Search results

  1. Blokiran Račun !!!

    Meni se zdi čudno da ne moreš zvzemat igralca ki je kršil pravila in bil zaradi tega banan !!!! :(
  2. PNP-vojna

    mislim da ta PnP nima zaključka:confused:
  3. S-E

    FnB propada :eek:
  4. S-E

    Food not Bombs ;)
  5. Apple

    Povprečje mamo 308 kar je največ med prvimi 20 plemeni ;)
  6. Napad

    Ja sam včasih je pa koristno jaz se na s2 kar redno napadam da pretovorim surovine v glavno vas ja tržnica j epremajhna :eek:
  7. Zastonj psp, xbox, ipod, imac...

    Ja sam fora je v tem da te morajo izžrebati sam sem dal 3000 točk z Apple Macbook dobil sem pa 0 :mad:
  8. S-E

    Bomo videli mi se še nismo odločili za stran ker Karak očitno niso za sodelovanje :eek:
  9. S-E

    DEJ BODI ŽE TIHO DA SI NE NAKOPLJEŠ ŠE VEČ SOVRAŽNIKOV POL BOŠ SE PA RES MORAL IZKAZAT :mad:
  10. S-E

    Ja to pa res se g aže prav bojiM :p
  11. S-E

    Z nikomer ne držim :( Pa nisem vodja to si že enkrat vtepi v glavo !!! :mad: Sam tebe mam še posebej rad :o
  12. S-E

    eh psiho :rolleyes: komu se pa še da cel dan pred tem forumum presedet pa bedarije pisat :confused: sam enega takega poznam .... kako mu je že ime :confused: ne ne mi bomo rajši to nardili v igri ;)
  13. S-E

    Mariborčan ne skrbi ker si ti naslednji !!! :D
  14. S-E

    So že 4 ;)
  15. S-E

    Kaj veš kako učiteljico imajo :o Mogoče podkupljeno ;)
  16. S-E

    ej nk maribor 12 a nisi bil ti en čas pri nas ???
  17. S-E

    Nisem šef našega plemena sem samo predstavnik z astike z javnostjo:p
  18. S-E

    Saj se ravno pogovarjamo o tem pa še ne vemo na kero stran bomo stopili !!!
  19. S-E

    Apple Corporation
  20. S-E

    NO zdaj ko ste spremenili ime bomo videli kolko igralcev bo še pri vas ostalo poleg tega ste pa polni vohunov na forumih vse povprek dajete poročila kjer prikazujete svojo vojsko :o Priznam da je eni imajo kar nekaj tu mislim na ninjo in še ene dva ki igrata tudi na s1 :eek: Hočete začeti...
Top