Pogovor o svetu 11

DeletedUser

Guest
Imam eno nagradno vprasanje za vse igralce s11...

Zna igralec legenda noblati se kaj razen internalov in barbarov?:)

Nagrada je barbarska vas po lastni izbiri, le pazite da ni ze rezervirana za legendo ...:)



Mal heca.. Sam sej veste v vsakem hecu... ;)
 

DeletedUser

Guest
pač nezna noblat igralce al mu je pa škoda vojske heehe ;)

konkorencija mu je pa mali miki :D
 
Last edited by a moderator:

bs111

Member
Reaction score
0
Imam eno nagradno vprasanje za vse igralce s11...

Zna igralec legenda noblati se kaj razen internalov in barbarov?:)

Nagrada je barbarska vas po lastni izbiri, le pazite da ni ze rezervirana za legendo ...:)



Mal heca.. Sam sej veste v vsakem hecu... ;)

tu si pa zdaj zadel v polno :eek:

on druzga noče veš, škode mi je vojske hehe, mislim ALOOOOOOOOOO!!!
glavno, da je na prvem mestu BRAVO Legenda HURA, HUURA :D :D
soplemenjaki mu vasi dajejo, seveda da ostane na prvem mestu

SRAMOTA!!!

:rolleyes: :rolleyes:

pač nezna noblat igralce al mu je pa škoda vojske heehe ;)

konkorencija mu je pa mali miki :D

bolj mu je Dr.Menace, kot mali miki ;)

Poste lahko editaš s klikom desno spodaj kjer piše edit. Zaporedno objavljanje ni zaželjeno.

Lp, Tribuno


ok hvala na opozorilo ;)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
sem šel dejansko sedaj gledat. zadnja 2 meseca se ni noblalo skoraj nič razen iz AIE. Tam se je pa nafilal :)
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Hja... človek se vpraša ali ta dejansko zna igrat. Koliko je sploh sposoben, ker pri njem vsi vemo da pike ne morejo bit neko merilo. Sigurno bom bolj podcenjeval njega in njegovih 200 podarjenih vasi, kot pa nekoga z 50. trdo priborjenimi vasmi.

Ne da bi bil nasramen, ampak legenda, slab teden nazaj sem ti dejansko štel koliko barbarov in AIE-jovcev si ponoblal. Zelo si me razočaral.
 

DeletedUser

Guest
tu si pa zdaj zadel v polno :eek:

on druzga noče veš, škode mi je vojske hehe, mislim ALOOOOOOOOOO!!!
glavno, da je na prvem mestu BRAVO Legenda HURA, HUURA :D :D
soplemenjaki mu vasi dajejo, seveda da ostane na prvem mestu

SRAMOTA!!!

:rolleyes: :rolleyes:



bolj mu je Dr.Menace, kot mali miki ;)

Poste lahko editaš s klikom desno spodaj kjer piše edit. Zaporedno objavljanje ni zaželjeno.

Lp, Tribuno


ok hvala na opozorilo ;)


Ti trije igralci, ki so omenjeni, znajo špilat tole igro - legenda, Dr. Menace in mali miki. Matjazinho se zafrkava, ostala dva komentatorja ( bs111 in Mr. Banshe) pa naj enkrat prideta na tako mesto, kot so omenjeni trije - pa naj noblata samo internale in barbare. Bo šlo?
 
Last edited by a moderator:

angryman

Member
Reaction score
0
bs111 igra na računu cuca, kjer so kar dobro začeli igrati...

Se strinjam da zgoraj našteti znajo vsi dobro igrati igro, ampak legenda zna najbolje, saj je že napisal na ta forum, da vojno plemen igra 12 let, kljub temu da smo vsi praznovali 10 letnico TWja in baje moraš poslati na vas 6 plemičev, saj se 1 % igralcev zgodi da 5 plemičev ne prevzame vasi...
Tukaj jaz nevidim izjave profesionalca.
 

bs111

Member
Reaction score
0
Ti trije igralci, ki so omenjeni, znajo špilat tole igro - legenda, Dr. Menace in mali miki. Matjazinho se zafrkava, ostala dva komentatorja ( bs111 in Mr. Banshe) pa naj enkrat prideta na tako mesto, kot so omenjeni trije - pa naj noblata samo internale in barbare. Bo šlo?

znata špilat dva igralca in to sta Dr.Menace in Mali miki

Legenda ve sa samo kako se barbike noblajo in intervale, pa daj no to za mene ni ta pravi igralec
saj ok, vsak ima svoj sistem, ampak to je za mene kukavički sistem ;)
saj verjemi mi da mu je škode vojske da bi napadal

jaz ne noblam intervalov in nikoli nisem, pol me slabo poznaš :p
in tudi barbik ne noblam
za tebe pa ne vem Mitja64, mogoče ti imaš tak sistem :D

Lp Bs111
 
Last edited:

ragnarok

Member
Reaction score
0
bs111 igra na računu cuca, kjer so kar dobro začeli igrati...

Se strinjam da zgoraj našteti znajo vsi dobro igrati igro, ampak legenda zna najbolje, saj je že napisal na ta forum, da vojno plemen igra 12 let, kljub temu da smo vsi praznovali 10 letnico TWja in baje moraš poslati na vas 6 plemičev, saj se 1 % igralcev zgodi da 5 plemičev ne prevzame vasi...
Tukaj jaz nevidim izjave profesionalca.

To se pa spomnim :) Prosim te, povej mi kdo (kateri nick na forumu) je to že pisal? :confused:

Ja to so ble dobre izjave.
 

DeletedUser

Guest
Quote Originally Posted by angryman View Post
bs111 igra na računu cuca, kjer so kar dobro začeli igrati...

Se strinjam da zgoraj našteti znajo vsi dobro igrati igro, ampak legenda zna najbolje, saj je že napisal na ta forum, da vojno plemen igra 12 let, kljub temu da smo vsi praznovali 10 letnico TWja in baje moraš poslati na vas 6 plemičev, saj se 1 % igralcev zgodi da 5 plemičev ne prevzame vasi...
Tukaj jaz nevidim izjave profesionalca.
To se pa spomnim Prosim te, povej mi kdo (kateri nick na forumu) je to že pisal?

Ja to so ble dobre izjave.



če nimaš kwej bolj pametnega lahko kar nehaš
vse take ki iščete samo prepir bi takoj blokirov
pa brez zamere
 

Mr.Cold

Member
Reaction score
0
bs111 igra na računu cuca, kjer so kar dobro začeli igrati...

Se strinjam da zgoraj našteti znajo vsi dobro igrati igro, ampak legenda zna najbolje, saj je že napisal na ta forum, da vojno plemen igra 12 let, kljub temu da smo vsi praznovali 10 letnico TWja in baje moraš poslati na vas 6 plemičev, saj se 1 % igralcev zgodi da 5 plemičev ne prevzame vasi...
Tukaj jaz nevidim izjave profesionalca.

Ja nismo kar dobro začeli igrat ampak odlično kar se vidi..:)

Mitja64 najprej nauči svojo "punco" PIAAA999 igrati pošteno igro potem se pa tukaj še naprej oglaši..
 

DeletedUser

Guest
Mojca je s11koncala takrat kot mitja poleg vsega pa je zelo fer igralka in si tle kar precej mimo vsekal.


@ragnarok, to je pisal mikimuki
 

DeletedUser

Guest
Ja nismo kar dobro začeli igrat ampak odlično kar se vidi..:)

Mitja64 najprej nauči svojo "punco" PIAAA999 igrati pošteno igro potem se pa tukaj še naprej oglaši..

1. Kaj je zate poštenje? PIAAA999 nikoli ni igrala nepošteno in te lepo prosim, da ne klobasaš neresnice. In ona ni moja "punca", ampak je moja punca - in to se tebe niti malo ne tiče.

2. Ti (mimogrde, sploh te ne poznam in ne verjamem, da ti poznaš mene) mi ne boš pisal, kdaj in kako se bom oglašal tule na zunanjem forumu.
 

bs111

Member
Reaction score
0
ja samo a se ni PIAAA999, preimenovala v ted mosby??

no koliko se spomnim kdaj smo začeli noblat ted mosby-ja, se je enkrat pojavilo ime PIAAA999
 

DeletedUser

Guest
ja samo a se ni PIAAA999, preimenovala v ted mosby??

no koliko se spomnim kdaj smo začeli noblat ted mosby-ja, se je enkrat pojavilo ime PIAAA999

jaz nevidim nobenega ted mosbyja v zgodovini vp, edini kaj je o ted mosby, so imena vasi, kaj ste znoblali od nje. Zdaj nevem kako to preimenovanje deluje,vendar bi verjetno morali neki zapiski obstajati.
 
Top