S-E

HEROkiller

Member
Reaction score
0
vpraši šefa v kakšnem stanju smo z vami ;)
nekej hočeste napadat King of Heavens
sej mamo vohuna, mamo cel forum prekopiran tko da nec se bat
pravkar pa rihtamo zaveznistvo z vami spostovani gospod ;)

Saj se ravno pogovarjamo o tem pa še ne vemo na kero stran bomo stopili !!!
 

DeletedUser

Guest
Ko berem te vaše pogovore se prou nasmejem.
Res je, večina igralcev kopira imena prvotnih plemen (tudi jst sm ga, vendar z dovoljenjem in sm v istem plemenu tudi na svetu 1), pa kaj, več farm mamo potem.
S-E, ali kakor ste se preimenovali, do konca meseca vas ne bo več na spregled, proti KaraK pa EoW majo šanse sam Apple (še to nisem sigurn) pa KOH.
 

DeletedUser

Guest
Saj se ravno pogovarjamo o tem pa še ne vemo na kero stran bomo stopili !!!

herokiller, jaz te poznam. TVOJE NAČELO JE SIM-CITY FTW in MASS RECRUIT FTW! Upam, da to na tem svetu ne drži in SE BOŠ PRIDRUŽIL NA PRAVO STRAN IN NAPADEL VSEMOGOČNE "S-E-jevce", ki so ŽAL spremenili ime :D
 

DeletedUser

Guest
herokiller, jaz te poznam. TVOJE NAČELO JE SIM-CITY FTW in MASS RECRUIT FTW! Upam, da to na tem svetu ne drži in SE BOŠ PRIDRUŽIL NA PRAVO STRAN IN NAPADEL VSEMOGOČNE "S-E-jevce", ki so ŽAL spremenili ime :D

ja škoda da so spremenili ime... ali pa ne, še eno slavno pleme ki ga bomo porazili
 

DeletedUser

Guest
Maribor..a se bojiš? :)

TEBE DA SE BOJIM?! Nikoli. Upam, da se vas čim večje število igralcev udeleži napada na VSEMOGOČNEGA NK MARIBOR 12!
Herota sem samo pozval, naj enkrat razmišlja s trezno glavo!
HERO, NE PUSTI SE, DA TI ŠE ENKRAT SPEREJO MOŽGANE :D
 

DeletedUser

Guest
predstavnik za stike z javnostjo :D:D:D HAHAHAHA!

Pa zagotovo maš kaj besede v plemenu :D
 

ninja

Member
Reaction score
0
...


bomo ja, a kakorkoli je še nobeno pleme, ki je bilo prvi teden med TOP20 se ni po začetku noblanja tam obdržalo, razen mogoče kakšen premade(pa še tisto zelo malo število).


a si igral s1 od začetka? potem veš, kaj je vse daj KOH skoz, ne sanjaj---če samura1 - ju rečem in se priklopi sedaj, vas bo vse ponoblu :) ker dva trije res dobri ponoblajo vse bistre buče preden naredijo oni akademijo...

oglašam se le zato, ker preveč podcenjujete igralce in plemena...in S-E ni fejk, ne se tolažit, nismo isti igralci, samo nismo fejk...če se ti zdim jaz fejk, potem ok, nisem hud, samo mi ne bomo pošiljali fejkov :) smo pa fejk S-E seveda, kaj pa drugega

na s3 sem se priklopil za hec, igram za hec, kaj pa bo ratal, bo pa tudi hec...na s1 ste pa vsi vabljeni, da nas znoblate...potem vam tukaj vsak dam surovine pošiljam free.

nekateri nočejo razumeti, da če nekdo ne da vasi in ima vsaj dve vasici, pa če ima še kakšnega kolega, potem je neuničljiv, sem osebno videl veliko stvari, ki ne bi nikoli verjel...na w31 igram nek hec: 20 vasi, 19 defenzivnih, pa so me napadali tudi takšni z več kot 3 mio pik...učinek? imam sedaj 21 vasi pa 20 mio ODD!

Moj moto: pike ne pomenijo prav nič, vojska malo, pravilna raba vojske pa čisto vse...
 

DeletedUser

Guest
nekateri nočejo razumeti, da če nekdo ne da vasi in ima vsaj dve vasici, pa če ima še kakšnega kolega, potem je neuničljiv, sem osebno videl veliko stvari, ki ne bi nikoli verjel...na w31 igram nek hec: 20 vasi, 19 defenzivnih, pa so me napadali tudi takšni z več kot 3 mio pik...učinek? imam sedaj 21 vasi pa 20 mio ODD!

Moj moto: pike ne pomenijo prav nič, vojska malo, pravilna raba vojske pa čisto vse...

TO SI PA LEPO NAPISAL! Se čist strinjam

ps: Na S1 te ne upamo napast :D. Pa tudi ni potrebno, da bi te napadli. Mamo dovolj dela s škratki, zdaj pa sem še jaz vstopil v akcijo in jim že prevzel eno vas :D
 

DeletedUser

Guest
a si igral s1 od začetka? potem veš, kaj je vse daj KOH skoz.
Nisem igral čisto od začetka, in tudi nisem ravno spremljal vašega plemena. Vem pa približno, kaj ste dali skozi.

oglašam se le zato, ker preveč podcenjujete igralce in plemena...in S-E ni fejk, ne se tolažit, nismo isti igralci, samo nismo fejk...če se ti zdim jaz fejk, potem ok, nisem hud, samo mi ne bomo pošiljali fejkov :) smo pa fejk S-E seveda, kaj pa drugega

Jaz ne podcenjujem nobenega igralca S-E,in tudi nisem za nikogar drugega razen za monsterrking rekel nič ninja. Drugi del, pa mislim da mi ni treba odgovarjat, ali moram?
 

DeletedUser

Guest
a si igral s1 od začetka? potem veš, kaj je vse daj KOH skoz, ne sanjaj---če samura1 - ju rečem in se priklopi sedaj, vas bo vse ponoblu :) ker dva trije res dobri ponoblajo vse bistre buče preden naredijo oni akademijo...

oglašam se le zato, ker preveč podcenjujete igralce in plemena...in S-E ni fejk, ne se tolažit, nismo isti igralci, samo nismo fejk...če se ti zdim jaz fejk, potem ok, nisem hud, samo mi ne bomo pošiljali fejkov :) smo pa fejk S-E seveda, kaj pa drugega

na s3 sem se priklopil za hec, igram za hec, kaj pa bo ratal, bo pa tudi hec...na s1 ste pa vsi vabljeni, da nas znoblate...potem vam tukaj vsak dam surovine pošiljam free.

nekateri nočejo razumeti, da če nekdo ne da vasi in ima vsaj dve vasici, pa če ima še kakšnega kolega, potem je neuničljiv, sem osebno videl veliko stvari, ki ne bi nikoli verjel...na w31 igram nek hec: 20 vasi, 19 defenzivnih, pa so me napadali tudi takšni z več kot 3 mio pik...učinek? imam sedaj 21 vasi pa 20 mio ODD!

Moj moto: pike ne pomenijo prav nič, vojska malo, pravilna raba vojske pa čisto vse...

se popolnoma strinjam z tabo, oz. sam zadnja 2 odstavka pa to da ti nisi fake, ker vem da si tapravi in česa si zmožen
 

ninja

Member
Reaction score
0
NE :D

Samo "malo" provociram :D


ninja: predno bo tvoj train pri meni, bomo mi že nardili bunker.

Drugače pa PEACE v S1 :)

lepo, bom vse pobil v enem šusu, potem pa v miru noblal :)

zakaj peace v s1? a ni to tribalwars? he he

mission accomplished, konec debate, nima pomena, dejmo raje malo rudnike gradit, da bo virov več
 

DeletedUser

Guest
lepo, bom vse pobil v enem šusu, potem pa v miru noblal :)

zakaj peace v s1? a ni to tribalwars? he he

prvi del posta: Nevem, če bo šlo tako na lahko-vpliv cerkve, obzidje, soigralci ...

Ne ne. Po novem se svetu S1 reče tribalhugs :p
Pa drugače na S1 tak skupaj držimo (proti škratkom) ... PA TO! :D
 

ninja

Member
Reaction score
0
lepo, admini že delajo, sem dobil sporočilo:

"Dear ninja,

You have received an infraction at Forum Vojne plemen.

Reason: Crossposting
-------
Crossposting - Zaporedno pisanje
-------

This infraction is worth 2 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
http://forum.vojnaplemen.si/showthread.php?p=11701"

torej ne smem citirat - a samo jaz ali ste tudi drugi dobili takšno sporočilo. Pa vprašanje za admine? Zakaj ni v slovenščini???

s spoštovanjem,
ninja
 

DeletedUser

Guest
Na S3? NE! Bil sem v S-E, pa so me vrgli ven, ker sem bil predober.

ninja: odgovor na en tvoj prejšnji post glede šole, družine ... kako nas večina tega ne jemlje resno (vsaj mislim, da je to blo).

Šolo jemljem VSAJ JAZ zelo resno. Drugače si ne bi želel it na najboljšo gim. v mariboru-II gim. v mariboru.
Lani sem imel vse 5 zaključeno, letos tudi tako kaže (8. razred). Poleg tega sem danes zvedel rezultat pri državnem preglovem ptriznanju-PISAL SEM 90%, ker bi lani pomenilo zlato priznanje, za letos pa bo komisija odločila koliko to pomeni. Če dobim zlato, imam ZOISOVO ŠTIPENDIJO :D. Toliko o resnem jemanju šole ... :)

drugače pa nisem dobil danes opozorila (enega sem dobil pred 13 dnevi :D)
 
Top