pa itak 2 posebneža sam smetita forume in si na široko hvalita svoje neuspehe, tko je pa nemi nazaj da sploh nevem kdo si pa kaj si..

bomo se potrudili in zmagali

zato pa dajte mi malo zlatnikov da boma imela več vasi še 600 je padla mwaaa hehe!
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
Vulpes jaz očitno neznam pogledat zgodovine igralca, ti pa neločiš med preteklikom, sedanjikom in prihodnjikom...



Tole je preteklik, tw stats pa kaže: http://si.twstats.com/si11/index.php?page=player&id=116586


Verjetno si ti z tem nickom igrala, če pa še vedno igraš s11 pa nevem in tut nevem na kateremu računu tako da sem ti lahko samo za tole povedal:)

dobro ločim vse, me ne zanima več, zdej so pomembni tisti svetovi kjer igram ZDAJ:eek:
 
Last edited:

woley837

Member
Reaction score
0
dobro ločim vse, me ne zanima več, zdej so pomembni tisti svetovi kjer igram ZDAJ

Torej ne igraš s11??? zakaj se pa potem oglašaš in si pametna na forumu, ki je namenjen za svet 11(o katerem seveda ne veš veliko)???
 
Top