Debata o nagradni igri; Shod plemičev

Flako

Member
Reaction score
0
Težko kdo zafila vas s 80k cati in 1000 paliji hehe...
Niti ne, za nas, 3 kliki ;) .


Drugače pa ti kje napiše kolko časa še moreš držat al karkoli? Al je vas skoz čist navadna?

Vas morem zavzeti in jo obdržati 24 ur. In vmes ti je ne sme nihče vzati(teh 24 ur). In z vsem tem morem končati do Petka (27.05.2011) do 23.59 ure. Mogoče bomo čas še podaljšali ;)
 

DeletedUser

Guest
Mislil sem za običajne igralce hehe :)
To vem samo nikjer mi ne odšteva kakega časa al karkoli... Pol domnevam da ni nič posebej, samo da ste vasice zafilali hehe? (+potem nagrada)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Ja tako je. Ko boš sam ugotovil da imaš vas v lastni 24 ur, piši podpori, ali pa meni tukaj po zs.
Mogoče izdaš koordinate vasi?
 

DeletedUser

Guest
Bodo prišle hehe, ko bo pravi čas :) oz. če bo pravi čas hehe :)
 

DeletedUser

Guest
To je kr neki da morš vasi skvtat...

Bolše bi bilo z drugačnimi imeni...
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Kako se da najt?

Flako je napisal da vas lahko najdeš samo tako da jo skavtaš in pa če podkupiš njega osebno :)
 

DeletedUser

Guest
Kako se da najt?

Flako je napisal da vas lahko najdeš samo tako da jo skavtaš in pa če podkupiš njega osebno :)

flakota se ne splača podkupit, on računa 2X ceno za prave koordinate, prvo ti da samo približne koordinate. Se bolj splača grobija ali pa motorko podkupit, onadva data za 1Xno ceno prave koordinate.;)
 

DeletedUser

Guest
So določene 'cake' hehe, da veš kje približno skavtat, skavtat pa moreš ja hehe ;)
 

DeletedUser

Guest
Se čisto strinjam, ne moreš it vsake vasi posebej skavtat...

pa to je ko las vegas prjatu. Če maš srečo jo maš, če ne pa ne. Zbereš tarče, staviš, pošlješ skavte in če si zadel si, če ne pa pač ne:)
 

DeletedUser

Guest
lahko kdo ponovi nagradno igro, ker sem začel igrat komaj...
 

DeletedUser

Guest
Midva z enim frendom se pa zdej hecava da se izdajava pod imenom Barbarska vas na s5 :D kr neki novincev me je že napadl sam sm boljši. A veste kok je to fino :D
 

DeletedUser

Guest
Ojla....tistemu, ki ponobla 50% mojih barbarskih vasi, mu podarim ostanek 775 točk premiuma :) :) :)....(nadgradnja flakojeve nagradne igre;) )

Go go go go....


Lep pozdrav od Lily aka. bosko28
 

DeletedUser

Guest
Ojla....tistemu, ki ponobla 50% mojih barbarskih vasi, mu podarim ostanek 775 točk premiuma :) :) :)....(nadgradnja flakojeve nagradne igre;) )

Go go go go....


Lep pozdrav od Lily aka. bosko28

Ne verjamem, da bo kdo ponoblal 3.1 mio. barbarskih vasi :p. Sploh pa a se sploh da poslati pp, če je račun že izbrisan :confused:
 

DeletedUser

Guest
Moj račun je že ponovno aktiven, tko, da vprašanje prenosa premiuma ni problematično....verjamem pa, da bo zelo težka naloga:D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Moj račun je že ponovno aktiven, tko, da vprašanje prenosa premiuma ni problematično....verjamem pa, da bo zelo težka naloga:D

Lily, če želiš, objavi svojo ponudbo v svoji temi pod splošno. Jaz jo bom pripel kot sticky...
Imaš dovoljenje da delaš kar hočeš ;) .
 

DeletedUser

Guest
Najdu sm eno bonus na s1! Sam ma 1890 točk. Thats a big problem cuz i have only 700 T_T
 
Top