bumbar se poslavlja

rfaric

Member
Reaction score
0
migx, ti si idealist. V idealnih razmerah je res vse tako kot si ti napisal, prav šolski primer. Ampak tu ni tako. Preberi si prosim še enkrat kar sem napisal - ker smo bili resni zavezniki (kot sam omenjaš) smo zelo hitro (da, seveda so prej tud potekali razgovori - a če ti en ali dva pišeta za prestop, še ne moreš vedeti da gre za epidemijo nezadovoljstva!) pristopili k bumbarju kot najbolj odgovorni osebi, z namenom da poskušamo rešiti njihove probleme na tak način, da bi blo za vse čim bolj ugodno. Odgovora nismo dobili oz. smo dobili meglo. Ampak migx, če je zavezništvo res dobro potem niti prehajanje igralcev med enim in drugim plemenom načeloma ni ne vem kolk kritično, če se obe strani strinjata tko da neko noblanje za kazen zato ker je prestopil k drugemu zavezniku, mi je nekako za lase privlečena, saj ni nič katstrofalno napačnega storil.

Glede rekrutanja še neki: jaz sem zagovarjal, da vodje določimo kdo naj gre kam, da bomo oboji ozemeljsko celoviti pa da ne bojo problemi (tako kot so sedaj nastali). Bumbar je trdil, naj se vsak sam odloči - in so se, za nas. A zdej smo pa mi krivi ker smo jih sprejeli?? Pajade... Sicer maš pa pogovore še zmer na skypu tko da si preberi.

Glede meje sploh ne bom več komentiral, ker smo vse prežvečili. Dogovor bi lahko komot še danes trajal, če nebi highlander povzročil začetek konca ŠB. Če pa že hočeš komu obesit krivico za vam neugoden ozemeljski sporazum (btw: meja je bla nenormalno ugodna za vas!!!) pa si jo obesi kar sebi in bumbarju, ki sta privolila v našo ponudbo. A zdaj spet nas kriviš za to, da ste vi sprejeli ponudbo? Pa kaj se gremo gluheha telefona al kaj?! Eko, da boste vsi videli, prilagam jabolko spora:
[SPOIL]
naeozemlje.png
[/SPOIL]

Kakšno laž mi konkretno očitaš? Kot bi dejal Grobi - predstavi argumente, na katere bom potem lahko konkretneje odgovoril. Nikoli nisem lagal.



Kar se tiče K4x je pravilno razen ,da se črtomir z svojimi računi in sitingi s tem ni strinjal in nas je povlekel na sever na kar sploh nismo računal saj je bil naš cilj poraziti karak vedno smo pa pazli na sever ker je bilo zelo napačno vodeno in so nekaterei sodelovali z karakom in ustvarjali akademijo za akademijo in na koncu jim ni ostalo drugega kot da so nas napadli(črtomir z svojim sitingom i drugimi računi).....:)
 

DeletedUser

Guest
še enkrat ..tud za tvoj spis ata smrk nimam komentarja,,,sej lepo da skrbiš za svoje pleme..ampak..če tako jemlejš zavezništvo..pol sva pa čist drugač razumela to stvar..očitno je tud izsiljevanje čar zavezništva..če si že dal zemlejvid gor..sory zame je to samo eno veliko jebanje "zaveznikov" v glavo
Kakšno izsiljevanje? O čem ti to govoriš?

tole pa mi res ni nič jasno..tukaj pa vidim da močno brcaš v mračno noč..hehee..jao kakšne samoizpovedi in pranje svojega lica..svaka ti čast..bom samo nekaj reku..jebite se..pa to je samo moje mnenje..ne od plemena ..jaz v vas nimam zaupanja niti 10% ..čeprav sem v manjšini
Kar sem rekel drži kot pribito. Highlander se ni strinjam z dogovorom, šel je ven iz plemena, bumbar je prevzel, a ni bil sposoben vodit v nastali situaciji. Zato je bil highlanderjev izstop začetek konca ŠB, kar je vsakomur kristalno jasno. Kaj ti spet ne štima?
 

DeletedUser

Guest
men vse štima..očtino tebi ne..al pa nimaš vseh info,,sej ni važno..začel se je pa s to znano sivo cono..kaj ti pa tukaj ni jasno pa ne vem..zame je blo to čisto izsiljevanje,,pa ne spet z neko garvitacijo..tako saj zame osebno ne more lavfat neko pošteno zavezništvo..prav tako je blo z KOH dogovorjeno ..pa niso silil na naš k54..ne vem zakaj ste moral potem vi..pa res ne mislim več debatirat tukaj na javnem forumu..sam sem moral ker se tukaj trosi kup laži..že zadnjič si napisal en kup dreka..pa nisem hotel komentirat..ker sem mislu da bova rekla kej prek skaypa..pa očitno nisem bil tolk vreden..pa nima veze ..sej zdej ste pa itak ELITA Z VELIKO ZAČETNICO ..sploh ko imate nofeara..pa še enkrat če ni kej razumljivo..svaka ti čast da se poteguješ za svoje pleme..tukaj ti dam kapo dol..kar se pa zavezništva tiče pa nimaš razjasnjenih pojmov..no mogoče imaš..pa sva pač na različnih bregovih kar se tega tiče
lp
 

nofear

Member
Reaction score
0
men vse štima..očtino tebi ne..al pa nimaš vseh info,,sej ni važno..začel se je pa s to znano sivo cono..kaj ti pa tukaj ni jasno pa ne vem..zame je blo to čisto izsiljevanje,,pa ne spet z neko garvitacijo..tako saj zame osebno ne more lavfat neko pošteno zavezništvo..prav tako je blo z KOH dogovorjeno ..pa niso silil na naš k54..ne vem zakaj ste moral potem vi..pa res ne mislim več debatirat tukaj na javnem forumu..sam sem moral ker se tukaj trosi kup laži..že zadnjič si napisal en kup dreka..pa nisem hotel komentirat..ker sem mislu da bova rekla kej prek skaypa..pa očitno nisem bil tolk vreden..pa nima veze ..sej zdej ste pa itak ELITA Z VELIKO ZAČETNICO ..sploh ko imate nofeara..pa še enkrat če ni kej razumljivo..svaka ti čast da se poteguješ za svoje pleme..tukaj ti dam kapo dol..kar se pa zavezništva tiče pa nimaš razjasnjenih pojmov..no mogoče imaš..pa sva pač na različnih bregovih kar se tega tiče
lp

OD KDAJ SEM PA JAZ V TMP??? toliko o brcanju v temo!!
 

DeletedUser

Guest
migx, ti si idealist. V idealnih razmerah je res vse tako kot si ti napisal, prav šolski primer. Ampak tu ni tako. Preberi si prosim še enkrat kar sem napisal - ker smo bili resni zavezniki (kot sam omenjaš) smo zelo hitro (da, seveda so prej tud potekali razgovori - a če ti en ali dva pišeta za prestop, še ne moreš vedeti da gre za epidemijo nezadovoljstva!) pristopili k bumbarju kot najbolj odgovorni osebi, z namenom da poskušamo rešiti njihove probleme na tak način, da bi blo za vse čim bolj ugodno. Odgovora nismo dobili oz. smo dobili meglo. Ampak migx, če je zavezništvo res dobro potem niti prehajanje igralcev med enim in drugim plemenom načeloma ni ne vem kolk kritično, če se obe strani strinjata tko da neko noblanje za kazen zato ker je prestopil k drugemu zavezniku, mi je nekako za lase privlečena, saj ni nič katstrofalno napačnega storil.

Glede rekrutanja še neki: jaz sem zagovarjal, da vodje določimo kdo naj gre kam, da bomo oboji ozemeljsko celoviti pa da ne bojo problemi (tako kot so sedaj nastali). Bumbar je trdil, naj se vsak sam odloči - in so se, za nas. A zdej smo pa mi krivi ker smo jih sprejeli?? Pajade... Sicer maš pa pogovore še zmer na skypu tko da si preberi.

Glede meje sploh ne bom več komentiral, ker smo vse prežvečili. Dogovor bi lahko komot še danes trajal, če nebi highlander povzročil začetek konca ŠB. Če pa že hočeš komu obesit krivico za vam neugoden ozemeljski sporazum (btw: meja je bla nenormalno ugodna za vas!!!) pa si jo obesi kar sebi in bumbarju, ki sta privolila v našo ponudbo. A zdaj spet nas kriviš za to, da ste vi sprejeli ponudbo? Pa kaj se gremo gluheha telefona al kaj?! Eko, da boste vsi videli, prilagam jabolko spora:
[SPOIL]
naeozemlje.png
[/SPOIL]

Kakšno laž mi konkretno očitaš? Kot bi dejal Grobi - predstavi argumente, na katere bom potem lahko konkretneje odgovoril. Nikoli nisem lagal.

Kaj kako itd se je dogajalo po odhodu mene, Highlanderja, Mungota in ostalih ne vem in ne morem tega komentirat. Kar se pa tiče prestopa članov: mogoče sam res ne vidiš problema iz naše strani, ampak lepo vidiš probleme ki si jih imel s prestopi članov bivšega EOW v ŠB in takrat kot vem se je začelo negodovanje TMP-ja ker vam seveda ni bilo prav da se rekrutira na prej za vas določenem ozemlju...ampak potem spet ne razumem zakaj je to pomembno saj sam praviš da če so zavezniki pravi da niti to ni pomembno?!? Ali v tem primeru je pomembno?

In kot vidim iz napisanega si se dogovarjal večinoma z bumbar ampak pozabljaš da je bil vodja Highlander in verjetno bi moral razumete njegovo nezadovoljstvo. Mogoče je lažje če si zamisliš da se paradox dogovarja nekaj ob tvoji odsotnosti kar zelo vpliva na pleme. Verjetno ti tudi ne bi bilo prav. Ampak kar je je nimam nobenega namena TMP-ju očitat karkoli. Saj se ta igra na tak način tudi igra vendar želim le da se prizna da se dogovora v prvi fazi z vaše strani ni držalo in sem za to dobil tudi pisno zagotovilo od paradoxa in sicer preko skype da dogovor ne velja več, ker so se zadeve spremenile, vendar se je tukaj pozabilo na dejstvo, da se dogovor tak in drugačen ne da kar enostransko preklicati. Dejstvo je pač takšno da z KOH veliko manj komuniciramo ampak se vseeno veliko bolj tako eni kot drugi držimo dogovora pa čeprav je nekaj vasi čez mejo na eni in drugi strani. Ne rabim razglabljati o argumentih saj si vsak lahko ogleda zemljevid in mogoče če si že sam pripel sliko zemljevida tega drugega dogovora lahko pripneš še sliko prvega dogovora in sliko kakšna je bila situacija pred razpadom EOW. Torej dejstva pa da vidimo.
 

DeletedUser

Guest
ja samo tole bom reku..kdor se zadnji smeje se najslajši smeje...kdo je pa v temo brcnu ..pa pustimo času čas
 

DeletedUser

Guest
MUNGO, saj nisi bil res, ko si rekel pustimo času čas?
V tem primeru bomo mi prej odšli s tega sveta preden bo čas prišel... :D
 

lev11

Member
Reaction score
0
Btw: naj nekdo spravi te noobe iz MŠK nazaj na ketno.

kaj jaz pišem na forumu plemena je moja stvar
ti pa tu javno pozivaš saj veš da ti nimaš ....
ko ti ni uspelo na SV3 mene pospravit ( ti se pa skrivaš pri TEAM ) ( poznam tvoje ime in pride čas ...)
si se spravil najprej na Rokyr in ga pri ŠB obtožil vohunstava ( z tem si reševal svojo kožo in jo tudi rešil - saj te niso prepoznali )
nato pa si vsem zlezel v ... da si mene odslovil
pa še dve vodji si spravil stran iz ŠB
očitno pa brez vohunjenja,skrivanja in nekaj računov ne moreš
si pač zamirliv,nezanesliv,.... in jaz te jemljem takega
niti te ne podim od tu ( kakor ti mene )
prenesem vsako kritiko pa celo tudi tvoje - .......
 

DeletedUser

Guest
kaj jaz pišem na forumu plemena je moja stvar
ti pa tu javno pozivaš saj veš da ti nimaš ....
ko ti ni uspelo na SV3 mene pospravit ( ti se pa skrivaš pri TEAM ) ( poznam tvoje ime in pride čas ...)
si se spravil najprej na Rokyr in ga pri ŠB obtožil vohunstava ( z tem si reševal svojo kožo in jo tudi rešil - saj te niso prepoznali )
nato pa si vsem zlezel v ... da si mene odslovil
pa še dve vodji si spravil stran iz ŠB
očitno pa brez vohunjenja,skrivanja in nekaj računov ne moreš
si pač zamirliv,nezanesliv,.... in jaz te jemljem takega
niti te ne podim od tu ( kakor ti mene )
prenesem vsako kritiko pa celo tudi tvoje - .......

saj nisi resen, a teb je treba prit na dom pa ti povedat da si nehaj nekaj zmišljevat. Prvo kot prvo nima kaj si napisal nobenega smisla.

Torej bom šel po vrsti, prva linija nima niti najmanjšega smisla,

lev11 said:
ko ti ni uspelo na SV3 mene pospravit ( ti se pa skrivaš pri TEAM ) ( poznam tvoje ime in pride čas ...)

-.- samo ena besede te opiše, ki pa je žeal nemorem napisat. Moje ime pozna vsaka živa duša, ki bere forum sveta 3, sem ga javno napisal. Drugače pa če me spomin ne vara te nisem tam niti 1X napadel, si predaleč stran od mene da bi zabrezveze nuke trošil.

lev11 said:
si se spravil najprej na Rokyr in ga pri ŠB obtožil vohunstava ( z tem si reševal svojo kožo in jo tudi rešil - saj te niso prepoznali )

lepo te prosim kdo za vraga je Rokyr? In kdaj sem si moral reševat kožo? V nasprotju z tabo, ko ti je oblast vstopila v glavo in si se hotel špilat vodjo ŠB. Ali boš rekel da to ni res?

lev11 said:
nato pa si vsem zlezel v ... da si mene odslovil

lepo te prosim, vsaka živa duša v ŠB,TMP in KOH ve resnice glede tebe. Za tiste, ki pa so tisti del prespali pa je tu ena mala zgodbica gospod lev11 se je hotel igrat vodjo ŠB, ko je bumbar naredil nekaj, kar je moralo bit storjeno mu je vzel vse pravice iz sitanega računa tam, vsemu vodstvu je njegovo ravnanje že močno šlo na živce in higlander ter bumbar sta se mu odločila dat še zadnjo možnost. Rekla sta mu da mora dat nekomu iz vodstva ŠB pravice duka v akademiji, kar pa gospod lev11 ni hotel saj se je hotel igrat vodjo. A treba še povedat kaj si počel po tem ko smo vas odslovili?

lev11 said:
pa še dve vodji si spravil stran iz ŠB

spravi se nazaj v tisti luknjo iz katere si prišel in me ne obtožuj nečesa zakaj sem najmanj kriv. Poleg tega me obtožuješ brez vsakega dokaza.

lev11 said:
očitno pa brez vohunjenja,skrivanja in nekaj računov ne moreš

a misliš da sem nofear? Lepo te prosim. Nehaj brcat nekam v tri dni in meglo. Btw: pazi brcanje ob meglo je nevarno, lahko zadeneš ob kak kamen.

lev11 said:
si pač zamirliv,nezanesliv,.... in jaz te jemljem takega

če si s tem mislil sam sebe opisat, si se čisto prav opisal. Za tvojo informacijo sva za ŠB jaz in bumbar naredila največ, tako da nebi o tem kdo je nezanesljiv, ko boš tolko truda in časa vložil v pleme se vrni nazaj in vrti svoj prevelik *****.

lev11 said:
prenesem vsako kritiko pa celo tudi tvoje - .......

a res? Ne zgleda tako, glede na to da pišeš kup laži, ki jih drugače kot sranje nemorem opredelit. In ne, nepodim te, ker prav uživam, ko delaš ****** sam iz sebe.
 
Last edited by a moderator:

lev11

Member
Reaction score
0
lepo te prosim kdo za vraga je Rokyr? In kdaj sem si moral reševat kožo? V nasprotju z tabo, ko ti je oblast vstopila v glavo in si se hotel špilat vodjo ŠB. Ali boš rekel da to ni res?
nikoli nisem bil,nisem in si ne želim biti vodja

to da sem kaj hotel - je bila in očitno je še vedno tvoja fixna ideja
-------------------------------------------------------------------
to da si ti kaj vrtel in širil neresnico vedo vsi

tudi to dolgo tvoje pisanje to dokazuje
predvsem pa da si se prepoznal v prvem mojem pisanju ko te nisem poimenoval
to mi je dovol povedalo - da se nisem motil

z teboj pa tu ne nameravam izgubljat časa
saj se na tvoj niski nivo ne morem spustit
 

DeletedUser

Guest
nikoli nisem bil,nisem in si ne želim biti vodja

to da sem kaj hotel - je bila in očitno je še vedno tvoja fixna ideja

a res? To kar sem napisal o tebi lahko XmigX tudi potrdi če hočeš. Nevem zakaj si potem na vsak način hotel bit edini z pravico duka v akademiji, če se nisi hotel igrat vodje, kar se si. Da nebi začel o tem kaj si vse tam delal, mimo vodstva ŠB.

to da si ti kaj vrtel in širil neresnico vedo vsi

jp, seveda v tvoji domišljiji. Jaz nikoli nisem širil neresnic, vedno sem povedal resnico tako da nebi o tem. Seveda je nekoga lahko obtoževat, dokazat pa je nekaj čisto drugega.

tudi to dolgo tvoje pisanje to dokazuje

kaj dokazuje? To da si ti ******

predvsem pa da si se prepoznal v prvem mojem pisanju ko te nisem poimenova
to mi je dovol povedalo - da se nisem motill

o moj bog, moraš pa bit genij da ugotoviš na koga je letelo tisto. So bile samo 3možnosti in glede na to da edini od vodstva ŠB redno na tem forumu pišem, ni težko ugotovit. Toliko o brcanju v meglo. -.-

z teboj pa tu ne nameravam izgubljat časa
saj se na tvoj niski nivo ne morem spustit

oprosti ampak moj nivo je malo previsok za tebe, zato pa tudi bežiš z foruma, saj vidiš da me nemoreš očrnit neglede na to kako močno se trudiš. Za konec pa še ti povem, da te nihče tu na forumu ne bo pogrešal.:rolleyes:

Zatebe je ta citacija spodaj ravno prava, pa da ti povem prevod, da ti nebo treba google translate uporabit. Ne meči kamnov, če živiš v stekleni hiši.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kje je sedaj admin da odslovi tiste ki nekaj dokazujejo brez argumentov :)

Pa to ni reply na zadnji post(da ne bo kdo kaj predvideval) ampak celotno temo.
 

DeletedUser

Guest
Edino kjer jim uspeva, je PRI NAŠIH NOOBSKIH IGRALCIH, ki sestavljajo 3/4 plemena A. Tam jim raste statistika. Pri izkušenejših igralcih pa ŽAL (mislim na to tako opevano "elito") niso SPOSOBNI dobit vasi!

[/B][/COLOR][/I][/U]

Mi napadamo nobovske vasi zato ker so to igralci keri več ne igrajo njihove računa pa IGRATE VI REDKI KERI STE AKTIVNI. Vso njihovo vojsko ste si poklicali k sebi v obrambo. Meni se zdi čisto normalno, da prvo pobijemo igralce keri vas branijo. Nima smisla se zaletavat v vojsko za katero je vam vseeno saj nima igralca. Ko več neboste imeli nič vasi v vaših računih od (tet, stricov, bratov, sester, sošolcev, ....) pa se bomo lotili vas.

Ker poglej si člane vaše alianse. Noter so igralci keri imajo po 4 mesece enako število pik in ODD točk. Sedaj ko pa je vojna pa so naenkrat postali vsi aktivni :D
Jaz dobivam dnevno napade od igralca keri ima majn kot 100 pik. Aja, pa toliko pik je imel že januarja. Torej je ta igralec keri je sedaj naenkrat noro aktiven 6 mesecev ajal :))))))
 

DeletedUser

Guest
Mi napadamo nobovske vasi zato ker so to igralci keri več ne igrajo njihove računa pa IGRATE VI REDKI KERI STE AKTIVNI. Vso njihovo vojsko ste si poklicali k sebi v obrambo. Meni se zdi čisto normalno, da prvo pobijemo igralce keri vas branijo. Nima smisla se zaletavat v vojsko za katero je vam vseeno saj nima igralca. Ko več neboste imeli nič vasi v vaših računih od (tet, stricov, bratov, sester, sošolcev, ....) pa se bomo lotili vas.

Ker poglej si člane vaše alianse. Noter so igralci keri imajo po 4 mesece enako število pik in ODD točk. Sedaj ko pa je vojna pa so naenkrat postali vsi aktivni :D
Jaz dobivam dnevno napade od igralca keri ima majn kot 100 pik. Aja, pa toliko pik je imel že januarja. Torej je ta igralec keri je sedaj naenkrat noro aktiven 6 mesecev ajal :))))))


No, morda je to resnica pri nekaterih igralcih, VENDAR REDKO! Lahko me prijaviš podpori, pa boš videl da je to moj edini račun, lahko prjaviš vse igralce alianse, pa boš videl, da jih bo samo nekaj bannanih. Glede sitterstva pa poznam nekaj takih računov, vendar če sittaš mislim da ni možno napadat enakih vasi in si pomagat ... Sam pa tudi če bi kdaj dobil račun od nekoga, zagotovo ne bi uporabil njegove vojske za lastno branjenje. Poleg tega pa se mi "gabijo" tisti, ki dobijo račun od nekoga in se nato zaletavajo z glavo v zid v sovražnikove vasi ...

ps: TUDI PRI VAS NI DOSTA DRUGAČE! :) Račun Gorz the Darkness je ZAGOTOVO pod sitterstvom, sitter pa ta račun prazni in se zaletava z glavo v zid, vi boste pa potem te vasi lepo prevzeli ... Tako da si nismo dosta različni :) Povsod so enake razmere. Vedno več igralcev preneha z igranjem ...
 

DeletedUser

Guest
Kar se tiče K4x je pravilno razen ,da se črtomir z svojimi računi in sitingi s tem ni strinjal in nas je povlekel na sever na kar sploh nismo računal saj je bil naš cilj poraziti karak vedno smo pa pazli na sever ker je bilo zelo napačno vodeno in so nekaterei sodelovali z karakom in ustvarjali akademijo za akademijo in na koncu jim ni ostalo drugega kot da so nas napadli(črtomir z svojim sitingom i drugimi računi).....:)

Daj že enkrat se nehaj izmišljevat, črtomir s svojimi računi, vedno sem imel sam en račun, sem pa sital igralca, tako kot smo jih že vsi in ne vem kaj je tukaj čudnega, vedno iščete neke bedne izgovore, stvar je pa v tem, da ne znate umirit svoje igralce, ki vedno kršijo dogovore, ko ste mene napadl je bil izgovor , da sem noblal, ko sem sital barbarske vasi, preprosto stat obstaja, pokaži barbarsko vas, znoblal sem dve vasi preko meje, vaši so jih v treh dneh deset, ninja je rekel, ene pač ne morem kontrolirat, se bom zmenu, da vam prepustijo, moj odgovor je bil, takrat, namo se kregal okrog tega, imejmo v dobrem , če bo kdo naš naredil prekršek, nasledni dan so bile zopet znoblane tri vasi prek meje, takrat sem res iz računa ki sem ga sital tisti trenutek, vzel dve sosedne vasi, ki so bile preko meje, prav za to , da vidim kakšen bo vaš odgovor, bil je takojšen napad, na več vasi. Takrat sem aliansi dejal, da gremo v kontranapad, sam se niso strinjal in sem šel zato iz plemena, od takrat se branim sam in ne bit užaljen, če se zaletavaš v moje zidove brez uspeha, zato me ni treba tukaj na forumu vlačit in govort neresnico, kakor pa berem, je povsod isto, nobeno pleme ne spoštuje dogovora z vami, samo vi ste vedno pošteni in vse spoštujete, malo morgen.
 

DeletedUser

Guest
Eh nofear v vsakem postu ga serješ. Pač ranjena je tvoja samozavest nisi bil sposoben vodit enega plemena. Eh pač noob si in boš ostal.
Zakaj nisi bil sposoben vodit plemena, ker ti je razpadlo ane? Ehh...
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Daj že enkrat se nehaj izmišljevat, črtomir s svojimi računi, vedno sem imel sam en račun, sem pa sital igralca, tako kot smo jih že vsi in ne vem kaj je tukaj čudnega, vedno iščete neke bedne izgovore, stvar je pa v tem, da ne znate umirit svoje igralce, ki vedno kršijo dogovore, ko ste mene napadl je bil izgovor , da sem noblal, ko sem sital barbarske vasi, preprosto stat obstaja, pokaži barbarsko vas, znoblal sem dve vasi preko meje, vaši so jih v treh dneh deset, ninja je rekel, ene pač ne morem kontrolirat, se bom zmenu, da vam prepustijo, moj odgovor je bil, takrat, namo se kregal okrog tega, imejmo v dobrem , če bo kdo naš naredil prekršek, nasledni dan so bile zopet znoblane tri vasi prek meje, takrat sem res iz računa ki sem ga sital tisti trenutek, vzel dve sosedne vasi, ki so bile preko meje, prav za to , da vidim kakšen bo vaš odgovor, bil je takojšen napad, na več vasi. Takrat sem aliansi dejal, da gremo v kontranapad, sam se niso strinjal in sem šel zato iz plemena, od takrat se branim sam in ne bit užaljen, če se zaletavaš v moje zidove brez uspeha, zato me ni treba tukaj na forumu vlačit in govort neresnico, kakor pa berem, je povsod isto, nobeno pleme ne spoštuje dogovora z vami, samo vi ste vedno pošteni in vse spoštujete, malo morgen.

Ti vidiš svojo resnico mi pa svojo,kar se tiče zaletavanja v tvoje zidove imam svoje razloge,ki jih boš kmalu ko bo več časa občutil saj nekateri tudi živmo in imamo dosti dela v službah in okoli hiše in je ta igra bolj postranska stvar za to bo to tudi moj zadnji post na forumu
 

DeletedUser

Guest
no pa se je zgodilo....... bližni igralci bojo imeli kar nekaj dela da vse znoblajo :D in nastal je en veeeeeeeelikkkkkkk barbarski prostor....
 
Top