Debata o nagradni igri; Shod plemičev

DeletedUser

Guest
mislu je jst

ja win won ka če mi premijum če mam sam 4 vasi :D
 

DeletedUser

Guest
:D js poznam več igralcev ki imajo premijum pa s slabši od mene kot pa igralcev ki nimajo premiuma
premium je pa koristn sam za plemiški dvor...pa mestno hišo :D
 

DeletedUser

Guest
:D js poznam več igralcev ki imajo premijum pa s slabši od mene kot pa igralcev ki nimajo premiuma
premium je pa koristn sam za plemiški dvor...pa mestno hišo :D

potem se pa zbudiš, kaj takega lahko samo noobi ki nevedo niti uporabljat premiuma rečejo.
 

DeletedUser

Guest
ja dobr no za to je še najbolj bolj pa za še malenkosti:D
 

DeletedUser

Guest
:D js poznam več igralcev ki imajo premijum pa s slabši od mene kot pa igralcev ki nimajo premiuma
premium je pa koristn sam za plemiški dvor...pa mestno hišo :D

počasi z nobli in premiumom se ne pride daleč:D
 

DeletedUser

Guest
potem se pa zbudiš, kaj takega lahko samo noobi ki nevedo niti uporabljat premiuma rečejo.

ah ubijalec pač neveš kaj loh rečeš...
Klele le pa psenicka ki je igral mikimuki-ja na s3 zdej pa Ceasar-ju pomagam tko da nebomo mi o tem kdo rab premium in ne z 100 točkami:D


patriki ti pa tih bot k si me na s2 prosvou za eno budasto vas dda ti jo podarim-.-'
^Noob pač...


Tm sm pa nehu k je itak kr neki;)
Sm začel igrat k je mel Sexbeer že 6mio pa še neki nevem točn...
^Pa sm kuj dobu 50k točk:D
Ti patriki si pa še zmer na 4ih vaseh predvidevam na barbarih po 3k:D
 

DeletedUser

Guest
ja tista vas je pa tok bliz mene tko da kaj čm
pa še bonusna je :D
pa sm ena je barbarska ker sm jo pač mogu čene bi mogi od začetka:D ti pa si me sprašvau zakaj jo zavzemam že celi teden.ti si pa mene napadu in večinoma zgubu razn...
ti bom uno tazvzel ko bo kej več od nje(trenutno ni nevem kaj)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ah ubijalec pač neveš kaj loh rečeš...
Klele le pa psenicka ki je igral mikimuki-ja na s3 zdej pa Ceasar-ju pomagam tko da nebomo mi o tem kdo rab premium in ne z 100 točkami:D

mislim da nisem nikjer rekel da potrebuješ premium ko maš 100točk, tako da prosim da ne vstavljaš besed v moja usta:rolleyes:
Premium je nad miljon točk skoraj nuja če nočeš cel dan zapravit samo za to da pregledaš vasi in daš vojsko itd. delat, pravtako neverjamem da boš zdaj šel na pamet ugotavljat kaj prihaja nad tebe in šel pisat na list papirja ali pa v beležnico ko boš imel 100+ napadov. Sem na .net mel miljon pa nekaj točk preden sem nehal in sem igral brez premiuma tako da še predobro vem kako je če maš premium in kako je če ne.
 

DeletedUser

Guest
mislim da nisem nikjer rekel da potrebuješ premium ko maš 100točk, tako da prosim da ne vstavljaš besed v moja usta:rolleyes:
Premium je nad miljon točk skoraj nuja če nočeš cel dan zapravit samo za to da pregledaš vasi in daš vojsko itd. delat, pravtako neverjamem da boš zdaj šel na pamet ugotavljat kaj prihaja nad tebe in šel pisat na list papirja ali pa v beležnico ko boš imel 100+ napadov. Sem na .net mel miljon pa nekaj točk preden sem nehal in sem igral brez premiuma tako da še predobro vem kako je če maš premium in kako je če ne.

narobe si me razumel;)
Neveš kaj loh rečeš temle k niti do 10 vasi niso pršl in govorijo o premiumu...
drgač pa sam vem kok ti premium pomaga;)
Brez premium-a mene na s3 že nekikrat nebi blo več mogoče k če dobivaš 270 napadov je brez premiuma butast delat ker sam čs trosš pa nč kej vlik ne nrdiš;)
 

DeletedUser

Guest
[mod=Matjazinho]Prosim, da se držite teme. Vsak naslednji komentar, ki se ne bo navezoval na temo bo sankcioniran.


Lp M.[/mod]
 
Top