Debata o s5

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Kaj pa so ta prelomna odličja ? Nikjer nisem zasledil na forumu o njih

[SPOIL]
prelomno-odlicje.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
haha;D sam potem bi pa bilo farm saj bi bili usi bres vojske da bi dobili to odlicje:D

Kaj hočeš boljšega :) Kako zelo mi gre na smeh ko gledam nekatere, ki so tako ponosni, da imajo zlato odličje "Zvest prijatelj" hehe :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Sedaj pa tema "umre".
V bistvu je to spam, kar trenutno pišem, vendar bi rad poživel forum ,tako da upam, da bodo moderatorji tolerantni :p

In kaj se kaj dogaja na si5? kakšni komentarji?
 

gx15

Member
Reaction score
1
Sedaj pa tema "umre".
V bistvu je to spam, kar trenutno pišem, vendar bi rad poživel forum ,tako da upam, da bodo moderatorji tolerantni :p

In kaj se kaj dogaja na si5? kakšni komentarji?

G:Veš lahko bi tudi ti kaj pokomentiral saj igraš na si5 ;)
H:Drugače pa malo poglej kaj se dogaja s SLOK na severozahodu ;)
 

Flako

Member
Reaction score
0
G:Veš lahko bi tudi ti kaj pokomentiral saj igraš na si5 ;)
H:Drugače pa malo poglej kaj se dogaja s SLOK na severozahodu ;)

Jaz ne vem, kaj bi komentiral.
Imamo vojno z geeksi, katero zmagujemo :)
Vsak dan se smejem, ko nam določena plemena napovedujejo vojno(?), pa to plemena z par člani, potem pa pošljejo po 20 mirovnih ponudb.
Zanima me če je žaljenje, če nekdo napiše opis vojne ali kaj je že tisto z vsebino "pedri" - upam da to ni kršenje pravil, kajti samo povzemam realno dogajanje in dejstva.

In ja, tudi jaz igram si5, saj pod mojim nickom, na levi strani, imate vsi napisano kje vse igram,

lp
Flako aka Plemenski/TMP

edit:
ps. Danes sem na si5 v plemenu BZVJ dobil pravice za urejanje foruma, evo malo update-a :p
 
Last edited:

gx15

Member
Reaction score
1
Veš si me kar malo razočaral ker nisi naredil nobenega PnP-ja :(
No drugače mi tudi malo iztrebljamo SLOK in ja tudi mi nismo naredili PnP kar bi poživelo forume :(
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Jaz ne vem, kaj bi komentiral.
Imamo vojno z geeksi, katero zmagujemo :)
Vsak dan se smejem, ko nam določena plemena napovedujejo vojno(?), pa to plemena z par člani, potem pa pošljejo po 20 mirovnih ponudb.
Zanima me če je žaljenje, če nekdo napiše opis vojne ali kaj je že tisto z vsebino "pedri" - upam da to ni kršenje pravil, kajti samo povzemam realno dogajanje in dejstva.

In ja, tudi jaz igram si5, saj pod mojim nickom, na levi strani, imate vsi napisano kje vse igram,

lp
Flako aka Plemenski/TMP

edit:
ps. Danes sem na si5 v plemenu BZVJ dobil pravice za urejanje foruma, evo malo update-a :p


okey to pa morm komentirat :D

rofl....Kako bo mass rekrut pleme zmagavalo vojno proti komurkoli, še najmanj pa proti 10x bolšim g33ksom

Imate 317 000 premaganih nasprotnikov, z skoraj 100 člani, igralce ki vam sesujejo preprosto nadomestite z drugimi.

geeksi za razliko od vas imajo sicer manj poraženih nasprotnikov (za 1/3) vendar za tudi 30 manj članov poleg tega niste prevzeli nobene njihove vasi . Torej kako boš vedel da vojno zmagujete? :p ker to me pa res zanima.
 

gx15

Member
Reaction score
1
okey to pa morm komentirat :D

rofl....Kako bo mass rekrut pleme zmagavalo vojno proti komurkoli, še najmanj pa proti 10x bolšim g33ksom

Imate 317 000 premaganih nasprotnikov, z skoraj 100 člani, igralce ki vam sesujejo preprosto nadomestite z drugimi.

geeksi za razliko od vas imajo sicer manj poraženih nasprotnikov (za 1/3) vendar za tudi 30 manj članov poleg tega niste prevzeli nobene njihove vasi . Torej kako boš vedel da vojno zmagujete? :p ker to me pa res zanima.

Veš na začetku sveta se to lahko kar hitro zgodi ;) tako da ne biti preveč prepričan v svoje besede... in če dobro vem niso tako slabo organizirani kot ostala mass.recrut plemena vendar so blizu ;)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Kako bom vedel?
Članov tako pogosto zopet ne zamenjujemo, kot ti pošeš, in dejstvo je , da iz geeksov jih je "pobegnilo" že ogromno, ko mo še vedno stojimo.
Glede noblanja, saj itak še igra ni v tej fazi, bolj gledam kdo komu več skode naredi/blokira razvoj itd.

Zakaj tako sovražis?
kaj je povezano s tem, da imaš v podpisu grb interja, pa vas je vaš preljubi mourinho zapustil???
 
Top