bumbar se poslavlja

DeletedUser

Guest
"PRIJATELJ" Bumbar, saj ne vem, a igrava midva na istem serverju, ali si preprosto vse skupaj zmišljuješ. Če je kdo navajen podlega igranja in spletkarjenja potem lahko sediš v prvi vrsti. XmigX mi je bil vedno všeč res pa ima svoje razmišljanje, ki ni nujno vedno v dobro vseh.
HM HM Mungo še en dokaz o tvoji kvaliteti in filanju obrambe in jokanju za njo... hehehe.
Mogoče te bo matjazinho kmalu dobil po ODD. ( postaviš super bunker potem te pa mahro napada z vsem kar leze... ODD pa raste ).

JB - Retard club. Super ste se znajdli in zjebali celotno pleme... Pa saj to sem vam že davno povedal, kaj se vam bo zgodilo in bumbar ne vem zakaj sedaj toliko jokanja, ko pa si mene imel za spletkarja in ....

Paradox & Atasmrk "kvazielita" tole sta pa dobila kar konkretno žogico od zaveznika bumbarja. Glede na dejstvo, da sta sprejela nekaj dobrih igralcev iz EoW vaju ne morem več tako podcenjevati glede taktike. Definitivno je bolje imeti močno pleme kot pa svojeglavega zaveznika.

Edini, ki se lahko smeji sem jaz. Mogoče bom naredil svoje pleme in ponovno vzpostavil EoW... čeprav sem nekomu dal obljubo, da tega ne bom storil trenutno sem pred dilemo med mojim egom in obljubami...

Vedel sem da se bodo karte zelo premešale na svet 1, a da bo padlo toliko okostnjakov iz omar po mojem odhodu...

NoFear...


Da se nauš usral.
Res je 15 napadov z strani mahro sem imel. Res je za 10 , če se ne motim mi je ratalo postaviti bunker (dobil sem okrog miljon oda), za 5 pač ne pa sem bil ob plemiče, ker je glih tako vas zadel.
Kar se pa tiče ostalega kar si napisal je samo sranje in tvoje fantaziranje. Če si bil dober igralec noben ne ve. Oziroma ja mungo ve, da si poslal vedno zadnjega plemiča, ko so ti drugi vas počistili pa še tega si zgubil. Najbrž ti je kak sosed poslal surovine potem? Dej nofear že enkrat nehaj gobcat in naredi nekaj... Sam govorjenje te je. Delaš slučajno v politiki? Pomočnik pahorja?
Nisi že enkrat rekel, da si končal igrati? Al si od koga račun kupil?

kar se tiče pa propada šb in bumbarja lahko rečem samo, da mi je žal. Bumbar je vsaj meni deloval dober igralec in fer. Pač vsak ima svoje mnenje, kar se pa tiče propada EoW se vidi kakega nesposobnega generala smo imeli, da ni mogel enega upora vstaviti... Karak ni propadel, ti pa si? Smešno... :D Pa ne gobcaj kaj bo itak vsi vemo, da maš 10 računov... Ja edini si ki tolko vlagaš v to igro samo zato, da nisi nula...
 
Last edited by a moderator:

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
JB je nekakšen ŠB z malo spremenjenim vodstvom... :D
Vsaj meni se tako zdi,skoraj enaki člani,mix ŠBja in EoWja,brez nekaterih ki so prestopili v TMP ali kam drugam :)
 

DeletedUser

Guest
Raje si nalij čistega vina in priznaj da si imel dovolj časa za razmislek in ukrepanja, a naredil nisi nič od tega. Mi smo ukrepali in smo sprejeli nekaj igralcev, ki niti pod razno niso hoteli več biti v ŠB. Zamisli se, zakaj je tako - pa niti slučajno nismo mi krivi za razpad ŠB niti za EoW niti za KaraK. Sami ste si to naredili - mi smo bili zgolj aktivni opazovalec, ki smo v pravem trenutku znali potegniti prave poteze.


@bumbar: lahko bi se vsaj poslovil z dostojanstvom. s fluxom sva ti kot tesnim zaveznikom vse povedala preden sva karkoli ukrenila in sva ti dala možnost da to popraviš. Mi nismo žicali nobenega ŠB-jevca, da pride k nam!! Vsi so nas kontaktirali zato ker niso bili zadovoljni v ŠB. To si sam dobro vedel in ne zavajaj javnost. Kot vsem povem: to je lose-lose situacija: ali bi ti igralci ostali v ŠB in bili nezadovoljni, ali pa bi šli k nam in bi bili vi nezadovoljni.

Samozvana elita spet? get over it, slovenski zahojenci!

AtaSmrk brez zamere ampak tudi ti si zatiskaš oči pred resnico, žal.
Vsak ima svoje napake in vaše pleme ima pač te ki jih nikakor ne prizna kljub temu da se vidijo iz helikopterja namreč:
- nekako nenapisano pravilo je da med zavezniki ne prehajajo člani brez tega da se oboji o tem strinjajo ali je stvar taktična. Nelojalne igralce, ki zamenjajo pleme oz izstopijo iz njega zavezniško pleme nikakor ne sprejme ampak se ponavadi take obojestransko ponobla. Zakaj je čisto logično. Saj se na tak način pokaže da je zavezništvo resno in članom da vedt da prehajanje kar tako ni dobro. Prav tako bi sam v primeru da bi bil na njegovem mestu takoj po mojem izstopu in izstopu ostalih ki so zdaj v JB napovedal vojno ker druge opcije niti ne bi imel če bi želel obdržati vsaj kanček spoštovanja. Tako pa so člani vidl da je to čisto nekaznovano in seveda izkoristili priliko.
- Prav tako se tudi dogovori spoštujejo dvostransko. Lahko si še ne vem kako zatiskaš oči da vi niste krivi ničesar vendar žal ste in žal ste krivi požrtnosti. Če se določi meja sem že večkrat povedal se določi. Medtem ko je bilo pri vas vedno veliko izgovorov da zdaj pa dogovor ne velja več saj so se stvari spremenile(stvari se spremenijo ampak dogovor je dogovor in o spremembi se dogovarja obojestransko). Sam pa vidiš koliko je vaših vasi na K54 ki je bil v osnovi štart piratov in kasneje ŠB. Ampak dogovori so zato da se kršijo kajne.

Žal ste bumbarja na nek način izkoristili ker je pač po mojem mnenju preveč blag leader in to ste vsi videli in izkoristili. Imaš prav to je vojna plemen in take zadeve se dogajajo vendar te prosim da v kolikor se dogajajo da jih tudi priznaš saj če kaj ne prenesem je laž.

Žal so se naredile napake že takoj po razpadu vojne in sicer(po vojni so lahko vsi generali vem vendar stvar se je toliko hitro dogajala da so bili v kratkem času vsi eow skoraj v ŠB)
Po razpadu EOW bi se moralo sprjeti le ključne igralce in nikakor tako masovno kot se je (s tem mislim 3-5 igralcev nič več). S tem bi seveda dosegli da bi imeli kopico novih tarč in prav tako tudi TMP. V kolikor pa bi vi(TMP) vzeli kakega igralca ki je bil v EOW se bi le ta smatral za begunca. Tako bi nam še vedno ostale tarče, igra bi bila zanimiva in do nesoglasij ne bi prišlo. Žal se je obrnilo drugače.

Vsi, ki se sklicujete na hinavščino in nefer igro na s1... zbudite se. Diplomacija, vohunjenje in kontravohunjenje je sestavni del vsak vojne, in zadnjič ko sem preveril je tej igrici ime Vojna plemen. Ne zatiskajte si oči, na .net je ista kuhinja kot tu, ali še večja.

S tem se pa strinjam čeprav je kuhinja na malo višjem nivoju kot je tukaj.
 
Last edited by a moderator:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Blatenje in obtoževanje sta dve besedi, ki opisujeta forum "svet 1". Vse lepo in prav, dokler se obtožujete z argumenti in lepimi besedami. Zadnje čase pa opaža vse več "osebnih napadov" na druge igralce in "obtoževanje lažnivcev", kar mi ni niti malo všeč. Kako lahko rečete, da je nekdo lažnivec, norec ali neumnež, če ima drugačno mnenje. Najprej dokažite, da ima narobe, šele nato ga lahko obtožite. Prav tako vidim veliko prispevkov igralcev, ki se preveč čustveno odzovejo na dano situacijo. Zapomnite si, da vojna ne pozna pravil in, da je v vojni tvoj najboljši prijatelj tvoj sovražnik. Vsi ostali te lahko izdajo samo sovražnik ne ;).

Ta stavek pa si preberite vsi še enkrat:
Vsi, ki se sklicujete na hinavščino in nefer igro na s1... zbudite se. Diplomacija, vohunjenje in kontravohunjenje je sestavni del vsak vojne, in zadnjič ko sem preveril je tej igrici ime Vojna plemen. Ne zatiskajte si oči, na .net je ista kuhinja kot tu, ali še večja.

Sedaj pa boste pisali v lepi slovenščini z veliko začetnico in s piko na koncu. Prav tako boste v prispevke dodajali svoje argumente in dokaze. Kdor bo brez argumentov obtoževal ali žalil drugega igralca bo dobil kazensko piko od mene osebno.
Opozorilo ne leti na vse piscev tej temi! Je tudi nekaj svetlih izjem.

Lp,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
haha..tale zadnja ti je pa dobra..a maturo iz slovenščine delaš..hehe
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
:D:D:D Ne, samo me ob živce spravlja, kako eni pišejo. Pa tega ne rabite čisto upoštevat.

Tam sem hotel nekaj napisati, pa mi je ušlo iz glave :). Drugače je pa to napisano, ker zadnje čase dobivam polno sporočil od od uporabnikov, ki prijavijo različne prispevke moderatorjem/administratorjem (zaradi žaljenja, itd..). Včeraj sem jih prejel kar 5 sporočil :eek:.

off-topic -> Naslednji prispevek naj se drži prvotne teme.
 

DeletedUser

Guest
Grobi, lahko poveš koga imaš v mislih?
Ker se počutim ogroženega... :D
Veliko igralcev ne pozna mojega humorja upam, da ga ti razumeš! :):)
Joj kakšen kaos zaradi odhoda bumberja...
Vidi se kolko dolgo časa so to držali v sebi, potem pa vse pride na dan! :rolleyes::rolleyes:
 

nofear

Member
Reaction score
0
Grobi ko je vojna je vojna in ne moremo se na igri bojevati na forumu pa ljubiti. ( delaš mehiško nadaljevanko ) V vojnki je čisto normalno, da je včasih potrebno koga kam poslat v stilu ( pejt v ... ). Drugače pohvalno da te to zanima, ampak vseeno bi jaz dal več povdarka na osebne žalitve in rasizem kot pa kmečko prepiranje jožetov iza šanka. Glede velike začetnice in ločil se načeloma strinjam, a glavno je da se ve kaj kdo hoče.

ŠB ni več, kar je glavno. Matjazinho pa kaj je narobe s tabo pejd raje mal vem pa chill... in ne prodajaj fore z mahrom ker na vsakem serverju se najde kaki patriot, ki misli, da bo postal slaven.
Vsi te mamo radi-NOT.
EoW je razpadel zaradi tebe & co a poglej učinek tega razpada. ŠB-ja tudi ni več in trenutno je EoW močnejši kot kdajkoli prej.

FACE IT:

TMP=EoW
Vem da se ne boste strinjali in imate verjetno tudi prav, a koliko TMPjevcev še igra??
AtaSmrk oprosti za provokacijo, ampak vseeno priznam, da si naredil dobro potezo.
Mogoče si pa res ELITA. ( ne se bat povdarek je na mogoče )

DEJMO SE MAL KREGAT!!!
 

DeletedUser

Guest
Grobi ko je vojna je vojna in ne moremo se na igri bojevati na forumu pa ljubiti. ( delaš mehiško nadaljevanko ) V vojnki je čisto normalno, da je včasih potrebno koga kam poslat v stilu ( pejt v ... ). Drugače pohvalno da te to zanima, ampak vseeno bi jaz dal več povdarka na osebne žalitve in rasizem kot pa kmečko prepiranje jožetov iza šanka. Glede velike začetnice in ločil se načeloma strinjam, a glavno je da se ve kaj kdo hoče.

ŠB ni več, kar je glavno. Matjazinho pa kaj je narobe s tabo pejd raje mal vem pa chill... in ne prodajaj fore z mahrom ker na vsakem serverju se najde kaki patriot, ki misli, da bo postal slaven.
Vsi te mamo radi-NOT.
EoW je razpadel zaradi tebe & co a poglej učinek tega razpada. ŠB-ja tudi ni več in trenutno je EoW močnejši kot kdajkoli prej.

FACE IT:

TMP=EoW
Vem da se ne boste strinjali in imate verjetno tudi prav, a koliko TMPjevcev še igra??
AtaSmrk oprosti za provokacijo, ampak vseeno priznam, da si naredil dobro potezo.
Mogoče si pa res ELITA. ( ne se bat povdarek je na mogoče )

DEJMO SE MAL KREGAT!!!

Dan ko bo TMP EOW bo konec TMPja, tak za info.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Žal se poslavlja še en človek, ki bi lahko pomagal uničit to "elito".


V njej so sami "super igralci, ki jim nihče ne more razbiti niti sulice, saj so oni sami BOGOVI!" Edini način na katerega bodo zmagali, so laži ...
Če je to, kar sem napisal v zgornjem stavku z TEMNO, res, sem jaz PAPEŽ! Sami sebe majo za takšne, vendar sedaj POČASI ugotavlajo, da temu ni tako (pač so zreli za obisk tiste zanimive bolnišnice, da jim malo prečešejo glavo. Čeprav je ta rešitev bila možna nekaj časa nazaj. Zdaj so tudi brez "ljudi v haljah" prišli na trdna tla ). Vprašajte črtomirja, ki mu rfaric ne more narediti 0! Rfaric ga neprestano napada, mimo pa NE more! 2 dni nazaj mu je črtomir prevzel 2 vasi, KI JIH RFARIC VEČ NE BO DOBIL NAZAJ! Temu pravim prava borba.
Tudi ninja je s svojim ravnanjem v zadnjih dneh pokazal, da žal mimo črtomirja in njegovih tako imenovanih "2-h kameradov" NE gre! Poglejte si statisktiko. Zadnji teden ima SAME RDEČE ŠTEVILKE! Kar pomeni da je rušil stavbe za še več vojske, ki jo bo potreboval za razbijanje bunkerjev, kar mu prej ni uspevalo!
Rfaric tudi mimo mene ni mogo prit na easy način. V enem dnevu mu je šlo 30 nukov.

Edino kjer jim uspeva, je PRI NAŠIH NOOBSKIH IGRALCIH, ki sestavljajo 3/4 plemena A. Tam jim raste statistika. Pri izkušenejših igralcih pa ŽAL (mislim na to tako opevano "elito") niso SPOSOBNI dobit vasi!

ps: črtomir se tudi resnično brani čisto sam! To nima v profilu napisano za brezveze in da bi se delal junaka! - ČISTA RESNICA

ps2: Ker se bodo verjetno hoteli hitro maščevat za to, kar sem zgoraj napisal, vedite, da ko boste preverjali mojo statistiko, boste videli izgubljene vasi! Ampak te, ki bodo izgubljene, jim bom prepustil, ker so ali preoddaljene, ali so premalo razvite, ali pa se jih preprosto ne splača branit zaradi lege. Tistih, ki jih hočem obdržat, pa NEBOJO DOBILI!

ps3: Vem da tako provociranje ni dobro za mojo prihodnost na VP, vendar če že govorimo o eliti, jo je treba tudi malo pokomentirat

ps4:Poslušajte krumpa in idite igrat na .net! Tam sem igral kar nekaj časa, bil uspešn ... IN IGRANJE MI JE BILO V VELIK UŽITEK! Blo je manj kreganja, MANJ SRANJA ZA HRBTOM, MANJ LAŽI, DOGOVOROV SO SE VSI DRŽALI! Je pa bilo seveda veliko več borbe na BOJIŠČU in s tem VOJN!


Nič se ne boj boš prišel na vrsto samo,da bom imel več časa za igro,na tvojo in črtomirjevo srečo imam v RL veliko dela in je ta igra postranska dejavnost kar se pa onih dveh vasi tiče sta bili na novo osvojene in ju je zavzel iz bližine mene pa ni bilo gor in se zato nič ne sekiram če kakšno izgubim bom pa druge dobil nam se nikamor ne mudi in počasi se ti bomo približali in ne hvali se koliko nukov si mi potolkel ker si po forumih jokal in prosil,da te nafilajo z obrambo pa se mi je vsejen vrnilo več kot pol nukov ki so potoval po 50h in več.
 

lev11

Member
Reaction score
0
jp jaz sem kriv Sanjaj dalje lev, spravi se rajši svoje vasi branit da ti jih Irka nepoje tačas dokler tu na forumu nekaj mutiš tja v tri dni.

lepo da se prepoznaš
tako ali tako se na vseh svetovih skrivaš
jaz z tem nimam težav - saj ta igra je namenjena temu da se bojuješ ne pa skrivaš pod različnimi imeni in računi
 

DeletedUser

Guest
sem pozabil napisati enkrat nazaj da je lepo da prizna :D

daj no ne moreš tako ubijalec ima na vsakem svetu drugo ime da ga ne prepoznajo in ga sprejmejo ker je tak ******
 

DeletedUser

Guest
Na si1 ima ubijalec124, na si3 je pa nick lepo napisu na forum(javni to bit)...
Tk da res ne vem kje se še pol lahko skriva?!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
nima ubijalec124 ? za si3 imaš delno prav saj ga je ne dolgo nazaj "celo" povedal
ga je skrival samo zato da bi vsi ves čas razmišljali kdo neki je ??? :confused:
 

DeletedUser

Guest
lepo da se prepoznaš
tako ali tako se na vseh svetovih skrivaš
jaz z tem nimam težav - saj ta igra je namenjena temu da se bojuješ ne pa skrivaš pod različnimi imeni in računi

sem pozabil napisati enkrat nazaj da je lepo da prizna :D

daj no ne moreš tako ubijalec ima na vsakem svetu drugo ime da ga ne prepoznajo in ga sprejmejo ker je tak ******

Prvo se naučita pomena besede allias, ko bosta ta pomen vedela pa prdita nazaj. Zakaj sem na si3 pod drugim imenom igral je moja stvar in so tisti, ki so vredni tega bili vedeli.
Lev glede bojevanja kje maš ti bojevanje? Stokanje po forumu kak te Irka tolče in ti vasi jemlje? Ali brezglavo pošiljanje nukov? To za mene ni bojevanje. Sicer pa tako ali tako vedno bluziš tja v tri dni in v meglo brsaš enako velja za Arturja.

nima ubijalec124 ? za si3 imaš delno prav saj ga je ne dolgo nazaj "celo" povedal
ga je skrival samo zato da bi vsi ves čas razmišljali kdo neki je ??? :confused:


prosim spravi se dol z foruma in nehaj v meglo brsat, pazi drugače da neboš ob kak kamen zadel.

Btw: naj nekdo spravi te noobe iz MŠK nazaj na ketno.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Vsak ima svoje napake in vaše pleme ima pač te ki jih nikakor ne prizna kljub temu da se vidijo iz helikopterja namreč:
- nekako nenapisano pravilo je da med zavezniki ne prehajajo člani brez tega da se oboji o tem strinjajo ali je stvar taktična. Nelojalne igralce, ki zamenjajo pleme oz izstopijo iz njega zavezniško pleme nikakor ne sprejme ampak se ponavadi take obojestransko ponobla. Zakaj je čisto logično. Saj se na tak način pokaže da je zavezništvo resno in članom da vedt da prehajanje kar tako ni dobro.
migx, ti si idealist. V idealnih razmerah je res vse tako kot si ti napisal, prav šolski primer. Ampak tu ni tako. Preberi si prosim še enkrat kar sem napisal - ker smo bili resni zavezniki (kot sam omenjaš) smo zelo hitro (da, seveda so prej tud potekali razgovori - a če ti en ali dva pišeta za prestop, še ne moreš vedeti da gre za epidemijo nezadovoljstva!) pristopili k bumbarju kot najbolj odgovorni osebi, z namenom da poskušamo rešiti njihove probleme na tak način, da bi blo za vse čim bolj ugodno. Odgovora nismo dobili oz. smo dobili meglo. Ampak migx, če je zavezništvo res dobro potem niti prehajanje igralcev med enim in drugim plemenom načeloma ni ne vem kolk kritično, če se obe strani strinjata tko da neko noblanje za kazen zato ker je prestopil k drugemu zavezniku, mi je nekako za lase privlečena, saj ni nič katstrofalno napačnega storil.

Glede rekrutanja še neki: jaz sem zagovarjal, da vodje določimo kdo naj gre kam, da bomo oboji ozemeljsko celoviti pa da ne bojo problemi (tako kot so sedaj nastali). Bumbar je trdil, naj se vsak sam odloči - in so se, za nas. A zdej smo pa mi krivi ker smo jih sprejeli?? Pajade... Sicer maš pa pogovore še zmer na skypu tko da si preberi.

Glede meje sploh ne bom več komentiral, ker smo vse prežvečili. Dogovor bi lahko komot še danes trajal, če nebi highlander povzročil začetek konca ŠB. Če pa že hočeš komu obesit krivico za vam neugoden ozemeljski sporazum (btw: meja je bla nenormalno ugodna za vas!!!) pa si jo obesi kar sebi in bumbarju, ki sta privolila v našo ponudbo. A zdaj spet nas kriviš za to, da ste vi sprejeli ponudbo? Pa kaj se gremo gluheha telefona al kaj?! Eko, da boste vsi videli, prilagam jabolko spora:
[SPOIL]
naeozemlje.png
[/SPOIL]
Žal ste bumbarja na nek način izkoristili ker je pač po mojem mnenju preveč blag leader in to ste vsi videli in izkoristili. Imaš prav to je vojna plemen in take zadeve se dogajajo vendar te prosim da v kolikor se dogajajo da jih tudi priznaš saj če kaj ne prenesem je laž.
Kakšno laž mi konkretno očitaš? Kot bi dejal Grobi - predstavi argumente, na katere bom potem lahko konkretneje odgovoril. Nikoli nisem lagal.
 

DeletedUser

Guest
naj nekdo spravi te noobe iz MŠK nazaj na ketno.


da da seveda ker nas ti ne moreš kajne ?

da raje grem da ne bo prišla od tebe kakšna huda kazen in strašni opomini (kot v ŠB) za brezvezne stvari....

oprostite da je tema off-topic ampak ubijalec se rad pogovarja ;) hec

ne bom več tukaj govoril razen če bo imel ubijalec kaj proti temu ;)
 

DeletedUser

Guest
da da seveda ker nas ti ne moreš kajne ?
ne skrbi saj boste prišli na vrsto, pa če vas jaz znoblam ali ne. Za take noobe kot ste vi mam lahko samo 3DF vasi, pa bi mel več kot zadost obrambe.
 

DeletedUser

Guest
še enkrat ..tud za tvoj spis ata smrk nimam komentarja,,,sej lepo da skrbiš za svoje pleme..ampak..če tako jemlejš zavezništvo..pol sva pa čist drugač razumela to stvar..očitno je tud izsiljevanje čar zavezništva..če si že dal zemlejvid gor..sory zame je to samo eno veliko jebanje "zaveznikov" v glavo
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Dogovor bi lahko komot še danes trajal, če nebi highlander povzročil začetek konca ŠB.

tole pa mi res ni nič jasno..tukaj pa vidim da močno brcaš v mračno noč..hehee..jao kakšne samoizpovedi in pranje svojega lica..svaka ti čast..bom samo nekaj reku..jebite se..pa to je samo moje mnenje..ne od plemena ..jaz v vas nimam zaupanja niti 10% ..čeprav sem v manjšini
 
Top