bumbar se poslavlja

DeletedUser

Guest
Tole sem poslal vsem, s katerim smo bili skupaj v ŠB. Odločil pa sem se, da še tu objavim. Stvari pa ne nameravam razpravljati bolj podrobno, glavni akterji pa dobro vedo, zakaj se gre.

bumbar danes ob 00:51
Dragi soborci in soborke!

To je moja zadnja okrožnica oziroma poslovilno sporočilo!

Skupaj smo preživeli veliko lepih trenutkov, kateri mi bodo za vedno ostali v spominu. Žal pa je napočil čas za slovo. V ozadju so se začele dogajati preveč umazane stvari, katere pa so vam dragi člani bile k sreči prekrite! Nimam srca, da bi se še jaz sam šel take igre. Tako mene kot vas so izkoristili lastni člani znotraj plemena. Tako, da z igranjem zaključujem, račun bo šel na brisanje, pleme pa bom v kratkem razpustil, tako da si poiščite novega bolj primernega.

Pa da ne bo pomote. Igre ne zaključujem, ker mi primanjkuje časa zanjo, ampak zaradi tega, ker je ta svet poln pokvarjih igralcev, kateri se ne znajo držati dogovora, se ga držati, sodelovati, gledajo samo nase in na svojo korist ter najhuje, za hrbtom se dogovarjajo s sovražniki in se igrajo razne umazane spletke. Ob začetku igranja si res nisem mislil, da bom srečal take posameznike. Žal zame ni več prostora na tem svetu.

S to potezo bodo vsekakor najbolj zadovoljni in veseli največji pokvarjenci tega sveta, pa da ne bo pomete, niso samo našteti in ob njih niso podani vsi razlogi:
Glavna pokvarjenca znotraj plemena:
-XmigX: razne umazane spletke, dogovarjanje z drugimi plemeni, kako zavladati svetu in podobno, dela samo zase, največji prevarant, ko ga pleme najbolj potrebuje, ga seveda zapusti, ko mu kaj ni prav grozi s prenehanjem igranjem, v plemenu eden iz med najbolj glasnih, naredil pa nič
-MUNGO: razne spletke in povzročanje nesoglasij v plemenu, izkoristil celo pleme, da je preživel, seveda grozil s prenehanjem igranja, da je dobil potrebne okrepitve
Glavni pokvarjenci zunaj plemena:
-nofear: največji provokator, umetnik umazanih spletk, kot vodja plemena gledal le zase, ostale pa izkoriščeval,neprimerno obnašanje, načel lepega obnašanja in spoštovanja ne pozna
-Paradox in AtaSmrk: izkoriščanje mojega zaupanja in neupoštevanje dogovora, sprejela v TMP naše bodoče tarče in namerno kršila dogovor glede meje, da sta s tem povzročila konflikte znotraj nas, igralca ki se imata za najboljša, v resnici pa sta sramota za ta svet, polna umazanih spletk

Vsem omenjenim pokvarjencem čestitke, končno vam je uspelo uničiti ves moj trud in trud ostalih, ki so stali ob meni, in izkoristiti moje zaupanje. Želim vam, da boste ob umazani igri in ob grožnjah še naprej uživali tako ob igranju vojne plemen kot v realnem življenju!

Najbolj boleče ob vsem tem pa je, da bom s to potezo zelo užalostil igralce in igralke (predvsem rogus, silver, cybercube in cernia), ki so vedno stali ob meni in smo odlično sodelovali in ob temu uživali.

Lep pozdrav, bumbar
 

DeletedUser

Guest
-Paradox in AtaSmrk: izkoriščanje mojega zaupanja in neupoštevanje dogovora, sprejela v TMP naše bodoče tarče in namerno kršila dogovor glede meje, da sta s tem povzročila konflikte znotraj nas, igralca ki se imata za najboljša, v resnici pa sta sramota za ta svet, polna umazanih spletk

Sem član TMP in AtaSmrk nam je raložil vse do potankosti o poteku meje... Pripravljeni smo se bili dogovora držati, nato pa so nastala trenja v ŠB in rekli smo si da kot prvo uredite interne stvari, nato pa bomo izpeljali dogovor o mejah... Ampak zgleda da vam to ni uspelo... AtaSmrk in Paradox nista spletkarja in prav tako ne prevaranta... S takimi besedami greš predaleč, zato sem moral komentirati...

Brez zamere in lep pozdrav, Munsti
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Se strinjam z Munstijem,v vašem plemenu so bile vedno neke čudne spremembe,nekateri člani so zapuščali pleme,ustanavljali spet neka nova...
Niste bili stabilni,prvo bi si morali urediti vaše interne stvari,kakor pšravi Munsti,potem bi pa šele lahko sodelovali... :)
LP
 

DeletedUser

Guest
Ko stvari ne štimajo znotraj je treba najt razloge zunaj.Mogoče bi raje napisal : "razpustil bom pleme saj ga ze pol leta trudim uredit a mi ga .. ni uspelo".;)

Glede meje pa tako veš kako je bilo, nebom ti razlagal še enkrat.V glavnem nisem pričakoval kaj takega od tebe.Svet poln prevar in lazi?Največ jih je zagotovo bilo v Eow a ste hitro za njimi.

Pa uzivaj v rl bumbar.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Niti ne bom komentiral vsega ker mislim da je kazanje s prstom brez argumentiranja že preseglo vse meje...meni je važno samo da tisti s katerim igram vedo resnico.
Če pa samo logično razmišljamo: zakaj bi smatral nekdo kot grožnjo moj odhod s plemena. V kolikor sam nisem nič naredil za pleme mislim da je brezpredmetno to vzeti kot grožnjo. Sam bi bil v bistvu zelo vesel da tak igralec zapusti pleme in se nikakor ne bi razburjal in kazal nanj z prstom.

Glede Mungota se je pa že dosti napisalo in tudi bivši EOW je videl kako se je boril za svoje vasi in koliko je dejansko dobil podpore od sočlanov tako da tudi: no comment.

Glede AtaSmrk in paradox. Kljub temu da se ne strinjam s tem kar so naredili so vseeno dosegli svoje. Očitati jim ni kaj saj se le zavzemajo za svoje pleme ne glede na posledice medtem, ko si ti raje govoril da ŠB še ni pripravljen na vojno z TMP oz jim nasprotovati. Kot vodja se pač ne zavzemaš dovolj za pleme in kot dokaz mislim da je dovolj nadzoren odhod članov iz plemena.

In še glede brisanja računa mislim da vse pove o tvojem načinu igranja. Če bi bil kakor toliko zavzet za pleme in njegove člane kot prvo pleme ne bi razpustil in kot drugo bi račun oz vasi podaril članom ki si po tvojem to zaslužijo. Seveda je stvar ki jo delaš s tvojim računom čisto tvoja stvar ampak potem prosim ne očitaj drugim kako delajo s svojim računom. Sam sem le zapustil pleme medtem ko ga ti nameravaš razpustiti sedaj ko te člani najbolj potrebujejo. Če misliš da si tako dober vodja pač vztrajaj in dokaži kar tudi govoriš z igro in ne z besedami.
 

DeletedUser

Guest
Bumbar, mi je žal tebe in tvojih besed...
Glej VP je ustvarjen ravno zato kar je...
Če si vodja imaš veliko odgovornost in kakor vidim si zdaj dokazal, da ravno ni kaj odgovorno dejanje, ampak bežanje pred realnostjo, to kar si pisal za tiste omenjene igralce pa: "no comment", ker sem bil premalo časa na vaši strani, da bi vse preštudiru tak, da...
Res mi je žal no...
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
In tudi če so take prevare pa vse to,jbg,to se dogaja ne veliko svetovih,če je igra umazana,bodi tudi ti umazan ;) :D
 

DeletedUser

Guest
Bumbar, žal mi je da zapuščaš svet, si bil eden redkih ki vojno plemen igrajo z vojsko in ne z jezikom. Kot sem ti že povedal mi je bil užitek tistih par dni se bojevat s tabo in ti salutiram, čeprav bi raje videl da ostaneš in poskrbiš še za kakšen siv las na glavah manipulatorjev, ki očitno nimajo nobenih zadržkov, moralnih ali drugačnih, ko se gre za boj za prevlado in če se premisliš mi prosim pošlji sporočilo, bomo že kaj pogruntali :)
Lepo je videti, da je še kdo končno odprl oči in seštel 2+2, kar se tiče političnega/diplomatskega dogajanja na tem svetu, kar ga na žalost tudi uničuje.

Žal Paradox (oziroma Fluxde, vrana ki je pavu rep vzela sedaj se pa z njim šopiri ;) )&company, ko neko stvar naredite v 4ih različnih plemenih pač postane jasno, da to ni več naključje, TLA, KaraK, EoW in zdaj očitno še ŠB.. prav zanimivo kako so vsa ta plemena imela neke provokatorje, ki so se na vse pretege trudili, da bi vnesli razdor, nato pa po hitrem postopku bili sprejeti v TMP ter KOH oziroma začeli sodelovati z vami. Pa kako ste jamrali, da imamo več igralcev, sem že takrat na forum rekel da je realnost precej drugačna pa si spet nekaj zmutil, in ta nekaj je zdaj le še eno sprenevedanje v tvojem (mogočnem) arsenalu manipulacij. Še bolj bo pa zanimivo, ko tvoji privrženci pogruntajo, da so potrošni material in služijo samo kot začasni lastniki vasi, ki bodo slej ko prej tvoje, kot že ogromno igralcev poprej (yacku recimo, si tako lepo zgodbico spisal da bi še kamen zajokal, ko je pa prišel k vam ste ga pa kaj hitro ponoblali, pa še zdaleč ni edini).

Pa da ne bo kdo mislil, da ne razumem da je diplomacija del igre, seveda je, samo to kar se pa na našem ljubem svetu dogaja gre pa res čez vse meje in je praktično naredilo samo bojevanje z vojsko skoraj nepomembno. Sicer bo pa tako slej ko prej prišlo na dan, mogoče pa pač res večini bolj paše gradit svoje vasice.

Xmig: Samooklicana elita bi pač morala dokazat da se za svoje pleme znajo zavzeti tudi drugače, kot samo z lažmi. Saj jim čestitam, TMP bo mogoče preživel, samo žal s komaj povprečnim znanjem (če sploh lahko igralcu, ki na vse strani joka da bo nehal igrat in da je to zanj preveč potem ko v 10ih vaseh zgubi zid, rečemo povprečen) in brez časti, kar pa zame osebno ne more biti zmaga, če je za vas lahko se pa tako nimate kaj sekirat.

Pa še nasvet vsem ki želijo doživeti tisto pravo tribalwars igro, pojdite raje na .net, v slovenski kuhinji žal strežejo samo golaž, pa še ta je bolj slab :)
 

DeletedUser

Guest
Žal se poslavlja še en človek, ki bi lahko pomagal uničit to "elito".


V njej so sami "super igralci, ki jim nihče ne more razbiti niti sulice, saj so oni sami BOGOVI!" Edini način na katerega bodo zmagali, so laži ...
Če je to, kar sem napisal v zgornjem stavku z TEMNO, res, sem jaz PAPEŽ! Sami sebe majo za takšne, vendar sedaj POČASI ugotavlajo, da temu ni tako (pač so zreli za obisk tiste zanimive bolnišnice, da jim malo prečešejo glavo. Čeprav je ta rešitev bila možna nekaj časa nazaj. Zdaj so tudi brez "ljudi v haljah" prišli na trdna tla ). Vprašajte črtomirja, ki mu rfaric ne more narediti 0! Rfaric ga neprestano napada, mimo pa NE more! 2 dni nazaj mu je črtomir prevzel 2 vasi, KI JIH RFARIC VEČ NE BO DOBIL NAZAJ! Temu pravim prava borba.
Tudi ninja je s svojim ravnanjem v zadnjih dneh pokazal, da žal mimo črtomirja in njegovih tako imenovanih "2-h kameradov" NE gre! Poglejte si statisktiko. Zadnji teden ima SAME RDEČE ŠTEVILKE! Kar pomeni da je rušil stavbe za še več vojske, ki jo bo potreboval za razbijanje bunkerjev, kar mu prej ni uspevalo!
Rfaric tudi mimo mene ni mogo prit na easy način. V enem dnevu mu je šlo 30 nukov.

Edino kjer jim uspeva, je PRI NAŠIH NOOBSKIH IGRALCIH, ki sestavljajo 3/4 plemena A. Tam jim raste statistika. Pri izkušenejših igralcih pa ŽAL (mislim na to tako opevano "elito") niso SPOSOBNI dobit vasi!

ps: črtomir se tudi resnično brani čisto sam! To nima v profilu napisano za brezveze in da bi se delal junaka! - ČISTA RESNICA

ps2: Ker se bodo verjetno hoteli hitro maščevat za to, kar sem zgoraj napisal, vedite, da ko boste preverjali mojo statistiko, boste videli izgubljene vasi! Ampak te, ki bodo izgubljene, jim bom prepustil, ker so ali preoddaljene, ali so premalo razvite, ali pa se jih preprosto ne splača branit zaradi lege. Tistih, ki jih hočem obdržat, pa NEBOJO DOBILI!

ps3: Vem da tako provociranje ni dobro za mojo prihodnost na VP, vendar če že govorimo o eliti, jo je treba tudi malo pokomentirat

ps4:Poslušajte krumpa in idite igrat na .net! Tam sem igral kar nekaj časa, bil uspešn ... IN IGRANJE MI JE BILO V VELIK UŽITEK! Blo je manj kreganja, MANJ SRANJA ZA HRBTOM, MANJ LAŽI, DOGOVOROV SO SE VSI DRŽALI! Je pa bilo seveda veliko več borbe na BOJIŠČU in s tem VOJN!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
LP!
ma ta slo server je že tako ali tako beden..po tem, ko pa odhajajo dobri igralci, bo svet 1 res postal turoben..
 

DeletedUser

Guest
LP!
ma ta slo server je že tako ali tako beden..po tem, ko pa odhajajo dobri igralci, bo svet 1 res postal turoben..

+1

Potem bo na tem svetu ostala le še "ELITA" :p

Jaz pa bom igral še nekje do septembra, da moj ODD zraste še vsaj za 10M točk :D In da bom med top 50 branilci! :D
 

DeletedUser

Guest
Če me pa kdo nasmeji si pa to ti, nk maribor :D
A nisi še nekaj časa nazaj pisal, kako so TMP ter KOH izjemni?!
Ah ja, veter je zgleda spremenil smer...
Za rfariča dvomim da je 30 nukov veliko. No ja, za večino vas na severu je pomojem to neubranljiva vojska.
čaka na "pametn odgovor" =D
odgovor na 1.ps: seveda se bi ti, kateri si sam sebe opeval moral vedeti, da se branit je mal laži...
Veš maribor, je treba mal več napadat da ti to potegne....
odgovor na ps2: Dj no dej, če si ti KOHu kaj drugega kot nekakšen klovn pol pa res ne vem. Edinole 100% sm, da nisi na listi sposobnih severnjakov....
odgovor na ps4: Če imaš tako rad vojne pa napadanje pa da to uspešno prakticiraš, pol pa res ne vem novih kriterijev za uspelo massovno akcijo. 10 barbarov v 1 dnevu zavzetih? :rolleyes:

ps:bumbar, 1. bi mogu poštimat svoj pleme, kar ti ni uspelo. Žal. Vso srečo drugače...
 

lev11

Member
Reaction score
0
g. bumbar
pometi raje pred svojim pragom in ne obtožuj drugih
vodstvo mora konstruktivno sodelovat z člani ne pa jih izkoriščat in kaznovat
-----------------------------------------------------------------------------------
napadaš tudi mungota ( nisem prijatel z njim )
v njegovih vaseh ste se branili in "redili"
še pred dnevi je pomagal ŠB z napadi name

zanimivo pa mi je da na ostalih svetovih nimate istih imen in se skrivate
to je pa res odkrito

ta dan sem napovedal že ko si nas trmasto odslovil

pa vseeno ti želim lepo igro in veliko užitka v njej
 

DeletedUser

Guest
Bumbar, žal mi je da zapuščaš svet, si bil eden redkih ki vojno plemen igrajo z vojsko in ne z jezikom. Kot sem ti že povedal mi je bil užitek tistih par dni se bojevat s tabo in ti salutiram, čeprav bi raje videl da ostaneš in poskrbiš še za kakšen siv las na glavah manipulatorjev, ki očitno nimajo nobenih zadržkov, moralnih ali drugačnih, ko se gre za boj za prevlado in če se premisliš mi prosim pošlji sporočilo, bomo že kaj pogruntali :)
Lepo je videti, da je še kdo končno odprl oči in seštel 2+2, kar se tiče političnega/diplomatskega dogajanja na tem svetu, kar ga na žalost tudi uničuje.

Žal Paradox (oziroma Fluxde, vrana ki je pavu rep vzela sedaj se pa z njim šopiri ;) )&company, ko neko stvar naredite v 4ih različnih plemenih pač postane jasno, da to ni več naključje, TLA, KaraK, EoW in zdaj očitno še ŠB.. prav zanimivo kako so vsa ta plemena imela neke provokatorje, ki so se na vse pretege trudili, da bi vnesli razdor, nato pa po hitrem postopku bili sprejeti v TMP ter KOH oziroma začeli sodelovati z vami. Pa kako ste jamrali, da imamo več igralcev, sem že takrat na forum rekel da je realnost precej drugačna pa si spet nekaj zmutil, in ta nekaj je zdaj le še eno sprenevedanje v tvojem (mogočnem) arsenalu manipulacij. Še bolj bo pa zanimivo, ko tvoji privrženci pogruntajo, da so potrošni material in služijo samo kot začasni lastniki vasi, ki bodo slej ko prej tvoje, kot že ogromno igralcev poprej (yacku recimo, si tako lepo zgodbico spisal da bi še kamen zajokal, ko je pa prišel k vam ste ga pa kaj hitro ponoblali, pa še zdaleč ni edini).

Pa da ne bo kdo mislil, da ne razumem da je diplomacija del igre, seveda je, samo to kar se pa na našem ljubem svetu dogaja gre pa res čez vse meje in je praktično naredilo samo bojevanje z vojsko skoraj nepomembno. Sicer bo pa tako slej ko prej prišlo na dan, mogoče pa pač res večini bolj paše gradit svoje vasice.

Xmig: Samooklicana elita bi pač morala dokazat da se za svoje pleme znajo zavzeti tudi drugače, kot samo z lažmi. Saj jim čestitam, TMP bo mogoče preživel, samo žal s komaj povprečnim znanjem (če sploh lahko igralcu, ki na vse strani joka da bo nehal igrat in da je to zanj preveč potem ko v 10ih vaseh zgubi zid, rečemo povprečen) in brez časti, kar pa zame osebno ne more biti zmaga, če je za vas lahko se pa tako nimate kaj sekirat.

Pa še nasvet vsem ki želijo doživeti tisto pravo tribalwars igro, pojdite raje na .net, v slovenski kuhinji žal strežejo samo golaž, pa še ta je bolj slab :)

Krump samo nekaj ti povem ne primejaj ŠB z vašim sranjem od KaraK, TLA itd.
 

DeletedUser

Guest
Če me pa kdo nasmeji si pa to ti, nk maribor :D
A nisi še nekaj časa nazaj pisal, kako so TMP ter KOH izjemni?!
Ah ja, veter je zgleda spremenil smer...

Ja, čista resnica. Seveda da sem to pisal, dokler ni prišlo do nekega sranja glede zavzemanja vasi na K4* iz naše strani, a KOH pa je na K3* lahko zavzemal?! LOOOL?!

Glede barbarov. Sicer jih ni ravno 10 :p, ampak tole je posledica, ko je nek igralec zapustil svet. Vse vasi od njih so lepo razvite in nad 6000 točk, ter pripravljene na novo dozo obrambne armije! ZAKAJ PA NE?! :D


To, da sem pa za KOH verjetno en navadn retard, pa ittak da vem. Pa sej, kaj me briga za to sranje na VP, pa kaj si neki geeeki mislijo o meni!


ps: Flaninger, ti si pa za mene zelo super človek. Dolgo časa si bil nek dec, ki je hotel zmago, se nekaj spravljat na sir bumbarja, pa potem tudi ni nič naredil. Zdaj pa pač "ližeš ritko" KOH-ovcem (beri "eliti"- v katero sodi TMP in KOH). Či češ, ti lahko kupim tud kako kremico!
 
Last edited by a moderator:

lev11

Member
Reaction score
0
diplomacija mora bit ločena od generala
in skoraj vedno je v nasprotju z logiko generala
kdor se hoče samo z silo dokazovat naj odpusti diplomata in prekine vse stike z ostalimi
torej naj postane Severna Koreja
Tu tudi vidim podobost vodenja nekaj plemen
 

DeletedUser

Guest
Žal se poslavlja še en človek, ki bi lahko pomagal uničit to "elito".


V njej so sami "super igralci, ki jim nihče ne more razbiti niti sulice, saj so oni sami BOGOVI!" Edini način na katerega bodo zmagali, so laži ...
Če je to, kar sem napisal v zgornjem stavku z TEMNO, res, sem jaz PAPEŽ! Sami sebe majo za takšne, vendar sedaj POČASI ugotavlajo, da temu ni tako (pač so zreli za obisk tiste zanimive bolnišnice, da jim malo prečešejo glavo. Čeprav je ta rešitev bila možna nekaj časa nazaj. Zdaj so tudi brez "ljudi v haljah" prišli na trdna tla ). Vprašajte črtomirja, ki mu rfaric ne more narediti 0! Rfaric ga neprestano napada, mimo pa NE more! 2 dni nazaj mu je črtomir prevzel 2 vasi, KI JIH RFARIC VEČ NE BO DOBIL NAZAJ! Temu pravim prava borba.
Tudi ninja je s svojim ravnanjem v zadnjih dneh pokazal, da žal mimo črtomirja in njegovih tako imenovanih "2-h kameradov" NE gre! Poglejte si statisktiko. Zadnji teden ima SAME RDEČE ŠTEVILKE! Kar pomeni da je rušil stavbe za še več vojske, ki jo bo potreboval za razbijanje bunkerjev, kar mu prej ni uspevalo!
Rfaric tudi mimo mene ni mogo prit na easy način. V enem dnevu mu je šlo 30 nukov.

Edino kjer jim uspeva, je PRI NAŠIH NOOBSKIH IGRALCIH, ki sestavljajo 3/4 plemena A. Tam jim raste statistika. Pri izkušenejših igralcih pa ŽAL (mislim na to tako opevano "elito") niso SPOSOBNI dobit vasi!

ps: črtomir se tudi resnično brani čisto sam! To nima v profilu napisano za brezveze in da bi se delal junaka! - ČISTA RESNICA

ps2: Ker se bodo verjetno hoteli hitro maščevat za to, kar sem zgoraj napisal, vedite, da ko boste preverjali mojo statistiko, boste videli izgubljene vasi! Ampak te, ki bodo izgubljene, jim bom prepustil, ker so ali preoddaljene, ali so premalo razvite, ali pa se jih preprosto ne splača branit zaradi lege. Tistih, ki jih hočem obdržat, pa NEBOJO DOBILI!

ps3: Vem da tako provociranje ni dobro za mojo prihodnost na VP, vendar če že govorimo o eliti, jo je treba tudi malo pokomentirat

ps4:Poslušajte krumpa in idite igrat na .net! Tam sem igral kar nekaj časa, bil uspešn ... IN IGRANJE MI JE BILO V VELIK UŽITEK! Blo je manj kreganja, MANJ SRANJA ZA HRBTOM, MANJ LAŽI, DOGOVOROV SO SE VSI DRŽALI! Je pa bilo seveda veliko več borbe na BOJIŠČU in s tem VOJN!

če črtomir brani sam se jaz papež, pa drugače če še nisi slišal OF se hitreje nazaj naredi kot pa DF in glede noobovskih igralcev prištej črtomirja tam zraven, drugače pa več vasi je več vojske in z vsako vasjo ki jo dobijo od vaših noobovskih igralcev imajo prostora za vosjko.
 

DeletedUser

Guest
če črtomir brani sam se jaz papež, pa drugače če še nisi slišal OF se hitreje nazaj naredi kot pa DF in glede noobovskih igralcev prištej črtomirja tam zraven, drugače pa več vasi je več vojske in z vsako vasjo ki jo dobijo od vaših noobovskih igralcev imajo prostora za vosjko.

Ja, potem si pa papež! PREVERJENO! BRANI SE SAM! Pa ne, ni me nasral, al pa mi pisal, kak on ne rabi pomoči! Njegov način igranja in to, kar ima, sem pred kratkim imel priložnost videt! VEČ PA NE POVEM!
Edino kar še lahko povem je to: MIMO NJEGOVIH VASI NE BOSTE PRIŠLI! Razmislite zakaj, al pa ite v PSIHIATRIČNO!
ps: Ne, on ne sodi med te NOOB-e. Je eden najboljših igralcev na S1. Tega pa pač nevete, ker niste nikoli igrali z njim!
Ti flaninger, pa sem prosim ne mešaj, ker je vse, kar znaš šimfat črtomirja, a ko si igral pa nisi nardil nič!

To, da se OF nardi hitreje kot DF pa ittak da vem, vendar se OF porabi hitreje kot DF, če še tega ne veš! (če seveda nardiš bunker. LOOOL)

ps2: Flaninger, 30 nukov ni veliko, vendar če imaš v tistih dneh, ko pridejo napadi mogoče le 20 minut časa za računalnik, če pa si od kje drugod odtrgaš še kakšnih 20, pa ugotoviš, da ti takrat niti 40 minut ne pomaga! Če pa nimaš niti igralca, kateremu bi v takih trenutkih zaupal acc, pa si res v dreku! Zato se mi je bilo takrat zelo težko branit (glede pomankanja časa: Potegnjeni učitli-po 2 testa na tedn (še celo v 2-gem tednu junija)+spraševanje 7-ih predmetov!)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ja, potem si pa papež! PREVERJENO! BRANI SE SAM! Pa ne, ni me nasral, al pa mi pisal, kak on ne rabi pomoči! Njegov način igranja in to, kar ima, sem pred kratkim imel priložnost videt! VEČ PA NE POVEM!
Edino kar še lahko povem je to: MIMO NJEGOVIH VASI NE BOSTE PRIŠLI! Razmislite zakaj, al pa ite v PSIHIATRIČNO!
ps: Ne, on ne sodi med te NOOB-e. Je eden najboljših igralcev na S1. Tega pa pač nevete, ker niste nikoli igrali z njim!
Ti flaninger, pa sem prosim ne mešaj, ker je vse, kar znaš šimfat črtomirja, a ko si igral pa nisi nardil nič!

To, da se OF nardi hitreje kot DF pa ittak da vem, vendar se OF porabi hitreje kot DF, če še tega ne veš! (če seveda nardiš bunker. LOOOL)


jp z najmanj 5drugimi noobi v ozadju ki mu vojsko pošiljajo, pa saj ni važno niti. Glede zadnje izjave pa nevem kaj si hotel povedat, ampak ti priporočam da greš v en TEACHu pleme na .net da se boš nekaj naučil. Verjami da bo KOH prišel mimo njegovih vasi, pa če mu 100igralcev pomaga -.-. Če pa je črtomir eden najboljših igralcev na na si1 pa je tudi zgleda se sposobnost igralcev sveta 1 zelo zmanjšala, črtmoir je dokazal na si1 kot na si3 da je popoln noob, ki ga redkogdo prekaša.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kot sem že povedal, brani se sam! To, kako pa to vem, pa te ne zanima! Mogoče če se bo črtomir kaj oglaso na tem forumu, ti bo on povedo, od kod meni te informacije. Drugače pa te, kot sem že povedal to ne rabi zanimat! Podatki pa so v glavnem preverjeni!
In ja, glede na to, da se brani sam, JE eden najboljših igralcev na S1!
 
Top