Debata o nagradni igri; Shod plemičev

DeletedUser

Guest
hehe sem pričakoval da bojo pa mal večji bunker nardil:p čeprov tut 20 je vlk:D

vrjemi da je preveč za veliko igralcev... se raje na sovražnike pošlje, ampak če sem jo že začel jo bom pa do konca razbil pa še dobiš PP :D Drugače je pa notri 80k catov 1000 palijev 10 spyev in 20 noblov... samo za spodbudo hehe :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
1 nuke uniči 1/25 vojske, torej 25 nukov in vojske več ni. Takšne podatke sem jaz dobil.
 

DeletedUser

Guest
odvisno od situacije sveta. če igraš v miru ti takale naloga prav pride. če pa si v vojni pa bi tistih 25 nukov mogoče bilo bolj koristno poslati na sovražnika:)
 

DeletedUser

Guest
Ja iz začetka gre po malo, potlej pa vedno več tako da men je 20 nuk šlo skos, sem parkrat preštel in je blo zmeraj dvajset... Če bi meli orožja pač nebi blo možno prebit hehe... Daj si v simulator pa boš videl, nekaj je pa tud na sestavi nuka, in zarad zida na nič
 

DeletedUser

Guest
lah bi dal da skos majo barbarji plemiče in vsak k ga obije dobi 200 točk vsaka vas naj ma ???
zame dovojl izdaje:p
 

DeletedUser

Guest
pa nemoreš 80k catov pa 1k palijev(še posebaj če majo orožja) z 20 nuki uničt:)



Paladini so brez orožij, sploh so pa katapulti brez pehote precej nekoristni... Tak, da pride ene 20 nukov glede na to, da je škoda zmeraj večja zaradi obzidja.
 
Top