S-E

DeletedUser

Guest
Saj ta nick uporabljam že približno 4 leta (zdaj sem star 14). In takrat sem hotel dat zraven nk maribor ENKO (1), vendar je blo zasedeno, pa sem potem klikno 12, pa je blo prosto. Mel sem pa 12-ko, ko sem bil star 10 :D. Takrat so me ponoblali po celi črti, če sem samo an točkah delal (W8) :D
 

DeletedUser

Guest
ZAKAJ? Ker me bo vsemogočni S-E napade? A zaenkrat sem še pod zaščito? :D:D:D:D Komaj čakam XD.
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
NO zdaj ko ste spremenili ime bomo videli kolko igralcev bo še pri vas ostalo poleg tega ste pa polni vohunov na forumih vse povprek dajete
poročila kjer prikazujete svojo vojsko :eek:

Priznam da je eni imajo kar nekaj tu mislim na ninjo in še ene dva ki igrata tudi na s1 :eek:

Hočete začeti vojno proti nam in proti Karak v bistvu pa nimate pod kontrolo niti enega kontinenta ker ste vsepovsod pa nikjer vas ni dosti ;)

sigurno se bo slej ko prej kdo spravil nate :p
 

DeletedUser

Guest
NO zdaj ko ste spremenili ime bomo videli kolko igralcev bo še pri vas ostalo poleg tega ste pa polni vohunov na forumih vse povprek dajete
poročila kjer prikazujete svojo vojsko :eek:

Priznam da je eni imajo kar nekaj tu mislim na ninjo in še ene dva ki igrata tudi na s1 :eek:

Hočete začeti vojno proti nam in proti Karak v bistvu pa nimate pod kontrolo niti enega kontinenta ker ste vsepovsod pa nikjer vas ni dosti ;)

sigurno se bo slej ko prej kdo spravil nate :p

BRAVO HEROKILLER! :D. Končno si nekaj pametnega povedal, kar se je zgodilo prvič XD

Pometani so vse naokrog in tako ne morejo ničesar!
 

monsterrking

Member
Reaction score
0
HEROkiller s kje si ti?
da vem malo če čmo res začet vojno...
poleg tega pa dragi nk maribor 12 nisi še pod začetniško zaščito! ;););););;)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
nk maribor 12...

me zanima kakšen bo tvoj položaj čez 3 dni :)

Svet 3 se je komaj začel, vi pa že govorite o vašem položaju in o vaših točkah. Si3 še en teden ni odprt in do konca meseca se bo že veliko stvari spremenilo. In monsterrking ti si očitno eden tistih, ki se skriva za svoji plemenom :rolleyes: . Smo v preteklosti videli že dovolj takšnih igralcev, ki na dolgi rok niso uspeli. Vidim, da veliko dobrih igralcev nebo igrala si3 (vaša sreča) oz. večina dobrih igralcev iz si2 ne misli igrati na si3. Kar se pa tiče točk - Number 1, vodja S-E na si2, je bil 1. mesec bolj v ozadju po lestvici, toda hitro so se stvari obrnile in sedaj je zelo visoko na lestvici ;).

Lp,
Grobi
 

monsterrking

Member
Reaction score
0
vpraši šefa v kakšnem stanju smo z vami ;)
nekej hočeste napadat King of Heavens
sej mamo vohuna, mamo cel forum prekopiran tko da nec se bat
pravkar pa rihtamo zaveznistvo z vami spostovani gospod ;)
 

ninja

Member
Reaction score
0
nk maribor: ne pametuj, ker mi boš dal povod, da bom igral tako dolgo, da naredim train, potem boš pa imel veliko časa tuki pisat, ko ne bo več vasi
ne žalit vseh igralcev, če veš, da jih par ne zna (še) igrat ali so začetniki ali pa nimajo dovolj časa, da bi igrali - nekateri šolo jemljejo resno, drugi opravljajo druga dela, eni imamo družine, službe, smo aktivni v lokalnih skupnostih in tam vodimo 'plemena' zares itd. Sem v tem plemenu od prvega dne in ga ne mislim menjat kar tako, da se bo bolje slišalo, da sem v najboljšem plemenu. Na s1 sem pleme menjal le enkrat, takrat izbral KOH in sem se odločil pravilno...tukaj pa nimam z vodenjem nič. Glede ODA na začetku igre pa le to, da ko boš ugotovil, kaj to pomeni, bomo igrali že s5. :) Tako si delamo farme iz aktivnih igralcev (namig)...
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Saj to bo zanimivo :D. Vas bomo prehiteli v OD! :D

vi kr napadajte, saj vam bo škodla cerkev, ki jo nasploh sovražim, vendar mi bo čez 3 dni prišla prav XD
 

DeletedUser

Guest
kako konkretno jim bo lahko cerkev škodla? tega pa res ne razumem...
 

DeletedUser

Guest
NE :D

Samo "malo" provociram :D


ninja: predno bo tvoj train pri meni, bomo mi že nardili bunker.

Drugače pa PEACE v S1 :)

kako konkretno jim bo lahko cerkev škodla? tega pa res ne razumem...

moč v obrambi. Njihove enote se mislim da 100% slabše borijo (nisem prepričan). CERKEV PA POVEČA OBRAMBO V VSAKEM PRIMERU.
 
Top